rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Alchemists

Go down 
AutoriusPranešimas
Melaina Rossum
She wasn't looking for a knight.She was looking for a sword
She wasn't looking for a knight.She was looking for a sword
avatar

posts : 270
hugs & kisses : 6
Credit : dolce vita

RašytiTemos pavadinimas: Alchemists   2017-07-16, 16:58

AlchemistsLeonardo Eversman42/550 × Already with usLeonardas bendru susitarimu yra alchemikų lyderis, kurio visi klauso, nepriklausomai nuo jo pavedimų. Šis vaikinas, dar būdamas žmogumi, visus subūrė ir pasirūpino, kad eleksyras veiktų, taip pat tęsė tyrimus, taip vienintelis atrasdamas gebėjimą sustabdyti laiką, kurio deja iki šiol nesugebėjo įvaldyti. Nors iš šono jis atrodo gana šaltas ir pasiryžęs padaryti bet ką, kad tik pasiektų užsibrėžto tikslo, alchemikai jam yra šeima, kuria rūpinasi. Nuo pirmų dienų jo ryšys su Annabell'e buvo itin tvirtas, tačiau po to, kai ji pirmoji suvokė, kad šalutinis poveikis iš tiesų yra dar nesuvoktos jų galios, jo jausmai šiai merginai paaštrėjo. Deja tie jausmai buvo ne daugiau nei brolio meilė seseriai.

Annabell Chamberlain22/534 × Already with usAnnabell dar būdama žmogumi buvo jaunesnė už kitus, tačiau tai neturėjo jokios įtakos jos išprusimui ir supratimui apie biologiją, tad ji gana greitai perpratusi kodėl iki tol buvę eksperimentai neturėjo jokio poveikio, davė pradžią alchemikų tapimui tuo, kuo jie yra dabar. Nepaisant to, kad mokslo srityje ji "kietai pasikausčiusi", kaip žmogus Anna itin švelni, jausminga ir gera, visada kelia kitų poreikius vietoje savų. Vienintelis kartais, kai ji buvo savanaudė, tai tada, kai paprašė Leonardo ją nužudyti. Vyro atsisakymas reiškė, jog Anabell jam rūpėjo. Netruko daug laiko, kol mergina pamilo savo "bosą", deja, ta meilė buvo akla, ir atsakymo niekada nesulaukė. Nors Anabell niekada nesustojo vietoje ir nelaukė, kol Leonardas pažvelgs ją į moterį, tačiau mažiausioje širdies kertelėje, mergina tyliai vis dar to tikėjosi.

Margareth Pallergino28/548 × Already with us Po to, kai Daniel Silvergone, pilnaties metu virto vilku, ir savęs nesuvaldęs nužudė ne tik Margareth tėvus, bet ir jos sužadėtinį, moteris ieškojo įvairiausių būdų, galimybių, atkeršyti Silvergone šeimai, sunaikinant jų vaikus. Netektis privertė merginą užverti savo sielą, užrakinti ją po devyniais užraktais, pasauliui pasirodydama kaip bejausmė kalė, veikianti tik dėl savęs, ieškodama naudos tik sau. Tai nepasikeitė net tada, kai biochemijos laboratorijos paktikantė sutiko Leonardo, kuris, gana maloniai pasiūlė Margareth prisijungti. Tyrimai iki išnaktų, paslaptingi laboratoriniai darbai, siekiant atrasti būdą sunaikinti nelemtus hibridus, pašalinant juos nuo šios žemės paviršiaus ir Leonardo nemirtingumo gėrimo suteikta galia. Margaretai nebereikėjo nieko savo tikslui įgyvendinti. Tačiau Leonardas greitai suprato moters tikslus ir siekius, tad radęs būdą ją suvaldyti ir pašarvoti, tvirtai visada laikė Margaret prie savęs. Visais laikais Margareta pakluso vieninteliam Leonardo.

Gabriel Alexander26/536 × Already with usGabriel, tai jaunasis maištautojas, neretai atsisakantis paklūsti Leo nurodymams ir neriantis tiesiai į pavojų, vildamasis, kad kada nors žmonės ims jį vadinti tikrų tikriausiu didvyriu. Jaunystės atgavimas jam buvo didžiausia palaima, mat iki imdamas bręsti jis visuomet džiaugdavosi gyvenimu ir tik kiek vėliau ėmė domėtis technikos išradimais, kas privedė prie chemijos nagrinėjimo. Priešingai, nei Penelopė, Gabriel gana sunkiai bendrauja telepatiškai, tačiau dėl savo energingumo puikiausiai geba teleportuotis iš vienos vietos į kitą, sugebėdamas sukurti iliuziją, kad vienu metu yra keliose vietose.

Penelope Merrells27/552 × Already with usPenelopė tai kone vaikštanti enciklopedija, tačiau ne dėl to, jog augo mokslininko šeimoje ir nuo vaikystės krimto knygas, bet dėl savo polinkio skaityti aplinkinių mintis ir naudotis telepatiniais sugebėjimais, bandant susisiekti su kitais alchemikais, vietoje paprasčiausio telefoninio skambučio. Taip jau gavosi, kad ji stipriausia telepatė iš visų, tačiau kiti sugebėjimai jai ne taip lengvai prieinami.

Jasper Godfree30/540 × already with usNuo pat mažens Jasper'ą traukė tai, kas gražu. Dar būdamas visai jaunas jis rengdavosi tarytum tikras ponaitis ir slapta svajojo gyventi Paryžiuje, tačiau jo svajonėms nebuvo lemta išsipildyti, nes tėvai neturėjo tiek turtų. Viskas pasikeitė, kai jį patraukė chemija. Nors iki tol nieko apie ją nežinojo, tėvai sukrapštė paskutinius skatikus, kad vaikinas galėtų mokytis pas geriausią Londono chemijos išminčių - Leonardo. Vaikinas buvo imlus ir greitai tobulėjo, tad nieko keisto, jog 1520 metais, kuomet buvo pradėtas kurti eliksyras, jis buvo pakviestas prisijungti prie projekto.Greitai, Jasper tapo ne vien Leonardo mokiniu, draugu ar kompanjonu, bet ir dešiniaja ranka. Jei jau nutinka taip, kad Leonardo tenka palikti savo surinktus alchemikus, vadovavimas, visada atitenka Jasper. Taip jau gavosi, kad jis savo noru patapo eksperimentiniu kiekvieno bandymo triušiu. Laimei nei vienas eliksyras nepaveikė jo psichikos, tačiau kažkas pasikeitė. Nors jis niekam to neatskleidžia ir nė neplanuoja atskleist, tačiau Jasper'as yra vienintelis iš alchemikų, kuris neturi dalies, stabdančios nuo žudymo.

Atgal į viršų Go down
 
Alchemists
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Sweet Sin :: All that is needed :: Veikėjų sąrašas-
Pereiti į: