Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Kiemas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Dea Haas
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
posts : 2214
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥
RašytiTemos pavadinimas: Kiemas   2016-08-01, 18:10She had power over the most magnificent forces on Earth, but she still didn’t feel like she had power over the most important thing of all—her own heart ♥.
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   2017-03-07, 14:17

Palikusi mašiną už poros kvartalų, kad turėtų laiko pasivaikščioti ir atrašyti į visas skubias žinutes, gautas iš darbuotojų (ech, niekas be jos nieko negali), Alene pradėjo tipenti saugiu šaligatviu, įbedusi nosį savo išmanųjį ir visai nežiūrėdama kur eina. Gatvės čia nebuvo labai judrios, todėl nebuvo jokio pavojaus, kad kur užklius, išdribs ir bus suvažinėta. Be to, juk išgirstų cypiančias nuo stabdžių padangas, taip? Bet kokiu ateju, gavusi tiesiog iššaukiančiai kvailą žinutę su kvailiausiu klausimu kur statyti viskio dėžes klube? ji net stabtelėjo, kad galėtų susikoncentruoti į ekraną ir didžiosiomis raidėmis išrašyti didžiausią moralą vienam iš aukšteneses pareigas užimančių barmenų. Kas per klausimai... Toks jausmas, kad jie neturi tam skirto rūsio, o ir šiaip, kuo blogai palikti viskį už baro? Apskritai, koks jai skirtumas kur jie yra, jos problema buvo gėrimus užsakyti, ne juos išdėlioti. Už ką ji apskritai tiems idiotams pinigus moka... Gal reikėtų pradėt ieškot naujų darbuotojų, šitie, atrodo, per daug pasikliauna tuo, jog Alene buvo visiška perfekcionistė, kai kalba pasisuko apie jos verslą.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #14
posts : 557
hugs & kisses : 14
Credit : credit: cocoaist,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   2017-03-07, 14:41

prieš blankią saulutę suspindo Aillard numylėtosios audinės keturi žiedai. vaikinas netingėdavo jų pablizginti, turėdamas laisvesnio laiko. o ir apskritai mašiniukas atrodo lyg ką tik iš grožio salono ir nuplautas syoss šampūnu. su Selene keliai jau senokai išsiskyrę, tad nebėra prasmės jai rytais užvežti prancūziškų raguolių su jos mėgstamiausia kava. tad atlieka daugiau mani mani vyriškiems dalykams. šiandien Aillard jautėsi kiek per daug užvartojęs kūno smarvės, nes salėje užsibuvo per ilgai ir jau spėjo pajusti nemalonų nuovargį pečių srityje. po to dar spėjo nulėkti į vieną mokymo įstaigą pasiteirauti dėl architektūros studijų (trigalvio memorialas vis dar planuose) ir iš ten į savo butuką grįžinėjo visai patenkintas. galbūt jau kitą mėnesį prancūzas galės trinti aukštosios suolą kartu su pypliukais. gal ir nieko bus jaustis prie tokių šakaliukų. jis užpompavęs, daug pasaulio matęs ir šimtas dvylika procentų, jog taptų išleistuvių karaliumi. sukas lietnykai, sukasi turbinos, skrieja audinė nesustodama. Aillard nebuvo šviesos greičio mėgėjas, bet su audi lėtai važiuoti juk neišeina. dažniausiai. tad ir šią popietę nebuvo keista matyti kiek daugiau nei leistinu greičiu į kiemą įvažiuojantį Aillard. beįsukant pasigirdo tekstinės žinutės gavimo signalas. ištiesęs leteną paimti teletabio nuo keleivio sėdynės šio nesugrabaliojo ir tas nulėkė kažkur apačion. ko jau ko, bet savo daiktų pacanas nelinkęs švaistyti ir trankyti, tai neprimažinęs greičio kyštelėjo ranką link telefono. pirštų galais užčiuopęs atsitiesė ir šast prieš akis išdygo Alene. iš to strioko Aillar nebesuprato, kokiu tikslu stabdį ir eksleratorių užjungė vienu metu. mašina trūktelėjo ir pasileido į priekį. užvažiamas ant šaligatvio krašto įvarė mini infarktą, nes jeigu bent kiek bus apdaužyta mašiniuko apačia... visu svoriu užspaudė stabdžius ir dar gražiau - ratai kryptelėjo į šoną ir susisuko skersai, kone kliudydami merginą, bet bent jau sustojo. kelias sekundes sėdėjo lyg dezintyravęs ir tesugebėjo išlementi „faaak“ prieš išsiropšdamas iš mašinos.
- o bože, bože... murmėjo lipdamas lauk ir apeidamas mašiną.


Paskutinį kartą redagavo Aillard Frank Odilon, 2017-03-07, 15:30. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   2017-03-07, 15:13

garsi masina nebuvo kazkas, kas Alene labai trikdytu. bent jau ne tada, kai ji sitaip inirtingai rase zinute, kur grasino atleidimais ir visokiais kitokiais biesais. Tik saizus padangu klyksmas, kai pasispaude siu stabdziai, priverte mergina krypteleti akis virsun ir tik staigus suolis atgal, lydimas jos klyksmo, nepaverte Alene kose po audi ratais. Gaila tik tai, kad jos vargsas ismanusis dabar buvo po Aillard transporto ratais. Jis, zinoma, uz tai tures sumoket, bet dabar Alene visa drebejo nuo tokios nearly-death patirties. vyrui issokus is masinos, Alene drebanciais pirstais sugraibe savo rankine, kuri, vaje vaje, skrido tiesiai i Odilon pakausi.-
-SALIGATVIS SKIRTAS PESTIESIEMS!!-ant visos gatves susuko, jausdama kaip vargse jos sirdute banddo issokti is krutines.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #14
posts : 557
hugs & kisses : 14
Credit : credit: cocoaist,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   2017-03-07, 15:37

pastebėjęs, jog merginai viskas lyg ir gerai, Aillard palinko apžiūrėti bamperio. šis visa laimė buvo sveikas, kiek spėjo pamatyti. nebuvo kada vertinti per savo durną galvą padarytų ir nepadarytų nuostolių, nes Alene rankinę atskriejo tam į pakaušį.
- O RANKINĖ SKIRTA JĄ NEŠIOTI, NE SVAIDYTI Į GALVAS!!- užriko atgal ir kiek pyktelėjęs paėmė nuo žemės Alene toną sveriančią rankinę ir demonstartyviai sugrūdo ją į rėksnės rankas. grįžo atgal prie bamperio apžiūros ir tik įsitikinęs, jog automobilis sveikas ir gyvas pasisuko į isterikuojančią Alene. - tau viskas gerai? valerijono nereikia?- kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   2017-03-07, 16:05

-Tau geriau zinot.-susnypste, apsikabindama savo rankine. Nebuvo ji tokia sunki, tik aplankalai su visokio tipo kontraktais, sutartim, nuostatais ir panasion nesąmonėm, tads kūno purškalas, piniginė ir visos kitos smulkmenos. Jeigu Aillsrd tokią nešiotų, jam net salės nereikėtų. Tai, jog jam labiau rūpėjo jo mašina nei pėsčioji net labiau siutino vargšę juodaplaukę. Pridėkim dar tai, kas tik negatyvūs jausmai pasiekė jos smegenėlę, visai nenuostabu, kad rankose atsidūrė raktai, kuriais ji jau buvo pasirengusi subraižyt jo poliruotą metalo laužą. Jei ne jo kiti klausimai, Alene tikrai būtų priisterikavus jam.-Aišku, kad gerai.-paglostydama vis dar šokinėjančią odą ties krūtine, sumurmėjo.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #14
posts : 557
hugs & kisses : 14
Credit : credit: cocoaist,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   2017-03-07, 19:21

nepatikliai akimis nusekė raktus Alene rankose. iškart pagalvojo apie baisiausia - kokį nors jais išbraižytą užrašą ant durelių ar kėbulo. kažką panašaus į „daužo žmones“ arba „neskiria gatvės nuo šaligatvio“. Alene laimė, jog ši dar to nepadarė. Aillard kad atskirtų jai tada, jog ši nebežinotų, kodėl rankos kojų ar galva užpakalio vietoj. Odilon mašiniukas buvo vienas iš tų tabu, prieš kuriuos liečiant tiek rankomis, tiek liežuviu reikėjo gerai pagalvoti, kaip liesti. čia galbūt pasireiškė ir lenktyninko tėvo genai. užmatęs, jog mergina glostosi krūtinę, nesusilaikė nepagalvojęs, jog šiai papą panižo ir sukikenęs.
- aš valerijono neturiu, atrodo. bet galiu duot Selene kvepalų paniuchint, iškart pramuš,- rimtas palinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   2017-03-08, 15:49

Nee, Alene su raktais būtų išraižius kokį labai lengvą paveiksliuką susidedantį iš kokių nors dviejų rutulių ir dar kokio ovalo ar ko nors panašaus. Žinot, kas lengvai, o tai po to jos raštas būtų įrodymas, kad čia jos darbas. Dar ko. O ir šiaip, dar ne vėlu, gal praeidama pro šalį dar padrąskys dureles. Juk ne kvaila, aiškiai matėsi, jog Aillard tas mašiniukas daugiau vertas, nei Alenei jos verslas. Nelabai supratusi ko jis ten krizena, mergina giliai įkvėpė ir iškvėpė. Neturėtų jausmų, dabar ramiai sau eitų namo, bet ne, rankos drebėjo lyg būtų gavus širdies smūgį. Visai situacijos negerino ir tai, jog jis paminėjo Selene vardą. Jis aiškiai nori raktų žymės ant savo mašinos. Arba Alene nagų žymės sau ant veido.-Kodėl tu turi jos kvepalų...?-nepatikliai pašnairavo, iš karto pakeisdama poziciją į tokią vos ne gynybinę. Ką ten žinosi ką ta šavalka gali pasiųst paskui Carmont, kad jos vyrą galėtų sau pasiimt. Ar čia buvo dar vienas Daramatiz žaisliukas? Alene turėjo šiokią tokią istoriją susirinkt Selene vyrus. Tai gyvenimo meilę prie savęs tuoktuvėm prisirišo, tai gerą meilužį sau persiviliojo... bet ar jai tikrai reikėjo dar kažko? Ta prasme, tai jau darosi pakankamai nuobodu. Nors kai nežinai kas yra meilė, bent jau nesijauti kaltas, jog susirenki kažkieno branginamus žmones.-Būtinai jai perduosiu, jog tau manęs nutrenkt nepavyko. Bet gal vis tiek sumokės.-tuoj sumojus, kad gal čia tikrai buvo pasikėsinimas, pridūrė. O tada pasilenkė pasižiūrėt kur dingo jos telefonas. Vargšas buvo taip prispaustas po ratu, kad Alenei nuoširdžiai pasidarė jo šiek tiek gaila. Dabar reikės eit į saloną, gaut naują sim kortelę ir susimokėt už naują aparatą. Odilon per savo žioplą vairavimą Alenei kainuos brangiai.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #14
posts : 557
hugs & kisses : 14
Credit : credit: cocoaist,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   2017-03-08, 15:58

-sumokės? ką tu čia pezi dabar?- susiraukė kaip rabarbaro be cukraus užvalgęs. - aj pala...- atlenkė galvą ir išsišiepė dangui, po to ir Alene. -jooo, galėtų sumokėti, būtų proga ir susitikti po va tiek laiko,- ištiesė rankas į šonus. - klausyk, aš gal tave vis dėlto nuvešiu į priima...-kiek sunerimo dėl to, jog tamsiaplaukė prasikasys dar ką nors. nepabaigė sakinio, nes sumojo, jog tame priimamajame gali tekti susidurti su Selene. o ir šiaip Aillard vengdavo lankytis gydymosi įstaigose. kaip sakoma, tikri vyrai neverkia. o tikri macho neniurkso priimamuosiuose dėl įdrėksto piršto. jau geriau pasipūs jis sau tą pirštą kaip didelis ar pas Myles nueis. tas raganius žino visokių viraliukų juk.
- o nais, ten septintas aipuodas?- paklausė pasekęs merginos žvilgsnį po automobilio ratais, kur gulėjo jos mobilusis.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   2017-03-08, 16:40

-Ta prasme? nors žinai ką, ne, nesakyk, man neįdomu. Tu man skolingas naują telefoną.-nusprendusi, jog visgi jai vienodai ką ten Selene samdo kokiems tikslams, ar ką ji ten su šituo bernioku veikinėja, Alene mostelėjo ranka į Iphone šukes. Kiti savo organus parduoda, kad tokius telefonus nusipirktų.-Tikiuosi supranti, kad man jo reikės šiandien.-dar pridūrė, nužvelgdama jo mašiną ir nusukdama akeles į vaikiną. Jeigu negali įpirkt telefono, Alene žino kas dabar pat galėtų nupirkt jo mašiniuką. Turėtų būt daugiau mažiau tiek vertas. O gal ji galėtų vietoj telefono jo mašiną pasisvaint, galėjo garantuot, kad Alexander būtų visai patenkintas tokia dovana. Ta prasme, juk aišku kaip diena, kad Alene savo telefoną ir jame esančias/buvusias žinutes vertino pakankamai brangiai. Ten vos ne pusė jos gyvenimo buvo. O kur dar tos tobulo apšvietimo nudes... c'mon, viskas dabar prarasta, nes Aillard nemoka vairuot.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #14
posts : 557
hugs & kisses : 14
Credit : credit: cocoaist,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   2017-03-08, 20:10

- nuu?- kiek palinko į priekį laukdamas Alene klausimo ir netrukos gavo atlinkti atgal ir pavaryti akis. klausimas iš „nepaklausi, kaip man sekasi? kaip tau sekasi? aj geriau neklausk“ serijos. oj tos moteros, raganėja kaip tik kuri sumąsto. prisimerkęs nužvelgė juodaplaukę. medžiotojo akimis ieškojo tam tiktų nežmogiškų bruožų, bet akys apsistojo ties merginos krūtimis. kilo noras pajuokauti, jog nevienodai gėtrų prisikišus į liemenėlę, nes krūtys atrodė kiek nevienodo dydžio, bet susiturėjo nuo tokių pokštų. dar netyčiomis sukels mergaitei infarktą. matėsi, kokia jautri jos širdelė.
- tai sėsk,- parodė galva į mašiną,- nupirksim tau naują aipuodą. nors ir naują aikeptuvę.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   2017-03-08, 22:05

Kol Aillard spoksojo į Alene krūtinę, jos žandikaulis taip įsitempė, jog atrodė ji tuoj suknežins savo kaukolę. Tik jam prabilus ir dar taip akiplėšiškai, Alene letelėnė pakilo į orą ir kieme nuskambėjo nemalonus garsas kuomet jos delnas pakankamai stipriai trenkėsi į Odilon veidelį.-Nežinau kas toks manai esantis.-prisimerkė, dabar jau aiškiai supykusi. Nesvarbu, kad buvo vos vos nepertrenkta, nesvarbu, kad prarado savo geriausias selfes, bet jeigu jis galvoja, kad įsisodins juodaplaukę į savo mašiną po to, kai šitaip į ją žiūrėjo, tai jis labai klysta. Apskritai, jeigu čia jo toks kabinimo būdas, tai labai jau nevykęs. Tai tik kėlė norą zombei pradėt klykt pagalbos, kad pridaryt jam nemalonumų ir susigaudyt daugiau dėmesio, kad šitas pradėtų elgtis normaliau, bet kam tos dramos. Alene neturi visos dienos. Apskritai jau turėjo būt namuose, rengtis ir lėkt į kitą susitikimą. Ar kad ir kokia jos ten dienotvarkė buvo. Jėz, dabar per šitą nemokšą nebežino kada ir kur visi jos susitikimai... nelaimes Aillard neša, nelaimes!


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #14
posts : 557
hugs & kisses : 14
Credit : credit: cocoaist,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   2017-03-09, 19:15

gavęs skruostukan išpūtė akeles ir nė nepajuto, kaip ranka pati savaime pakilo.
- girdi, malūne,- pradėjo susitvardęs ir glostydamas delnu skruostą. - patraukiu mašiną, susirenki savo išmaniojo dalis ir mauni mosuot savo kapliais kitur. jasna? - pakėlė balsą ir nuėjo į automobilį. dar to betrūko, jog kažkokia babsė jam mordą trankytų jo paties kieme po visų langais. „asilo beretė“,- piktas pagalvojo užvesdamas automobilį. mielu noru būtų dabar įlėkęs ant 220 į tą juodukę, bet bala nematė. sutingo taip aiškintis santykius. permes ją kada kokiam muy thai ringe, sulankstys kaip origami ir pasikabins audinėj prie veidrodėlio. pavažiavęs šiek tiek atgal vėl išsirioglino lauk ir nuėjo prie mašinos priekio. pirštais parodęs aš stebiu tave ženklą Alene jis palinko surinkti to, kas liko iš jos telefono.
- še, te, prašom,- iškilmingai jas įteikė mušeikai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   

Atgal į viršų Go down
 
Kiemas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: