rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Emona Morgade

Go down 
AutoriusPranešimas
Emona Morgadé

avatar

posts : 1022
hugs & kisses : 25
Credit : sig-starboy.

RašytiTemos pavadinimas: Emona Morgade   2017-07-20, 12:31

Emona Morgade
##. vilkolakė / katie mcgrath / 23/3000
Emona nuo mažens mėgo laisvę, jausmą, kai esi niekieno nevaržoma. Tapimas vilke viską dar labiau palengvino - atsirado dar didesnis džiaugsmas, mėgavimasis gyvenimu, darymas ko tik užsigeidi. Nuo tos nakties Emona su broliu tapo dar artimesni, tvirtesni, negalėjo net įsivaizduoti savo gyvenimo be jo. Mergina buvo laiminga. Niekada nė nebūtų pagalvojusi, kad kas nors gali viską iš jos atimti.
"She is the darkness to your light, the hatred to your love."Pirmiausiai buvo nužudyta Athene, neilgai trukus nuo žemės paviršiaus dingo ir brolis. Emona norėjo raganoms, kurios atėmė iš jos brangiausius žmones, atkeršyti, tačiau po kelių nesėkmingų bandymų prarado ir visą kitą - virsmo į vilkę metu tapo akmeninė ir buvo priversta kentėti viską jausdama.Visus tuos amžius Emona nebuvo tiesiog akmeninė - ji gyveno, patyrė tūkstančius savo mirčių - tai buvo niekada nesibaigiantis košmaras. Vienai istorijai pasibaigus, prasidėdavo kita. Ji numirdavo ir vėl prisikeldavo. Kentė skausmą, agoniją, baimę ir atrodė, kad tai niekada nesibaigs, kad niekada bent šiek tiek nepagerės.
Tačiau paskutinėje istorijoje viskas buvo kitaip. Metų metus Emonos, pusiau žmogaus, pusiau vilkės statula, keliavo iš vieno pasaulio krašto į kitą, buvo garbinama ne vienos genties, gaujų, šalių, tiesiog paprastų žmonių, magiškai kraujavo, verkė, akimirkai atsirasdavo ir įbrėžimų ar dūrių. Ir šį kartą jos akmeninė statula atsidūrė vampyro namuose. Iš pradžių statula buvo tiesiog namo papuošimas, tačiau bėgant laikui vaikinas ėmė pastebėti kas dedasi su statula. Jis, žinodamas apie visas rūšis ir magiją, iškart suprato, kad tai nėra paprastas akmuo. Pasitelkęs keletą raganų, jis sužinojo, kad viduje yra gyva mergina, tačiau šioji prakeikta jau keletą tūkstantmečių. Negalėdamas išlaisvinti paslaptingosios, apdovanojęs raganas, kartais naktimis bemiegant jis atsidurdavo Emonos pasaulyje. Jie kalbėdavosi, jis ją gydė nuo sužalojimų, bet kaip jis staiga atsirasdavo, taip staigiai ir dingdavo. Tada ateidavo naktis ir mergina vėl būdavo visiškai viena. Emona suprato, kad šį kartą buvo viskas kiek kitaip. Vaikinas nebuvo tik jos galvoje - jis buvo tikras. Bet kai taip pradėdavo galvoti, manė, kad eina iš proto. O galbūt Lucius, kitame pavidale, atrado galimybę būti kartu su seserimi? O gal tai buvo paskutinis merginos gyvenimas ir po šio karto nudurta ar išplėšta širdimi tiesiog mirs?
“All these years I've known nothing but darkness. Patience and I are old friends.”
Paskutinė kova. Jie ją paleido nuo grandinės, vienas iš jų prisitraukė arčiau savęs ir apkabinęs suvarė į nugarą durklą. Paskutinis atodūsis. Žinojimas, kad akimirką bus negyva, o tada vėl atgims. Bet viskas šį kartą tikrai buvo kitaip. Emona tiesiog subyrėjo, išnyko ir tada atsirado tamsa. Po kelių akimirkų viskas vėl pradėjo ryškėti ir tai buvo ilgojo košmaro pabaiga. Atgavusi visišką žmogaus pavidalą, pamatė priešais save brolį ir nepažįstamąjį, kurį matė košmare, o tada prarado sąmonę - taip mergina grįžo į gyvųjų pasaulį. Nuo to laiko praėjo vos keletas dienų. Mergina atsidūrė visiškai nepažįstamame pasaulyje ir neaišku kaip pasisuks jos gyvenimas.
"I am strong because I am weak. I am beautiful because I know my flaws. I am fearless because I have been afraid. I am wise because I have been foolish & I can smile because I've known sadness."
a soft woman is simply a wolf caught in meditation.
Atgal į viršų Go down
Melaina Rossum
She wasn't looking for a knight.She was looking for a sword
She wasn't looking for a knight.She was looking for a sword
avatar

posts : 270
hugs & kisses : 6
Credit : dolce vita

RašytiTemos pavadinimas: Re: Emona Morgade   2017-07-20, 12:59

Super!!!!!vienas mylimiausių mano veikėjų!!!


 
See my dreams all die from where you're standing on your own. It's so quiet here and I feel so cold this house no longer feels like home...Oh, when you told me to leave I felt like I couldn't breathe my aching body fell to the floor. Then I called you at home you said that you weren't alone I should've known better now it hurts much more..
Atgal į viršų Go down
Emona Morgadé

avatar

posts : 1022
hugs & kisses : 25
Credit : sig-starboy.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Emona Morgade   2017-07-20, 13:53

Malonu


It has been said, 'time heals all wounds.'
I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue and the pain lessens. But it is never gone.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emona Morgade   

Atgal į viršų Go down
 
Emona Morgade
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Biografijos :: Moterys-
Pereiti į: