Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Master bedroom

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Master bedroom   2017-03-14, 22:06

First topic message reminder :

Photo:
 


Paskutinį kartą redagavo Caerus J. Nedhiré, 2017-03-16, 04:14. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Master bedroom   2017-03-28, 20:44

Praplatinęs savo kreivą šypsnį, Caerus tyliai nusijuokė ir įkvėpęs giliau mylimosios saldaus aromato, dantimis sugavo Amphi kaklo odą po šiosios ausimi, dar tvirčiau, ties kirkšnimi spusteldamas jos dubenį prie savęs,- mažute, neprivalai parodyti visų savo privalumų, kad atrodytum nepriekaištingai ir mane viliotum nusidėti,- gundančiai sušnabždėjęs į moters aksominio švelnumo odą žodžius, J. caktelėjo liežuvio galiuku ir trumpam užmerkęs akis atleido sulaikytą kvėpavimą. Daugeliui atrodo, jog moters seksualumas atsiskleidžia tik šiai kuo daugiau apnuoginus savo kūno, kas iš dalies tiesa, tačiau šiam vyrui Nedhire moteris net ir su visa pilna sutana keltu itin audringas mintis. Galbūt dėl to, kad jis prisimena kiekvieną tobulai išgraviruotą josios kūno linkį, o galbūt dar todėl, kad krūtinėje degantis jausmas verčia ja grožėtis net ir prasčiausiomis šiosios dienomis. Kurių tiesa pas ją niekada nebūna.
- žinau, angele, bet maniau, kad verčiau rinksiesi atnaujinti savo garderobą kelionėje, nei viską temptis iš namų, bet jei nori šiuos vežtis, man tai nė kiek netrukdo,- jis net buvo spėjęs nuimti kortelės limitą, kad Amphi nusprendus nusipirkti vos ne kelias parduotuves nereiktu sustoti vien dėl plastikinio daikčiuko nepajėgumo pasivyti tamsiaplaukės poreikius, tačiau jei jo žmona pageidauja vežtis ir šiuos daiktus, tebūnie, jam tai tikrai nekelia nepatogumų. Ypač žinant jo sugebėjus drabužių nuplėšimo srityje, jai prireiks tikrai daugybės jų. Pastebėjęs Nedhire kramtomą lūpą, Joker valiūkiškai šyptelėjo ir mėgdamas nedorai pasierzinti nusitraukė nuo klubų buvusį rankšluostį, juo it niekur nieko apsišluostydamas kaklą ir lašeliais pasidengusius plaukų galiukus, o merginai akivaizdžiai neištvėrus ir tik akimis nurodžius jam paruoštus daiktus, bei netrukus dingus iš miegomajojo, raganius tyliai nusijuokė, liežuvio galiuku pereidamas per lūpas ir priartėdamas prie lovos kojugalio. Pasiėmęs trumpikes ir šias užsidėjęs, pagriebė kelnes ir jas užsimovęs pradėjo užsiseginėti, kaip tik tuo pačiu metu ausimis sugaudydamas Isis šuktelėtus žodžius. Minute leidęs sau pagalvoti, Caerus užsisegė kelnęs ir įsivėręs diržą, bei jį užtvirtinęs pasiėmė marškinius,- būtinai paimk plafkes, kelis kostiumus, mano juodą skrybelę ir dokumentus... tiesa dar sportbačius,- ore pavartęs marškinius susirado kuri čia pusė gera ir juos užsivilkęs, užsisagsė sagas. Klestelėjęs ant lovos užsidėjo kojines bei batus, o vėliau ir čia buvusią kožą, patraukė į spintą. Praeidamas pro Amphitrite dar vikriai pakštelėjo į jos lūpas ir nekaltai, bet velniškai šyptelėjęs nužengė prie didelio veidrodžio bei savo reikmenų stalo, virš kurio palinkęs išsirinko kvepalus bei jais išsikvėpinęs, per veidrodį žvilgtelėjo į moterį.- ai dar mano higienos reikmenis,- pridūręs ko dar nederėtu pamiršti įmesti į jo lagaminą, pamerkė tamsiaplaukei akį ir nužengęs prie visą ūgį demonstruojančio veidrodžio, bei pasitvarkęs marškinių apykaklę, ištraukė šalimai buvusį saulės akinių stalčių ir pradėjo matuotis visus iš eilės, vis žvilgtelint į veidrodį ir pažiūrint kaip atrodo.
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Master bedroom   2017-03-29, 00:28

Caerus buvo pratęs visada rūpintis Amphitrite. Pradedant jos niekada nesibaigiančiais pirkiniais, nuolat vien ant savęs išleidžiant visą savo gydytojos algą, bet ir gerokai apmažinant savo vyro sąskaitas, ir baigiant visais kitais reikalais, net ir josios kraujo bankais. Tiesa ta, kad po visų šių metų drauge, jei reiktų vampyrei staiga pradėti gyventi vienai, būtų sunkoka. Žinoma, ji nekvaila, su laiku išmoktu visko, bet... pradžia neišvengiamai būtų labai sunki. Štai todėl, nuo pat pradžių, jausdama pareigą ir norą taip pat, kiek gali pasirūpinti savo keksiuku, brunetė net buvo vien dėl jo tapusi gera kulinare. Gi išties, žmonių maistas, jai nebuvo reikalingas, o ir iki susipažįstant su šiuo seksium, princesės ne tik kad negamindavo valgio, bet vargiai ar išties ir Isis bent žinojo, kuriame tarnų aukšto gale, jos rūmuose buvo virtuvė. Vieną ko tuomet ją mokino, tai kaip grakščiai naudotis stalo įrankiais, kaip gražiai atrodyti, kaip bendrauti, šokti ar užsiimti paikais mergaitiškais rankdarbiais su rūmų damomis. Iš gyvenimo Amphitrite visada norėjo kažko daugiau. Ir visa tai būtent suteikė Nedhire. Vyras, kuriuo ne tik net po tiek metų norėjosi nuoširdžiai taip pat rūpintis, bet ir mylėjo vis labiau. Išklausiusi ko Joker būtinai pageidauja į kelionę, brunetę vos primerkė akis ir staiga tris lagaminus sukrovusi viską ko jam gali prireikti, iškaukšėjo iš drabužinės, nešina vienu lagaminėliu, į kurį sudėjusi visas reikiamas higienos reikmenis iš vonios, visus lagaminus sustatė prie savųjų. – Regis, jau viskas, - vėl šuktelėjusi, prie veidrodžio vis dar besistaipančiam gražuoliui, atsisėdo ant lovos krašto, laukdama, kol jis baigs. – O lėktuvas jau paruoštas? Viešbutis užsakytas? Restorane staliukas vakarui, taip pat?, - pamėčiusi kelis klausimus, apžiūrinėdama savo nagiukus, susikėlusi vieną kojelę ant kitos, dirstelėjo trumpam į laikrodį ir atsikvėpė.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Master bedroom   2017-03-29, 01:51

Viena svarbiausių šio raganiaus užduočių šioje žemėje buvo lepinti savo moterį. Nesvarbu kokią kainą, kada ir kur, svarbiausia, jog jos visi įgeidžiai būtu patekinti, o ta kerinti šypsena ir spindinčios it deimantai akyse liepsnelės niekada neužgestu. Taip vyko ir dabar. Amphitritei užsigeidus išvykti į medaus mėnesį, kuriuo jie taip ir nespėjo pasimėgauti, Caerus pirmiau pagalvojo apie tai kokius ir kam geriau palikti savo turimus darbo reikalus, nei kaip paaiškinti, jog dabar ne pats tinkamiausias laikas kelionėms ir paprašyti jos viską atidėti. Neigiamai atsakyti savo moteriai akivaizdžiai nebuvo šio vyro natūroje. Rinkdamasis akinius ir akies krašteliu, per veidrodį, vis stebėdamas besisukančią tamsiaplaukę, Joker negalėjo priprasti prie šiosios vikrumo ir grakštumo. Viskas ką ji darė, maisto gaminimas, tvarkymasis, net paprastas žingsniavimas patalpa, atrodė it gracingas ir dieviško talento paliestas šokis, kuriuo šis vyras niekaip negalėjo atsistebėti ir neužsihipnotizuoti. Aišku vien dėl šito ir savo galvoje iššokusių apmastymų, Joker sugebėjo pro akis praleisti Isis ir jo lagaminų dingimą iš drabužinės. Kiek susiaurinęs savo žvilgsnį ir suspaudęs lūpas į ploną liniją, raganius pasiėmė vienus iš saulės akinių, juos pasikabindamas ant krūtinės ir dar iš gretimo stalčiaus prigriebęs vieną iš savo laikrodžių nužengė link išėjimo. Ausis užliejus garsiau tariamiems mylimosios žodžiams, Nedhire besisegdamas laikrodį ant riešo ir susikaupusiu žvilgsniu žvelgdamas į jį pateko į miegamojo patalpą, kur nesustojant, kiek lėčiau ir toliau judėjo, dabar link ant lovos sėdinčios tamsiaplaukės.- nesijaudink, brangioji, viskas jau suorganizuota ir paruošta,- spragtelėjus laikrodžio sagčiai, taip užsitvirtinant, Nedhire pasuko savo ranką ir žvilgtelėjęs trumpam į laikrodį sustojo, akis pakeldamas į vos už centimetro sėdinčios Amphitrite akis. Kreivas lūpu vingis puošė raganiaus lūpas, o akyse žaidžiančios suktos, kiek prislopinto grėsmingumo persigėrusios liepsnelės dabar spigino į šią gražuolę. Lėtai prilinkęs prie vampyrės, priverčiant ją kiek atsilošti, C. kumščiais įsirėmė į lovą, prie merginos šonų ir saldžiu alsavimu užgavęs mylimosios lūpas, klausiamai išrietė antakį,- angele, nejau pamiršai mano žodžius apie didelių daiktų nešiojimą?- taip, Caerus žinojo, kad ši daili gražuolė nebuvo silpnas paukštelis, kuris negalėtu pakelti tokių lagaminų krūvos, tačiau ji visgi buvo moteris ir nors šis vyras buvo apatiškas kitų žmonių jausmams ir jų sveikatai, visgi su ja viskas buvo kitaip. Jame įskiepytas džentelmeniškumas tiesiog prieštaravo leisti tokiai žavingai damai tampyti sunkesnius daiktus.
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Master bedroom   2017-03-29, 02:26

Kruopščiai apžiūrinėdama savo tobulą manikiūrą, Amphitrite laukė kol jos gražuolis pagaliau susiruoš. Dar pasidairiusi kur paliko savo rankinę su judviejų dokumentais ir savo mobiliuoju, moteris kaip tik tuo metu išgirdo lėtus žingsnius grįžtančius į miegamąjį. Pakėlusi akis, link Caerus, Isis veide ėmė krypti nesulaikytas šypsnis, blizgančiom akutėm spiginant į tobulai atrodantį savo sutuoktinį. – Tai bus geriausios mūsų atostogos, - užtikrintai pareiškusi, jau ištiesė rankytes, link tamsiaplaukio, kuris jau lenkėsi prie jos, rankomis pasiremdamas į lovą. Savo rankelėmis apsivijusi saldainiuko kaklą, tuoj po jo klausimo, kiek kaltai prikando lūpytę, užversdama akytes, - Na, bet juk aš nesu trapi. Kad ir kaip tai keistai skambėtų, bet galėčiau net tave pernešti per tilteli, - nesusilaikiusi žaismingai nusijuokė, gražindama šokoladinį žvilgsnį, ties jo mėlynomis it pats vandenynas akimis. – Aš juk vampyrė, mano keksiuk. Jėga, vienas iš mano privalumų, - atsainiai trūktelėjo petukais, tarsi tai būtų tik viena menka smulkmenėlė iš daugelio. Nors.... išties ji buvo labai svarbi. Juk buvo pliusas, ne tik šiai gražuolei turėt jėgų atsiginti nuo bet kokio vyro, bet jei ir reikia pastatyti kuo puikiausiai į vietą mergužėles, kurios bent bando pažiūrėti į jos brangiojo pusę. – Bet žinoma, visa tai toliau jau nugabens tavo vyrukai, - švelniai nutupdžiusi bučkį ant Joker lūpų, išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Master bedroom   2017-03-29, 02:57

Kiek suktu šypsniu padailinęs lūpas, Caerus giliau įkvėpė nuo moters dvelkiančio aromato,- man jos su Tavimi visada geriausios,- žaismingai pamerkęs akį, vyras caktelėjo liežuvio galiuku ir net kilstelėjęs aukščiau antakius išklausė moters štai tokio įdomaus pasiteisinimo. Nunarinęs galvą bei šią pakraipęs į šonus raganius tyliai nusijuokė ir kilstelėjęs galvą atgal, lūpomis pradėjo dėlioti smulkius bučinius ant žmonos lūpų, jų pakilusio kampučio,- katinėli tu mano,- švelniai, kiek pasiduodančiai dėl gražuolės tokio mielo naivumo tarė, krypteldamas galvą į šoną ir bučiniu užgaudamas juos skruostą, kartu su tariamais žodžiais,- man tikrai nepaslaptis tavo sugebėjimai, tačiau tai nereiškia, kad turėtum atsisakyti savo moteriškų privilegijų ir nešioti tokius daiktus, kuriais privalau pasirūpinti aš arba mano darbuotojai,- užbaigdamas savo trumpą atsaką į moters tariamus žodžius, Joker paskutinį bučinį nutūpdė ant Isis skruostikaulio linijos ir tik kreivai šyptelėjęs atsitraukė nuo Amphitrite, taip pats atsitiesdamas ir dabar suimdamas smulkią, nuo jo kaklo nuslydusią, moters plaštaką į savo ranką. - nagi, keliaujame,- paraginęs gražuolę, Caerus ją švelniai timptelėjo į save ir jai lengvai pakilus, atleido savo pirštus nuo jos rankelės ir nuslydęs mylimosios nugara, ją apglėbė, taip dar spustelint smulkų kūną sau prie šono,- visgi nenorėtume, kad mūsų medaus mėnuo baigtusi nė neišvykus,- gašliu žvilgsniu demonstratyviai nuslydęs Isis padoriai pridengtomis kūno linijomis, saldžiai, gana suktai tarstelėjo ir tik lengvu juoku apgaubęs patalpą, kartu su žmona pasišalino, dar pakeliui duodant ženklą vienam iš savo pavaldinių, kad surinktu visus lagaminus ir sudėtu į sraigtasparnį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Master bedroom   

Atgal į viršų Go down
 
Master bedroom
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: