Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 'Cause I can't make you love me, if you don't. But I'll try my best.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Sinner #3
posts : 301
hugs & kisses : 19
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: 'Cause I can't make you love me, if you don't. But I'll try my best.   2017-04-15, 21:15

he's mine;

my rock. my world, my life - my everything.


ieškau savo vyro Killian Kershaw. Jis - nemirtingasis, slapta užsiimantis hakeriavimu, plešia turtingųjų banko sąskaitas. Killian ir Dellos pažinties pradžia nebuvo labai žavinga - vyras su keliais pakalikais užpuolė prieš keletą metų niekuo dėtą merginą, norėdamas atimti viską, ką ji turėjo su savimi. Besigindama, ji pajuto kažką labai keisto, taip ir atrado savo galias, kurias tik dabar pamažu jau ima valdyti ir kontroliuoti. Pasirodo, Killian vietoj turtų, pagrobė merginos širdį.
Viskas, atrodė, bus labai gražu, tačiau pasirodė pirmoji ir tikroji Killian meilė, dėka kurios, Kershaw santuoka pamažu ima byrėti. Tačiau Della taip lengvai neplanuoja pasiduoti ir dės visas pastangas, kad vyras pasiliktų su ja.
Dėl veido - siūlyčiau Michael Fassbender, tačiau iš esmės tai visiškai jokio skirtumo. Norėtųsi, kad atsirastų raštingas bei ganėtinai aktyvus žmogus. Iš savo pusės pažadu įdomų ir gerą rpg, daug veiksmo bei dramų.
Susidomėję rašykite čia arba į PM
Atgal į viršų Go down
 
'Cause I can't make you love me, if you don't. But I'll try my best.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: