rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 James O. Hewitt

Go down 
AutoriusPranešimas
James Oak Hewitt

avatar

posts : 18
hugs & kisses : 1

RašytiTemos pavadinimas: James O. Hewitt   2017-07-22, 23:23

James
##. Vilkas / Tom Riley / 31
Tyla ir ją pakeitęs klyksmas... Skamba ir aidi. nesvarbu, kad tik galvoje.
Miriau prieš mirčiai uždengiant man akis.
Visa Džeimso vaikystė jo atminčių skrynioje yra be galo miglota ir sunkiai praregima. Faktai, datos, veidai ir vardai čia tiesiog maišosi ir susilieja į vieną bendrą sunkiai praregimą šydą. Viso labo iššoka vienas faktas - antrasis Džeimso vardas, kurį lyg pasityčiojamą davė tėvas.
Kad tavo dvasios niekas nepalaužtų, kad moralė nesiūbuotų, kad niekada neprarastum savęs ir svarbiausia, kad gyvenimas neišrautų šaknų - Ąžuolas. Vaje, baisus paradoksas slypi šiame teiginy, mat viskas, ko linkėjo didžiai mylimas tėtušis neišsipildė - atvirkščiai, Tėvo žodžius pasivijo veidrodinis efektas.
Tam tikrą gyvenimo tarpsnį Džeimsas buvo lamingas vėjavaikiškas vaikinas. Jis žinojo kas jis ir kur stovi, na, bet gyvenimas lyg su šluoste per veida - vienas incidentas po kito ėmė ir pakirto vyrišką dvasią.
James priklausė vilkolakių gaujai - vienai stipresnių, tvirtesnių, pasaulį darančią geresne vieta, bent jau Dž taip manė. Ten jis turėjo ir draugų, ir meilę ir net buvo atradęs laimę. Viskas ėmė temti, kai gaujos lyderis nusprendė, kad raganos per daug šokinėja įvairiais klausimais: jis kaltino jas dėl visko: net dėl blogo oro ar ne toje miško vietoje atsiradusios musmirės. Tokie akibrokštai kurstė gaują, kol galų gale visi vieningai šoko į karą ir per kiekvieną pilnatį negailestingai medžiojo raganėles. Šio žiauraus karo auka - James baltaplaukė mūza. Iki dabar jis nesugeba paleisti savo praeities šešėlių - ant vyriškio kaklo kabo smulkus žiedukas, pririštas ant virvelės, numautas tiesiai nuo mylimosios rankos.Ši netektis sukėlė James vidinį įniršį - sunkiai kontroliuojamą troškimą žudyti jis tiesiog paleido nuo pavadėlio. Kiekvieną pilnatį tamsaus plauko vilkas skersdavo kiekvieną būtybę pasitaikiusią jo kelyje taip bandydamas išlieti skausmą, susikaupusį krūtinėje. Deja, kiekvienas rytas atnešdavo dar daugiau kančios ir kaltės. Džeimso viduje atsidarė bedugnė pilna savigraužos ir kaltės, tačiau jį gąsdino tai, kad gauja jį ėmė garbinti - jo skerdynės, pamišusios akys, žiaurumas ir aukų skaičius virto pagarba kitų akyse. James negalėjo likt tokioje aplinkoje, kur jo blogiausios savybės yra išaukštinamos, tad pasirinkęs tinkamą akimirką jis atsiskyrė nuo gaujos ir pasirinko vienišo Stepių vilko kelią.James impulsyvumas vis dar yra jo silpnybė.
Jis šaltas, beveik deginančiai ledinis.
Jis griaužia save ir nepaleidžia akių, iš kurių atėmė gyvenimo šviesą.
James vengia ir nemėgsta vilkolakių - jis nemėgsta savęs, savo pirminės natūros.

Tai jį veda į savidestrukciją.
Dorų moterų bijojau, nes jos geidė mano sielos, o tą man dar likusį truputį norėjau pasilaikyti.
Atgal į viršų Go down
Selene D'aramatiz
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar

posts : 2464
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: wondermanCREDIT: CREDIT: STARBOY.

RašytiTemos pavadinimas: Re: James O. Hewitt   2017-07-23, 00:04

Sveikas !!!:*
Atgal į viršų Go down
 
James O. Hewitt
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Biografijos :: Vyrai-
Pereiti į: