Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Darbo kambarys+ biblioteka

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Persona
avatar
posts : 2783
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq
RašytiTemos pavadinimas: Darbo kambarys+ biblioteka   2016-12-26, 13:35

Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-02, 21:56

Atėjusi į darbo kambarį, besivesdama už savęs Myles, ji galiausiai įėjo į vidų ir vyrui įėjus, su koja uždarė palei save duris. Šiek tiek klastingai nusišypsodama, Ravenna atsistojo priešais raganių ir vieną ranką padėjusi ant jo krūtinės, pastūmė jį šiek tiek toliau,kad galėtų atsisėsti į tą odinį krėslą.
- Visai įdomu buvo sužinoti, kur pastaruoju metu pats basteisi, buvau jau pasiilgusi, - tyliai sumurmėjusi priėjo arčiau vyro ir apsižergusi jo kojas, atsisėdo ant jo kelių, pasitaisydama savo juodą suknelę ir apnuogindama šlaunis. Pasilenkusi ties vyro lūpomis ji liežuvio galiuku perbraukė per jo apatinę lūpą ir tada pakėlė savo tamsias akutes į vyro akis ir užsižiūrėjo. Laisvos rankos pirštukais pradėjo važinėti nuo vyro kaklo, ties krūtine,link pilvo ir atgal. Nežymiai apsilaižiusi lūpas, šviesiaplaukė nenutraukė žvilgsnio nuo vyro. - Sakyk, Myles..., - ranka nuslydo ties vyro klynu ir pradėjo rankute švelniai glostyti per tą vietą. - ... ar pasiilgai manęs? - seksualiai sumurmėjo savo lūpomis tiesiai į raganiaus lūpas ir kilstelėjo lūpų kampučius.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-02, 22:09

Visą laiką kai ji vedėsi kažkur, Myles akimis nužiūrėjo jos pačios kūną, kuris taip buvo paslėptas po šią suknele. Nagi bus matyti, ar jos toks apsirengimas liks sveikas, jeigu jie liks taip vieni du. Tad pasiekę, turbūt tą vietą, kuria ji norėjo parodyti, vaikinas irgi šelmiškai šypteli. Juk žino, kad būtent paprastumu jų susitikimai nepasižymi. Tad tolimesnių jos pačios veiksmų ir laukė. Sėdėdamas jau taip ir turėdamas ją ant savęs, Myles pasijuto kur kas geriau nei sėdėdamas ant žolės. Juk niekas negalėtu prieštarauti tam.
Jo paties rankos, viena atsidūrė ant jos nugaros, o kita vos paėmė jos smakrą. Nesakydamas ne žodžio, jis vos pasilenkė pats link jos lūpų, ir gana su agresyviu bučiniu pasisveikino su josios lūpomis. Ir jau kaip staiga atakavo, taip ir jau atitraukė lūpas, kad galėtu nužvelgti jos veidą iš kur kas arčiau dabar.
- Niekur nesibasčiau, bet kartu nemėgstu per daug rodytis aplinkui, tad gal dėl to, nematei manęs taip ilgai,-lėtai pasakė ir vos šypteli. Akis truputi nuleido ties jos ranka, kuri taip glamonėjo jo draugą, per kelis sluoksnius medžiagos. Šelmiškumas jos pačios toks pats gyvas, taigi vaikinas pažvelgė vėl jos akis. Matėsi ten ugnelės,- Manau tiek pat, kiek ir pati pasiilgai,-trumpai pasakė ir vėl pasilenkė prie jos lūpų ir jos apatinę lūpą sukando ir patempė į save. Dabar jau sukosi kelios įdėjos, kaip ją pašalinti iš šio gana sudėtingai atrodančio apdaro. Jeigu ne viena nepatiks jam, visada yra perplėšimas ir daugiau nieko.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-02, 22:31

Nenuostabu, kad Ravenna per savo gyvenimą turėjo tiek daug sugulovų ir vos keletą vyrų. Jos požiūris į seksą buvo gana paprastas. Tiesiog tai darė su kuo nori ir kada nori ir visokios santuokos ar kiti įsipareigojimai jai nelabai galiodavo. Ji buvo aistringa moteris, todėl kūniškų malonumų šiai moteriai reikdavo gana dažnai. Nebuvo taip,kad miegadavo su kiekvienu pasitaikiusi, tiesiog būdavo keletas žmonių jos gyvenime, kurie pažadindavo joje tą velnišką aistrą, dėl kurios galima kalnus nuversti. O su Myles dabar ji taip ir jautėsi. Jis mokėjo su ja elgtis, kaip ir pati su juo.
- Jei būtum pranešęs,kad atvyksi, būčiau apsivilkus kažką...kitokio, - pasilenkusi ties jo ausimi seksualiai sušnibždėjo ir į jo agresyvų bučinį atsakie tuo pačiu. Su tokia pačia didele aistra. Rankute vis dar keliaudama aplink jo draugužį, Ravenna galiausiai ranka užkilo ties jo krūtine ir lengvu spragtelėjimu pašalino jo kožą nuo jo kūno. Juk ji turėjo magiškų galių, tad kodėl jomis ir nepasinaudojus bent kažkiek. Vyrui likus tik su maikute, ji pakišo savo rankute po ja ir atidengė vyro krūtinę, bei sixpacką. Kitoje rankoje beturėdama savo taurę, užpylė šiek tiek viskio lašelio ant jo nuogos krūtinės ir pasilenkusi liežuviu seksualiai nulaižė gėrimą nuo apačios, pakildama link viršaus. Padėjusi taurę kažkur ant staliuko, Ravenna suėmė jo smakrą grubiau ir prisitruakusi prie savęs, aistringai pabučiavo raganiaus lūpas. Kitą ranką įvėlė į vyro plaukus ir užtęsė visą bučinį keik ilgiau, nes visgi buvo pasiilgusi šitų lūpų skonio.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-02, 22:47

O kas jam, kad šioji moteris mėgsta turėti nemažai tokių sugulovų. Juk tarp jų nėra nieko tokio labai artimo ir stipraus, išskyrus pomėgis pasimėgauti kūniškais malonumais, kuriuos vienas kitam moka labai suteikti. Bet dėl to, šie du jau senokai ėmėsi tokių santykių ir nesakė „ne“ bet kuriam susitikimui.
Kai ji paminėjo savo aprangos pakeitimą, jeigu būtu pranešęs jis, jo veide sužaidė velniūkiška šypsena. Laisva ranka vos perbraukė per jos kaklą, pečius ir slydo per jos rankos ilgį. Bet tuo metu leisdamas savo magijai padaryti, ką jis pats neturėtu labai daug kantrybės. Jos visa tą suknelė pranyko nuo liauno jos kūno ir atsirado kažkur kitame kambario gale. Dabar truko jam susikaupimo, kad viską padarytu kaip galima tiksliau, nes matyt merginos prisilėtimai tai daro.
- Na kad man ir toji apranga patiko, bet dabar kaip atrodai, labiau,-akimis nužiūrėjo jos kūną, kurį dengė tik jos apatinukai. Juk Myles ne iš tų, kurie viską labai lėtai daro.
Bet dabar truputi vaikinas užvertė galvą, kai ji taip glamonėjo jo odą su liežuviu. Bet ilgai neteko, nes jos agresyvumas užėmė jo paties lūpas ir jis rankomis vos arčiau ją prisitraukė prie savęs. Norėjo jausti jos kūną prie savojo dabar ir tuo pačiu metu, vaikino lūpos atsakė į jos bučinį, su tokia pačia jėga ir aistra. Netgi vos pirštukais jo paties, stipriau paspaudė jos nuogą nugaros odą. Seniai pats nebuvo jokiuose artimuose santykiuose kaip šie, tad visa neišeikvota energija, dabar tikrai bus panaudota.
Nuo nugaros, jo ranka viena slydo per jos kūną link šlaunų, kurios taip rėmėsi į jos kojas. Ir ten vos užsiliko.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-02, 23:14

Tas jai ir patiko, kad Myles iš vis nekreipė dėmesio į jos asmeninį gyvenimą ir bet kada ir bet kur pasirašydavo kūniškiems malonumams. Ir tai tęsėsi jau gerus kelis dešimtmečius. Žinoma, kas lietė biznį, tai kartais pasitelkdavo jo pagalba, tačiau tai buvo retai, nes Ravenna stengėsi visą pasaulį užkariauti viena ir paprašyti kieno nors pagalbos jai buvo lyg nusižeminimas ir principų perlipimas.
- Džiaugiuosi, kad tau patinka, - su žaisminga šypsenėle veide pridūrė, nes dabar liko tik su savo tamsiai raudonu, neriniuotu apatiniu trikotažu. O Ravennos kūnas iš tiesų buvo labai moteriškas ir dailus, tad vyrui tikriausiai dabar atsivėrė itin seksualus vaizdas prieš akis. Pati nieko nelaukusi suėmė abiejomis rankosmis vyro maikę ir ją suplėšiusi, triumfuojančiai išsišiepė. Vis dar betęsdama bučinį, moters kūnas prisilietė su vyro kūnų ir palaikė tą velniškai didelį artumą. Dantukais grybštelėjusi vyro apatinę lūpą grubiau, pajautė šiokį tokį kraujo skonį burnoje ir šyptelėjo. Lūpomis nusileido vyro smakru, kaklu, nubučiuodama dideliais ir aistringais bučiniais, leidosi jo krūtine žemyn. Nubučiavusi taip pat ir jo sixpacką, sustojo ties jo klynu ir šiek tiek pakėlusi galvą, miklaii atsegė vyro diržą. Asegusi sagą, bei atbrėžusi užtrauktuką, patraukė žemyn jo kelnes kiek galėjo, bet čia reikėjo šiek tiek Myles pagalbos, nes jos pozoje buvo šiek tiek sudėtinga. Ranką padėjusi ant jo krūtinė, gryžo lūpomis ties raganiaus ir ten sustojo. Buvo vos per centimetrą nuo jo lūpą, kai ji greit atsisegė savo leimenėlę ir išlaisvino savo krūtis. Numetusi liemenėlę kažkur ant žemės, Ravenna ištraukė porą segtukų iš savo plaukų, taip juos išlaisvindama ir leisdama užkristi ant jos nuogo kūno blondiniškoms garbanoms.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-02, 23:32

Dėl to, turbūt vaikinas net jau kieme būdamas, akimis rijo jos pačios kūną. Mielai būtu ją pasiguldęs ant tos žolės, jeigu nieko ten nebūtu. Tačiau ir nesiskundė šio kambariu. Taigi jam iš ties nėra svarbi vieta, tai kad pasimėgautu jos kūno apvalumais ir viskuo ką ji duoti. Myles dabar kiekvieną akimirka mėgavosi ir kai pajuto truputi skausmo lūpoje, tai privertė vos išsilenkti jo nugarą, kad dar arčiau prisiliestu prie jos kūno. Tačiau neilgai galėjo negalvoti nieko, nes plėšomos medžiagos garsas, tarsi prabudino vaikiną. Akis nuleido ties savimi, kur buvo jau dingus kai kurie rūbai. Bet vėliau nuleido akis, kur kas žemiau, kur ji pati kankino jo kelnes taip. Bet jau su jo paties truputi pastangomis, jis tiesiog jas nutraukė vos toliau ir tada tiesiog išlipo iš jų. Koja jas paspyrė toliau. Jo rankos ant jos nugaros, ją dar arčiau prisitraukė, kad dabar būtent jį sėdėtu virš to jo draugo, kuri taip jau ir neseniai bandė pažadinti. Bet dabar nieko daugiau, nes dar juos skyrė keli sluoksniai rūbelių.
Myles pagavo jos lūpas dar kartą ir ilgiau tęsė bučinį. Bet vien juo, nebuvo apsistojęs, nes vieną ranką atlaisvino nuo jos nugaros, kurią nuslydo link vienos jos krūties ir pirštukai ėmė žaistis su ją. Kadangi dabar gavo prieiga prie jos kūno, neketina ilgokai paleisti, tad tikisi, kad nelabai yra svarbių daiktų šiame kambaryje, nes kai jis įsijaučia, gali kažkas ir sudužti aplinkui. Sunku magija ir savo kūną kontroliuoti, pagautam geismo.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-02, 23:57

Ravennai patiko visados vyrų dėmesys. Niekad nesiskundė, kad to turėjo per mažai. Kartais net pati išprovokuodavo tą dėmesį, nes buvo gera žaidėja. O ir mėgdavo patenkinti savo aistras ir giliausius norus, tad tam reikėjo ir atitinkamo vyro. Užtęsusi bučinį, šviesiaplaukė trumpam atsitraukė ir pažvelgė į Myles akis, šiek tiek užsižiūrėdama. Akių kontaktas juk buvo taip velniškai imtymu. Raganiui pagaliau atsikračius kelnių, Drevehan būdama ant vyro pasididžiavimo šiek tiek pajudino savo klubus, kad jų apačios šiek tiek pasitrintų ir tai kažkiek sujaudintų vyrą. Tačiau ji nebenorėjo ilgiau laukti, norėjo Myles kūno čia ir dabar todėl tik spragtelėjusi pirštukais, greit atsiradus tamsiai raudoniems dūmams, prasklido pro jų apatinius, taip juos pašalinus. Viena ranka suėmusi vyro draugužį, palaikė truputėlį, kol pati atsisėdo ant jo ir klastingai nusišypsojusi, padėjo rankas ant vyro krūtinės, pradėdama judėti giliais ir lėtais judesiais, prikąsdama savo apatinę lūpą ir išleisdama malonumo aimaną. Pasilenkusi ties Myles veidu, nieko nelaukdama vėl įsisiurbė į jo lūpas aistringu bučiniu ir nenustojo judėti, šiek tiek pagreitindama ritmą ir pro bučinį kas kart išleisdama dūslias aimanas.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-03, 00:32

Kantrumas, nebuvo abiejų stiprioji pusė. Jeigu ko norėdavo, kiekvienas ir pasiimdavo. Tad netekęs šio paskutinio rūbelio nuo kūno, išleido vos tyliai aimaną, nes sekantis jos veiksmai buvo daug žadantis. Tegu nesitiki ji, kad vieno karto jam pakaks, nes seniai neturėjo jos, prie savęs. Ir kai pagaliau jis atsirado jos viduje, jis stipriau sukando pačios lūpą, nes malonu buvo jausti. Buvo net pamiršęs, kokia šita moteriškaitė buvo gabi kūniškų žaidimų reikaluose. Jai ėmus judėti dabar, vaikino rankos truputi pabuvojo ant jos užpakalio kuri vos spustelėjo stipriau, kad ir jai malonumas su trupučiu skausmo persipintu. O tada rankas sustabdė ant liemens ir dar kartu ėmė judėti, kad galėtu kuo gyliau pabūti joje. Juk neketina gulėti kaip rąstas, kol mergina darys visą darbą.
Pagavus jo lūpas, vaikinas į tai atsakė. Net liežuvį įpynė ir kartais įsibraudavo į jos burnytę. Akis buvo atmerktos, nes patikdavo stebėti nuogą jos kūną ir tokį veidą, kuris galėtu vienu metu būti angelo ir demonės. Įkando į jos lūpą ir patraukė į save, kai ji pagreitino tempą. Malonumas didėjo jo kūne ir tiesiog kuo toliau ir pats daugiau dėjo savo judesių, bet šioji poza tik truputi leido. Vėliau tikrai tai pakeis ir galės pažaisti su jos kūnų, ko troško jau senokai.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-03, 00:50

Pati Ravenna puikiai žinojo, kad vienu žaidimu jie tikrai nepabaigs savo susitikimą. Dažniausiai mėgdavo pasižaisti visą naktį, tad tikriausiai tas labiausiai ir patiko merginai. Pati šviesiaplaukė per tiek šimtmečių išmoko įvairiausių dalykėlių, tad nenuostabu, kad seksas būdavo toks geras. Pats Myles šioje srityje buvo taip pat geras su savo įvairiais žaidimėliais, kuriuos Drevehan dievino. Tyliai aiktelėjo iš malonumo pajutusi jo rankas ant savo užpakaliuko ir nežymiai kilstelėjo lūpų kampučius. Viena ranka suspaudusi savo krūtį, pamasažavo porą kartų ir judėjo toliau ritmingai kartu su vyru. Gavusi vėl pajausti vyro lūpų skonį, Ravenna šyptelėjo pro bučinius, kai pajuto įkandimą. Juk skausmas suteikdavo tik dar didesnį malonumą bei užsivedimą. Vienos rankos pirštus įvėlė į vyro plaukus ir grubiau atlenkusi jo galvą, nusileido lūpomis ties jo kaklu. Nubučiavusi jo kaklą, po kelių akimirkų tiesiog kas kart suaimanuodavo Myles į kaklą, jausdama kaip tempas greitėja. Sunkiau jau net buvo susikoncentruoti į bučinius, kai tokią euforiją juto apačioje. Atleidusi vyro galvą, Ravenna nusišypsojo linksma šypsenėle ir liežuvio galiuku perbraukė per jo apatinę lūpą dar dūsliai į ją išleisdama aimaną. Kiekvienas Myles prisilietimas leido Drevehan pajusti nežmonišką malonumą, tad nenuostabu,kad iš šviesiaplaukės aimanų buvo tikrai lengva nuspėti ar jai gera. Judėdama vis greičiau ir greičiau, suleido vienos rankos nagučius į vyro bicepsą ir krimstelėjo jo lūpą, šyptelėdama pusę lūpų.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-03, 02:55

Nors šiuo metu, Myles negalėjo blaiviai mąstyti, nes buvo paskendęs euforijoje, kuri suteikia jos judesiai. Bet tuo pačiu metu, nesustoja irgi judėti ir net ranka suėmė vos stipriau dabar vieną jos krūtį ir taip paspaudė, kaip prieš tai pati darė. Bet truputi stipriau, kad aštriau ji pasijaustu. Net keliais pirštukais suėmė jos spenelį ir vos spustelėjo. Žinojo kad ten jautri vieta ir turėtu sukelti ne vien malonumą tokį. Daug to neketino daryti, tad vos nuslydo ranka ant jos liemens ir pasiliko. Laikė ją, kad jo rankos būtu užimtos o nesikabintų į to fotelio rankenas, kurias dar ims ir sulaužys.
Priverstas atlenkti galvą atgal ir pajutęs jos kvėpavimą ant kaklo, vaikinas tiesiog išleido malonumo pilną aimaną. Aišku buvo labai gera jam. Myles akys tiesiog kartais užsimerkdavo, tai atsimerkdavo. Sunku buvo susivaldyti ir net kai trumpam buvo pasiekęs jos pačios kaklą, suėmė odą dantimis. Juk ji dabar judėjo gana greitai, o tai skatino tą malonumą veržtis greitai link pačio vaikino.
Aimanos dabar ne tik iš jos pusės sklido, tačiau iš jo paties. Nebuvo svarbu, ar kažkas šiame name juos išgirs. Juk dabar tūse visi sėdi, o tai yra kitame šio namo pusėje, kieme. Kaip suprato einant čia. Tad Myles išleido aimaną, tiesiai į jos lūpas, kurias tuo metu bučiavo ir vos ranką suėmė jos užpakaliuką. Dievino liesti jį ir kartais patekinti ją būtent tokiu būdu.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-13, 01:53

Kiekvienas judesys ir prisilietimas Ravennai suteikė nevaldomą malonumą. Buvo gera ir vėl pajausti Myles šalia savęs tokį pat aistringą ir malonų. Nors nepaslaptis, kad nekiekvienas vyras galėdavo šviesiaplaukę gerai patenkinti, tačiau šis vyras žinojo, ką daro. Juk neveltui jie pažystami jau keletą dešimčių. Žinojo, kas vienam ir kitam patinka ir kaip priversti vieną ir kitą pasijusti gerai.
Jausdama vyro rankas ant savo kūno, net užsimerkia, išleisdama aimaną pro savo vos pravertas lūpas. Nubučiavusi vyro kaklą, galiausiai atsilošė, normaliai atsisėsdama ant jo ir padėjusi savo rankas ant Myles krūtinės, toliau judėjo palei ritmą, kas kart suaimanuodama iš malonumo. Visi kiti aplinkui Ravennai nerūpėjo, nes žinojo, jog jei kažkas bandytų čia įeiti,tiesiog padarytų taip,kad durys neatsirakintų. Problem solved. Vėl lėtai pasilenkusi, mergina ranka perbraukė per savo šviesius plaukus, taip juos numesdama į vieną šoną ir pasilenkusi prie Myles ausies, galiausiai tyliai sumurmėjo:
- Tavo eilė, mielasis..., - seksualiai ištarusi, Drevehan liežuvio galiuku perbraukė per vyro apatinę lūpas ir švelniai grybžtelėjusi dantukais, karštai pabučiavo. Tiesiog ji turėjo omenyje, kad metas ir šiam vyrui parodyti ,ką sugeba, pekeičiant jų pozą.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-13, 11:19

Pats jau seniai nesimėgavo kūniškais malonumais, tad vaikinas ketino kuo įmanoma ilgiau jos kūną laikyti prie savęs. Nes per tiek metų, galėjo suprasti, kad šioji moteriškaitė, moka puikiai naudotis savuoju kūnu, kad pats Myles pajustu nežmoniškus malonumus. Tad ir net dabar, jai taip vos stipriau pajudėjus ir nustojus bučiuoti jį patį, vaikinas vos kiek galėdamas atsilošė ir išleido tylią aimaną. Jo rankos per tą laiką, vos stipriau spustelėjo jos krūtinę, kuri buvo prieš pat jo akis. Pirštukais net ėmė žaisti su jos speneliais, kurie buvo gana kieti, nuo visų pojūčių, ką jie abudu daro.
Jai palinkus prie ausies ir ištarus tokius žodelius, vaikino veide atsirado menka bet šelmiška šypsena. Visada patikdavo daugiau valdžios savo pačio rankose laikyti. Tad dabar vos pakėlė savo viršutinė kūno dalį, kad pačiam būtu patogiau daryti judesius. Rankomis palaikė jos juosmenį ir gana greitu vienu judesiu, jis ją paguldė ant to paties krėslo, ant kurio pats taip gulėjo prieš tai. Myles dabar turėjo ją po savimi, tad veidas buvo papuoštas velniūkiška šypsena. Bet per visus šiuos pasikeitimus, vaikinas pasistengė, kad jo draugas neišeitu iš jos. Tad dabar rankomis truputi pakėlė jos kojas, kad ji pati galėtu apsivyti klubus jo, nes norėjosi kiek galima arčiau jos būti.
Pradėjo judesius, nuo gana gylių tokių, kad mergina pajusti kuo daugiau jo paties draugužio. Ketino ją pamaloninti, kad vėliau sunku karalienei vaikščioti būtu. Myles dabar paspartinęs ritmą ir pastiprinęs, dar kartu vos pasilenkė ir užėmė jos lūpas tokiu godžiu bučiniu. Sukąsdamas jos apatinę lūpą, kartais į save patempdamas.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-13, 15:40

Kadangi Ravenna buvo aistringa moteris, tai jai patenkinti savo libido buvo svarbus dalykas. Juk kaži kuris pasaulyje išgyvena be kūniškų malonumų. O kadangi buvo našlė ir kiekvienas vyras, su kuriuo susituokdavo tiesiog pakratydavo kojas nuo pačios Drevehan dėl tam tikrų priežasčių, tai ir reikėjo ieškotis kitų variantų, kaip galėtų save pasitenkinti. Buvo smagu turėti ilgalaikius draugus, su kuriais taip ir draugystė neiširsta, o kaip tik sustiprėja metams bėgant.
Pastebėjusi Myles šypseną, pati šviesiaplaukė kilstelėjo lūpų kampučius, prikąsdama savo apatinę lūpą ir pajautųsi vyro rankas aplink save, leidosi apverčiama. Pagaliau pajutusi krėslą po savo nugaryte, susidėjo grakščiai kojeles ant vyro klubų ir viena ranka apsivijo raganiaus kaklą, taip prisitraukdama jį arčiau savęs. Atrodė,kad kiekvienas centimetras atstumo buvo velniškai didelis, tad ir norėjosi tai sumažinti, vėl jaučiant įkaitųsi kūną šalia savojo. Kita laisva ranka prisitraukė vyro veidą už smakro ir pajutusi kaip sukanda jos lūpą, nusišypsojo trumpam. Jausdama gilius Myles įėjimus, Ravenna išsirietė, atlošdama galvą atgal ir išleisdama dūslią aimaną. Ranka perbraukusi per savo plaukus ir taip nubraukdama juos nuo savo veido, pradėjo nagučiais braižyti vyro nugarą. Ravenna trumpam užsimerkė, mėgaudamasi tokiais gerais kūniškais malonumais ir leido tiesiog vyrui paimti valdžią į savo rankas, reguliuojant viską.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-13, 19:04

Dar galėtu pats teigti, kad malonumu jam niekada nebūna per daug. Tad gerai, kad yra tokių merginų, kaip Ravenna, kuri turi panašius pomėgius, kaip ir raganius.
Veide nedingo šypsena, nes galėjo suprasti, kad šioji mergina nesileis taip erzinama. Nors ir neketino ir pats daryti. Tad į judesius sudėjo dar truputi daugiau jėgos ir galėjo po truputi jausti, kad malonumo banga, kuri visuomet nušluoja jo visą sveiką protą, atkeliauja gana neblogu greičiu. Bet pats to nestabdė ir toliau judėjo, gana nemažu tempu. Kai buvo privestas prie jos lūpų, vaikinas jas pabučiavo ir liežuvių gana grubiai įsiveržė į jos burnelę, kad galėtu kuo daugiau, jos pačios valdyti. Juk ne kiekvieną dieną, jį taip leidžiasi, o tad naudotis reikėtu. Myles patinka valdžios turėjimas, galbūt dėl to, kad visą gyvenimą, jis imdavo ko tik norėdavo, ir nieko mažiau.
Girdėdamas jos pačios tokias aimanas, pro užimtas lūpas, vaikinas vos lūpomis perėjo ant jos kaklo, liežuvio galiuku pervedė per jos šiltą odą ir taip gale dantukais suimdamas. Nebuvo vampyras koks, kad iki kraujo kąstu, tačiau per kūniškus žaidimus, mėgo prijungti menkus skausmo dalykus, kurie paskatina daugiau malonumo vėliau. Matyti, kad vienas iš kito tą perėmė, nes jau po jo pakandžiojimų, kai jau grižinėjo prie jos lūpų, jos gana aštrus nagučiai perėjo per odą jo nugaros. Vos labiau prisišliejo prie jos ir taip nesustojo judėti savo klubais. Ilgai neturėjo jos savo glėbyje, tad dabar ketina už visą tokį laiką atsiimti. Turbūt ji irgi neskuba iš čia išeit.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-15, 01:30

Jausdama pagreitėjusi tempą, moteris tik dar labiau išsirietė, taip pakeldama klubus šiek tiek į viršų, kad būtų geresnis pojutis. Nagais vis dar važinėjo po raganiaus nugarą, kas kart skaudžiau įbrėždama ir taip palikdama gerokas žymes. Tačiau buvo sunku sulaikyti visą tą malonumą, jaučiantį viduje. Išleidusi kelias garsias aimanas iš pravertų lūpų, moteris liežuvio galiuku jas trumpai apsilaižė, jausdama kaip jos gerokai išsausėjo ir pakėlusi savo žvilgsnį ties vyru, nežymiai kilstelėjo lūpų kampučius. Buvo lengva išmatyti ir euforiją Myles veide, tad Drevehan tik trumpai nusišypsojo. Pajutusi vyro bučinius, pasuko savo galvą į šoną ir viena ranka nuslydo per jo krūtinę, vis paglostydama kas kart. Jaučia kaip su kiekvienu pagreitėjimu tas malonumo jausmas vis padidėja, tad negaili ir jo išreikšti garsiai. Juk čia jos vila, gali daryti ką nori ir kada nori, tad visai nesirūpina dėl kažkokių sutrukdymu ne laiku ir ne vietoje. Pirštais suėmusi vyro smakrą, prisitraukė arčiau savo veido ir aistringai pabučiavusi jo lūpas, suaimanavo dar į jo lūpas, pro bučinius ir toliau padėjo vyrui judėti kartu į ritmą.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-15, 08:03

Pojūčius, kuriuos dabar šitas raganius jaučia, sunku pasakyti paprastais žodžiais. Taigi tik išleisdavo vieną ar kitą aimaną, kurias girdėjo ir iš merginos pusės. Matyti, kad ne vienas jis buvo pasiilgęs tokio pasibuvimo kartu. Myles tik vos spėjo šypteli į jos kakliuką, kai pajuto, jos rankute ant jo smakro, prisitraukiančia prie savo lūpų. Nekovojo jis dėl to ir jau greit galėjo mėgautis jos pačios putliomis lūpomis. Bet vis vien, tai nekeitė fakto kad toji malonumų banga buvo ne už kalnų. Taigi jis net pastiprino tempą, kad jau turbūt reikės vėliau kokios minutės atsigauti nuo visko. Jusdamas skausmą, jis tiesiog sumurkdavo, dabar jau per bučinį kartu ir akimis vos nužvelgdamas jos tokias blizgančias akis. Tarsi bandydamas suprasti, ar šioji mergina arti tos ribos, kuri taip jau skubėdama artėja vaikinui. Nesinori palikti jos be nieko, juk ir dabar jos pastangos buvo jaučiamos, kad vienas iš kito gautu viską, ką įmanoma, kūniškuose žaidimuose.
Jo ranka viena, atsirėmė į šio fotelio atkaltę, kad pačiam būtu kokia nors atrama, kad galėtu kuo stipriau judėti joje. O lūpomis, su liežuviu, jos pačios lūpoms neleido ilsėtis ar bandyti išleisti kokių aiškių garsų.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-15, 16:28

Myles pagreitinus tempą ir pati šviesiaplaukė juto, kaip greit malonumo banga ateina ir pas ją. Rankomis grubiau įsikibusi į vyro pečius ir šiek tiek į išsirietusi, šviesiaplaukė pajuto kaip karščio banga apima jos įkaitusi kūną ir galiausiai jaučia kaip orgazmas pasklinda po visą merginos kūną. Šiek tiek skaudžiau suleidusi nagučius į raganiaus nugarą, Ravenna išleido visą aimanų tiradą iš savo pravertų lūpų, atlošusi galvą atgal ir užsimerkusi. Šiek tiek sutrukčiojus jos kūnui, ji galiausiai atleido savo rankas, jomis nuslysdama į apačią ir nuleido kojas nuo vyro klubų. Tyliai atsidususi, nusibraukė keletą jau prilipusių sruogų nuo savo veido ir ranka perbraukė per savo susivėlusius plaukus. Lėtai pakėlusi akis į čia pat nuogą Myles, Ravennos veide šmekštelėjo smagi šypsenėlė. Jautėsi dabar be galo atsipalaidavusi, tad tai ir privedė pasijausti vėl kažkiek laimingai.
- Viskio? Brendžio? Džino? - pasiteiravusi, iškėlė klausiamai antakius, stebėdama raumeningą vyro kūną. Atsisėdusi ant krėslo ranka dar perbraukė per vyro krūtinę ir nežymiai nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-16, 08:24

Būtent viskas, šią akimirką kaitino Myles mintis vis daugiau. Tad jis neketino sustoti judėjęs tuo pačius ritmu, kurį ir pats nustatė. Jausdamas po savimi merginos kūną, kuris taip ėmė virpėti, galėjo suprasti, kad ji irgi buvo ant ribos malonumo. Nagučiai jos, jam patikdavo, nors vėliau likdavo žymės. Bet toks priminimas apie gerai praleista laiką, jam tikdavo.
Kai galu gale, mergina pasidavė orgazmui, tuo pat metu vaikinas patyrė vieną iš stipresnių malonumų bangų per ilgą laiką. Taigi neketino taip greitai paleisti jos. Bet turbūt jis nemėgsta taip gulėti po visko, nes jau Ravenna paleido vaikina ir vos pakeitė savo pozicija. Teko ir jam tai padaryti, nors akimis vis dar apžiūrinėjo jos visą nuogą kūną, kuris buvo toks sušilęs ir paraudęs nuo visų malonumų dabar. Jai pasiūlius gėrimų pasirinkimą, jis vos akis pakėlė į lubas. O tada atgal link jos,- Jeigu čia galima gauti kokia raudono saldaus vyno, labiau jo norėčiau,- juk visada galėtu išsiburti to, bet kadangi šiuose namuose svečias yra, tai pasikliaus šeimininke.
Vaikino pirštukai pasielkė jos šlaunies odą ir truputi perbėgo per ją,- Net buvau pasiilgęs tokių mūsų pasibuvimu,-ramiai pasakė ir nužvelgė jos veidą. Tad turbūt ji pati supranta, kad šitą vakarą, ji taip lengvai nepasiseks pabėgti nuo vyruko, kuris visada greitai užziveda ir vėl nori malonumų. Šiais laikais gal taip vadinami nimfomanai.
- Stipresnių gėrimų jau tame tūse, kieme gėriau, taigi nesinori būti per daug girtam prie tavęs,- dar truputi pridūrė prie seniau pasakytu žodžių ir jo ranka, kuri buvo ant jos šlaunies, niekur nesitraukė.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   2017-03-27, 00:18

Vaikinas tiesiog pasikelia nuo fotelio, per kelis rankų judesius, jo kūnas vėl buvo apsirengęs ir tada tik jo vietoje liko dūmai. Pradingo jis iš šios vietos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbo kambarys+ biblioteka   

Atgal į viršų Go down
 
Darbo kambarys+ biblioteka
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: