rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Witches

Go down 
AutoriusPranešimas
Melaina Rossum
She wasn't looking for a knight.She was looking for a sword
She wasn't looking for a knight.She was looking for a sword
avatar

posts : 270
hugs & kisses : 6
Credit : dolce vita

RašytiTemos pavadinimas: Witches   2017-07-16, 15:53

WitchesChrysanthe Apostle 18/3000 × May be taken"She was free in her wildness. She don't belong anyone or anywhere"

Maištinga, impulsyvi, tačiau vieniša, arba laisva siela, kaip kad jauna mergina dažnai mėgo save vadinti, tačiau niekuo neįprasta, kaip ir visi likę gentainiai, Chrysanthe visada turėjo laukinę širdį. Slapti pabėgimai į miškus, pavojų ir nuotykių paieška, šunybės, bei kenkimas silpnesniems. Jaunos merginos gyvenimas niekada nebuvo liūdnas. Netruko Chrysanthe susibendrauti ir su bendraamže Lottie. Merginos su kiekviena diena sutardavo vis geriau, Chrysanthe atvėrė savo laukinę pusę, na o Lottie parodė, kokius stebuklus moka daryti. Pamažu merginos susipažino ir su gražiausiais bei geriausiais genties vaikinais. Netruko į merginos akį įkristi vyriausias genties vado sūnus Elijah, kuris, deja, į Chrysanthe niekada nežvelgė kaip į moterį, ar būsimą žmoną, nes Elijah buvo pažadėtai kitai- Lottei. Nenuleisdama rankų, Chrysanthe savo žavesiu visaip mėgino užkariauti jaunuolio širdį ir protą, kas, geriausioje draugėje budino priešę.
Po Elijah mirties, pasinaudojusi sužeistos širdies, ir šoko ištiktos draugės patiklumu, Chrysanthe įtikino Lottie, kad ji gali padėti, jei tik jauniausioji Methuselah pasidalins savo galiomis su Chrysanthe. Trumpas, tačiau sudėtingas ritualas, ir Chrysanthe jau save galėjo vadinti ragana. Nesikuklinant ji naudojo visą turimą galią, pamiršdama pažadą Lottei, padėti prikelti jos vyrą. Po vieno barnio Chrysanthe net mėgino prakeikti Lottę, deja, mergina nė nenutuokė, kad kelia ranką prieš originalę. Po kurio laiko, kai seserys sukūrė pirmuosius rojaus kalėjimus, Lottie nė sekundei nemastydama ten ištrėmė ir Chrysanthe. Kelis kartus, tačiau neilgam, Chrysanthe iš ten ištrūkusi sugebėjo prisirinkti pilną sąrašą priešų, kurie tik ir trokšta merginos galvos. Trečias grįžimo į žemę kartas turėtų nemeluoti. Chrysanthe grįžo, ketindama sunaikinti viską, kas Lottei brangiausia, pradedant jos vaikais.

Dimitri 29/2800 × Already with us"Being stuck, made him not to care at all"

Istorija tai nutyli, tačiau prieš apdovanodamos galiomis pirmuosius tris raganius, dangaus seserys bandė sukurti patį stipriausią raganių, tad sujungusios visų trijų galias jas suteikė jaunam žemdirbių sūnui. Jis buvo pajėgus keliauti tarp rojaus ir žemės, taip nevaržomai bendrauti su seserimis, tačiau tą naktį, kuomet pasitelkęs savo neapsakomas galias, bandė atidaryti vartus, neatlaikė spaudimo. Iš jo akių ėmė tekėti kraujas, galiausiai jis ėmė juo springti, kol nepabaigęs užkeikimo krito ant minkštos, sniego sluoksniu padengtos žemės. Jo siela atsiskyrė nuo kūno ir įstrigo viename iš sukurtų kalėjimų. Po mėginimo atverti rojaus vartus, Dimitri galios buvo beveik išsękusios, tad grįžti į žemę vyrui nepavyko per tūkstantį metų. Pajutęs, kad kita, įkalinta siela gali iškeliauti, Dimitri pasekę ją, pasinaudojęs Chrysanthe galiomis ir galimybe grįžti, vyras vėl tvirtai žengė kieta žeme. Po nelaimingo bandymo padėti seserims, Dimitri nusispjovė ant tai,
ką jos vadino jo lemtimi ir ėmė gyventi tik sau ir dėl savęs, su laiku, pamažu užmiršdamas seseris, jų reikalavimus, mėgaudamasis atgijusiomis galiomis. Tačiau, ar grįžusios į žemę seserys nesusiras Dimitri, kad jį nubaustų už nepaklusimą ir misijos nevykdymą?

Essie Durant 42/2000 × May be taken"She will never knew how was she strong. Until, being strong was the only choice she ever had"

Essie ir jos vyresnė sesuo Helena buvo pirmosios žemės merginos, kurios stebuklingai gavo magiškų galių. Essie niekada nebuvo bloga. Ji tiesiog visad norėjo būti tvirta ir galinga. Juk visgi ji augo kaip tarnų duktė, vadinasi tiek ją tiek Heleną kiti vaikai galėjo žeminti ir įžeidinėti. Visad smulkutė, jauno veido, jaunesnė nei atrodo, ji buvo puikus objektas patyčiom. Galbūt gaila tik to, kad priešingai nei Helena, Essie buvo pirmoji Lotties sukurta ragana, kuriai su galiomis persidavė ir keršto troškimas, bei noras būti gerbiama, stipria, nepriklausoma moterimi. Augant mergina suprato, kad su savo galiomis gali daug. Tačiau tai neapsaugojo nuo prievartos ir netikėto nėštumo. Ji niekad nesugebėjo mylėti savo sūnaus, kuris buvo bjauriausio merginai nutinkančio dalyko vaisius. Nors jos vaikas ir gavo maistą bei pastogę, išsilavinimą, tačiau iš jos jis niekad negavo meilės. Pamažu Essie tapo pirmąja žemėje, praktuojančia juodąją magiją, kurią naudojo keršyti skriaudėjams, skriausti einančius prieš ją. Dėl savo nevaldomo blogio, noro viską sunaikinti, visiems atkeršyti ir valdyti kitus, pasitelkdama baimę, mergina, dangaus seserų nuosprendžiu, buvo ištremta į laiko ir erdvės kalėjimą. Niekas nežinojo, kad Lottie, kuri buvo Essie kūrėja, veikdama prieš seseris, sukurs tiltą, leidžiantį raganai patekti į rojų pas jas. Net pakliuvusi į dangų, ragana nesustojo, pasiliko teisę sau užkerėti kitus, stiprinti juodąją magiją, ją naudoti prieš likusius žemėje. Jos laimei, Lottie visuomet pritardavo tokiems veiksmams, pati prisidėdama, tad dangus skilo į gerąją ir tamsiąją pusę. Ilgainiui tamsiosios pusės atstovės, nors ir nebuvo susaistytos giminystės ryšiais, ėmė puikiai sutarti, tapo seserimis. Kai vartai į žemę vėl buvo atverti, jos nusileido su vienu tikslu - valdyti. Tik klausimas ar tiek metų puoselėta draugystė neiširs, kai jų noras turėti valdžią peraugs sukurtą draugystės ryšį.

Sebastian Durant 26/2000 × May be taken"Don't try to catch me, hold me. I'm a storm, baby!"

Ir kiek gi daug nelaimingų žmonių augo tais laikais, kai motinos ir tėvai siekė naudos tik sau. Sebastian visada buvo atstumtasis, ir motina to neslėpė parodyti. Dar būdamas vaikas jis ieškojo paguodos pas tetą, pusbrolį, pusseseres, tačiau ta šeima buvo dar labiau sutrupėjus nei Essies ir Sebastian santykiai. Ir tada jo gyvenime atsirado Innez. Gal tai nebuvo romantiški santykiai, tačiau ji atvėrė įskaudintą vaikino sielą, parodė kas yra gėris ir meilė. Kad kita diena bus geresnė. Todėl Sebastian išvyko kartu su  Innez, norėdamas, patirti tikrą gyvenimą. Nebaigus Innez gėrio kurso, vaikinas pasuko savais keliais, gyvendamas per amžius taip kaip tik nori, nešvaistydamas savo gyvenimo. Po ilgų metų Sebastian suranda Innez Niuporte, kur miestelis užmiršęs kas yra ramus gyvenimas. Čia vaikinas ir pasilieka, nes žino, kad bus reikalingas. Paaukojęs savo gyvybę ir sielos laisvę, rojuje Sebastian kantriai laukė tos akimirkos kai galės grįžti į žemę. Tai akimirkai išaušus, vaikinas ruošia sunkiąją artileriją prieš motiną, kuri, jo žiniomis taip pat vaikšto Niuporto miesto gatvėmis.

Cornelius Ayre 27/2000 × Already with us"Let me be your rock. And you will see how unbreakable we are"

Vyriausias, pirmasis vaikas, didžiausias galvos skausmas tėvams. Cornelius augo sunkaus charakterio, jam vienam ši šeima atrodė nesveika. Jis visada mėgino užstoti jaunėlę Aurorą, apginti nuo tėvų priespaudos, priversti juos duoti jai tiek pat, kiek duoda ir jam su Tahlia. Jis vienintelis mylėjo mažylę ir ją visad mėgino ginti. Deja, veltui. Keldamas maištą prieš motiną, nieko nelaimėjo, tik pats buvo išvytas iš namų. Aurora norėjo išeiti su juo kartu, deja, brolis to neleido. Jis dar buvo grįžęs namo, po motinos mirties, tačiau greitai vėl išvyko. Pašventęs gyvenimą vakarėliams ir lengvabūdiškumui taip niekad ir nesukūrė šeimos. Pasauly neliko nė vieno kraštelio, kurio Cornelius nebūtų aplankęs, jame neprisidirbęs.  Ne kartą miręs ir vėl prisikėlęs, raganius nepasimoko iki šių dienų. Jis mėgsta riziką, dažniausiai galvoja tik ką nors padaręs. Spontaniškas ir nekantrus. Kartais, net kiek trenktas ir amžinai nesuaugantis Cornelius, sužino apie Niuportą, ir kad jo sesės gyvena būtent ten. Šis miestelis sekanti raganiaus stotelė. Susiradęs Aurorą Cornelius tampa didžiausiu vampyrų mylėtoju, nes būtent tokia yra jo mylimiausia sesuo. Net originaliosioms raganoms grįžus ir pradėjus karą tarp rasių, vaikinas nesitraukė nuo Auroros.

Tahlia Delaroix 23/2000 × May be taken"She never cared how big her house was. Imporant thing is, how happy home it was"

Jaunosios Ayre šeimos pirmagimė dukra, nesvarbu kad gimė pora minučių ankščiau nei sesuo. Tai sėkmingasis vaikas, tikra gražuolė, gyvenime daug siekianti mergina. Kadangi jos gyvenimas buvo labai sėkmingas, mergina turėjo socialinį gyvenimą, daug draugų ir gerbėjų, magija mergina nelabai domėjosi. Po tėvų mirties Talija daug keliavo. Kol, atrodo, niekuo neįprastas vyrukas privertė Tahlią pasilikti vienoje vietoje. Jie susituokė ir sukūrė šeimą. Deja, tik šeimyniniame gyvenime moteris suprato, kaip klydo dėl vyro, kol jis galiausiai paliko savo žmoną ir du vaikus ir niekada nebepasirodė.  Nors Tahlia niekada taip ir nenustojo mylėti savo vyro, vaikai, buvo įkvėpimas, stiprybė ir ryžtas eiti tolyn ir nesustoti. Ji niekada nežvelgė į praeitį, į tai kas buvo, nes žvelgti į tai kas bus, siekti geresnio gyvenimo juk yra paprasčiau.

Kaden Delaroix 17/2000 × May be taken"Don't even think, that you'll ever conquer me"

Talijos ir jos vyro pirmagimis. Berniukas paveldėjo magijos galias, tačiau be galo silpnas. Nors mama visad palaikė ir mokino, magija neišaugo iki tikro raganiaus lygio. Todėl vaikinas augo itin piktas, jausdamasis nepilnaverčiu, linkęs naudoti fizinę jėgą ir net smurtą. Tik simpatija kitos raganių šeimos dukrai ima po truputį jį raminti, o mergina įkvepia Kadeną mokytis magijų ir nepasiduoti.

Amaya Delaroix 16/2000 × May be taken"Glitter is always an option"

Nuo pat gimimo iki paauglystės kol tėtis buvo gyvas jis lepino savo princesę. Net ir per daug nes mergina išaugo visiška diva ir pamaiva, pripratusi gauti tai ko nori bet kokia kaina.Po tėvo dingimo jai liko tik mama ir brolis, kurie, kantriai mokėsi magijos, ją tobulino. Amayai tai pasidarė įdomu. Kiek gi nuostabių dalykų galima atlikti su turima galia! Mergina ėmė mokintis burti, bet ne iš mamos, ar kitų šeimos narių, o iš senų, netyčia surastų Essies burtų knygų. Mergina prisijaukino juodąją magiją. Kai mama ketino vykti į Newportą, Amaya keliauti kartu atsisakė. Ji pasileido keliauti po pasaulį, linksmintis skirtingose šalyse, kelti sumaištį vis kitame pasaulio krašte. Galiausiai visų tų gastrolių, nerūpestingo gyvenimo ir nuotykių,  Amaya visgi atklysta į Newportą, kaip jauna, nerūpestinga, tačiau savo amžiui kaip be galo stipri ragana.

Diara Furr 24m. × May be taken"Once, there was a little girl, who never knew love. Until a boy broke her heart"

Visada ištikima mamos lėlytė. Net, mamos kopija, jei galima taip pasakyti. Deja, kai ši liepė neprasidėt su vilkolakiais, Diara nepaklausė ir įsimylėjo vieną jų. Kianas atstūmė merginą po kelių mėnesių trukusio romano, mat taikos sutartis, sudaryta prieš šimtus metų tarp dviejų skirtingų rūšių draudė bet kokius romantiškus santykius. Vaikinas bijojo likti be nieko, nustumdamas šonan Diaros pasiaukojimą ir prisiekimą amžinai mylėti ir niekada nepalikti. Po skaudaus išsiskyrimo,  supykdyta mergina mėgino užleisti prakeiksmą ant tos šeimos, deja, jos galios buvo per silpnos, tačiau tai puikiai užsiutino vilkolakių šeimą, kad ši pilnaties metu ėmė puldinėt visus raganius ir nekaltus žmones, gyvenančius mieste.

Eliana Ewing 19m. × May be taken"You'll never know, how strong love is, until you'll feel it."

Niekas nei iš Furr nei iš Ewing šeimos nežino, kodėl šie du jaunuoliai susituokė. Nors motina nenorėjo išleist dukters pas kitą raganių šeimą, kito pasirinkimo neturėjo. Tiesa, šviežiai iškeptos sutuoktinių poros šeimoje nebuvo laimės ir ramybės. Vienas kito iki galo nepažinę jaunuoliai ryžosi susituokti. Darvinas tikrai ne toks vyras kokio mergina tikėjosi ir tai įtakojo tai, jog Eliana išdrįso išduoti savo jaunikį su vienu žaviu vilkolakiu, vos porą savaičių po santuokos. Darvinas nė nemirktelėjęs nužudė vilkolakį. Tai tik dar labiau prisidėjo prie vilkolakių atakos.
O Eliana suprato, jog jie turi tik vienas kitą, tad iš paskutiniųjų mėgina atstatyti subyrėjusius santykius.

Adrian Furr 18m. × May be taken"He was born with a dark soul. Soul was darkest then dark night"

Adrian nuo pat jaunystės per daug įsitraukė į juodąją magiją. Galbūt tai jį paskatino dėmesio trūkumas, mat mama rūpinos vyresnėmis dukromis. Pajautęs galią ir malonumą, vaikinas įsijautė į nekaltųjų kankinimą. Pasekmės - Adrian neteko savo galių. Tikslas- jas susigrąžinti. Jis net drįso to paprašyti aukštesniųjų materijų, tačiau nieko neįvyko, nes jo galios atimtos teisingai. Tačiau Adrian pasiryžęs jas atgauti bet kokia kaina o jas atgavęs atkeršyti visiem, kurie nuo jo nusisuko. Stebuklo metu jis gavo nepaprasto dydžio galias, kuriomis nepaprastai džiaugėsi. Štai jis atkeršys visiem, bus nenugalimas. Tačiau vieną dieną pasirodžius kažkokiai merginai ir pareiškus, kad tos galios jos, ir ji atėjusi jų atsiimti, vaikinas tik nusijuokia, nė neketina savo dovanos kam nors dovanoti. Deja, gana greitai po jų susitikimo vaikinas pradėjo silpti ir dabar vėl vaikšto kaip eilinis žmogeliukas, su galiomis, ne didesnėmis nei naujagimio. Ne vien tai, kad vaikinas vos neteko visų galių, bet ir tai, kad jis užsitraukė Lottie nemalonę dėl svetimų galių naudojimo ir nenoro jų gražinti teisėtam šeimininkui.

Darvin Ewing 25m. × May be taken"The biggest mistake for me, is to listen what others tell me what to do and how to live"

Kadangi augo be tėvų, vaikų namuose, vaikinas nežinojo kas jis toks yra ir kodėl moka daryti tai, ką daro. Vieną dieną, atėjusi Marguerite ir papasakojusi vaikinui apie tai kas jis yra, išsivedė jį iš vaikų namų. Užsiminusi kad vos sulaukęs pilnametystės, Darvinas privalo vesti kitą raganaitę, ir pasakiusi kad grįš kai jis ves, dingo. Darvinas, pagalvojęs, kad tai juokas,
gyveno toliau, kabinosi į gyvenimą ir kūrėsi sau ateitį. Tačiau Marguerite vis grįždavo ir ne kartą, primindama apie jo prievolę vesti raganą. Galiausiai, neįtikintas, tačiau pasidavęs spaudimui, jis vedė jauną mergaitę, kuri, kaip jis tikėjo, jam visai patiko. Tačiau vedybinis gyvenimas neatnešė nieko gero. Marguerite ir vėl dingo nieko nepaaiškinusi, na, o "mieloji"
žmona ne tik kad sugadino jaunam vyrui gyvenimą, bet ir pavertė jį žudiku.

Victoria Silvergone 43/550 × Already with us"You cannot act like flip flops and expect to be treated like laboutins"

Pakankamai išdidi ir kartais gal netgi perdėtai save gerbianti moteris. Kadangi yra žavi, komunikabili, savimi pasitikinti, tai jai nėra sunku atsidurti dėmesio centre. O tuo, kad visi gėrisi ja, ji mėgaujasi, taigi yra absoliuti garbėtroška. Jei yra gerbiama, tai ir aplinkiniams ji gera, maloni, svetinga, tačiau jei ne - ji tiesiog vadovausis taisykle "kaip šauksi - taip atsilieps". Nors ji yra rūpestinga, ištikima, bet nėra sukurta užuojautai. Victoria geba išklausyti, tačiau žodžių užjausti dažnai nesuranda. Ji optimistiškai tiki savimi, yra ambicinga, kryptingai siekia savo tikslų. Tobulėjimas jai - vienas svarbiausių dalykų, todėl stengiasi vis sužinoti kažką nauja, tai jai yra lyg gyvybės šaltinis. Geba vadovauti, yra kūrybinga, išlieka ori netgi labiausiai slegiančiom sąlygom. Dievina savarankiškumą ir nenori būti niekam pavaldi. Didžiuojasi tuo, kad geba tiek žmones, tiek aplinkybes palenkti savo pusėn. Mieliau turi vieną tikrą, nenuobodų draugą ir puoselėja santykius su juo, nei prisileidžia kitus per arti, leidžia jiems tiesiog žavėtis arba nekęsti jos iš šono. Mylėdama būna visiška kilniaširdė, romantikė, tačiau pakankamai subtili, kad nedegraduotų iki perdėto saldumo lygio. Mylimus žmones apsupa dėmesiu ir kartais neįstengia pamatyti jų trūkumų. Pastarųjų negeba įžvelgti ir savyje - būtent todėl daug kam ji atrodo pasikėlusi kalė, vieni ją dievina, o kiti tiesiog nekenčia.Atgal į viršų Go down
 
Witches
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Sweet Sin :: All that is needed :: Veikėjų sąrašas-
Pereiti į: