rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Hunters

Go down 
AutoriusPranešimas
Persona

avatar

posts : 2785
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq

RašytiTemos pavadinimas: Hunters   2016-12-22, 14:24

huntersMerida Degrey26/517 × Vieniša × Hunters × TAKENNiekas to nežino, tačiau prieš nuverčiant karalienę, Ravenna leisdavo sau pasismaginti su pilies vyrais. Vienas toks pasismaginimas su kariuomenės vadu, po devynių mėnesių į šią žemę atnešė naują gyvybę. Ravenna negalėjo sau leisti būti sužlugdoma nuodėmės vaisiaus, tad vos pagimdžiusi mergytę, atidavė ją tarnaitei, kuri nunešė ją į karių kaimelį. Gal tai likimas, gal tiesiog atsitiktinumas, tačiau tikrasis mergytės tėvas su žmona apsiėmė mažylę auginti, davę Meridos vardą. Metai bėgo, ir tėvas išsiaiškino, kad tai tikra jo duktė, kurią pagimdė Ravenna, vos po vienos nakties buvimo kartu. Kareivis ėmė grasinti jau karaliene tapusiai Ravennai, kuri jau sūpavo kitą savo dukrą. Ravenna negalėjo leisti, kad kas nors sužinotų tiesą, tad be jokio gailesčio nužudė vyrą. Arthur prieš tai spėjo parašyti laišką Meridai, kad ji, atėjus laikui sužinotų visą tiesą.
Mergina jį rado, apmaudas, skausmas ir keršto troškimas privertė Meridą įrodyti, kad gali tapti armijos vade. Ravenna niekad nenumanė, kas ta mergina iš tiesų, o Meridai to reikėjo, kad priartėtų prie karalienės, tam, kad galėtų jai atkeršyti. Keršto ji troško ir savo sesei, kuri liko gyventi pilyje, kuri buvo princesė, nes gimė vėliau, gimė laiku. Sukūrus istoriją apie į pilį artėjantį blogį, Merida gavo iš Ravennos magiškos stiprybės, nemirtingumą, ir jėgos, kokios niekad neturėjo nei vienas karininkas. Ravenna nė nežinodama, savo vaikui davė ginklą, galintį sunaikinti karalienę ir jos kurtą blogį. Iki keršto įgyvendinimo liko nebedaug, bet vieną rytą Merida prabudo naujose žemėse..
Bėgo dienos, savaitės, Meridos kerštas liko už nugaros, nes reikėjo pažinti pasaulį, kuriame ji atsirado. Tada ji sutiko Ezequiel, kuris žinojo kas tokia yra Merida, ko ji siekia. Jis nuramino merginą, kad ši neskubėtų kažką daryti, kad jis jai gali padėti, tereikia šiek tiek kantrybės. Merida patikėjo, stodama į piktojo mago pusę.
Jamarion Hazeldine42/1000 × Simpatizuoja Tashai Sante × Hunters × OPENJei Atticus save laikė stipriu ir nenugalimu, tai Jamarion visad buvo penkis kartu daugiau toks. Po to, kai Atticus sūnus atsisakė vesti jo dukrą ir pabėgo su kažkokia prasčioke, Jamarion su visam paskelbė karą tai šeimai, nepaisant fakto, kad Atticus duktė susilaukė vaiko nuo Jamarion. Beširdžiu laikomas vyras, iškeitė šeimą į galią ir savo vardą, kas jam padėjo savo kaimą didingu išlaikyti daugelį metų. Tačiau ir didingiausi kažkada puola. Tai nutiko, kai visi, įskaitant ir Jamarion atsidūrė Bleumonte. Visad buvęs geru medžiotoju, Jamarion tokiu ir išliko. Jo net nesutrikdė ir tai, kad šiame pasaulyje yra daug baisesnių padarų nei drakonas ar puma. Prireikė nedaug laiko, kad visi mieste sužinotų, kad su Jamarion geriau reikalų neturėti. Tokių gandų neklausė vienintelė Tasha, mergina, kurią, Jamarion turėtų pažinoti, deja, dėl jos pasikeistusios išvaizdos ir daugybės metų, vyras nieko neprisiminė. Tačiau Tasha visad sugebėjo prikausyti Jamarion dėmesį. Nepaisant amžiaus skirtumo, Jamarion savotiškai įsižiūrėjo Tashą.
Thiago Sante24/1000 × Vienišas × Hunters × TAKENJaunas, kiek nutrūktgalviškas vaikinas, niekada neketino atsisakyti savo laisvės, laimės ir meilės, kurią pajuto šamanų šeimos dukrai Devin. Ta mergina buvo tikras stebuklas, ji kvepėjo laisve, o jos lūpų skonis tiesiog svaigino. Thiago sužinojus, kad jo istorija jau parašyta tėvų, kad jis turės vesti kažkokią merginą, vardan galios, ir genties gerovės, paskutinę naktį prieš vestuves, miške Thiago prisiekinėjo amžiną meilę Devin, žadėjo, kad jie amžinai bus kartu. Mergina pasiūlė jam pabėgti, yra pilna vietos, pilna kaimų ir gyvenviečių, kur jie kartu gali kurti savo laimę. Tik jie du. Jaunuoliai pabėgo, ir tose apylinkėse jų niekas nebematė.
Bėgant amžiams Devin parodė savo tikrąjį veidą, tad Thiago paliko ją ir susirado tėvą- gerbiamą miestelio teisėją. Atticus priėmė sūnų atgal tik žmonos paliepimu, tačiau sūnui taip niekad ir nesugebėjo atleisti už išdavystę ir pasmerkimą mirti. Visgi vyras rado kaip atkeršyti sūnui. Jis leido pasilikti su šeima, suteikdamas Thiago galimybę vėl vadintis sūnumi su sąlyga, kad jis bus tas, kuris įvykdo mirties bausmę, tiems, kurie tokios nusipelnė ir padarys tai, ką turėjo padaryti prieš tūkstantmetį- vesti merginą, kuriai jis buvo pažadėtas. Neturėdamas kitos išeities Thiago sutiko su viskuo.  Tik sutikęs su tėvo sąlygom, jis gavo pirmą užduotį- įvykdyti mirties bausmę Devin.
Lilith Bellemore25m. × Vieniša × Hunters × OPENLilith gimė ir augo Vašingtone, parduotuvės savininko šeimoje. Gal Bellemore ir nebuvo labai turtingi, tačiau jie buvo laimingi bei vieningi. IKi tol, kol Lilith nepradėjo maištauti bei rinktis prastas kompanijas. Viena tokių kompanijų kainavo jos tėvų mirtį, nes draugu apsimetusiam vampyrui tereikėjo, kad mergina jį įsileistų vidun.Po žiaurios ir kraugeriškos tėvų mirties, Lilith praleido daug metų studijuojant mitus ir legendas, kurios, iš dalies, visos buvo tikros, mokantis, kaip nužudyti mistinius padarus, ypač vampyrus, kuriuos, už tėvų mirtį Lilith pasiryžo išskersti visus iki vieno. Vieną dieną, ji sutiko to pačio siekiantį Patricką, kuris keliavo į dar negirdėta vietą, Bleumont miestelį, esantį kažkur Kalifornijoje. Lilith prisijungė prie jo, turint vieną tikslą, susikooperuoti jam buvo paprasčiau. Vos pora dienų po atvykimo, Lilithą susirado Ashley, kuri norėjo prisijungti prie porelės. Patrickui griežtai atsisakius, jo nuomone šiame mieste negalima niekuo pasitikėti, Ashley parodė Lilith savo galią, pajausti su kokia būtybe jie turi reikalų. Slapta Lilith ėmė bendradarbiauti su Ashley. Tik įdomu, kiek laiko užtrunka, kol siaubingiausios paslaptys išlenda į paviršių..
Patrick Holmes28m. × Vienišas × Hunters × OPENNuo pat jaunystės maksimalistinis vaikinas ieškojo kitokio gyvenimo būdo, nei gyveno iki šiol. Jam būdavo nuobodu eiti į pamokas ir spręsti algebros uždavinius. Mieliau Patrick eidavo į nelegalias gatvės kovas, kur, akivaizdu talentą turintis vaikinas, išlošdavo dideles sumas pinigų.Vieną kartą susimušus su kažkokiu padaru, Patrick liko sudaužytas kaip slyva ir be pinigų. "požeminiu pasauliu" visad tikėjusiam vaikinui, neprireikė sužinoti daug naujų dalykų, kad pasileistų į medžioklę. Keliaudamas po valstijas miestus ir šalis, Patrick susitiko kitą tokią kaip jis- Lilith. Tik mergina tai darė iš keršto, o Patrick iš pramogos. Pora susijungė į komandą, keliavo iš vien, iki kol jie neatvyko į Bleumont. Ten Lilith pasidavė kažkokios merginos įtikinėjimams ir prašymams leist jai prisijungti. Patrick apsimetė, kad nieko nežino, tačiau ir pačią Lilith pridėjo prie "nepasitikiu" sąrašo.
Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
 
Hunters
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: