Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA).

Kitas veikėjas:

Share | 

Staliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Emona Morgadé
hugs & kisses : 25
Credit : sig-starboy.
RašytiTemos pavadinimas: Staliukai   2016-12-09, 15:14

Atgal į viršų Go down
Jasper Godfree
hugs & kisses : 48
Credit : noirparadis
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-18, 09:48

Tamsiems merginos aukštakulniams atkakliai kaukšint į kietą grindinį, pakeltos aplinkinių žmonių akys liekną šios figūrą nulydėdavo su savotišku sutrikimu. Tokio tipo restoranai retai kada susilaukdavo jaunų lankytojų, vien pravėrusi patalpos duris Maja sugebėjo pastebėti, kad bene visi staliukai užimti kiek vyresnių, solidesnių asmenybių, pietaujančių ne tik su erzinančiomis šeimomis, bet ir su verslo partneriais, draugais. Meiliai nusišypsojusi vienam iš vyresnių vyrų, tamsiaplaukė paprasčiausiai linktelėjo padavėjui, ištarė kelis, rodos, visai nereikšmingus žodžius ir vos po kelių akimirkų buvo palydėta vieno iš atokesnių staliukų link. Ragana mėgo privatumą. Galbūt tai - ilgų metų žemėje kaltė, juk vis dėlto, Maja tikrai nestokojo paslapčių, galėjusių sugriauti ne tik jos, bet ir daugumos aplinkinių gyvenimus. Padavėjo paprašiusi, kad jai atneštų paprasčiausia žalios arbatos puodelį, o atėjusią Selene atlydėtų būtent čia, tamsiaplaukė tik nusibraukė ant veido užkritusias trumpų plaukų sruogas ir, nugara pasirėmusį į minkštą atlošą, išsitraukė telefoną.
Atgal į viršų Go down
Selenia Newell
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-18, 13:55

Diena buvo graži , saulė plieskė pro storus debesis palytėdama odą švelniais savo rimbais . Ech, ji tikrai dievino tokias saulėtas bei gražias dienas , kaip ir miestą kuris buvo gana pilnas jau nuo pakankamai akstaus ryto . Eidama ji stebėjo visus aplinkui vis žvairuojančius į ją , dėl tikrai ekstravagantiško jos švaizdžio , tačiau jai tai netrugdė . Moteris galiausiai priėjusi reikiamą paskirties vietą šyptelėjo , na Maia išrinko tikrai skoningą ir gerą vietą pusryčiams.
Užėjusi vidun ir apsidairiusi Maios nematė , priėjęs padavėjas maloniai palidėjo ją prie atokesnio staliuko prie kurio ir sedėjo jos seniai matyta sesuo .Moteris šyptelėjo , priėjo arčiau bei klestelėjo ant kedės šalimais Maios , - Man dvigubą kavos , - pasakė padavėjai ir tik jai nuėjos galiausiai atsisuko į liesą merginą, - Sveika mieloji ,  - šyptelėjo , - Nesitikėjau gauti iš tavęs pakvietimo, - pabaigusi sakinį susidėjo koją ant kojos patogiai įsitaisydama kėdėje .

It’s awful not to be loved. It’s the worst thing in the world…It makes you mean, and violent, and cruel.

Atgal į viršų Go down
Jasper Godfree
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-18, 15:08

Rodos, praėjo vos kelios minutės nuo tos akimirkos, kai arbatą atnešęs padavėjas meiliai nusišypsojo, tačiau prieš akis išdygusi liauna sesers figūra sakė ką kitą. Dar kartą meiliai vyptelėjusi jau tolstančiai jauno vaikino figūrai, Maja išjungė telefoną, sukryžiavo kojas ir tik tuomet, kai pirštais suėmė dar garuojantį žalios arbatos puodelį, mergina pasiryžo pakelti akis į ką tik pasirodžiusią Selene.
-Vėluoji.-Kiek nepatenkinta caktelėjusi liežuviu, juk vis dėlto, kad ir kokia galinga ji buvo, ragana nemėgo veltui švaistyti laiko, tamsiaplaukė galiausiai nesusilaikė ir plačiai nusišypsojo.-Būtent dėl to.. Na, ir dar dėlto, kad tave reikia kviesti į oficialius susitikimus, už pietus moki tu.-Žaismingai vyptelėjusi ir kiek pamerkusi akį, Maja ant stalelio pastatė arbatos puodelį ir, dar kartą apsidairiusi aplink, vėl atsisuko į seserį.-Noriu, kad sumokėtum už mano papus. Vien dėl tavęs neaugu, tad ir jie neauga. Jau kokius du tūkstančius metų.-Suraukusi antakius, rodos, siekdama išlaikyti visiškai rimtos merginos įvaizdį, Maja sunėrė rankas ant ganėtinai plokščios krūtinės ir nepatenkinta papūtė lūpas.
Atgal į viršų Go down
Selenia Newell
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-18, 15:15

Selenė keletą akimirkų sedėjo laukdama kol Maia pagaliau teiksis pakelti akis nuo to telefono , ir galiausiai pasisveikins . Sulaukusi ši vyptelėjo, - Atleisk , turėjau reikalų . Užsilaikiau darbe , - tarstelėjusi ramiu balso tonu ši pasiemė telefoną iš rankinės ir pražvelgusi kiek dabar yra valandų tik giliai atsikvėpė , - Vėluoju vos keliolika minučių , manau labai smarkiai laugti neprailgai , - tarusi pasidėjo rankutes ant stalo atsiremdama alkūnėmis , - Na aš irgi tavęs pasiilgau , - meiliai vyptelėjo kai galiausiai jos kava buvo atnešta ,- Ačiū ,- padėkojo padavėjui ir atsigerdama gurkšnį vos nepaspringo išgirdusi sekančius jos žodžius , - Maia , tau su galva viskas gerai?, - nors mėgino susilaikyti mikliai prapliupo juoku , - Už pietus sumokėsiu ,bet papai ? Tu čia juokauji?, - vis dar kikendama atsilošė kėdėje ,- Gal dar ir užpakalį tau sudėti?, - kilstelėjo antakį . Na gerai , šito ji nesitikėjo . Buvo labai nustebinta tokio sesers pareiškimo , - man atrodo , jog tavo krutinė ir dabar atrodo puikiai . O jai tau nepatinka ,prisikišk vatos . Bus didesni , - caktelėjusi liežuviu galiausiai baigė juoktis , visgi tai nebuvo labai juokinga kai pagalvoji rimčiau .

It’s awful not to be loved. It’s the worst thing in the world…It makes you mean, and violent, and cruel.

Atgal į viršų Go down
Jasper Godfree
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-18, 15:38

Tiesa ta, jog Maja niekuomet nekompleksavo dėl savo figūros. Buvo pakankamai liekna, kad įtilptų į gražiausius drabužius, pakankamai apvali, kad primintų suaugusią moterį, tačiau vieno dalyko ragana niekuomet neturėjo. Krūtinės. Gamta, o galbūt ir motina, kurios ši visai nebeprisiminė, apdovanojusi tamsiaplaukę ganėtinai moterišku kūno sudėjimu, pamiršo tik vieną - krūtinę. Du tūkstančiai penki šimtai metų šiame pasaulyje, o Majos priekis vis dar priminė tobulai nušlifuotą lentą.
-Selene, aš nejuokauju.-Nors dailiame veidelyje švytinti šypsena ir sakė ką kitą, tamsiaplaukės balsas buvo kaip niekad lygus.-Užpakalį jau turiu, dėkui.-Meiliai nusišypsojusi, mergina gurkštelėjo iš balto puodelio, o tuomet tik pakreipė galvą, žvilgsniu imdama atidžiai tyrinėti priešais sėdinčią moterį.-Klausyk, mažute, žinau, kad nenori, jog aš kentėčiau. Žinau, jog linki man visko, kas geriausia, tačiau šią akimirką krūtinė ir yra geriausia. Tu nustojai senti tik tuomet, kai visiškai subrendai, o aš, jeigu nepastebėjai, dar nepasiekiau savo lytinės brandos. Na, beveik.-Suspaudusi lūpas, ragana nusišypsojo jaunam padavėjui, kuris vos atnešęs meniu pasišalino nuo judviejų staliuko.-Aš galėčiau vaikščiot visiškai nuoga ir niekas nieko nesakytų vien dėl to, kad primenu vaiką.-Dar kartą gurkštelėjusi iš puodelio, rodos, pasiryžusi iš tiesų įkalbėti Selene, kad sumokėtų už šios operaciją, tamsiaplaukė tik kreivai nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Selenia Newell
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-18, 15:46

Ta prasme šitas pokalbis darėvi visai nebejuokingas ir netgi kiek keistas . Šiuo metu Selenė jautėsi lyg motina , bandanti atkalbėti savo nepilanmetę duktą nuo kažkokiosilikonų manijos . Žinoma , kad pati moteris tikrai nemanė jog Maia iš priekio primena lentą. Jos akimis jos krutinė buvo įdeali tokio smulkaus sudėjimo moteriai , ir tikrai negalėjo suprasti kokio velnio ji įsikalė į galvą tą operaciją , - Jai gu ką , aš visdar aštuoniolikos , metais vyresnė už tave . Todėl neperdėk , - ji kiek pakraipė galvą paimdama puodelį į savo rankas , - Maia , - gana rimtą veidą nustačiusi kreipėsi į seserį, - Jaigu nori silikonų , susirask darbą ir užsidirbk . Arba prašyk brolio , aš tokioms nesąmonėms pinigų tau neduosiu . To betrūko kad mano sesuo kištų į save silikoninius burbulus , - ji net atsikrenkštė , stengėsi kalbėti tyliai ir ramiai . Žinoma , jai tikrai negaila seseriai duoti pinigų . kad ir kiek jai riekėtų tačiau tikrai ne tokiems niekams , - Geriau stok mokytis Maia , sumokėsiu už viską . Tačiau apie operaciją pamiršk , - atsigėrė kavos bei pakvietė padavėją atgal , - Prašau atneškite cezaro salotų ir apelsinų sulčių man , ir Maia?, - kreipėsi į ją , jog ši taipogi ką nors valgomo užsisakytų.

Atgal į viršų Go down
Jasper Godfree
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-18, 15:56

-Selene.-Tyliai atsikvėpusi, Maja tik sunėrė pirštus ir kilstelėjo antakius.-Gyvenu beveik tiek pat laiko, kiek gyveni ir tu. Pinigų turiu tiek operacijoms, tiek mokslams. Vienintelis dalykas, dėl kurio kreipiuosi į tave, yra tas, jog būtent tu dėl to kalta.-Atvirkščiai nei galėjo pasirodyti, mergina nepyko. Per bėgančius šimtmečius spėjo susitaikyti su faktu, jog nebesens, jog šios figūra, matyt, niekuomet dar labiau nepapilnės, o veido nesudarkys senatvės raukšlės. Vis dėlto, Maja net dabar negalėjo patikėti, kad šios sesuo taip pasielgė, ko pasekoje šios lūpas pernelyg dažnai palikdavo ganėtinai grubios, galbūt net kiek erzinančios remarkos.--Man vištienos kepsnį su ryžiais. Dėkui.-Nusišypsojusi tam mielam padavėjui, kuriam pusryčių, o jai pačiai jau pietų, pabaigoje planavo palikti savo numerį, mergina kiek palinko į priekį ir, alkūne įsirėmusi į kietą stalo paviršių, pirštais pasirėmė smakrą.-Kaip laikaisi, Selene? Prabėgo daug laiko.-Suspaudusi lūpas, taip siekdama išreikšti nepasitenkinimą faktu, jog sesuo visai nesistengė su šia susisiekti, tamsiaplaukė paprasčiausiai kilstelėjo antakius ir įdėmiai nužvelgė seserį. Jos galbūt ir neseno, tačiau kaskart susitikus Maja imdavo ieškoti kažko naujo. Kažko, prie ko galėtų prisikabinti, kad tik dar labiau sugadintų Selene dieną.
Atgal į viršų Go down
Selenia Newell
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-18, 16:05

Po to kai Maia pasakė savo užsakymą Selenė tik linktelėjo padavėjui , parodydama , jog tai yra viskas . Žinoma , ji niekada nesigilino per daugs amrkiai kokio dydumo pas Maia yra banko sąskaitos , ir kai jiprašydavo pinigų taipogi nesismulkino galvoti ji turi jų ar ne . Neturėjo laiko tam , - Visų pirma Maia , netik aš esu dėl to kalta . Jai neprisimeni tai Myles privertė mus gerti iš to prakeikto šulinio , - ji ištarė tai lėtai ir aiškiai . Žinoma , ji pyko jog dėl viso šito ji kaltina būtentn ją kai ištriesų kaltininkas yra jų vyresnysis brolis atradęs tą galių šulinį ar kaip jį čia pavadinus , - Tu gali pykti Maia , gali rėkti ir daginti man gyvenimą kiek tik nori . Aš lygiai taip pat kaip ir tu pykau , tačiau sugebėjau susitaikyti su tuo . Ir galias paversti pavaldžias sau , mėgautis jomis ir gyventi toliau . Aš nesu kalta , jog tu nesugebi padaryti pati , - ji atsiduso ,- Aš tik vieno negaliu suprasti , kodėl tu kaltini mane , tuo dėl ko aš kalta nesu , - gerai , jos diena jau akivaizdžiai tapo sugadinta nuo pačio ryto . Selenei sunku buvo suprasti tokį Maios įniršį , nors ji mėgino daug metų į tai nekriepti dėmesio atėjo metas tam tarti gana , - Tu esi jauna, graži , galinga ir nemirtinga . Ir už tai turi dėkoti Myles , nes jis mus pavertė tokiomis . Jis buvo pradžią to . Todėl man gana , jai nori mane kaltinti kaltink , tik tokiu atveju surask geresnį ir tikrą faktą , - iškošė pasilenkdama arčiau Maios . Nekėtino pyktis , tai buvo gana ramus pokalbis , - Taip aš laikausi puikiai , tiesiog puikiai , - Ištarė atsitiesdama ir atsilošdama savo kėdėje , šis klausimas privedė ją prie minčių apie tai kas visai neseniai buvo nutikę . Ir ne ištiesų ji laikėsi velniškai šudinai , kaip ir daugybę metų ko Maia gabūt negali suprasti , - Taip , praėjo daug laiko . O tu nesivarginai net paskambinti , - vyptelėjo nenuleisdama akių nuo sesers.

Atgal į viršų Go down
Jasper Godfree
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-18, 16:18

-Tikrai nori apie tai kalbėtis dabar?-Nesusilaikiusi ir pati Maja palinko į priekį, tamsios raganos akys, rodos, piktai, o galbūt ir su savotišku pasigailėjimu nužiūrinėjo priešais sėdinčią moterį.-Aš myliu savo galias. Myliu tai, kad esu jauna, esu graži, kad esu galinga, tačiau viena vis dar tavo kaltė. Taip, Myles mums padovanojo amžinąjį gyvenimą, tačiau tu, būtent tu, Selene, esi kalta dėl to, kad aš įkalinta tokios jaunos mergaitės kūne. Juk tai tu, ne Myles, nusprendė, kad neturėčiau patirti tavo klaidų.-Atžarus raganos tonas priminė besiaikštijantį vaiką, tačiau dalis ištartų žodžių buvo visiška tiesa. Ne, Maja nepyko ant sesers, tačiau nuoskauda, įsišaknijusi kažkur giliai tamsiaplaukės krūtinėje, nė neplanavo išnykti.-Kaltinu tave ne dėl nemirtingumo, Selene, o dėlto, kad nuolat atsisakai man padėti, jog neleidi surasti burto, kuris galėtų visą tai pakeisti. Kaltinu tave dėlto, jog kartu praleidus du tūkstančius metų, tu vis dar manimi nepasitiki.-Nurijusi burnoje susikaupusias seiles, tamsiaplaukė vėl atsilošė, pirštu galiukais suspaudė rankose sukiojamą puodelį ir giliai įkvėpė. Nemėgo pyktis. Tik ne su Selene. Ne su ta, kuri buvo vienintelis šia žeme vaikštantis žmogus, kuriam ji iš tiesų rūpėjo.-Negali manęs dėl to kaltinti. Juk būtent aš pakviečiau tave susitikti, kai tu, rodos, buvai visai pamiršusi mano egzistenciją.-Kilstelėjusi dailiai išpešiotą antakį, Maja gurkštelėjo iš vis dar karšto puodelio ir kreivai vyptelėjo.-Na, kad jau susipykom, atėjo laikas išsipasakoti. Kas negerai?-Vėl palinkusi į priekį, tamsiaplaukė prabilo. Nerimavo dėl sesers. Žinojo, kad ji - ne ką prastesnė ragana, tačiau vos pažvelgusi į gan liekną šios figūrą galėdavo suvokti, jog kažkas ne taip.
Atgal į viršų Go down
Selenia Newell
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-18, 16:44

Taip , viskas ką ji kalbėjo smigo taip giliai jai į širdį , taips kaudžiai raižydama . Taip , ji galbūt ir kalta dėl to ką Maia sako . tačiau pati Slenė nejaučia kaltės dėl to , jog mėgina ją apsaugoti. Visgi ji ją labai myli , ir nelinki seseriai tokio likimo kokį turėjo pakelti pati , galbūt turėtų jai leisti mokytis iš savo klaidų ir gyventi taip kaip jai išeina . tačiau ji tieisiog negalėtų pakelti skausmo , jai Maia kentėtų , - Aš tik nenoriu , jog kentėtum , taip kaip aš kentėjau Maia . Negaliu tau to leisti , - ji gana trumpu sakiniu atrėžė į viską ką Maia jai kalbėjo . Ištiesų tai nematė reikalo dėl to ginčtis toliau , tai buvo tiesiog beprasmiška . Jos niekada neprieitų bendro sutarimo šiuo klausimu todėl Selenė tik patylėjo , gana bergzžiai aušinti burną .
Pagaliau padavėjuj atnešus jų patieklaus ši šyptelėjo, - Ir atneškite sąskaitą , - ištarusi leido padavėjuj nueiti . Pasiėmusi šakutę įsmeigė ją į salotų lapus. Buvo jau praradusi apetitą , todėl tiesiog pamakliojo šakutę lėkštėje ir paguldė ją ant lėkštės šono , - Aš nesipykstu su tavimi , tik diskutuoju ,- patikslino moteris Maios žodžius , - Aš niekada nebuvau tavęs pamiršusi , tieisog jai nepastebėjai tu kekvieną kartą mane kaltini taip tikrai nenuteikdama jog nori mane matyti , - tarė paimdama sulčių stiklinę ir gurkštelėdama , - Viskas jau labai daug laiko yra blogai Maia , nemanau jog verta apie tai kalbėti , - ji šyptelėjo ,- geriau tu papasakok man , ką veikiai visą tą laiką ?, - klausiamai pažvelgė į seserį.

Atgal į viršų Go down
Jasper Godfree
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-18, 20:32

Maja visuomet buvo pernelyg atvira. Rusvas merginos lūpas visuomet palikdavo grubūs, tačiau teisingi žodžiai, o tvirtas balso tonas, rodos, rėkte rėkdavo, kad tamsiaplaukė nesigaili. Visgi, Selene ji mylėjo. Galbūt toji meilė nebuvo tokia įprasta, kokios dauguma tikėdavosi, juk bene kiekvienas judviejų susitikimas baigdavosi užtrenktomis durimis ir skausmu širdyse, tačiau, kad ir kaip šią kaltintų, kad ir kaip ant jos piktų, ragana žinojo vieną dalyką - vos seseriai pakvietus, ji visuomet atbėgtų.-Juk supranti, kad nuo visko manęs neapsaugosi, tiesa? Laikai pasikeitė, o jaunas veidas nebetrukdo įsimylėti.-Kreivai vptelėjusi, mergina nužvelgė priešais šią padėtą maistą ir atsiduso. Nebuvo alkana. Tiesą sakant, jau kurį laiką nejuto alkio, tačiau dar kartą pakėlusi akis, Maja galiausiai prisiryžo paraugauti priešais padėto patiekalo.-Tačiau visuomet tavęs pasiilgstu ir tu puikiai tą žinai.-Padavėjui netrukus sugrįžus su sąskaitą, tamsiaplaukė šiam nusišypsojo ir, iš rankinės išsitraukusi juodą tušinuką, ant balto popierėlio pamažu išraitė savo numerį.-Mano gyvenimas neįdomus, tačiau tu.. Selene, mažute, atsiverk man. Juk aš ir esu čia tam, kad tave išklausyčiau.-Pirštų galiukais švelniai paglosčiusi priešais sėdinčios merginos delną, Maja tik švelniai nusišypsojo ir įsidėjo dar vieną kąsnį į burną.
Atgal į viršų Go down
Selenia Newell
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-19, 13:06

Selenė myslingai žvelgė į visus aplinkui klausydama sesers . Taip ji žinojo , jog laikai pasikeitė , jog dabar viskas yra kitaip tačiau negalėjo pripažinti to fakto , - Maia , nesvarbu ką tu man pasakysi aš nesutiksiu su tuo , juk žinai, - ji ištarė giržtai pastumdama lėkštę su salotomis ir iš savo rankinės išsitraukdama piniginę , nežiurėjo kiek tiksliai buvo skolinga padėjo gražiai šimtinę ir u-dengė sąskaitą . Žinoma , prieš tai išimdama tą Maios lapuką iš sąskaitos padėklo, - Oooo , net negalvok . Bent jau netada , kai aš taipogi čia esu , - ji drėbtelėjo tokiu „ come on tu rimtai?“ žvilsgniu į seserį ir įsidėjo piniginę su lapeliu į rankinę , - Žinau , bet ir tu žinai jog mano namų durys tau visada atviros , - ji ištarė jau švelnesu balso tonu . Visgi , negalėjo ilgai pykti ant sesers . Tik jai vėl paklausus apie tą patį ji sučiaupė lūpas į vieną liniją akimirkai pagalvodama , - Mieloji , nenoriu užkrauti tavęs savo bėdomis . Visai praverstųjai papasakotum ką nors linksmo . Nes jai pradėsiu kalbėti čia apniks laidotuvių nuotaika , - ji nežymiai kilstelėjo lūpų kampučius .

Atgal į viršų Go down
Jasper Godfree
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-19, 22:00

Nesibaigiantis žaidimas su Selene jausmais, matyt, buvo viena iš mėgstamiausių Majos pramogų. Iš dalies dėl to, jog sesers naivumui neprilygo niekas, iš dalies dėl to, kad priešais sėdinti tamsiaplaukė vis dar buvo įsitikinusi, kad septyniolikametės veidas - kliūtis, siekiant susirasti gerbėjų ar vaikinų. Bėda tik ta, jog nestokodama dėmesio, pati ragana vargiai jausdavo ką nors šią supantiems vyrams, tad viskas, laikui bėgant, pabosdavo. Juk net vaikams pabosta tie patys žaidimai.-Selene! Nebūk bjauri ir palengvink man darbą, juk žinai, kad vis tiek pasieksiu savo.-Aiktelėjusi dėl tokio sesers elgesio, tamsiaplaukė dar kartą tvirtai suspaudė lūpas ir nepatenkinta debtelėjo į D'aramatiz.-Tavo bėdos ir yra mano bėdos.-Užbaigusi jau kiek atvėsusios arbatos puodelį, Maja caktelėjo liežuviu.-Pirmyn, išsiliek. Tuomet galėsim prieiti ir prie mano gyvenimo, kuriame, tarp kitko, jokių problemų nėra.-Eilinį kartą kilstelėjusi antakius, tamsiaplaukė primygtinai nužvelgė priešais sėdinčią moterį ir dar kartelį palinko į priekį vien tam, jei kartais Selene nenorėtų, kad aplinkiniai išgirstų šios žodžius.
Atgal į viršų Go down
Selenia Newell
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-20, 16:42

Selenė nebuvo naivi , ar perdauk patikli moteris . Veikiau per didelė meilė seseriai ir noras ją apginti nuo visų negandų buvo daug stipresnis už realų situacijos suvokimą. Tačiau šiuo klausimu tikrai nebuvo verta diskutuoti , jau nebe . Ji pasakė savo nuomonę , ir žinojo kokios tokių burtų kainos yra . Per daug viskuo rizikuoti dėl dviejų metų senumo buvo neverta . Bet buvo pavargusi tai aiškinti , todėl tik patylėjo paklausiusi jos žodžių apie tą patį procesą , - Sakykim taip , mano vaiko tėvas . Lyg šmėkla vėl pasipainiojo mano kelyje , - ji nenoromis tačiau pagaliau išlemeno tą vieną sakinį , kuris atrodė galėjo pasdakyti labai daug , bent jau jai pačiai , - Dabar gali papasakoti apie save Maia , - ši šyptelėjo . Nežymiai , lūpų kamžučiai vos pakilo į viršų tačiau taip sudarė malonesnę aplinką .
Po giliau įkvėpimo ši pakvietė padavėją , - Prašau dvi taures geriausio vyno, - nesvarbu , jog jau buvo papračiusi sąskaitos šiuo metu kalba galėjo pakrypti visai nesmagion pusėn , todėl vynas buvo tai ko dabar Selenei reikėjo .

Atgal į viršų Go down
Jasper Godfree
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-24, 18:42

Selene, be jokios abejonės, buvo viena iš tos nedidelės, Majos smalsumą sužadinti gebančių žmonių grupelės. Nors paprastai tamsiaplaukė vengdavo dramų, o kitų problemos jai, rodos, nė neegzistavo, būtent sesers žodžiai visuomet buvo kažkuo, gebančiu priversti raganą susimąstyti, paskęsti sprendimų, minčių bei susikaupimo jūroje.
-Tavo vaiko tėvas?-Staigiai kilstelėjusi antakius tamsiaplaukė sutriko. Jau daugybę metų negirdėjo šių žodžių tariamų taip laisvai, taip, tarsi jie užimtų keistai svarbią vietą realybėje. Žinoma, ragana neryškiai prisiminė vyresnį vyrą, prisiminė ir tuometinį sesers džiaugsmą, tačiau ryškiau už viską tamsiaplaukė ragana prisiminė sesers skausmą.
-O mažute..-Atsidususi ir vėl prabilusi tik tuomet, kai ant stalo sužibo dvi, raudonu skysčiu pripildytos taurės, Maja tik papurtė galvą.-Aš čia visai nesvarbi. Ką darysi? Jau buvai su juo susitikusi?-Suvokusi, jog dviejų taurių čia tikrai neužteks, tamsiaplaukė paprašė viso butelio, o tuomet gurkštelėjo iš taurės, puikiai suvokdama, jog vargu, ar saldus vynas padės tokioje situacijoje.
Atgal į viršų Go down
Selenia Newell
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-27, 13:21

Na šiuo metu vargu ar Selenė galėtų kam nors sužadintis smalsumą ar priversti susimąstyti. Ji buvo velniškai įklimpusi savo pačios pragare , jog kelio atgal toli nesišvietė o ir kažką naudingo pasakyti būtų buvę sunku . Juolab , kai kalba pasisukdavo jos praities linkme , - Taip mieloji , mano vaiko tėvas vaikšto šia žeme . Ir visdar yra suknistai vedęs , - po savo žodžiųji paimė į rankas stiklinę su vynu bei nurijo gana didelį gurkšnį . Žinoma jai buvo sunku apie tai kalbėti , o jai norėtų prireiktų netik vyno bet ir poros butelių viskio kekvienai , - Aš nežinau ką man daryti Maia , - jos balsas buvo sumišęs , - Praitis skaudi ir žeminanti , aš negaliu jos pamiršti . Nors visdar myliu jį, - įkvėpė giliai pabaigdama vyno taurę , - Matai , negaliu ramiai apie tai kalbėti , būk gera papasakok man ką nors gero ? , - ši su didžia viltimi kreipėsi į seserį . Mat jos melodramos yra gana varginančios , daug smagiau būtų kalbėti apie geresnius dalykus kuriuos tikėtina galėtų papasakoti sesuo.

Atgal į viršų Go down
Jasper Godfree
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-03-03, 21:38

Didžiąją laiko dalį, grubus ir ganėtinai nemalonus Majos elgesys buvo tik paprasčiausia priedanga. Paprasčiausias šydas, apsaugantis nuo aplinkinių žodžių, veiksmų, apsaugantis nuo visko, ko vis dar jauna, galbūt net kiek vaikiška raganos širdis nesugebėjo priimti. Tik šį kartą viskas buvo kitaip, tamsiaplaukės balsas, rodos, užpildantis visą restoraną, buvo tylus, ramus, savotiškai atspindintis visas keisčiausias moters emocijas.-Jėzau, o aš galvojau, kad man nesiseka..-Užbaigusi vyno taurę, o tuomet dar kartą pripildžiusi tiek Selene, tiek sąvają, Maja atsitiesė, žvilgsniu tiriamai nužvelgė priešais sėdinčią seserį.-Bandysi atkurti santykius?-Pirštais sugniaužusi ploną tauręs kotelį, tamsiaplaukė sukando apatinę lūpą ir tyliai atsiduso, vis dar galvodama, ką galėtų jai pasakyti.-Mano gyvenimas neįdomus. Būtent dėlto, kad tu neleidi man susipažinti su žaviais padavėjais.-Timptelėjusi apatinę lūpą, ragana tik pakraipė galvą ir caktelėjo liežvuviu, taip leisdama Selene suprasti, kad nuo savosios temos ši niekur nepabėgs.
Atgal į viršų Go down
Selenia Newell
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-03-06, 10:08

Selenė klausėsi Maios , klajodama savo pačios mintyse . Ji girdėjo , tačiau negalėjo seseriai atsakyti nieko konkretaus . Ji nežinojo ką daryti ar kaip elgtis , nors širdis ir bėgo link Alexandro sveikas protas liepė bėgti atgal , - Aš jį myliu visa savo siela , norėčiau dingti tik dviese . tačiau negaliu, - ši galiausiai po visų Maios žodžių praėjus nejaukiai kelių minučių tylai prabilo . Atrodė net vynas nepadeda aiškiau mąstyti , nuo paskutinio jos ir Alexo susitikimo ji apie nieką kitą galvoti nebegali ir tai ją silpnina , ir toks jaumas nėra pats maloniausias . Na Maia pati kalta , jog vis nepaleidžia šios temos . Tačiau Selenė nebuvo pasiruošusi apie tai kalbėti , - Tiek to ,aš turiubėgti . Susimatysime kitą kartą , - tarstelėjusi paliko pakankamaipinigų ant stalo ir išėjo.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   

Atgal į viršų Go down

Staliukai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11