rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Hybrids

Go down 
AutoriusPranešimas
Melaina Rossum
She wasn't looking for a knight.She was looking for a sword
She wasn't looking for a knight.She was looking for a sword
avatar

posts : 270
hugs & kisses : 6
Credit : dolce vita

RašytiTemos pavadinimas: Hybrids   2017-07-16, 16:49

HybridsMelaina Rossum21/3000 × Already with ustuoktuvės jau buvo numatytos, gentis ruošėsi tam svarbiam momentui, kai jauniausioji Iš Methuselah taps būsimo genties vado žmona. Niekas nežinojo, kad Lottie jau buvo nėščia. Iškart po jungtuvių Lottie padovanojo gyvybę žaviai mergaitei. Savaime suprantama, kad Lottie jos negalėjo auginti, teršti gerą savo ar nesenai mirusio vyro vardą. Mergytė buvo nunešta į mišką ir palikta mirti, kai ją surado Selenia. Tamsos, pykčio, kupina vaikystė Melainą darė tokią pat kaip jos globėja. Tačiau, toks gyvenimas mergytei atrodė normalus, o neapykanta ne iš piršto laužta. Melaina sužinojo viską, apie tai, kad ją paliko motina, numetė, kad galėtų gyventi toliau. Neapykanta Methuselom augo sulig kiekviena diena. Kai Melaina pajuto savo giminės liniją čia, žemėje,
ji nė nedvejodama atsekė į Niuportą, kuriame jau buvo Innez ir Mikaelis. Sužavėjusi miesto merą ir tapusi jo žmona, mergina galbūt užtraukė aplinkinių (įskaitant ir jo vaikų) neapykantą,
tačiau tuo pačiu įsitaisiusi pačioje patogiausios, merienės, pozicijoje, Melaina galėjo stebėti kiekvieną atvykstanti ar išvykstantį miestelio gyventoją. Ilgą laiką mergina trukdė Methuselom atrakinti rojaus vartus, iki kol nepasirodžiusi Selenia, pasakė, kad sutvarkys tai.
Per visus tuos tūkstanmečius, būdama Selenios mokine mergina išaugo į tvirtą, galingą raganą, kuri, tikriausiai niekada nežinojo ką reiškia mylėti ar būti mylimai. Nors, vyras, tikrai pamilo merginą, jos abejingumas, savanaudiškumas, šaltumas vyro atžvilgiu, pamažu atšaldė ir jo jausmus. O kur dar ir tai, jog miesto meras žino apie antgamtines būtybes, ir, tikrai įtaria,
kad jo paties žmona gali būti viena iš jų.

Alexandra 21/3000 × May be taken Kas yra blogiau nei likti be šeimos? Tikriausiai likti be pavardės. Priešingai nei Lottie, Innez niekad neišmetė savo ir Luciaus duktės, kuri buvo svarbesnė nei bet kas, tačiau viskas ką pamena Alexandra, tik tai, kad mama niekad negrįžo jos pasiimti. Iki pat mirties Attarah saugojo ir augino mergytę, pasakodama apie mamą, ir kaip ji mylėjo Alexandrą. Atrodo, gyvenimas gražus ir ganėtinai lengvas, neskaitant to, kad sava puseserė kraugeriškai nužudė Alexandros globėją, palikdama merginą vieną, pažinti save ir savo mišrius genus. Alexandra ilgai kankinosi, kol nerado prieglobsčio su vilkais. Ugdydama savo vilkiškąją pusę, Alexandra apleido raganiškas galias, visą gyvenimą save laikydama vilkolake.

Demarcus Alden28/2000 × Already with usDemarcus Marko sūnus, jausnystės klaida, kuri gimė po vienos nakties, kai Marko buvo susipykęs su Helena. Demarcus motina davė vaikui savo pavardę, neleisdama nė pagalvoti apie Ayre, ir patyčias, esant bekurtu. Uždaras, niekuo nepasitikintis vaikinas greitai surado gerą, artimą draugą. Mikaeliui reikėjo galingų raganių armijos, o pirmuoju jos nariu tapo būtent Demarcus. Ilgus dešimtmečius praleidę kartu, vaikinai tapo kaip broliai, gąsdindami kitus, bei mėgindami naujausius burtus ant gyvų, niekuo dėtų žmonių. Vieną vakarą, vaikinams švenčiant dar vieną nusisekusį burtą ir kuriant planus, kaip užvaldyti pasaulį, vietiniame bare, pasirodė ištroškusi Aurora. Nenutuokdama, kad tai netikras jos brolis, vampyrė pasinaudojo lengvu flirtu, truputį manipuliacijos, ir štai, Demarcusas pats atkišo kaklo arteriją. Aurora, nesugebėjo sustoti, ir vaikinas merdėjo už baro kampo. Jei ne Mikaelis, Demarcus nebūtų išgyvenęs. Virtęs hibridu, vaikinas įsidrąsino, nes tikėjo, kad galingesnių už jį nėra. Dabar ir jam, ir Mikaeliui atviros visos durys, prieš akis visas spalvingas pasaulis. Tarp vaikinų greitai įsiterpė mergina- Mikaelio vyriausia sesuo Innez. Mikaelis ketino atsikratyti tos, kuri, greičiausiai, atėmė iš jo magiją, na o Demarcus gynė savo damą, kuri jau spėjo įkristi į akį. Vaikinai išsitraukė karo kirvius, o Innez netrukus dingo. Demarcus dar sekė ataušusiais merginos pėdsakais, deja, jos nebesutiko. Daugiau jokių meilių vaikinas neturėjo, mat suprato, kad jokia mergina neverta aukojimosi ar kančių.

Nathaniel Methuselah20m. × May be takenNathaniel niekada nebuvo paklusnus vaikas. Kvailas nusistatymas, kad jo niekas nemyli, tėvo pavyzdžio trūkumas, Innez vertė vargti labiau, nei bet kurią kitą mamą. Dingimai savaitėmis, vakarėliai, svaigalai, ir žinoma merginos. Nathaniel nepriminė raganiaus. Jausdama pavojų, Innez tikisi išsiųsti savo vaikus kuo toliau, nuo prasidedančių neramumų, tačiau netikėtai pasirodęs tėvas sulaiko vaikus Niuporte.

Byanka Methuselah19 × Already with usTėvo nepažinojusi Byanka, tiesiog apsimeta kad toks neegzistuoja. Šiek tiek isteriška mergina visą paauglystę susideda su ne tomis kompanijom, savo magiją iškeisdama į draugus ar vakarėlius, dėl to, jos su Innez dažniausiai pykstasi, tačiau puikiai sutaria su broliu, kuris lygiai taip pat kaip ir Byanka, geriems vakarėliams nelieka neabejingas. Jei Nathaniel, kartais ir paklauso mamos, tai Byanka stengiasi visada elgtis atvirškčiai. Jos elgesio neįtakoja net iš niekur pasirodęs vyras, teigiantis, jog yra jų tėvas, bei jo bandymas būti autoritetu vaikams.

Keitiri Silvergone27/550 × May be takenKeitiri yra Victorios ir Danielio dukra. Ši aiškiai buvo paveikta juodosios magijos jau motinos įsčiose, mat šį pasaulį išvydo pirmą kartą kitaip nei jos broliai ir sesuo - jos akys buvo kitokios - sidabrinės, taip pat augdama ji niekada per daug neprisirišo nei prie vieno iš šeimos narių. Didžiausią išimtį ši darė Victorijai. Nors ir emociškai bei fiziškai nebuvo prie jos prisirišus, tačiau jai visada patiko slapčia stebėti motinos kerėjimo seansus.
Žinant tai visiškai nenuostabu, jog juodoji magija Keitirei buvo lyg įgimtas dalykas, ši jos išmokdavo per daug laiko neskirdama. Atsiradus nepažįstamai traukai ir iškeliavus į kitą miestą jos blogis įsikerojo ir kas gali žinoti, kokias gilumas jis pasieks.

Henry Silvergone26/550 × May be taken Kiekvienai šeimai būtinas padraika, gal net "šeimos gėda". Priešingai nei vyresnė sesuo Keitiri, Henris niekada nebuvo magijos auka. Negalima sakyti, kad jis nemokėjo burti, ar nevaldė galių, tačiau vaikinas visada mėgo priimti gyvenimo iššūkius ir juos įveikti savo jėgomis. Taip pat Henris jau nuo mažens buvo dėmesio auka, mėgstantis puikuotis ryškiose šviesose. Tam labai padėjo ir mamos paveldėta išvaizda, žavesys ir charizma, kas bylojo, jog Henriui niekada nepritruks merginų dėmesio. Puotų siela, svajonių jaunikis, net šeimos veidas, visa tai sutilpo į vieną kūną. Henris niekada nebijojo pavojų, tiesa, su tokiais jam nelabai kada ir teko susidurti. Tačiau situacija keičiasi, vos šeima palieka Angliją ir pasiekia Niuporta. Žinios, apie magiją ir antgamtinius padarus tampa bevertės, mat čia, būtybės neapskaičiuojamo stiprumo, su egzistavimo laiku, kurio nelabai supranta sveikas protas. Niuporte, kelis kartus susidūrus su pavojum akis į akį, Henris mokėsi tapti atsargesniu, nes faktas, kad galva gali nuskristi nuo vaikino pečių greičiau nei jis spės sumirksėti, tampa kiek daugiau nei realus.

Benjamin Silvergone25/550 × Already with usGalima kartais pagalvoti, jog Benjamin visada sekė brolio Henry pėdomis per gyvenimą, gal, net, kad jis nori būti toks, kaip brolis. Tačiau Benjaminui niekad nereikėjo ryškių šviesų, jam užteko tiek dėmesio kiek gaudavo. Juolab, kad Benjamin, iš vienos pusės buvo truputėlį vienišius, užsidaręs tarp keturių sienų ir tobulindamas save ne kaip tam tikros rūšies atstovą, o kaip hibridą, kuo jis ir buvo. Tačiau, petraukomis nuo savamokslių treniruočių, vaikinas mielai lėkdavo su broliu pasižmonėti, gal, atsipūsti, ir bent trumpam leisti sau pabėgti nuo realybės. Nepaisant jo humoristiškos, komunikabilios ir kartais net sarkastiškos pusės, vaikinas turi rimtesnę ir jautresnę pusę, kurią išvysta ne kiekvienas. Galbūt juokingiausia tai, jog Benjamin tikėjo vienintele gyvenimo meile, kurios, iš tikrai nemažo skaičiaus kandidačių vaikinas dar nesutiko. O su tomis, su kuriomis, tikėjęs būti kartu, niekada nenusisekdavo. Keičiantis laikams, Benjamin įsinėrė į vienišiaus odą, skirdamas visą dėmesį tik sau ir savo šeimai. Jau gana seniai buvo atvejis, kai Benjamin kam nors atskleidė savo gilesnį vidų. Galbūt jau būtų pats laikas vėl sutikti tokį žmogų?

Diego Sullivan NEWBORN × May be taken

Charlie SullivanNEWBORN × May be taken

Atgal į viršų Go down
 
Hybrids
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Sweet Sin :: All that is needed :: Veikėjų sąrašas-
Pereiti į: