rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Situacija

Go down 
AutoriusPranešimas
Persona

avatar

posts : 2785
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq

RašytiTemos pavadinimas: Situacija   2016-12-21, 13:53

Situacija
Bleumont Town
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs, kur keisčiausios legendos pasirodo esančios ne išgalvotos, o tikros, tai vieta, kiekvienam tapti kuo jis tik nori. Tai miestas, kuriame nei vienas žmogus nesensta, kur nėra ligų ir negandų. Čia nerasite oro uostų ir įprastų visiem pažįstamų miestų ir šalių. Čia magiški portalai žmones gali perkelti į visai naujas, niekam negirdėtas karalystes, į žemes, kur gyvuoja milžinai ir žmogėdros, kur sutikti vienaragį ar drakoną yra normalu. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo?
 
Kol visame pasaulyje kūrėsi imperijos ir civilizacijos, miškuose, šalia Ramiojo vandenyno namus atrado maža, tačiau vieninga gentis, pavadinimu Kanza. Atsiriboję nuo besivystančios civilizacijos, Kanziečiai kūrė savas tradicijas, papročius bei valdymo ypatybes. Ši gentis ramiai gyveno per 23 metus, kol, atėjūnai iš kitų žemių, bandė užgrobti Kanza žemes, jos narius paverčiant vergais. Kovojant už laisvę, karo metu mirė didžiai gerbiamas genties vadas Amadeus, o jo vietą užėmęs jaunasis Myles, tam, kad išvarytų atėjūnus, padegė visą kaimą, kuris tiek metų sėkmingai kūrėsi. Atėjūnai paliko sudegusias žemes, tačiau Myles nenumatė to, kad įsiliepsnojusios ugnies jam sustabdyti nepavyks.. Ugnies liežuvių nepaliesti liko keli, stipriausi genties žmonės..
Išlikusiems nebeliko nieko kito, kaip tik keliauti kitur, ieškotis naujų namų, nes iš tų, kuriuos jie turėjo, nieko nebeliko. Myles, pasiėmęs mažąją Maia ant rankų, su seserimi Selene pašonei, skaudančia širdimi nusisuko nuo vietos, kurią tiek laiko vadino namais, iš kurių liko tik kelios saujos pelenų. Kanza genties egzistencija baigėsi greitai ir liūdnai..
Tačiau to negalima pasakyti apie tris išlikusius kanziečius.. Kada trijulei labiausiai trūko jėgų, valios eiti pirmyn, o miškų apsuptis niekaip nesibaigė, Myles, Selene ir Maia priėjo keistą šulinį miškų vidury. Ištroškęs Myle puolė prie šulinio, prisemti sau ir sesėms vandens. Tačiau vos vaikinui palietus šulinį, jo grandinės sugirgždėjo ir iš šulinio gilumų pakilo keistos formos auksinis kibiras, pilnas raudono skysčio.
Nepatikimai atrodantis gėrimas nenugalėjo troškulio, ir Myles iš jo atsigėrė. Tą pačią sekundę, gėrimui palietus Myles lūpas jis pajuto, kad nutiko kažkas magiško, jis pajuto magiją savyje. Paskatinęs atsigerti ir seseris, jis tarsi matė, kaip magija keliauja merginų viduje.
Taip atsirado pirmieji žemės raganiai.

 
Po Kanza genties išnykimo praėjo gal kiek daugiau nei tūkstanti metų. Šventąja trejybe praminti brolis ir sesės tapo visų pasaulių, visų karalysčių, visų genčių legendos, gebančios išpildyti kiekvieno žmogaus norą, gebančios suteikti galių, apie kurias niekas nėra nė svajojęs. Ne vienas ieškojo šių raganių, bet niekas jų taip ir nesurado. Tačiau kad jie vaikšto tarp paprastų žmonių, patys pasirinkdami kam nori suteikti savo galių, niekas nė nenumanė.
Ravennai Drevehan pavyko prisišaukti raganius, kai jos karūnai grėsė pavojus. Karalius buvo pasiruošęs atiduoti karūną sūnui, jei jis ves  Eshiderith karalystės princesę. Ravenna nebuvo pasiruošusi nusiimti galvą puošiančio atributo, nes valdyti moteriai patiko. Jai patiko jausti galią, patiko, kai kiti jos bijo, o ir ne per klaidą atsiradęs įsūnis, bet pačios dukra turėjo gauti karūną. Nepaisant politinio patogumo, nepaisant kad Drevehan karalystė patiria sunkius laikus, mat dėl sausros žemės tapo nederlingos. Karalystė buvo ant bankroto ribos, o karalius mėgino ją išsaugoti, tačiau Ravenna negalėjo leisti, kad karalystė būtų išlaikoma kažkieno kito. Ji sutiko Selene su Myles ir pardavė jiems savo sielą už galias sau ir savo dukrai. Vos tik gavusi galias, Ravenna nužudė savo vyrą, karalių, tapdama vienintele karalystės valdytoja. Karalystėje viskas apsivertė aukštyn kojom, o kiekvienas nepaklusęs, gaudavo žiauriausią egzekuciją.
Eshiderith princesė ištekėjo už Ustoles karaliaus, kuris karūną ketino gauti pačiu blogiausiu būdu- nužudant ne tik tėvus, bet ir vyresnį brolį, kuriam turėjo priklausyti karūna. Pavogęs ne tik brolio sostą bet ir jo žmoną, Ustoles ir Eshiderith žemės susijungė, tapdamos nenugalima imperija. Nors Ravenna ir mėgino nurungti karalystes, jas apvogti ir praturtėti. Pirmasis bandymas vogti iš Ustoles užsibaigė karių mirtimi, ir amžino karo kirvio iškasimu tarp karalysčių. Niekas nebeturėjo ramaus gyvenimo, tad Šventoji trejybė privalėjo įsikišti. Visos karalystės, kurios buvo įsikūrusios per pusę Kalifornijos, tiesiog sustingo.

 
Prabėgo 500 metų, tikriausiai greičiau nei kas nors sugebėtų mirktelėti. Pasaulis augo ir keitėsi, kūrėsi šiandienai puikiai žinomi miestai, valstijos ar šalys. Liko nepaliesta tik ta vieta, kurioje vis dar stovėjo pilys, ganėsi vietoje sustingę žirgai. Originaliosios trijulės magijos dėka, pašaliniams, karalystės atrodė kaip įprasti miestai, niekuo neišsiskiriantys iš kitų, tačiau tie miestai buvo ant tokių blogų žemių, kad niekas nenorėjo gyventi.
Dar vienas, greitas mirksnis, ir visi žmonės nubudo savuose butuose, namuose, naujose lovose. Žmonės nesuprato, kaip karalystės išnyko, kaip atsirado mašinos telefonai. Niekas neprisiminė kaip ir kodėl pasikeitė mada. Tikriausiai niekas nė nebūtų pastebėjęs skirtumo, jei nedidelė šių dienų šeima, ieškojusi mažo miesto, ramybės ir jaukumo.

Nuo atsikėlimo į Bleumontą ir prabudimo, praėjo dešimt metų. Jo gyventojai pamažu infiltravosi į šių dienų gyvenimą, išmoko naudotis įvairiausiomis technologijomis, įsikūrė namus. Lengva nebuvo niekam, nes didelė dalis Bleumont gyventojų tai skirtingų karalysčių karaliai, karalienės, princesės, visi žinomiausi valdytojai. Nepaslaptis, kad kiekvienas jų norėjo valdyti miestą, kad valdymo ypatumai nesutapo tarpusavyje, kad mėlynojo kraujo atstovams, atsidūrus tarp paprastų žmonių, už kiekvieno kampo grėsė mirtis. Kita pusė gyventojų- mistinės, prakeiktos ar sukurtos būtybės, kurios, paveiktos seno gyvenimo, senų nuoskaudų, senų mirčių, iki šios dienos yra pasiryžę perkasti vienas kitam gerklę.
Tačiau nepaisant to, miestas augo ir klestėjo. Pamažu, visi gyventojai išmoko apeiti nesutarimus, išmoko kažkaip susigyventi tarpusavyje. Pirmą dieną po nubudimo, visus pasiekė žinia- bent vienas miręs miestelėnas sutrikdys magiją, kurią sukūrė originalieji, ir miestas kartu su visais gyventojais tiesiog išnyks nuo žemės paviršiaus.. Būtent noras gyventi, mieste, kuriame niekas nesensta, sulaiko visus priešus, nuo noro žudyti.

Dešimt metų visi mėgino susigyventi tarpusavyje, ir tai, atrodo sekėsi kiekvienam Bleumonto gyventojui, tačiau Selene Myles ir Maia nenumatė to, kad miesto riba, gali būti peržengtas atvykėlių, nesusijusių su bet kokia praeitimi, nežinantys, kad patenka į amžiams prakeiktą vietą. Įvairios mistinės būtybės, bėgančios nuo jų gaudymo ar medžiojimo, svajodami apie laisvę ir ramų gyvenimą, puola bėgti į mažai kam žinomą miestelį, kuriame tarsi antgamtinių būtybių rojus būtų įsikūręs.
Kiek dar vienas kito nekenčiantys gyventojai susilaikys nepralieję kraujo? Kaip jiems pavyks susidoroti su kiekvienu, naujai atvykusiu padaru? Kiek ilgai truks žadėtoji "amžinybė" kol miestas pats susinaikins?
Viskas priklauso tik nuo jūsų, mielieji!! Junkitės prie mūsų, ir išgyvenkite magijos pilname mieste!
  ♥
In the lands of gods and monsters i was an angelThanks


Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
 
Situacija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: