Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA).

Kitas veikėjas:

Share | 

Seni garažai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Emona Morgadé
hugs & kisses : 25
Credit : sig-starboy.
RašytiTemos pavadinimas: Seni garažai    2016-04-15, 23:50

It has been said, 'time heals all wounds.'
I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue and the pain lessens. But it is never gone.
Atgal į viršų Go down
Aiden Kim
hugs & kisses : 0
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-19, 22:52

Gražų ankstyvą vakarą vaikinas nusprendė pasivaikščiot išeiti. Oras buvo tiesiog pasakiškas, tad namie sėdėjimas pasirodė visai beviltiškas vakaro leidimo būdas. Supratęs, kad jokie draugai jo visai nedomino, nusprendęs, kad puikus planas yra vienam prisigerti, jis prigriebė viskio butelį bei įsimetęs jį į kuprinę, nupėdino iki vietos, kur žmonės labai retai pasirodydavo. Tai buvo tokia labai jau atgyvenusi paauglių pagėrimo vieta. Kol jis ateiti spėjo, tamsu jau spėjo pasidaryti, bet jam visai nebuvo baisu, nors sveiko proto žmogui turėtų būti. Visgi jis sveiku protu pasigirti tikrai negalėjo. Vos pasiekęs savo mėgstamiausia vietą, užsiropštė ant garažo stogo ir pirmiausia cigaretę prisidegė. Gal net pasijautė visai laimingas. Tai akimirkai. Norėdamas ją tokią ir išlaikyti, atsidarė butelį bei nemažai iš karto nugėrė. Susiraukęs padėjo butelį šalia savęs bei susikoncentravo į cigaretę. Net atsilošęs atsigulė, kojomis žemyn tabaluodamas. Nuo pasaulio atsiskyrus visada būdavo lengviau.

The improvement of understanding is for two ends: first, our own increase of knowledge; secondly, to enable us to deliver that knowledge to others. 
Atgal į viršų Go down
Gabriel Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-19, 23:42

O Gabrieliui tai buvo eilinis vakaras, kai gali pagaliau išeiti iš namų. Diena kaip įprastai slinko- namuose sėdėti buvo skausmingai nuobodu, ne kartą bandė užmigti, valgė žmonių maistą, kuris jam nieko neprideda, tik dėl vaizdo ir skonio būna padėtas namuose ir aišku, vaidino, jog buvo normalus pilietis. Juk taip būtent ir reikia jam gyventi nuo tada, kai tapo vampyru. Išvis, tas nutikimas dar ir dabar jam atsiliepia gyvenime, nes nėra toks normalaus proto padaras. Kaip tik, jam naktis yra metas, kai gali būti savimi. Ir štai dabar, kai pagaliau išėjo iš namų, iškart nuėjo link miško pusės. Jeigu detaliau- link senų garažų. Nors ir retai užmatydavo žmogų, bet šį pamačius Gabriel iškart naudodavosi proga. Ir gal vedamas noro valgyti, ar ką, Gabriel susirado savo pirmą auką ir dabar mėgavosi krauju. Skambėjo viskas ironiškai, nes pagal viską, kai Gabriel buvo žmogus- jis nemėgo panašių dalykų. Kraujas, žmogaus organai ir panašiai- keletas dalykų kurių jis nekentė, o dabar jam kasdienybė elgtis kaip psichiškai nesveikas vaikinas. Numetęs kūną ant šaltos žemės blondinas pajudėjo labiau link garažų, ir pagavęs žmogaus kvapą atsekė šį, taip rasdamas išties, žmogų. Aiden. Užlipęs ant garažo stogo Gabriel lėtai judėjo link vaikino, kuris atrodė, mėgavosi gyvenimu.
-Nebijai?- šyptelėjęs priėjo arčiau,- girtas aukas lengviau nužudyti, nes jie labai lengvai pažeidžiami.
Atgal į viršų Go down
Aiden Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-20, 20:20

Aiden taip ir leido laiką pats su savimi. Visgi buvo sau pats nekenčiamiausias,tačiau kartu ir mylimiausias žmogus pasauly. Butelis po truputį tuštėjo, priversdamas apgirsti ir šį ganėtinai augalotą vaikiną. Nuotaika tikrai gana neblogai pakilti sugebėjo, kai akyse dar tamsiau pasidarė. Tiesa, jis jau negalėjo paneigti, tikrai buvo girtas. Galbūt dėl to ir negirdėjo, kaip kita persona atsidūrė visai prie pat jo. Truko ir kelias sekundes balsą atpažinti. Atsisėdęs jis vėl griebėsi butelio, tarsi apsaugos nuo visų pavojų, o ypač pačio didžiausio pavojaus, kuris jau buvo spėjęs atsidurti visai šalia.
-Kol tavęs čia nebuvo nebijojau,- atvirai pripažino jis. Dėl mirties jį buvo apėmę dvilypiai jausmai. Pats nelabai suprato ar bijotų nužudytas būti.- tu manęs vis tiek nežudysi, juk sutarėm,- vaikinas jį apdovanojo apgirtusia, tačiau vis tiek gana miela šypsena.- ar mano kraujas nepatiks, kai neblogai alkoholiu atskiestas?- kilstelėjęs antakius vaikinas vėl atsigėrė. Buvo tikriausiai kur kas girtesnis nei pats galėjo suvokti. Gal net pakankamai drąsus, kad jo nebijotų? Dėl to įdėjęs kiek pastangų sugebėjo atsistoti bei prie vyresniojo vaikino prieiti.- tik kaip matai mėgaujuosi vienatve, tad norėčiau, kad paliktum mane viena,- erzinantį bei kiek įžūli šypsenėlė pasirodė vaikino veidely ir jis pabandė žengti žingsnį atgal, kad butelį pasiimtų, tačiau nelabai jam tai pasisekė, mat per savo apsvaigusią galvą, tik susvirduliavo ir taip gražiai ant užpakalio žemyn plojosi.

The improvement of understanding is for two ends: first, our own increase of knowledge; secondly, to enable us to deliver that knowledge to others. 
Atgal į viršų Go down
Gabriel Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-20, 22:02

Išgirdęs Aiden žodžius Gabriel nesulaikė juoko, taip net atlošdamas galvą atgal.
-Skambi neįtikėtinai,- dar kartą nusijuokęs sugrąžino žvilgsnį prie vaikino,- atrodo, lyg aš čia vienintelis norėčiau tave nužudyti,- šyptelėjęs dar nežymiai papurtė galvą, lyg „netikėtų“ ką sako, nors tai pusiau buvo tiesa. Kas ir kėsindavosi nužudyti Aiden būdavo paprasčiausiai pats nužudytas. Nors ir kartais nepavykdavo, bet Gabriel stengėsi.- aišku, kad nežudysiu, mažuti, jeigu tu tik laikysiesi taisyklių,- su paskutiniais žodžiais laisvą ir mielą balso toną pakeitė kiek šiurkštesnis, o žvilgsnis patamsėjo, bet netrukus viskas sugrįžo į savo vietas, o žvilgsnis pasikeitė į tą tokį „dieninį“, skirtą kaimynams.- aš net nesiruošiau gerti tavo kraujo,- kiek susiraukęs Gabriel pažvelgė į Aiden, taip lėtai dar arčiau prieidamas. Juk reikėjo kontaktą net ir atstumu palaikyti, tiesa? Nors ir Aiden buvo girtas, bet vis tiek, Gabriel norėjo būti arti. Tik kažkaip jo noras buvo išpildytas ir pats vaikinas atėjo artyn. Šiam pabaigus kalbėti ilgai nereikėjo laukti, kol jo pastangos pasiimti butelį virto juokingu scenariju, o vampyras gavo progą atsitūpti visai šalimais Aiden, tad taip padaręs suėmė delnu už jo žandikaulio ir prisitraukė šiek tiek arčiau, kad jų akys žiūrėtų į vienas kito.- Klausyk,- piktesniu balsu pasakęs net akis sugrąžino į tas, kur naudoja aukoms gąsdinti, arba gal labiau pabandė šį kartą kaip psichas atrodyti, dėl didesnio efekto,- man išties nusispjauti ant tavo vienatvės norėjimo ir panašiai- tu pagal mūsų susitarimą pusiau priklausai man, todėl užsičiaupk, nes tavo norai čia yra paskutinėje vietoje,- paleidęs žandikaulį atsistojo ir vėl, taip nužvelgdamas aplinką.- plius, tave palikti čia vieną būtų tas pats, kaip iškart atiduoti mirčiai į rankas. O mes to nenorime, tiesa?- perbraukęs ranka per plaukus šyptelėjo, taip nužvelgdamas vaikiną.
Atgal į viršų Go down
Aiden Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-21, 00:53

-Kodėl neįtikėtinai?- kilstelėjo antakius vaikinas. Jo veidą papuošė žavi, kiek provokuojanti šypsenėlė. Na, tokia gana įprasta ir nieko nestebinti veido išraiška.- kam kiltų į galvą žudyti mane, juk aš nekaltas ir geras vaikas, -pademonstravo jis tą savo kiškučio šypseną, kai tikrai primindavo keturiolikos metų vaiką, kurio niekas neskriaustų. Net pačiam tai juokinga pasirodė, mat šiame mieste jis buvo tobula auka.- kartais norėčiau taisyklių nesilaikyti, bet vis tiek tavęs bijau, nors.. Galbūt tai visai džiugu, reiškia, kad vis dar bijau mirties,- truputį dramatiškai apmąstė savo egzistenciją, bet vargšui vaikiui išgėrus visada panašiai pasidarydavo. Pradėdavo gilintis į savo emocijos, ko įprastai labai nekentė.
Visai apsidžiaugė, kad iš jo linksmas nusivertimas neturėjo per didelės reakcijos. Nuoširdžiai vengti vampyro žvilgsnio jam nesisekė, mat vos Gabriel prie jo prisilietė, Aiden pats pasuko akis. Šis vyresniojo žvilgsnis vaikiną privertė ne itin malonia pasijausti, tačiau akių jis pasirinko nenusukti. Bandė būti geras ir laikytis taisyklių, kurių iki galo nė pats nežinojo.- juokinga, kai sakai susitarimas,- išsprūdo jam, o ta proga jis dar ir nusijuokė.- tai labiau tavo sąlygos, kurių aš pasirinkau laikytis nenorėdamas mirti, -gana beviltišku balsu pasakė ,sunkiai atsidusdamas. Realiai tikrai buvo apgailėtinoje situacijoje, bet ką jau padaryti. Gabriel atsitraukus, jaunėlis vis tiek įsmeigė akis į jį.- kaip miela, kad manimi rūpiniesi, tarsi tikras angelas sargas,- pasiėmęs butelį jis ant kojų pakilo. Tiesiai paeiti vis dar buvo sunku, bandydamas tai ištaisyti jis atsigėrė nemažai ir tada jau garsiai nusikvatojo.- turiu apsauginį, kuriam priklausau, kaip linksma,- dar vienas gurkšnis viskio. Oi kaip vargšeliui viskas sukosi.

Atgal į viršų Go down
Gabriel Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-22, 20:51

-Tarsi aš tau atstočiau visą siaubą,- su šypsena veide Gabriel žvelgė į Aiden,- tarsi tie kiti vampyrai tavęs absoliučiai negąsdintų. Lyg čia aš vienintelis toks baisus,- primerkęs akį nepertraukė akių kontakto,- tau tik reikia klausyti manęs. Ir laikytis taisyklių. Tuomet aš tau nieko nedarysiu,- sugrąžinęs žvilgsnį į normalų kiek labiau atsipalaidavo.- Nesilaikyk,- ramiu balsu pareiškęs atsakymą atsistojo taip, kad Aiden matytų tik jo veido profilį,- gal tada bent išvesi mane iš kantrybės, nes kol kas bevertis laiko švaistymas. Aiden, tavo ožiavimasis man yra juokingas,- šį kartą rimtai atsakęs susikišo rankas į megztinio kišenes.
Bet visa šita ramybė būtent ir išnyko, kai Gabriel suėmė už Aiden veido. Tik jaunesniojo atsakymas privertė vampyrą juoktis.- Atrodai toks maištingas, einantis prieš taisykles, bet iš tikrųjų bijai kažkokios suknistos mirties,- šypsodamasis prikando lūpą bei tuo pačiu nužvelgė Aiden veidą, taip netyčia užmesdamas žvilgsnį į jo kaklą, kur norėjosi savo dantis suleisti, nes tas nuo vaikino sklidęs kvapas nors ir dirgino nosį, bet Dieve, žmogiškas kvapas vis tiek išliko ir jis vertė Gabriel nertis iš kailio. Ne, jis sau prižadėjo, kad nežudys Aiden, todėl turėjo raminti savo mintis. Tad su tokia mintim jis ir atsitraukė.- Tylėk,- piktu balsu pasakęs dar pavartė akis, taip nusukdamas žvilgsnį į miško pusę, nors jautė, kad Aiden į jį žiūrėjo. Nors ir paprastas žodis nesustabdė jaunėlio, bet vampyrui galiausiai baigėsi kantrybė klausytis Aideno niekų, ir šis tiesiog užvertė galvą į viršų, taip užsidengdamas ausis.- Ahh, užsičiaupk, nes kitaip nereikės jokių taisyklių tavo mirčiai sulaukti,- dar pikčiau pasakęs taip pat piktai pažiūrėjo ir į girtut girtutėlį savo „draugą“. Norėjosi jam padėti, bet kažkur Gabriel jautė, jog jam nerūpėjo toks dalykas kaip pagalba jam. Nebent matys, kad beviltiškas reikalas.
Atgal į viršų Go down
Aiden Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-22, 21:52

-Gerai, ne vienas,- pavartė akis vaikinas.- tiesiog esi didžiausias mano siaubas,- susijuokė, nors akyse tikrai nepasitenkinimas pasirodė. Na, jam nebuvo gėda pasakyti, kad Gabriel jį tikrai erzino, net jeigu kartais sau ir leisdavo prieš jį šakotis.- vampyrai manęs per daug ir negąsdina, nes jie nori kraujo, o ne kabinėtis prie vargšų savo aukų,- vaikinas nuoširdžiu balsu pasipiktino. Tikrai jautėsi itin nepatenkintas, mat labai norėjo praleisti laiką vienas. Kaip labiausiai ir mėgdavo.- tai kam tada švaistai savo laiką su manimi? Būtų kur kas naudingiau to nedaryti,- gūžtelėjo petukais, nekaltai akutėmis sumirksėdamas, su viltimi, kad galbūt Gabriel norės leisti Aiden vienatve pasimėgauti. Bet kur tau.
-Manau bijoti mirties yra normalu, man net dvidešimties nėra, galbūt tikiuosi kažko iš gyvenimo,- pasakė ir pats ne itin patikėjo. Tikrosios savo mirties bijojimo priežasties nežinojo, tik buvo tikras, kad gyventi noro per didelio niekad nejautė.- kodėl taip nerviniesi?- pagavo jis tą erzinimosi nuotaiką.- visada mane saugai nuo kitų piktų vampyrų, o dabar liepi užsičiaupti, kai aš tai sakau, Dieve mano,- ne itin tikroviškai pasibaisėjęs, Aiden priėjo prie pat vyresniojo.- kuo gi tave taip sužavėjau, kad tau prireikė nuosavybės teisių į mane? Kaip gaila, kad neturi kaip savo teisių įrodyti,- pasijautė visai girtas, tad ir leido sau šnekėti tai, kas ant liežuvio galo atsidūrė. Nežinojo kokiu tikslu norėjo vampyrą išprovokuoti, tačiau dabar tai atrodė labai smagi pramoga.

Atgal į viršų Go down
Gabriel Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-22, 22:44

-Malonu girdėti. Iš nedaugelio lūpų tai spėju išgirsti,- mirktelėjęs akimi tik dar patvirtino, jog nebuvo labai draugiškas vampyras, ir tas padėkojimas buvo labiau panašesnis į sarkazmo pripildytą „nustebinai“.- Aww, ar Aidenas pyksta ant manęs už tai, kad aš psichopatas vampyras?- šiek tiek papūtęs lūpas pažvelgė į netoliese stovintį vaikiną, taip pats bandydamas jį suerzinti. Nenorėjo pralaimėti tokios, iš pirmo žvilgsnio, absurdiškos kovos, bet Aiden išties jau mokėjo išvesti Gabriel iš kantrybės.- Man patinka tave erzinti,- gūžtelėjęs pečiais priminė, kad čia ne vienintelis Aiden buvo tokia erzinanti būtybė. Tas pats pasilikimas čia buvo savotiškas jaunesnėlio erzinimas, kad vampyras vis dėlto nepalieka jo vieno, kaip jis norėtų.
-Aš irgi tikėjausi iš gyvenimo daug ko, ir tarp mano planų tikrai nebuvo „tapti vampyru“, bet žiūrėk kur aš ir kokias iltis turiu,- specialiai nusišypsojo, taip parodydamas Aiden savo vampyriškas iltis, kurios nebuvo vienintelis Gabriel ginklas. Bet juo dažnai naudodavosi. Jau vien maitindavosi su jomis. Galbūt viskas būtų buvę gerai, jeigu Aiden nebūtų buvęs girtas ir toks drąsus, ko dažniausiai nebūdavo, todėl besiklausant vaikino blondinas net pats nepajuto, kaip po paskutinių žodžių jo kūnas prisiartino kur kas arčiau rudaplaukio, o delnai atsidūrė ant Aiden liemens. Lūpos priartėjo arčiau šio ausies, taip vos ne vos neliesdamos šią, o Gabriel lūpose tuo momentu sužaidė paslaptinga šypsenėlė.- O norėtum, kad įrodyčiau?- prikandęs lūpą veidą sugrąžino priešais Aiden, taip žiūrėdamas į šio akis.
Atgal į viršų Go down
Aiden Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-22, 23:46

-Džiaugiuosi,kad galiu tave pradžiuginti,- vaikinas nusišypsojo, visai ignoruodamas tai,jog vyresniojo pasisakymas buvo sarkastiškas, kažkaip dabar leido sau būti ramiu ir nebebijoti galimų pasekmių. Kartais norėjosi ir rakštimi šiknoje pabūti, ypač, kai tai pagrindinė jo būsena. Būdavo. Kol nesutiko Gabriel. Bandymas suerzinti Aiden buvo ganėtinai sėkmingas, nes jaunesnysis nepatenkintas sučiaupė lūpas ir piktu žvilgsniu nuvėrė vampyrą.- manau pakankamai logiška, kad pykstu,- pavartė akutes, mat jam tai atrodė akivaizdu.- galėjai susirasti ir geresnę auką erzinimui. Žinai, kiek mergaičių galvas padėtų, kad vien su tavimi pasišnekėti progą gautų?- kilstelėjo antakius, taip žaismingai pakomentuodamas apie tai, jog Gabriel tikrai žavus psichopatas vampyras buvo. Šito jau nenuneigtų niekas.
-Tai tapęs nusprendei gąsdinti vargšus vaikus,- jo žvilgsnis iš karto į iltis buvo nukreiptas ir vaikinas nepatenkintas sunkiai atsiduso, tie dantys jį visada gąsdino. Iš karto kėlė asociacijas su skausmu. Kitų žmonių jam sukeltas skausmas nežavėjo. Vyresniajam priartėjus, Aiden aiktelėjo, o tada ir sustingo, nežinodamas, kaip geriau elgtis. Juk atsitraukti prasmės nebuvo, vaikinas tuo įsitikinęs visu kuo buvo. Visgi nusprendė toliau savo provokacijų žaidimu užsiimti, klausimą išgirdęs, jis vos kilstelėjo lūpų kampučius.- galbūt tada galėčiau tikrai jaustis tavo ir tavęs nebeerzinti?- tyliai paklausė. Blaivas tikriausiai save prakeiktų, bet dabar atrodė labai smagu.- nors aš tik pusiau tavo, tai nesiskaito,- žaismingai susijuokęs, savo erzinimus baigė ir staigiai atsitraukęs, susikoncentravo į savo beveik tuščią butelį. Kažkaip norėjo sužinoti Gabriel kantrybės ribą. Bet jis norėjo sau tai leisti, juk įprastai būdavo geras berniukas.

Atgal į viršų Go down
Gabriel Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-23, 18:36

-Prašau, nepyk,- pasakęs dar labiau papūtė lūpas, taip „vaidindamas“ liūdną, bet čia ir vėl, kad tik suerzinti Aiden. Bet išgirdus ką vaikinas pasakė Gabriel nesulaikė juoko, taip pažvelgdamas į šį,- Bet man patinki tu. Ir kad nebūni praskydęs, kaip tos kitos mergaitės,- gūžtelėjo pečiais,- jos greitai pasiduoda man, o pas jas kraujo kūne tiek pat kiek tavo viename piršte,- pavartęs prisiminė keletą nutikimų su tomis blevyzgomis, kurios te norėdavo dėmesio. Gabriel nelabai mėgo jas, todėl pasinaudojęs vienu dalyku kuris jį domino- krauju, nužudydavo jas. Ir kažkaip nesuprato šis, kodėl niekas nesuprasdavo, kad nebuvo jis būtent tas žavusis princas? Galima sakyti, jis buvo toli nuo kažko žavaus.
-Aš negąsdinu vargšų vaikų. Ypač tavęs. Tiesiog su labai bailus,- pastebėjęs Aiden žvilgsnį į iltis blondinas nesulaikė mažo mažo šypsnio.- Bailus net tada, kai tu žinai, jog tau nieko nedarysiu,- nužvelgęs tamsiaplaukio odą sunkiai nurijo seiles, kurios vis kaupėsi ir kaupėsi, dėl gerai žinomos priežasties.- Tu nori būti mano?- pakėlęs antakį nusijuokė, bet juokas baigėsi, kai Aiden vėl atitolo. O Gabriel taip patiko tas keistas artumas. Todėl tik suerzintas atsiduso, taip stebėdamas ką darė vaikinas.- Ir kaip man padaryti tave visą mano?- užklausęs sunėrė rankas ant krūtinės, taip norėdamas išgirsti planą, kuriuo turėtų vadovautis, kad padarytų Aiden savo. Na, Gabriel nedažnai būdavo gera nuotaika, bet Aiden noras būti jo privertė viską apsiversti aukštyn kojomis, ir mirtis dabar nelabai rūpėjo ar kažkoks kraujo gavimas.
Atgal į viršų Go down
Aiden Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-23, 23:16

-Jeigu nežinočiau koks esi, pasirodytum mielas,- šyptelėjo vaikinas, na, jeigu dalyvavo šioje erzinimo kovoje, tai turėjo piktam vampyrui apie jo mielumą pašnekėti.- aš maniau, kad esu pakankamai praskydęs, na, bet suprantama. Man irgi labiau patiktų susiraukęs vaikas nei merginos su dirbtinomis šypsenoms, -merginos jam iš viso nepatiko, tačiau tai jau buvo kitas klausimas,kuris ir tai buvo visiškai akivaizdus.- tau smagu, kai nepasiduoda?- kilstelėjo antakius, kaip ir žinodamas atsakymą,tačiau pasiteirauti ir jo lūpų išgirsti buvo svarbu. Visgi visada ieškojo būdų, kaip nuo šio pabėgti.- man visgi labiau patinka kitokie kraujo nuleidimo būdai,- pusiau juokaudamas pasakė, tačiau girtas savo akimirkai aptemusio žvilgsnio paslėpti negalėjo.
-Nesu toks jau bailus,- vis dar buvo tuo įsitikinęs, tiesiog manė, kad truputį baimės sveika, o nepaisant to, kad kartais pabūdavo bjaurus, vis tik buvo nuolankus ir geras vaikis.- noriu? Kaip dar kyla tau toks klausimas,- nusikvatojo jis, pats ne itin suprato, ką kalbėjo, tačiau sustoti nelabai galėjo. -tiesiog tu verti mane būti tavo, tai savaime suprantama, kad norėčiau ir pats jaustis tavo,- atvirtai pasidalino savo išmintimi. Juk logiška norėti mėgautis situacija į kurią buvo vargšas įspraustas visai ne savo noru.- čia jau tavo fantazija tegul suveikia,- jis jau dabar pradėjo jaustis, kaip gailėsis visų savo žodžių blaivumą pajautęs, bet koks skirtumas.- nereikėjo tau manęs girto sutikti,- tyliai sumurmėjo, pabaigdamas butelį. Kadangi pakankamai augalotas buvo, žinojo, kad neapsivems ar blogai nepasijaus, tačiau ne pakankamai dažnai gėrė, kad nuo viso butelio nebūtų visiškai girtas. Tad metęs jau tuščią žemyn, pats susvirduliavo bei nukrito tiesiai į vampyro glėbį. Buvo per sunku stovėti.

Atgal į viršų Go down
Gabriel Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-25, 18:05

Išgirdęs ką Aiden pasakė Gabriel iškart susiraukė.- Aš nesu mielas ir niekada nebūsiu, kol esu vampyras,- piktai suburbėjęs dar labiau susierzino pažiūrėjęs į vaikino veidą, kuriame buvo šypsena.- Va, tavo tiesa. Jau geriau tave matyti visą naktį susiraukusį ir prašantį, kad tave palikčiau ramybėje, negu stebėti tas mažvaikes,- atsidusęs tik davė Aiden atsakymą, kad Gabriel rimtai patiko kartais būti jo kompanijoje.- Kartais jo. Turiu omenyje, kai tu nepasiduodi man smagiau,- gūžtelėjęs pečiais pripažino tiesą,- bet jeigu pasiduosi, aš prie tavęs dar labiau priprasiu. Nieko negaliu padaryti, kad tu man patinki,- pavartęs akis pažvelgė į Aiden. Nepatiko jam pasakoti ką jautė, bet ką dabar, turėjo šį kartą tai pasakyti. Beje, turbūt rudaplaukis to neatsimins, nes buvo girtut girtutėlis.
-Tu? Nesi bailus?- lyg išgirdęs juokingiausią juokelį Gabriel pradėjo juoktis, tik aišku, apsimestinai, kad suerzintų šį,- aš tau parodau savo iltis ir tu iškart bėgtum, jeigu tik galėtum,- šypsodamasis pabaigė kalbėti.- Aš milijoną kartų matęs kaip kiti įrodo kas jiems priklauso, bet nemanau, kad būtų gera idėja mums permiegoti taip, kad visi girdėtų,- pasiūlęs permiegojimo idėją, kad Aiden pasijustų jo, vampyras puse lūpų šyptelėjo.- Su tavimi girtu dar smagiau. Bent jau kalbi daugiau, negu blaivas,- nusijuokęs stebėjo kaip jaunesnysis numetė butelį žemyn, o pats susvirduliavo ir nukrito tiesiai į Gabriel glėbį. Blondinas nesulaikė noro nusišypsoti ir savo rankomis apglėbė Aiden liemenį.- Tu rimtai girtas. Ir žiauriai girtas,- atsidusęs patogiau atsistojo, taip žvelgdamas į tamsiaplaukį, esantį jo glėbyje.
Atgal į viršų Go down
Aiden Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-26, 00:30

-Dėl to ir sakau, jeigu nežinočiau,- papurtė galvą Aiden, pasipiktindamas, kad vyresniajam nuovokos neužteko jį iki galo suprasti.- bet dabar tu visai ne mielas,- pritarė linktelėdamas galva. Na, Gabriel šypsena buvo stebuklas, kurios mielumui ribų nebuvo, bet nusprendė jis geru berniuku pabūti ir patylėti dėl šito.- iš tikro tai suprantu tave,aš kur kas įdomesnis, be to esi ypatingas, mat gauni progą susidurti su mano puse, kuri nebūna aikštinga ir irzli,- labai rimtu balsu pasakė, mat tikrai buvo bjaurus vaikis, tik kažkaip ilgai netruko, kol vampyras sugebėjo išmušti jo bjaurumą. Na, Aiden prieš jį vis tiek susilaikydavo.- tau smagiau, bet kartu nori, kad tau pasiduočiau, niekada nesuprasiu,- moralisto tonu prabilo, kabinėdamas prie menkiausio logikos trūkumo. Bent jau tai sau tikrai galėdavo leisti.- patinku,- išraiškingai ir garsiai nusikvatojo.- tai kodėl taip nesielgi?- kilstelėjo antakius. Buvo tikras, kad tikrai nieko neprisimins.
-Sveika ir žmogiška baimė, o ne bailumas,- pasistengė save pateisinti jis, kad ir kaip nelogiškai tai skambėjo.- aš tiesiog bijau,kad vieną dieną tu su savo iltimis persistengsi,- kad jau girtas buvo, galėjo pripažinti dėl ko rimtai panikuoti jis galėjo.- aš labai garsus, nemanau, kad įmanoma permiegoti su manimi taip, kad kas nors negirdėtų,- sukikeno vaikis, net kiek ir nurausti sugebėjo, mat tikrai nelabai savo balsą laikyti mokėjo. Tai jau buvo didis jo trūkumas, ypač,kai reikėdavo tyliai. - turi mane dažniau girdyti, kad su tavimi kalbėčiau,- išsišiepė vaikis, visas kupinas mielumo, bet pats žinojo,kad dažniausiai santūresnis būdavo ir tik gerokai išgėrus galėdavo sau leisti bet ką šnekėti.- nesu aš žiauriai girtas,- pabandė ginčytis, tačiau pats savais žodžiais nepatikėjęs, kvatotis pradėjo.- girtu manimi gali pasinaudoti ,bet šiaip turėtum nuvesti namo arba nusivesti namo,nežinau, nemanau, kad pareisiu,- vis dar bekikendamas pripažino jis, dar labiau prie Gabriel prispausdamas save.- o ir vis dar neįrodei, kad aš tavo....

Atgal į viršų Go down
Gabriel Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-26, 17:57

Gabriel tik pavartė akis, taip atsakydamas į Aiden pasipiktinimą.- Aš net ir miegodamas nesu mielas, nesvarbu ką tu galvoji,- rimtai žvelgdamas į vaikiną neišspaudė jokios šypsenos. Jam visada patikdavo būti rimtu, nors kartais ir nesisekdavo. Galbūt todėl išgirdus apie jo mielumą iš Aiden lūpų norėjosi iškart suktis ir eiti kažko dar nužudyti, kad pats sau įrodytų, jog nieko panašaus nebuvo.- Ar taip ar taip tu po kelių mėnesių jau nebūtum buvęs toks irzlus,- lyg faktą pasakė ir puse lūpų šyptelėjo, nes kad ir koks Aiden jautėsi nepasiekiamas, Gabriel būtų radęs būdų kaip tą visą aurą panaikinti.- Tu kai esi girtas mane erzini,- atsidusęs delnais trumpam užsidengė veidą, taip bandydamas panaikinti susikaupusį „stresą“ nuo šalimais stovėjusio žmogaus,- man smagu, kad nepasiduodi. Aš nenoriu prie tavęs priprasti, nes tada nieko be tavęs nematysiu,- šiek tiek susiraukęs vėl sugrąžino delnus į megztinio kišenes.- O tu ką, nori, kad tave ant rankų nešiočiau?- pats nusikvatojo, nes nesuprato ko Aiden tikėjosi. Kiekvieną dieną meilės, šilumos ir rūpesčio, ar kokios nors žinutės „Myliu tave. Nepamiršk to“?
-Tai taip ir sakiau, esi žiauriai bailus,- išdėstęs ką norėjo pasakyti Gabriel nesulaikė šypsenos, nes, kad ir kokias nesąmones Aiden kalbėjo, bet jos privertė vampyrą nusišypsoti.- Kaip suprast persistengsiu?- pasakęs dar specialiai parodė iltis. Blondinas pats žinojo, ir buvo jau seniai pripratęs prie jų, todėl ir pats nebijojo taip elgtis su žmonėmis. Kažkur buvo vilties, kad ir pats jo „draugas“ supras, kad tos iltys nieko blogo nedarys. Jeigu, aišku, nieko blogo niekas nedarys pačiam Gabriel.- Jeigu aš ir galėčiau su tavimi permiegoti- įrodyčiau, jog sugebi tylėti,- mirktelėjęs vieną akį link Aiden pusės šyptelėjo.- Aš vis dėlto tikėsiuosi, kad ir be butelio rankoj galėsi su manimi kažkada šnekėti taip pat, kaip ir dabar,- nusijuokė. Bet klausant ką Aiden šnekėjo vampyras pats nepajuto kaip maža šypsena veide atsirado, ir dievaži, tai supratus Gabriel iškart surimtėjo, tikėdamas, kad nesugadins po šio vakaro savo įvaizdžio. Bent jau prie Aiden.- Manau, būtų teisinga man tave parsivesti į savo namus,- atsidusęs suprato, jog tada tamsiaplaukis galės aplankyti vampyrą ir dieną. Kas turėtų būti keista, jeigu jis išvis ateis aplankyti. Tik vaikinui dar labiau prisispaudus prie Gabriel, visos blondino manieros pasikeitė ir jo veide išryškėjo šypsenėlė, tuo pačiu padarydamas, kad jo veidas visiškai būtų prieš Aiden ir kad skubos atveju vampyras galėtų daryti tai ką norės.- Tik po to kai tu pasakysi kokiu būdu norėtum, kad tave priversčiau taip jaustis.
Atgal į viršų Go down
Aiden Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-26, 19:33

Aiden suprunkštė. Tada ir nusijuokė. Visada patys mieliausi buvo tie, kurie neigdavo tai. O Gabriel tikrai mokėjo atrodyti mielas, jeigu nešnekėdavo ir savo ilčių pasauliui nedemonstruodavo, šituo buvo jaunesnysis visiškai įsitikinęs.- esu tikras, kad kai miegi būni mielas, nes pamiršti, kad reikia būti super blogu vampyru,- leido jis sau šnekėti, ką tik norėjo. Atsirado keistas noras jį miegantį pamatyti, tačiau vaikinas bandė kuo greičiau tas mintis šalin nustumti.- sakyčiau ,kad per daug savimi pasitiki, bet tiesa, dabar net kelių mėnesių neprireikė, kol padarei mane labiau sukalbamą,- na, gal Aiden ir nebuvo saulės spindulėlis su Gabriel bendraujant, tačiau tikrai sugebėjo susilaikyti. Vampyras tiesiog spinduliavo tokia aura, kurią noromis ar ne noromis jaunėlis jautė pareigą gerbt.- džiaugiuosi, kad bent tai sugebu girtas padaryti,- dar labiau bandydamas jį suerzinti, visas savimi besididžiuodamas išsišiepė vaikis.- vis tiek vieną dieną prie manęs priprasti, tuo net neabejoju,- pasitikinčiu balsu tyliai leptelėjo, iš tikro turėjo nenorėti, kad prie jo vyras įprastų, tačiau girtos smegenys bandė kažkaip suvokimą apie Gabriel pakeisti.- jei nešiotum,gal į tave teigiamai žiūrėčiau,- gūžtelėjo petukais. Iš tikro taip būtų paprasčiau. Vaikinas buvo tikras.
-Nesutinku, tiek bijo visi, kuriems dar nors kiek rūpi gyvenimas,- na, Aiden gyvenimas ne itin rūpėjo, tačiau jis dar buvo jaunas ir kupinas vilties, kad galbūt kada nors sugebės gyvenimą pamėgti.- išgersi visą mano kraują ir aš numirsiu net nespėjęs sulaukti dvidešimties?- pavartė akis,tačiau netrukus ir baimę pajautė. Iltys jo visai nežavėjo ir tiesiog visada norėdavosi kuo toliau bėgti nuo Gabriel, kai šis jas parodydavo.- kodėl man akimirkai pasirodė įdomu, kaip tu tai įrodytum?- vos šio klausimo paklausęs, vaikinas papurtė galvą.- aš to nepasakiau,- sumurmėjo tikėdamasis, kad išnyks šie žodžiai iš abiejų atminties. Visgi pamačius vampyro šypseną, jis susijuokė.- sakau, kad mielas,-sau po nosimi sumurmėjo, pritardamas savo seniau išsakytiems žodžiams.- jeigu negyveni kokioje super tamsioje ir kraupioje vietoje,tikriausiai net noriu tavo namus pamatyti,- palinksėjo jis įnirtingai galvele. Juk tik senuose ir keistuose filmuose vampyrai miega karstuose? Spoksodamas į vyresniojo veidą, jis nusišypsojo savo zuikučio šypsena bei primerkė akis.- gal aš noriu, kad tai padarytum visais būdais? Kol galėčiau visiems šaukti, kad priklausau tau,- suklapsėjo akutėmis. Gerai, tikrai padaugino.

Atgal į viršų Go down
Gabriel Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-03-27, 17:59

-Aš nemiegu, todėl jau nesu mielas,- mirktelėjęs mintyse dar pasižymėjo, kad 0:1, jo naudai, nes rimtai, nedažnai miegodavo, nors ir norėdavo. Dieną vaidindavo pavyzdingą kaimyną, naktim eidavo pavalgyti, tad jei ir atsirasdavo laisvesnė minutė- tada sugebėdavo bent kiek nusnausti. Nors ir nevadino savęs labai užsiėmusiu, bet nenorėjo, kad kažkas sužinotų, jog jis buvo vampyras. Ypač iš kaimynų. Tada tektų susidurti su pavojais ir panašiai.- Įmanomas variantas, bet va, pats man pritarei, jog čia tiesa,- dar delną ištiesęs į Aiden pusę parodė, jog taip būtent ir buvo- nereikėjo daug laiko, kad tarp jų bent kažkoks minimalus ryšys atsirastų, nors ir Gabriel jautė, jog jam čia buvo kur kas daugiau negu katės ir pelės žaidimas.- Kodėl tu toks?- patempęs lūpą sunėrė rankas ant krūtinės, taip parodydamas, kad "supyko" ant Aiden. Šią minutę net pats vampyras susimąstė, ar nebuvo tiek pat girtas kiek ir šalimais stovėjęs žmogus.- Manau, kad čia logiška. Ypač jeigu tu taip manęs vengsi,- pavartęs akis prisiminė kaip Aiden mėgdavo slėptis nuo Gabriel, nors dar ir dabar retkarčiais taip nutinka. Bet išgirdęs apie teigiamą žiūrėjimą blondinas iškart priėjo prie Aiden ir pakėlė šį kaip nuotaką.- Dabar galvosi apie mane kitaip?- pakėlęs antakį dar šiek tiek palaukė, taip padėdamas vaikiną ir vėl ant žemės,- kitą kartą ilgiau palaikysiu,- mirktelėjęs akimi nusišypsojo, nes nu, neišėjo kitaip.
-Bet tu pats kažkada sakei, kad jis tau nelabai rūpi,- dar dėl efekto pakėlė vieną antakį, taip klausiamu žvilgsniu pažiūrėdamas į Aiden.- Nebent tu mane suerzintum iki beprotybės, tada gal ir nekreipčiau dėmesio, kad tu gražus ir kad tau reikia dar sulaukti dvidešimties,- pavartęs akis žvilgsnį vis dėlto nuleido ant Aiden.- Nežinau, gal pasakyčiau, jog neleisiu nuleist jeigu išleisi bent kokį garsą,- gūžtelėjęs pečiais pasakė tai, lyg būtų buvęs pats paprasčiausias dalykas. Bet išgirdus apie mielumą Gabriel užvertė galvą į viršų taip išleisdamas žemą garsą, kuris reiškė susierzinimą.- Aiden,- nuleidęs galvą kiek liūdniau pažiūrėjo,- nenorėk pamatyti, kodėl aš savęs mielu nelaikau,- šyptelėjęs visiškai skleidė kitokią aurą negu jo pasakyti žodžiai.- Ai, tada nepavyks, aš gyvenu uoloje, ten, vidury miško,- atsidusęs nepraleido progos dar kartą pavartyti akis. Aiden pasakius tokius žodžius Gabriel nesulaikė šypsnio, taip lūpas šiek tiek priglausdamas prie tamsiaplaukio ausies, kad jo šaltas oras bent kiek sukeltų šiurpo Aiden.- Man patinka kai tu toks drąsus,- rankos dar labiau apsivijo jaunesniojo liemenį, o šypsena vampyro veide padidėjo,- tik ar būsi toks pat drąsus kai būsim mano namuose?
Atgal į viršų Go down
Aiden Kim
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    2017-04-04, 17:29

-Mane tu erzini,- pasakė Aiden, jau nerasdamas jokio būdo, kaip dar galėtų prisikabinti dėl to mielumo. Kažkaip prie Gabriel pasimesdavo jo visi sugebėjimai būti tikrai bjauriu vaikiu, kad ir kaip jis kartais dėl to stengdavosi.- alfa vampyras, kuris priverčia vargšą vaikelį juo didžiuotis, gal ir geras užsiėmimas, reikėtų ir man gal kažkaip tokiu pasidaryti ir kokią auką susirasti, bet turbūt aš nesugebėčiau..- labiau su savimi pasišnekėjo. Kad ir koks mėgdavo rakštis šiknoje pabūti, vis tiek buvo ramesnis, taikesnis ir bailesnis, netiktų jam tokiu, kaip Gabriel būti, niekaip. –koks?- kilstelėjo antakius, bet tada labai žaviai ir super mielai nusišypsojo, kaip koks geras kiškelis.- aš tiesiog esu tavo nuosavas saulės spindulėlis, kuris dali pradžiuginti tavo egzistenciją erzinimais,- juokaudamas, tačiau su dirbtinai susižavėjusiu veidu žiūrėjo į vyresnįjį.- bet tu tikiuosi suvoki, kad normalu, jog tavęs vengiu, nes tu mane gąsdini,- atvirai pasakė Aiden, jau neturėdamas jėgų apsimesti, kad nebuvo bailus. Bent jau vampyro klausimu. Kai buvo staigiai pakeltas, jis aiktelėjo.- jei dar iškepsi man picą, tada tikrai žiūrėsiu,- netgi nuoširdžiai pasakė. Tikriausiai čia girtumas kalbėjo, bent jis pats to tikėjosi. Kažkaip net keista pasidarė, kai buvo ant žemės nuleistas..
-Man ne tai, kad nelabai rūpi,- ne itin logiškai nuskambėjo jis, net pats sau ir netgi girtas tai sugebėjo suvokti.- tiesiog, kad ir koks esu nepatenkintas, tikiuosi, kad kada nors būsiu, be to geriau šokčiau nuo stogo, visai nesinori, kad tu mane pribaigtum, tada galutinai mirčiau silpnas ir nieko nepasiekęs, o kitu atveju bent pats būčiau tai pasirinkęs,- visiškai nuoširdžiai ir atvirai pasakė jam. Keista buvo, kai jis labiau už viską Gabriel vengė, stengėsi kuo mažiau ryšio su juo turėti, tačiau tik jam tokius dalykus ir sakydavo.- neerzinsiu ir tada tu nesunaikinsi mano grožio, sutariam?- kilstelėjo antakius, savo nekalta šypsena nusišypsodamas Aiden. Tikra, norėjo bent į trečią dešimtį įkopti.- tai būtų žiauru, bet tavo stilius,- Aiden sukikeno.- bet manau, kad net ir tai manęs nenutildytų,- buvo iš tų žmonių, kuriems tylėti buvo per sunkus ir neįmanomas reikalas.- tu mielas, super mielaaaaaas, kad ir koks piktas vampyras vis tiek super mielaaaaas,- specialiai jo provokuoti parodyti ne mielą pusę nesiekė, tiesiog buvo super girtas ir jam atrodė labai smagu taip erzinti vampyrą.- meluoji,- skeptiškai į jį pasižiūrėjo jaunesnysis.- kaip tu vidury miško gyvendamas visada būtum susitvarkęs ir skaniai kvepiantis, netikiu,- papurtė galvą, kaip užsispyręs vaikas. Tik vaikiškumas dingo, kai pajautė oro gūsį, o ir šiurpas greitai perbėgo per jo odą.- tada nežinau, prigirdyk mane dažniau ir visada toks būsiu,- sukikenęs, rankomis apsivijo aplink vyresniojo kaklą, kažkaip liūdna atrodė, kai jis prie to kažko panašaus į apsikabinimą nelabai prisidėjo.- parsivesk mane namo ir sužinosi,- jam į akis įsižiūrėjo. Kažkas giliai jo viduje jau gailėjosi. Bet. Nepakankamai.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seni garažai    

Atgal į viršų Go down

Seni garažai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11