Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis: 

Immortals

Selene Methuselah
Selene Methuselah
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.IMMORTALS
All secrets are deep. All secrets become dark. That’s in the nature of secrets


Nemirtingosios užgimė kaip gamtos balansas visoms žemėje esančioms rūšims. Pirmoji žemėje egzistavusi nemirtingoji buvo Attarah, kurios dėka atsirado pirmosios žemės raganos ir užgimė pirmieji žemės vilkolakiai- originalai. Kad gamta išlaikytų pusiausvyrą, nauja nemirtingoji užgimsta kas tūkstantį metų. Nors jos neturi antgamtinės jėgos, iš dalies neturi magijos, tačiau jos žino viską apie visas antgamtines būtybes, jų stiprybes, silpnąsias vietas. Tik jos gali atskleisti kas suteikia stiprybės visoms rasėms, ir kaip jas galima sunaikinti. Paprastai nemirtingosios neišsiduoda kas jos yra, nes tie, kurie apie jas yra girdėję, trokšta jas surasti, kad jos padėtų arba kerštauti arba gauti daugiau galios.
Main facts:
† nors ir nesensta, nužudyti jas galima kaip bet kurį kitą žmogų
† nužudyta nemirtingoji iš karto atgimsta naujame kūne.
† Nemirtingosios yra antgamtinio pasaulio enciklopedijos. Jos žino viską apie kievieną antgamtinę būtybę, jų stiprybes ir silpnybes. Jos žino apie visus naudingus ir nuodingus augalus, apie magiškus daiktus, apie gamtos dėsnius, apie nuodus ir vaistus.
† Kiekviena naujai užgimusi nemirtingoji, kažkada savo gyvenime ima regėti vizijas, per kurias yra “supažindinamos” su savo pareiga žemėje. Kartais, tai gali sietis su išprotėjimu, tačiau priklausomai nuo to, kiek prireikia joms laiko, vizijos sustato viską į savo vietas.
† Pagrindinė nemirtingųjų stiprybė- jų kraujas. Jis yra atsakymas į visus klausimus. Jų kraujas gali duoti, tačiau gali ir atimti. Kai kuriem jų kraujas gali būti mirtinas.
† Po kiekvienos mirties nemirtingųjų prisiminimai susiskaldo. Jos neprisimena jog yra gyvenusios ankščiau. Norint susigražinti suskaldytus prisiminimus, jos turi juos sužadinti. Kaip tai padaryti, yra kiekvienos asmeninis reikalas.
† Nemirtingąsias sieja bendras tikslas, palaikyti balansą tarp visų antgamtinių būtybių, todėl, jos, nors ir nepažinodamos viena kitos, gali greitai viena kitą rasti.
† Viena nemirtingoji yra stipri, ir gali viską pakeisti, tačiau jei jos sujungtų savo galias, tai padidina jų kraujo, vizijų ir žinių galią.
† Visos nuo seniau egzistavusios nemirtingosios padarė taip, jog šiai dienai tai tebūtų išgalvoti veikėjai, aprašyti tik pasakose, mituose ir legendose. Todėl labai maža dalis būtybių žino apie jų egzistavimą.


Attarah Tlatilpa
All secrets are deep. All secrets become dark. That’s in the nature of secrets.


30/3000
Sunku pasakyti kuo ji vardu, nes jų turėjo daugybę, sunku papasakoti jos gyvenimą, nes jų buvo tūkstančiai. Ir visi skirtingi. Prieš tris tūkstančius metų ji gimė kaip Attarah, ji buvo ta, kurios kraują ant kurpelės palietęs Lucius virto vilkolakiu, kurios kraują arbatoje gėrė ir pirmuosius raganius pagimdžiusi Amica. Ji nebuvo nei ragana nei vilkokakė, tik žmogus, nemirtingoji, kurios siela, mirus kūnui vis prisikeldavo iš naujo, gimdavo, su kiekviena nauja gyvybe... Dabar Attarah yra atgimusi ir žinoma Katherinos vardu. Iš kiekvieno savo gyvenimo atsimindama tik nuotrupas ir galiausiai - mirtį, ji yra visų nemirtingųjų vedlė ir saugotoja, aukojanti savo gyvybę, kad jos išgyventų ir turėtų nesuteptą kraują. Būtent ji, Katherinos vardu, sudarė sutartį su Evelyn, suteikdama jų šeimai nežmogiškos jėgos prieš antgamtines būtybes.
Shayera Bizarro
All secrets are deep. All secrets become dark. That’s in the nature of secrets.


21/2000
Prieš du tūkstančius metų buvo Afroditės ugnies saugotoja, pranašė į kurią kreipdavosi net pačios galingiausios Graikijos moterys. Apie savo buvimą nemirtingąja ji sužinojo tuomet, kai mirštančią merginą išgydė savo skaisčiu krauju,nuo nepagydomos ligos. Galia, kurią tikėjo turinti, Shayerą privertė galvoti, kad yra Deivė, kuriai lemta spręsti kam gyventi o kam mirti. Deja, tai labai greitai privedė prie merginos mirties. Atgimusi naujame kūne, Shayera neprisiminė kas buvo, ar kokią misiją mane jog turi, antrąjį gyvenimą nemirtingoji nugyveno kitaip, vėl atgimdama iš naujo. Paskutinį gyvenimą Shayera nugyveno išvengdama mirties, sukaupusi ilgalaikę patirtį ir žinias apie ją supantį antgamtinį pasaulį.Maria Barrera
All secrets are deep. All secrets become dark. That’s in the nature of secrets.


29/1000
Gimė tuo metu klestinčioje Bizantijoje, pasiturinčio pirklio šeimoje, tad niekuomet nepatyrė skurdo ar alkio. Tačiau Bizantija traukė įvairaus plauko padarus, tad dar visai jauna ji susidūrė su ragana, vardu Innez, kuri gebėjo atskirti nemirtingąja, kai ši net pati to nežinojo. Ilgą laiką ji buvo Innez žaisliukas, duodantis savo kraujo kada tik tai buvo reikalinga, mainais į apsaugą. Tik pajutusi ryšį su naujai atgimusia Attara, ji galiausiai išsilaisvino ir pradėjo kurti savo gyvenimą. Nors ir buvo medžiojama, dėl visų žinių, Maria sugebėjo išvengti mirties  pasislėpti po nauja tapatybe ir net kurį laiką gyventi normalų, niekuo neįpatingą gyvenimą.Jennifer Palmer
All secrets are deep. All secrets become dark. That’s in the nature of secrets.


20m.
Iš pažiūros eilinė dvidešimtmetė, gyvenanti savo gyvenimą, kasdien vaikštanti į paskaitas, o po jų dirbanti padavėja bare, tačiau pastaruoju metu ji pradėjo girdėti balsus galvoje ir matyti keistus vaizdinius. Jos kraujas yra pats tyriausias ir pats stipriausias iš visų nemirtingųjų, tačiau mergina iki šiol nežino kokį gyvenimą jai lėmė likimas. Dar keisčiau pasidaro, kai niekuomet nematytos moterys ją susiranda, pezėdamos kažką apie pavojus, grėsmę, antgamtinius padarus ir tikrąjį Jennifer tikslą šioje žemėje.
dxQQsmP.gif tumblr_inline_p7gd9b3BV91sccn28_400.gif
When I ask you about your first love I am always secretly hoping that you will say your own name. Now, wouldn’t that be beautiful – to above else have a heart that was proud of itself.


Immortals

Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: No darkness comes to us, but we go to darkness :: We all live under the same sky :: Personažų sąrašas-
Pereiti į:
coded by naktiestyloj