Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Personažų sąrašo informacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Persona
avatar
posts : 2783
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq
RašytiTemos pavadinimas: Personažų sąrašo informacija   2016-08-08, 15:57

Personažų informacija
tai, ką turi žinoti kiekvienas

† Kiekvienas veikėjas yra savaip orginalus, jų vardai, istorijos, tačiau kiekvienas norintis, gali pasikeisti kiekvieno veikėjo vardą, pavardę ar amžių (administracijai, aišku, malonu, kai nariai pasilieka orginalius veikėjus, taip kaip jie buvo sukurti :)
† Prie kai kurių veikėjų yra prirašytas "Claim'as" Šių veidų keisti negalima, jie nėra laisvi kitiem sąrašo ir/ar išgalvotiems veikėjams. Mes kaip internetinis serialas, kai kurie veikėjai jau turi savo veidą, kurio nenorim pakeisti. Žinoma, su administracija galbūt kažkaip išeis susitarti. (o gal ir ne).
† Mylime apsisprendusius narius, kurie nekeitinėja veikėjų kas minutę, kol nepereina viso veikėjų sąrašo.
† Kai kur aprašymai labai platūs, kai kur jie nieko nesako. Pasiėmę veikėją, turite pilną teisę valdyti jo istoriją, pradinį aprašymą, charakterį ir gyvenimo būdą.
† Visi veikėjai priklauso Sweet sin forumui, nesvarbu, kiek ilgai jūs vaidinate.
† Kilus klausimams, turint pag;eidavimų, prašymų ar idėjų, mūsų adminų komanda su mielu noru padės :)

Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
 
Personažų sąrašo informacija
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: