rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Werewolves

Go down 
AutoriusPranešimas
Melaina Rossum
She wasn't looking for a knight.She was looking for a sword
She wasn't looking for a knight.She was looking for a sword
avatar

posts : 270
hugs & kisses : 6
Credit : dolce vita

RašytiTemos pavadinimas: Werewolves   2017-07-16, 17:20

WerewolvesLucius Morgadé26/3000 × Already with usPirmasis pasaulio vilkolakis. Kol dar buvo tiesiog žmogus, Lucius turėjo pasirinkimą. Brolio vedybos jau buvo rengiamos, tad ir Luciui reikėjo susirasti nuotaką. Su Innez buvo gerai, smagu, gera, jauku. Tuo metu vyras tikėjo, kad myli Innez, ji jam net pranešė kad laukiasi. Tačiau buvo ir Athene, kuri, atrodo suprato vyro mintis, šalia kurios jis jautėsi tarsi šalia savo šeimos. Athene sugebėjo įrodyti Luciui, kad ji jam gali suteikti namus, kokių jis nori, kad ji sugeba paliesti jautriąją jo sielą, priverčiant visiškai atsiverti. Tada jie pasivertė vilkais. Ir Athene nepaaiškinamu būdu tapo tokia kaip jis. Atrodo, tai ir buvo galutinis pasirinkimo etapas. Innez buvo palikta, įskaudinta, numesta dėl kitos. Visad agresyvus vyras sulig kiekviena diena darėsi vis agresyvesnis, vilko pavidale savęs nekontroliuojantis, jis ėmė puldinėti ir draskyti gentainius.Negana paslaptingų mirčių, Lucius drįso pakelti ranką prieš savo paties brolį. Seserys ėmėsi "problemos" ir jį įkalino toje dienoje ir laike kai mirė jo mylimoji. Kai Innez ją nužudė. Tą pačią dieną išgyvenęs tūkstantmečius, Lucius pajuto, kad jo kalėjimas griūna, tad išdidžiai žengia į žemę. Suradęs šių dienų vilkolakius prievarta mėgina pasiimti Alfos pareigas, mėgina nuteikti visus vilkolakius prieš raganas, kursto jas visas išnaikinti. Pradedant Innez, nes būtent ji nužudė antrąją vilkolakę - jo gyvenimo meilę, ir įkalino jį tame košmare amžinybei. Tačiau Niuporto vilkai nėra tokie paprasti kaip Lucius tikėjosi, o jų alfa tvirtai laikosi savo posto.

Emona Morgadé23/3000 × Already with usJaunėlė Lucius ir Elijah sesuo. Jam virtus vilkolakiu, virto ir ji. Gal ji ir nebuvo tokia žiauri kaip brolis, tačiau jų atžvilgiu raganos elgėsi neteisingai. Emona mėgino keršyti už ištremtą brolį ir Athenės mirtį, kiekvieną pilnatį mėgindama prigauti seseris netikėtai. Tačiau Emona buvo paversta į akmenį virsmo metu. Visus tuos amžius ji kentė skausmą ir agoniją, o tai buvo neatleistina. Liuciui grįžus į žemę, jis surado seserį, priversdamas vieną raganą išlaisvinti jos seserį. Emona atgijo. Ilgus metus patiriamas skausmas ir agonija pavertė Emoną ne mažiau žiaurią nei brolis. Galima pasakyti, net žiauresnę. Todėl ji stovi tvirtai šalia Liuciaus, skausmu ir prievarta priversdama vilkolakius paklusti jų valiai.

Athene Panagopoulos25/3000 × May be takenTrys tūkstančiai metų įkalintai vietoje, kuri tokia panaši į namus, be žmogaus, kuris yra tavo gyvenimo meilė, su pakeleiviu, kuris kasdien primena apie netektį ir mažuoju stebuklu, vienintele šviesa, kuri nuo tavęs kaskart vis toliau atsitraukia - tai Athene gyvenimas. Visada buvusi nuoširdi, tačiau naivi mergina. Meilė Luciui privedė Athene prie mirties. Tačiau jos meilė buvo tokia stipri, kad mergina nė nesusimąstė ką aukoja, kai atsidavė gamtai patapdama vilkolake ir prisijungdama prie mylimojo, kuris tik tada ją pastebėjo. Baisūs darbai, kuriais ji užsiėmė, privedė prie to, kad Innez nukreipusi prieš ją patį stipriausią ginklą - magiją, atėmė gyvastį. Ko ji nežinojo, kad Athene savyje augino gyvybę, kuri stebuklingo atsitiktinumo metu išliko gyva, net kūnui mirus. Tik tai jau nebuvo kūdikis, tai buvo jo siela, kuri savotiškai augo ir tobulėjo. Vartams atsivėrus ir pajutus laisvės kvapą, Eleonoros siela įsigyveno žavioje šešiolikmetėje merginoje.
Eleonorah Panagopoulos16/3000 × May be takenLiucijaus ir Athene dukra, kuri dar nė negimusi pateko į kitą pusę, kurioje, priešingai nei visos kitos įstrigusios dvasios, augo ir brendo, su kiekvienais metais tapdama vis išmintingesnė. Eleonorah nepanaši nei į vieną iš tėvų. Ji niekuomet nepasižymėjo nei naivumu, nei galios troškimu, tačiau stebėdama gyvenimą žemėje ėmė trokšti ir pati tai patirti, tad labiau, nei kas kitas nori ištrūkti. Jos santykiai su mama nėra itin artimi. Priešingai, gyvendama rojuje su Elijah ir Athene, ji labiau atsigręžia į vaikiną. Nežinia, galbūt tai kažkokia meilės kibirkštėlė, o galbūt autoriteto jutimas, tačiau per tris tūkstančius metų mergina taip prie jo prisirišo, kad nė neketina paleisti, net ir tada, kai jie vėl vaikščios žemėje. Deja, geri norai ir teliko norais vos tik vartai prasivėrė, Eleonorah išėjo pati pirma, nė neatsigręždama į mamą ar Elijah. Pagaliau gavusi tai ko trokšta, Eleonorah pasinėrė į gyvenimą ir į tai ką jis siūlo. Viskas ima keistis, kai Elijah ir jos šeima virsta realiais žmonėmis, žemėje, kuri pilna neteisybės, pykčio, keršto, skausmo ir išdavysčių. Nors Eleonorah laiko save savarankiška ir stipria asmenybe, tėvų meilės merginai visgi visada trūko, ir mergina tai ima pagaliau suvokti.

Blake Sullivan25/100 × May be takenSužinojęs kad Innez gali paversti jį nemirtingu privertė ją įsimylėti, ir ji tai padarė. Innez buvo pasirengusi viską padaryti dėl antro pamilto vyro, na O Blake tik to ir terekėjo. Žinoma, tai truko daug ilgiau nei vaikinas planavo. Galiausiai, Blake gavo burtą, tačiau taip greitai jis nebėgo. Innez buvo sava, o gal Blake tiesiog pamilo merginą, tik to sau niekad nepripažino. Blake, jausmų nekaustomas, save laikantis amžinai laisvu, nuo niekuo nepriklausomu vyru. O gal faktas, kad po šimtmečio, praleisto kart su Innez su trumpais išsiskyrimais ir vėl susitikimais, jų romanas neužsibaigė tiesiog, o Innez pagimdė Blake sūnų. Vyras išsigando iš sūnaus ir Innez gyvenimo. Tačiau, neilgam. Prisivertęs grįžti vien dėl sūnaus, Blake susirado Innez. Santykių aiškinimasis užsibaigė aistringa naktimi, po kurios Innez jau laukėsi antro vaiko. Blake kitą rytą po naujienos, dingo, tikindamas save, kad jam to nereikia. Tačiau vakarėliai, merginos, viengungiškas gyvenimas, prie kurio vilkolakis visad buvo pratęs, kažkodėl Blake neteikė malonumo. Jis jautėsi tuščias.. vienišas.. Praėjus daug metų Blake sukaupė visas jėgas ir pasiryžo grįžti. Deja, nei, jau dideli vaikai, nei juolabiau Innez jo svetingai nebelaukia.
Mason Sullivan22m. × May be takenMason Blake proproprosūnėnas, iš pusiau sesers, apie kurią vyras niekad nežinojo, linijos. Kadangi Mason buvo netyčiukas, liko su motina, tačiau vaikinas su mielu noru nešiojo Sullivan pavardę, kuri per tiek metų dar nemirė. Suradęs savo giminaitį, pasiryžo padėti Blake atgauti šeimą. Visgi jam sutikus Lottie, visos kortos susimaišė, mat vaikinukas pamilo. Ne gana to, visai neseniai jie susilaukė dvynukų.

Cole Scharvin23/3000 × May be takenNiekas to nežino, tačiau prieš tris tūkstančius metų Lucius turėjo savo mini gaują, kurią sudarė ne vien Emona ir Athene bet ir pora genties vyrų. Jie buvo uždaryti kartu su Lucium, tačiau net ir po tiek metų, jiem nepavyko iš ten pasprukti, kaip tai paprastai padarė jų vadas. Tačiau dabar, jie pagaliau vėl vaikšto žeme, ketindami sunaikinti raganas, gražinti savo pirmtaką atgal į žemę ir valdyti visus vilkus. Paskutiniosios misijos Kael su Theo mėgina imtis jau dabar, net nežinodama kad šių dienų alfos, kieti riešutėliai.

Kael Trujillo25/3000 × May be takenNiekas to nežino, tačiau prieš tris tūkstančius metų Lucius turėjo savo mini gaują, kurią sudarė ne vien Emona ir Athene, bet ir pora genties vyrų. Jie buvo uždaryti kartu su Lucium, tačiau net ir po tiek metų, jiems nepavyko iš ten pasprukti, kaip tai paprastai padarė jų vadas. Tačiau dabar, jie pagaliau vėl vaikšto žeme, ketindami sunaikinti raganas, gražinti savo pirmtaką atgal į žemę ir valdyti visus vilkus. Paskutiniosios misijos Kael su Theo mėgina imtis jau dabar, net nežinodama kad šių dienų alfos, kieti riešutėliai.

Jacob Parker32m. × May be takenParkerių šeima kelis šimtmečius dominuojantys Alfos. Atėjo ir Jacob eilė, deja, griežtas jo vadovavimas gaujai privertė narius pasitraukti iš gaujos ir rasti miškuose kampelį gyventi atskirai. Būtent jo paliepimu, prasidėjo karas tarp jų ir raganų, kai nelaimingos meilės auka raganėlė mėgino juos prakeikti. Pasirodžius Luciui ir mėginant atimti jo valdžią, bei prievarta verčiant vilkolakius jam paklusti, Parker nepasiduoda. Tačiau kova aiškiai nelygi, ir ar verta aukoti savo ir gaujos gyvybes?

Blaisen Parker26m. × May be takenJaunesnis Jacob brolis. Nuo pat mažens Blaisenas kariavo dėl alfa pozicijos, tačiau kaip bebūtų šeimos įstatymai reikalauja kad juo būtų pirmagimis. Pasirodžius senajam kaip žemė vilkolakiui, ir jam siūlant mini alfos titulą, Blaisen tuo susižavi pats pirmasis. Negana to, jis įsižiūri žaviąją Emoną ir vaikinas yra pasiryžęs išduoti ir palikti brolį dėl Luciaus ir jo gražių pažadų.

Jamie Parker16m. × May be takenTai vienintelis Jacob palikimas iš mirusios žmonos. Po mylimosios žūties, Jacob saugojo savo dukrą kaip tik įmanoma labiau, stebėjo ją kaip pro padidinamąjį stiklą, kontroliavo ir stengėsi, kad ši neįsiveltų į jokias bėdas. Jamie tai tiko iki kol neprasidėjo paauglystė ir mergina ėmė maištauti. Ne gana to mergina ėmė bičiuliautis su vampyrais, vieną jų, Ethan, karštai pamilo.

Oliver Parker25m. × May be takenJacob įbrolis. Jo tėvai rado pamestinuką netoli savo namų ir visad augino kaip savą. Net sulaukęs tokios amžiaus Oliveris nežino, kad yra įvaikintas, todėl nesupranta kodėl jo nemėgsta brolis, ko pasekoje Oliveris niekaip negali jausti pagarbos broliui, nors jis ir alfa. Oliveris dažnas išsigelbėjimas Jamei, kai stoja ją ginti nuo tėvo.

Kian Banks23m. × May be takenBūtent šitas eržilas susuko Diarai galvą. Už tokį poelgį Kian buvo išmestas iš gaujos. Tačiau jis vis grįžta.. Nors vaikinui patiko ta raganaitė, tačiau gauja jam buvo viskas. Savanaudis jaunuolis vis dėl to mėgino turėti abu... Atsiradus Luciui ir Emonai, pats pirmas nusisuko nuo Jacob, įgaudamas dar vieną priešą.

Daniel Silvergone45/550 × Already with usDanielis savo žiaurumu ir suktumu atsilieka nebent tik pačiam Lucijui ir tai dar būtų galima pasiginčyti kurio širdis labiau užšalusi. Kadaise buvęs gaujos alfa, už savo žiaurų elgesį tiek su aplinkinių kaimų žmonėmis, tiek su kitais gaujos nariais, jis buvo ištremtas ir paliktas užbaigti savo dienas kaip vienišas vilkas. Žinoma, niekas nesitikėjo, kad po metų klaidžiojimo po Angliją, jis sutiks savo gyvenimo meilę, klastingumu ir žiaurumu prilygstančią jam - Victoriją. Jie greitai pajuto tarpusavio ryšį ir jau po kelių mėnesio siautimo po miestus, nusprendė susieti savo gyvenimus amžiams. Kadangi tai buvo pirmosios vedybos, Danielis nuo tos dienos buvo pajėgus kontroliuoti virsmą, panašiai kaip vilkai turintys žiedus, kas padarė jį dar pavojingesnį. Vieninteliai jam rūpintys žmonės - šeima, o visa kita, tai tik įrankiai sėti chaosui ir baimei.


Atgal į viršų Go down
 
Werewolves
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Sweet Sin :: All that is needed :: Veikėjų sąrašas-
Pereiti į: