Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis: 

you are my psychopath

Nadine Aria Moon
Nadine Aria Moon
so many stars and still we starve
so many stars and still we starve
Long story Short: Nadinė visą savo gyvenimą gyveno nepasiturintį gyvenimą. Buvo mušama ir išnaudojama savo globėjų, nes būdama dar vaikas savo akimis matė tėvų mirtį. Neseniai pabėgo iš namų, buvo diagnozuota sunki šizofrenijos forma, nors išties ji neserga o dėl susidūrimo su mirtimi mato numirusius.

Ko Nadinė ieško? Ieškomas psichopatas, geriausia vampyras hibridas arba neadekvatus medžiotojas kuris naudotų Nadine kaip masalą .
Asmuo turėtų būti nusižiūrėjęs žavią raudonplaukę  ir žinąs jos sunkią istoriją kaip didvyris atsirastu šalimais merginos. bet išties jokios pagalbos jis suteikti nenori, mergina jam reikalinga kaip trofėjus, lakštingala narvelyje kuri tik jam vienam čiulbėtų.  Asmeninis kraujo maišelis? Tinka . Masalas gaudyti būtybėms ? Tinka. Asmeninis žaisliukas? Tinka.  Esu labai atvira kūrybai drauge, tad jei domina nesveiko personažo įsigijimas ir nesveikos meilės istorija please write me  .
you are my psychopath 871cf7a61b5cada904cff11031a81f46d9755462


Because of you
I do not know what is love or sacrifice, I do not know what it means to feel something. but then when you stand next to me I feel like my breathing is increasing. And maybe there is a sense of love
EYO43Qu.gifXzfpiw6.gif

you are my psychopath

Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: No darkness comes to us, but we go to darkness :: We all live under the same sky :: Paieškos-
Pereiti į:
coded by naktiestyloj