rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Medžiotojai

Go down 
AutoriusPranešimas
Gerdosposts : 2151
hugs & kisses : 60
Credit : endlessroutine

RašytiTemos pavadinimas: Medžiotojai   2016-04-15, 23:20

Hunters
Medžiotojai, tai žmonės, savo arba ne savo noru paskyrę gyvenimus visų antgamtinių padarų medžioklei. Vieni jų yra paprasti žmonės, kiti - sudarę sandorius su raganom ar nemirtingosiom ir įgavę medžioklei padedančių galių. Kiekviena medžiotojų grupė yra skirtinga, turinti skirtingus taikinius, skirtingus medžioklės stilius, tačiau faktas išlieka, kad joks prisidirbęs vilkas ar vampyras, tikri nenorės pasimaišyti jiems kelyje, kai prasideda medžioklė.
main facts:
† Visi medžiotojai žino apie raganas, vilkus ir vampyrus, tačiau ne visi žino, kad egzistuoja nemirtingosios ir hibridai
† Medžiodami visi naudojasi ginklais. Nėra nei vieno, kuris galėtų pribaigti vilką ar vampyrą savomis rankomis
† Pagal tai, kokius padarus medžioja, medžiotojai žino ir turi visus ginklus
† Medžiotojai dažniausiai buriasi į grupes arba medžioja šeimomis ir tik retais atvėjais po vieną
† Veikėjai, pažymėti žvaigždute, gali būti paimti, nes nesilankė ilgiau nei 5 dienas be pranešimo

Venatores
Venatores yra seniausia medžiotojų šeima, žinoma šiame miestelyje. Kiekviena šios šeimos atžala yra priversta nuo vaikystės užsiimti šiuo amatu arba atsisakyti pavardės. Prieš 10 metų Phillip, Evelyn, Samuel ir Adam tėvai buvo nužudyti gaujos naujai užgimusių vampyrų ir vyriausiasis sūnus Phllip liko atsakingas už brolius ir seserį, bei pusseserę, kur prie šeimos prisidėjo po jos tėvų mirties. Būdami jauni ir netradiciškai mąstantys, jie suvokė turintys įsilieti į paprastų žmonių gyvenimus, kad niekam nesukeltų įtarimo.
main facts:
† Po Evelyn sandorio su nemirtingąja Katherina, visa šeima įgavo galių, padedančių medžioti: greitis, jėga, rega, klausa prilygstanti vampyrui
† Sensta ir yra nužudomi kaip bet kuris kitas žmogus
† Sąjunga su Mortenangel šeima
† Nors ir yra šeima, medžioklei susiburia itin retai. Dažniausiai medžioja po vieną
† Žino apie vilkus, vampyrus, raganas, nemirtingąsias, tačiau nieko nenutuokia apie hibridus ir laiko juos žmonėmis
† Pagrindinis jų taikinys: vampyrai

27 - šerifas/medžiotojas - susitikinėja su Katherina Audrey - TAKEN

vyriausiasis Venatores šeimoje, po tėvų mirties likęs atsakingas už jaunesniuosius. Nors medžioklė jį ne itin traukė, suaugęs priėmė tai kaip savo pareigą ir gyvenimo tikslą, tad įsidarbino policijos nuovadoje, kurioje dėl įgimto talento mokėjo elgtis su ginklais ir gelbėti gyvybes, ir greitai kopė karjeros laiptais, kol pakeitė senąjį šerifą. Kuomet Evelina sudarė sąjungą su Katherina, Phillip buvo pirmasis apie tai sužinojęs. Nors iš pradžių paslaptinga, 3000 metų senumo gražuolė jam atrodė itin įtartina, vėliau pradėjo jai jausti simpatiją, kuri peraugo į meilę ir visišką pasitikėjimą, suteikiant jai šansą prisijungti prie jų medžiotojų šeimos.
Phillip Venatores *
25 - ginklų parduotuvės savininkė/medžiotoja - vieniša - taken

vienintelė mačiusi, kaip jos tėvai buvo užpulti ir sudraskyti grupelės naujai kraujo troškulį pajutusių vampyrų, kas lėmė, jog ji visa širdimi atsidavė medžioklei ir neapkenčia visų, kurie išsiskiria iš žmonių rūšies. Keršto troškimas vertė ją siekti daugiau galimybių išnaikinti visus kraujasiurbius, mėnulio vergus ir šarlatanus, tačiau buvo sunku rasti tokį būdą, iki kol jos kelyje nepasirodė Katherina. Jau prisiminusi savo buvusį gyvenimą, pirmoji nemirtingoji, kurios kraujas kadaise darė stebuklus, atskleidė būdą, kaip sustiprėti. Pasinaudojusi burtu, kuris nereikalavo tikros magijos, Evelyn įgavo ir vėliau savo šeimą apdovanojo medžioklei padedančiais gebėjimais, tokiais kaip: greitis, jėga, rega, klausa - kur kas aštresni, nei bet kurio žmogaus ir besilyginanti su vampyro. Jausdama meilę ginklams pabaigusi mokslus ji atidarė nuosavą parduotuvę, kurios rūsyje galima rasti viską, kas gali sunaikinti bet kokį padarą.
Evelyn Venatores
23 - studentas/medžiotojas - vienišas - open

visuomet buvo pats ištikimiausias tėvo mokinys. Vos tik pradėjęs vaikščioti jis ėmė mokytis kovos meno, ginklų prieš vilkus ir raganas, paslapčių, ankščiau, nei bet kuris kitas šeimos narys buvo išleistas į medžioklę ir savo sąraše turi jau triženklį nudobtų pabaisų skaičių. Nors ir yra tobulas medžiotojas, po tėvų mirties jo charakteris tapo itin sudėtingas, o ryšys su šeima nutrūko, jam tampant vienišu medžiotoju ir keliaujančiu po pasaulį. Tik tuomet, kai sužinojo, kad šeima Evelyn dėka tapo dar geresniais medžiotojais, Sam grįžo ir vėl prisijungė prie šeimos, nors nė neketina apsimetinėti, kad gali gyventi kaip eilinis žmogus ir priešingai, nei jaunesnis brolis, nestoja mokytis, o padeda Evelyn darbe.
Samuel Venatores
22 - medžiotojas/padeda ginklų parduotuvėje - susitikinėja su Leah Holman - OPEN

pats jauniausias šeimoje, tad vienintelis, kuriam niekuomet neteko medžioti su tėvais, kad neišugdė jo noro žudyti. Kitaip tariant - Adam yra pacifistas, kuris medžioja tik tuomet, kai žino, kad tas padaras yra padaręs kažką itin blogo ir nusipelno mirties. Kitais atvejais jis gana gerai sutaria su antgamtiniais padarais ir stengiasi kai kuriuos iš jų apsaugoti, demokratiškai sudarydamas sutartis, kurias Phillip pasirašo, taip duodamas žodis, kad bus paskelbtos paliaubos. Žinoma, tai kelia Samuel didžiulį pasišlykštėjimą jaunėlio elgesiu ir jo pasirinkimais, dėl ko jie ne itin sutaria tarpusavyje.
Adam Venatores
 22 - studentė/medžiotoja - susitikinėja su Ottilie Holman - TAKEN

nepamena savo tėvų, mat jie mirė merginai būnant visiškai jaunai, tad ją įsivaikino ir kaip savo augino tėvo brolis ir jo žmona. Būdama vaikas ji ne itin domėjosi medžiokle, mat ją labiau traukė mada ir grožis, o ne kovos menai ar ginklai. Jaunystėje suvokusi, kad jos netraukia vaikinai, pradėjo laiką leisti su merginomis. Pirmoji jos meilė buvo itin saldi ir regis nesibaigianti iki tol, kol per pilnatį vilku tapęs vaikinas, sudraskė žavią raudonplaukę į skutus. Jausdama neapsakomą pyktį ir nusivylimą, Bellė pašventė savo gyvenimą kerštui. Po pusės metų treniruočių su mylimiausiu pusbroliu Samuel, ji jau buvo pasiruošusi visiems laikams palaidoti tą vilką. Pirmasis nužudymas sužadino jos viduje norą tai tęsti, tad nesustodama treniravosi ir dabar yra viena geriausių savo srityje, nors priešingai nei pusbrolis, niekuomet nepamiršo visuomeninio gyvenimo.
Isabelle Venatores


Mortengel
Mortengel kadaise buvo žinomi kaip Methuselah - pirmųjų raganų tėvai, tačiau po 30000 metų kalėjime, kuomet galiausiai buvo sunaikintas rojus ir durys atsivėrė jie persikėlė į jaunų žmonių kūnus. Nors iki šiol neatsimena savo praeities, dėl kažkokios priežasties visos žinios apie visas antgamtines butybes, tūno jų galvose, padėdamos naujajame 'darbe' - medžioklėje.
main facts:
† žino viską apie visas antgamtines būtybes
† nesensta ir greitai sugyja bet kokia žaizda
† Vienintelis būdas juos nužudyti: sumaišyti visų esamų rasių kraują ir sutepti juo sidabro ašmenis
† Jaučia didelį norą žudyti, kurio, atsidūrus prie bet kokios antgamtinės būtybės, negali kontroliuot

24/3000 - medžiotoja - ištekėjusi už Hansel Mortenengel - open

Amica yra pats švelniausias ir tyriausias žmogus, kokį tik galima sutikti. Jos per visus metus nepakeitė nei mirtis, nei įkalinimas dangaus kalėjime, nei visas matytas skausmas. Jeigu kada nors galvojote, kaip gali atrodyti angelas, tai jis atrodytų būtent taip. Nors niekada neturėjo jokių galių, kaip kad jos sesuo, kuri buvo laikoma genties žiniuone, Amica davė šiam pasauliui penkis nuostabius vaikus, kuris kiekvienas buvo magiškas, išskirtinis. Su paskutiniosios, Lottie, gimimu mergina pasimirė. Visi galvojo, kad ji iškeliavo į geresnę vietą, tačiau dukrų magija laikę moterį ant žemės, vaikščioti ir stebėti, kaip kiekvienas iš vaikų vis labiau auga, stiprėja, kaip įsimyli ir keršija. Kerštas jai buvo svetimas dalykas, tad stebėdama, kaip dukterys žudo, įkalina kitus kalėjimuose, ji meldė dievų pasigailėjimo, kad leistų jai bent kartą sugrįžti pas dukras ir pasakyti joms, kad taip gyvendamos tik pakenks sau. Ir jos maldos buvo išklausytos. Nežinia ar tai buvo dukterų sukurti laiko kalėjimai, ar kažkas iš aukščiau pasirūpino, kad moteris galėtų grįžti, tačiau ji įstrigo vietoje, su keistai apšviestomis durimis, žinodama, kad turi laukti, kol jos atsivers. Po kelių metų jos atsivėrė, tačiau ne tam, kad išeit, o tam, kad ateit - prie jos prisijungė Euan. Taip jie tris tūkstančius metų ir praleido kartu, laukdami kol durys atsivers, o tai kaip žinia, gali nutikti bet kurią minutę... Ji grįžo, tačiau viskas jau nebuvo taip, kaip ankščiau. Amica, kuri dabar save vadino Anastasija, mat toks buvo vardas merginos, kurios bemirštančiame kūne įstrigo sena siela, prarado visus savo prisiminimus apie laiką praleistą danguje ir prieš jį. Viskas ką ji prisiminė - meilė Hansel ir noras žudyti antgamtines būtybes, apie kurias dėl kažkokios tai priežasties vis dar žinojo viską.
Anastasia Mortemengel
25/3000 - medžiotojas - vedęs Anastasia Mortenengel - TAKEN

Euan visuomet buvo tvirtas vyras, tačiau tai jo neparengė visiems būsimiems išgyvenimams, kuomet mylima žmona pradės vieną po kito gimdyti magija savyje laikančius vaikus. Tuo labiau, jis nebuvo pasirengęs, kad viena iš atžalų, paskutinioji, bus tikra velnio sėkla ir atims jo mylimosios gyvybę. Taip, Lottės šis vyras niekuomet nemėgo, tačiau su metais pastebėjo, kad ir kitos jo atžalos nėra tokios šventos ir tyros. Gentyje kilus visiems sumišimams, jis norėjo pats atimti iš savęs gyvybę ir nukeliauti pas Amicą, tačiau jos sesuo, genties žinė, pasakė, kad Amica ne mirusiųjų pasaulyje ir vienintelis būdas pas ją nukeliauti - išgerti žolelių nuovirą, kuris atskirtų sielą nuo kūno. Ilgai negalvojęs, po dukterų dingimo, Euan taip ir padarė. Sielai ilgai klaidžioti nereikėjo. Jis jautė trauką, kuri nuvedė pas gyvenimo meilę su kuria iki šios dienos laukia, kol prasivėrusios durys leis jiems grįžti pas vaikus... Jis grįžo, tačiau viskas jau nebuvo taip, kaip ankščiau. Euan, kuris dabar save vadino Hansel, mat toks buvo vardas vaikino, kurio bemirštančiame kūne įstrigo sena siela, prarado visus savo prisiminimus apie laiką praleistą danguje ir prieš jį. Viskas ką jis prisiminė - meilė Anastasijai ir noras žudyti antgamtines būtybes, apie kurias dėl kažkokios tai priežasties vis dar žinojo viską.
Hansel Mortemengel
19 - medžiotoja - vieniša - open

Mergina nė nepagalvotų, kad jos tėvai buvo pradas visiem monstram, kad jie sukūrė raganas, kurios užvirė tolimesnę košę. Gal Anastasia su Hansel to nepamena, gal specialiai nieko nesako šiais laikais gimusiai dukrai. Mananti kad yra vienturtė Amelia visad gaudavo viską ko nori. Keisčiausia tik tai, kad būdama šalia antgamtinių būtybių, mergina negali suvaldyti, troškimo žudyti. Tai nesiliauja, kol siaubūnų galvos neatsiduria merginos rankoje. Nors jos tėvai veikia pavieniui, Amelia mielai bendrauja su kitom medžiotoju šeimom, kartais kartu nudobdama vieną, kitą padariuką. Laisvu, nuo žudymo laiku, Amelia domisi istorija, daug laiko praleidžia skaitydama istorines knygas ir tomus, taip pat mergina dievina muziką ir šoka vienoje Palo Alto šokių grupėje.
Amelia Mortemengel


Claw killers
Prieš dvidešimt metų, kai vyko karas, Lottie sukūrė tris medžiotojus, kad šie apsaugotų jos vaikus - Charlie ir Diego - nuo Liucijaus ir jo vilkų armijos. Šie medžiotojai iki tol buvo paprasti Niuporto gyventojai, bet po apkerėjimo tapo tikrais vilkų naikinimo ginklais. Kiekvieną kartą priartėję prie vilko, jie jausdavo norą jį sudraskyti į gabalus. Karui pasibaigus ir Liucijui, bei jo pakalikams mirus, šie medžiotojai nepaliko dvynukų vienų ir iki šiol sukiojasi aplinkui, naikindami bet kokį pasitaikiusį vilkolakį.
main facts:
† nesensta ir greitai sugyja bet kokia žaizda
† jų kraujas yra nuodas vilkams
† visada keliauja kartu ir laikosi netoli Sullivan dvynukų
† vienintelis būdas juos nužudyti - sutepti ašmenis Lottie atžalos krauju (Charlie, Diego ir Esthel)
† pagrindinis ir vienintelis grobis: vilkai

 25/45 - medžiotoja - ištekėjusi už Lucas Montgomery - TAKEN

Vivienne buvo gera Lottes draugė ir kompanjonė. Tad nė nedvejodama priėmė Lotties pasiūlymą dėl galios, su sąlyga, kad ji su vyru saugos jos vaikus. Per keturiasdešimt metų nuo Vivienne rankos krito ne vienas vilkolakis, šitaip pasėjant baimę vilkų tarpe ir padidėjusį norą puldinėti Palo Alto per pilnatį.
Vivienne A. Montgomery
 27/47 - medžiotojas - vedęs Vivienne A. Montgomery - open

Niekas vaikino neklausė ko jis nori ko ne. Jam Lottie nė nepatiko, tad kodėl jis turi rūpintis velnio vaikais, kurie pačiam kelia mirties grėsmę. Tačiau burtas jau buvo padarytas, o už rankos į priekį vedanti Ashley, kaip ir priprašė vaikino likti su ja kartu. Išmėginęs savo jėgą ir galias, Lucas pakeitė savo nuomonę ir nusitatymą prieš kažkokios bobikės rūpestį vaikais. Nors ir ne visada Lucas skiria pirmenybę Sullivan dvynukam, nors nevisada vaikosi vien vilkų, Lucas naikina visus, kas pasitaiko jo, Ashley ir žinoma dvynių kelyje.
Lucas Montgomery
19/39 - medžiotojas - vienišas - TAKEN

Ethan jaunos poros gyvenime pasitaikė visiškai atsitiktinai. Jie medžiotojo tą patį vilkų klaną, kuris, nužudė vaikino šeimą, ir žinoma, puolė dvynius. Tie vilkai buvo Luciaus užtarėjai, kurie privalėjo užbaigti tai ko nespėjo pats Lucius- nužudyt vaikus šitaip atkeršijant Lottie ir jos seserims. Sėkmingai išžudžius visą gaują, Ethan nusprendė, kad tiek su Ashley tiek su Lucas medžioti smagiau, tad gavus Lottie palaiminimą, ir, žinoma galias, Ethan toliau keliavo nebe vienas.
Ethan Durant


Pavieniai


~/2000 - medžiotoja - vieniša - OPEN

Savais laikais ši mergina neteko svarbiausio dalyko: šeimos. Pasiryžusi padaryti viską, ką reikės, kad tik sugautų tuos, kas išskerdė jos šeimą. Atgamtinės būtybės tais laikais gal ir nebuvo didžiulė paslaptis, ir Alethea tikėjo jog tai vienos iš raganų darbas. Pagavusi Heleną ją kankino, laukdama jos prisipažinimo. Tačiau Helena atskleidė merginai tiesą, įvardijo vampyrą, vardu Gabriel, kaip Aletheos šeimos žudiką. Žinanti ką reiškia netekti šeimos, kai pačios šeima byrėjo į šipulius, Helena pavertė Alethea pirmąja medžiotoja. Stipria, greita, jėga prilygstančia vampyrui, kartu perteikdama ir žinias apie antgamtines būtybes. Alethea paleido Heleną ir pasileido į Gabriel paieškas, pakeliui žudydama visas antgamtines būtybes, kurios tik pastoja kelią tikslo link. Vien žudymu mergina neapsitoja, nes tarp baisių padarų pasitaiko ir tokių, kurie nori padėti, tad medžiotoja mielai su jais sudaro sutartis.
Alethea Elessedil
27 - medžiotoja - vieniša - open

Dar studijuodama universitete Dorotė domėjosi legendomis apie antgamtinius padarus. Tai tebuvo kol vieno tokio, vampyro, mergina nesutiko. Pasikėsinęs išsiurbti visą merginos kraują, jam buvo į kaklą subestas pieštukas. Pabėgusi Dorothy dar ilgai studijavo vampyrus, jų silpnybes. Netyčia susipažinusi su Sebastian, iš jo išmoko daug, tad apsiginklavusi mergina atvyko į Palo Alto, kur, kaip ji girdėjo, daugiausia antgamtinių būtybių. Juk nesinori, kad mokslai nueitų veltui.
Dorothy Dandridge
24 - medžiotojas - vienišas - taken

Sebastianas matė kaip yra išžudoma visa auditorija, nekaltų, nieko dėtų studentų. Jis matė, kaip kaimynų vaikai vos per porą sekundžių lieka našlaičiais. Jis matė daug blogo. Gero siekiantis vaikinas panoro tai sutrukdyti, išsaugoti daug nekaltų gyvybių. Tyčia ar ne, jo kelyje pasimaišė Amelia. Ji papasakojo Sebatian viską apie visas būtybes, atskleidė, kad ir jos šeima užsiima žudikų naikinimu. Pats Sebastian nesnaudė ir susiruošė į medžioklę. Sutikęs Dorothy, savo žiniomis pasidalino ir su ja, nors kartu medžioti atsisakė. Geriausia komanda Sebastianui buvo jis pats.
Sebastian de Valois *
22 - medžiotoja - vieniša - TAKEN

Gyvenime patyrusi daugiau blogo nei gero. Kankinama ligos, pražudžiusi tėvus, tačiau radusi gyvenimo ramstį Killianą, pradėjo džiaugtis gyvenimu. Medžioklei niekada neteikė pirmumo teisės. Kaip ir jos tėvai, tai ir ji vadovaudavosi nuostata, kad medžioti reikia tik tuos, kurie kelia pavojų kitiems. Kai galiausiai gyvenimas ėmė klostytis palankia linkme ir Killianas prisipažino jai meilėje viskas ir vėl pamažu ėmė griūti. Mergina pastojo nuo vaikino, šis ruošėsi jai pasipiršti, tačiau po kiek laikų pastarasis ją užsipuolė pastūmėdamas laiptais žemyn. Mergina neteko vaiko, o ir Killiano daugiau akyse neregėjo. Užvaldyta pykčio ir nevilties, pamiršusi tėvų š galvą kaltus žodžius dėl medžioklės, ši pasidavė medžioklės instinktui ir atvykusi į Palo Alto yra pasirengusi sumedžioti visus iki vieno, net ir patį Killianą, kurio paieškoms skiria daugiausiai dėmesio, tačiau pykčio vedama ji nė nenutuokia kaip viskas gali pasikeisti vėl išvydus mylimą vaikiną.
Raizell Torres
Atgal į viršų Go down
 
Medžiotojai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Medžiotojai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: