rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Shayera Bizarro

Go down 
AutoriusPranešimas
Shayera Bizarro
She was fire that never burnt. Once she did she left them in ashes.
She was fire that never burnt. Once she did she left them in ashes.
avatar

posts : 30
hugs & kisses : 0
Credit : painofchoco

RašytiTemos pavadinimas: Shayera Bizarro   2017-07-28, 03:23

Shayera Bizarro
##. IMMORTALS / GAL GADOT / 21/2000
Prieš 2000 metų pasaulis buvo kitoks. Žmonės tikėjo ir bijojo, jie gyveno aistringai ir dievobaimingai.
Matė siauriau, tačiau tikėjo daugiau. Shayera buvo viena tų, kurie tikėjo. Palikusi savo ėvų namus, mergina ilgą laiką garbino Afroditę, iki galo pati nežinodama ko tikisi. Ji karštai tikėjo,
jog atsidėkodama Deivė ir kiti Dievai atsiųs ramybę jos šeimai, kurios stipriai trūko.
Greit besimokslindama Shayera susivokė, kad vis daugiau žmonių ima kreiptis į ją pagalbos.
Mergina buvo puikiai auklėta, todėl nei karto neišdrįso neigiamai atsakyti žmogui, papuolusiam į bėdą. Nesvarbu kokia bėda tai buvo. Sakytum, bėda bėdai nelygi, tačiau merginai visi buvo vienodai svarbūs ir ji visiems vienodai padėjo.
Sulig metais, jos įtaka stiprėjo. Nors buvo sunku prasimušti gimus moterimi, greit tarp žmonių ėmė sklisti kuždesiai apie pranašę Shayerą. Ji dėkojo Afroditei už gautas dovanas, kurių dar net nebuvo spėjusi suprasti, o jau manėsi, jog pasaulis yra dosnus ir maloningas.
Jai buvo lengva padėti galingiausioms, įtakingiausioms Graikijos moterims ir visiems, kas tik prašė pagalbos. Tik ji net nenumanė, kol vieną dieną sugebėjo padėti taip, kaip iš tikrųjų buvo svajojusi. Panaudojusi savo kraują, bene visai netikėtai, ji sugebėjo įkvėpti gyvybės. Sugrąžinti atgal gyvenimą. Tai buvo didžiausia dovana.
Netrukus ji sužinojo visą tiesą. Tai neprivertė jos blaškytis po pasaulį. Bene priešingai. Greit Shayera atseikėjo savo galios ir sukūrė daugiau hibridų. Ji tikėjo, kad elgiasi teisingai, apsaugodama žmones nuo mirties. Greit ji ėmė suvokti, jog jos kraujas itin vertingas ir ne vien kiti yra verti apsisaugoti nuo mirties.
Galingųjų niekas nemėgsta. Daugelis paklūsta jiems tik iš tylaus pavydo, o ne greičiau pagarbios baimės. Shayeros, kaip Afroditės ugnies sergėtojos ir pranašės ėmė tykoti vis daugiau pavojų. Pavojų, kurie buvo mirtini. Todėl greit ji sudarė paktą, mainais savo pranašystes iškeisdama į raganų apsaugą nuo mirties. Tai padėjo jai likti amžinai gražiai.
Laikai bėgo ir mainėsi. Vieną legendą sekė kita. Pamažu legendos pasaulyje nyko, pranašus pamiršo. Shayera suvokė kas tokia yra, toliau skynėsi kelią per amžių labirintus ir stengėsi išvengti kitų, tokių kaip ji. Kad ir kaip ten bebūtų, geroji Shayera buvo pakankamai ambicinga,
nenorėdama įsitikinti, jog tokia ypatinga nėra ji viena. Greit ir tai pranyko. Mirtis jos neapgavo.
Raganų apsauga veikė kopiant per metų metus, semiantis dar daugiau išminties, turtinant pranašės metų metus kauptas žinias. Ji toliau padėjo žmonėms, bet vis kartas nuo karto ėmė vykdyti ir keletą savo norų. Ji nepasidarė godi, greičiau tiesiog reikalavo savos duoklės iš amžinojo Laiko.
Amžinasis laikas atseikėjo. Jis taip užliūliavo Shayerą metų verpete, kad ji pati nepastebėjo,
kai į jos duris pasibeldė visagalė mirtis. Vieną tamsų 1558 m. vakarą, ją nugalabijo už pranašystes. Atrodytų, be proto ironiška, bet būtent taip ir nutiko.
Neilgai trukus moteris atgimė, jos nuojauta išliko, tačiau ji vis dažniau susidurdavo su nepamainomu deja vu jausmu. Šis vesdavo iš proto, kol galiausiai ji pilnai išsiaiškino tiesą,
atminė kuo buvusi, nors visos savo gyvenimo istorijos iki galo nesurinko. Ji buvo kitokia,
tačiau išliko panaši. Atgavo savo statusą ir laikui bėgant pasidarė tik dar apsukresnė ir naudingesnė, nors ir mažiau vertinga. Tačiau niekuomet niekam nenusileis.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Shayera yra geroji pranašė. Ji vis dar tiki kažkuo aukštesniu ir garbina Deivę, kuri sergi kiekvieną žmogų pačios Shayeros rankomis. Ji nėra fanatikė, tačiau jaučia, kad ji turi perduoti valią žmonėms, todėl ir toliau jiems padeda. Pakankamai gero būdo, savotiškai rami, iki kol neužsiplieskia. Užsiplieskusi greit ir nurimsta. Kaip atkakliai gina ir padeda žmonėms, taip pat atkakliai ir ugningai gina savo statusą, ko išmoko per amžių amžius.
Net ir padėdama per daug niekuo nepasitiki. Yra nusistačiusi, jog geriau lai kiti pasikliauja ja,
nes viskas bus padaryta, o ji pasikliaus savimi. Ne arogantiška, tačiau savotiškai ambicinga,
mano, kad moka gerai perskaityti žmones ar kitas antgamtines būtybes, pati bandydama atsiskleisti ir pasirodyti tikra kuo mažiau, mat žino, kad iki galo tai dažniausiai skaudžiai atsieina. Vis dar stengiasi iki galo perprasti šį beprotiškai keistą pasaulį.
And when they see her, They’ll all wish. Some will wish for attention. Some will wish it was them. Some will wish for affection. Some will wish for a chance. But, they’ll all wish. And who could blame them?
Atgal į viršų Go down
 
Shayera Bizarro
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Biografijos :: Moterys-
Pereiti į: