rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Norų šulinys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Melaina Rossum
She wasn't looking for a knight.She was looking for a sword
She wasn't looking for a knight.She was looking for a sword

hugs & kisses : 6
Credit : dolce vita

RašytiTemos pavadinimas: Norų šulinys   2017-07-26, 14:44

Savaime suprantama, kad forumai, kaip čia pasakius, išeina iš mados. Grįžtant kelis metus atgal, kai forumai buvo ant bangos buvo galima pamatyti įvairiausių tematikų, įvairiausių žmonių, istorijų, veiksmo. Negalima tikėtis, jog atidarius tam tikrą forumą dabar, jame knibždės po 30 online narių, kuriančių veiksmą. Tačiau gal galima pabandyti?

Manau kiekvienam, pasijungusiam forumą, norisi pamatyti pilna aktyvių temų, kad susitikimų tema netiltų, kad būtų laisvė virtualioje erdvėje būti kuo nori.
Man įdomu, kas priverčia forumą pasijungus jį iš karto išjungti, parašius postą ar du "minčių temoje"? Tematika? Per daug veikėjų, nepaliekančių laisvės kurtis savus? Per mažai renginių (kiek pamenu į darytą renginį niekas neatėjo :D) per mažai sugalvoto veiksmo?

Ši tema, pavandinta norų šuliniu skatina išsakyti savo norus, nuomones, idėjas ar lūkesčius, kas pakeistų nusiteikimą ir nepriverstų vos pajungus naršyklę, jau spausti raudoną iksą.

Šiuo metu pažiūrėjus narių sąrašą, neliūdina, tačiau greitu metu, pamažu, paskutinį kartą pasijungusių narių sąrašas mažės, mažės tol kol iš esamų 20 liks tik 3 ir nė nepajusi, kaip forumas jau tapo mirusiu.

Per visus šiuos metus išsivystė posakis "geriau postų kokybė nei kiekybė". Asmeniškai aš manau, kad postai, kurie apima du A4 formato lapus vargina, tiek skaitymo tiek atrašymo atvilgiu, o parašius tokį postą nebesinori meetinti savaitę. Mano galva turi būti kokybiška kiekybė, kada neapsunkini nei savęs nei meet draugo su tokio ilgio postais, o trumpesniais postais kuriant veiksmą ir dramas.

Tad, numeskit pasyvumą į šalį ir komentaru meskite monetą į šį norų šulinį, ir, gal visi kartu sukursime, kad ir nedidelę, bet veiksmo kupiną bendruomenę, į kurią norėsis pakviesti draugą ar du. Visi pasisakymai bus žiauriai laukiami! :)

See my dreams all die from where you're standing on your own. It's so quiet here and I feel so cold this house no longer feels like home...Oh, when you told me to leave I felt like I couldn't breathe my aching body fell to the floor. Then I called you at home you said that you weren't alone I should've known better now it hurts much more..
Atgal į viršų Go down
Zofija witches
I'm the most beautiful flower in your garden isn't ?
I'm the most beautiful flower in your garden isn't ?

hugs & kisses : 0

RašytiTemos pavadinimas: Re: Norų šulinys   2017-07-26, 14:56

Im in, visiškai sutinku, nors aš čia naujokas , bet mirsiu iš nuobodulio, o nemanau, kad jūs norite, kad mirčiau, tai vienu žodžiu aš be žodžiu, norėtųsi daugiau veiksmo, o tas daugiau, tai ŽYMIAI. Pasirašau aš už viską.
Atgal į viršų Go down
Margareth Pallergino
Love harder than any pain you’ve ever felt.
Love harder than any pain you’ve ever felt.

hugs & kisses : 37
Credit : mano (painofchoco) ; parašas - Barboros šedevras

RašytiTemos pavadinimas: Re: Norų šulinys   2017-07-27, 19:01

Man čia labai trūksta konkrečių santykių suvestinės :D

We accept the love we think we deserve
I'm so lost in this world. I have no idea what i'm doing with my life anymore.

Atgal į viršų Go down
Selene D'aramatiz
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness

hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: wondermanCREDIT: CREDIT: STARBOY.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Norų šulinys   2017-07-27, 20:46

Padirbėsim su tuo :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Norų šulinys   

Atgal į viršų Go down

Norų šulinys
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11