Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Trinam / Keičiam

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Demarcus Alden
avatar

posts : 1569
hugs & kisses : 88
Credit : Ikona ir parašas: asmeniniai (naktiestyloj). prašom nepyzdint :D
RašytiTemos pavadinimas: Trinam / Keičiam   2017-04-04, 22:15

Administracija rašo:
† Žmogus gali keistis veikėją AR veidą tik praėjus 2 savaitėm nuo paskutinio keitimo. Tai galioja žmogui, ne veikėjui, tad jeigu turite 3 veikėjus, nereiškia, jog galėsite kiekvieną keisti kas dvi savaites - tik kažkurį vieną iš jų
Tai viena iš taisyklių, kurią turėtų žinoti kiekvienas narys. Mes nedraudžiame atradinėti tą tikrai Savąjį veikėją, tačiau vardo ir veido keitinėjimas kas dvi dienas irgi nebus toleruojamas. Vis dėl to, jei nusprendėte keisti visą veikėją, ar tik veidą, ar tik vardą parašykite čia.

Kodas:
Senas veikėjo vardas, pavardė ---> Naujas veikėjo vardas, pavardė

Žinoma, suprantame ir norus būti ištrintiems, nors to baisiai ir nenorime, visgi jei yra svari priežastis ir didelis noras, mes, prieš mūsų valią, tai padarysime.


I was born with the devil in me. I could not help the fact that I was a murderer, no more than the poet can help the inspiration to sing..I was born with the evil one standing as my sponsor beside the bed where I was ushered into the world, and he has been with me since.
psycho killer
Atgal į viršų Go down
 
Trinam / Keičiam
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: