rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Immortals

Go down 
AutoriusPranešimas
Melaina Rossum
She wasn't looking for a knight.She was looking for a sword
She wasn't looking for a knight.She was looking for a sword
avatar

posts : 270
hugs & kisses : 6
Credit : dolce vita

RašytiTemos pavadinimas: Immortals   2017-07-16, 17:02

ImmortalsAttarah Tlatilpa / Katherina Audrey24/3000 × May be takenSunku pasakyti kuo ji vardu, nes jų turėjo daugybę, sunku papasakoti jos gyvenimą, nes jų buvo tūkstančiai. Ir visi skirtingi. Prieš tris tūkstančius metų ji gimė kaip Attarah, ji buvo ta, kurios kraują ant kurpelės palietęs Lucius virto vilkolakiu, kurios kraują arbatoje gėrė ir pirmuosius raganius pagimdžiusi Amica. Ji nebuvo nei ragana nei vilkokakė, ji tik žmogus, nemirtingoji, kurios siela, mirus kūnui vis prisikeldavo iš naujo, gimdavo, su kiekviena nauja gyvybe...Pirmoji mirtis, atėmusi visas nemirtingosios galias, buvo kai Melaina, ne magija, tačiau savo rankomis atėmė Attarai gyvybę, vos sužinojo, jog tai ji atplėšė ne vien Melainą, bet ir Selenia nuo motinų, paliekant jas vienas ir bejėges mirti. Dabar Attarah yra atgimusi ir žinoma Katherinos vardu. Iš kiekvieno savo gyvenimo atsimindama tik nuotrupas ir galiausiai - mirtį, ji yra visų nemirtingųjų vedlė ir saugotoja, aukojanti savo gyvybę, kad jos išgyventų ir turėtų nesuteptą kraują.

Shayera Bizarro21/2000 × Already with usPrieš du tūkstančius metų buvo Afroditės ugnies saugotoja, pranašė į kurią kreipdavosi net pačios galingiausios Graikijos moterys. Apie savo buvimą nemirtingąja ji sužinojo tuomet, kai gydydama mirštančią merginą savo skaisčiu krauju, sukūrė pirmąją hibridę. Esthel dėkodama apdovanojo Shayera žiniomis apie tai kas ji yra ir kokiame iš tiesų pasaulyje gyvena. Pajutusi galios jausmą ji davė savo kraujo dar keliems hibridams, padėdama jiems išsaugoti savo gyvastį ir pasirūpindama, kad raganos apsaugotų nuo galimos mirties, kuri jos tykojo už kiekvieno kampo. Taip iki šių dienų ji išliko tokia pat jauna ir graži, nė karto nepatyrusi mirties baimės.

Maria Barrera23/1000 × May be takengimė tuo metu klestinčioje Bizantijoje, pasiturinčio pirklio šeimoje, tad niekuomet nepatyrė skurdo ar alkio. Tačiau Bizantija traukė įvairaus plauko padarus, tad dar visai jauna ji susidūrė su ragana, vardu Innez, kuri gebėjo atskirti nemirtingąja, kai ši net pati to nežinojo. Ilgą laiką ji buvo Innez žaisliukas, duodantis savo kraujo kada tik tai buvo reikalinga, mainais į apsaugą. Tik pajutusi ryšį su naujai atgimusia Attara, ji galiausiai išsilaisvino ir pradėjo kurti savo gyvenimą. Nors ir buvo medžiojama, dėl visų žinių sugebėjo išvengti mirties ir net padėjo Lottei uždaryti Innez ir kitas raganas į rojaus kalėjimą, taip atkeršydama už tuos metus vergovės.

Jennifer Palmer20 × Already with usiš pažiūros eilinė dvidešimtmetė, gyvenanti savo gyvenimą, kasdien vaikštanti į paskaitas, o po jų dirbanti padavėja bare, tačiau pastaruoju metu ji pradėjo girdėti balsus galvoje ir matyti keistus vaizdinius. Jos kraujas yra pats tyriausias ir pats stipriausias iš visų nemirtingųjų, tačiau mergina iki šiol nežino kokį gyvenimą jai lėmė likimas.

Atgal į viršų Go down
 
Immortals
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Sweet Sin :: All that is needed :: Veikėjų sąrašas-
Pereiti į: