rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Baras

Go down 
AutoriusPranešimas
Selene D'aramatiz
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar

posts : 2464
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: wondermanCREDIT: CREDIT: STARBOY.

RašytiTemos pavadinimas: Baras   2017-07-16, 14:47

.
Atgal į viršų Go down
Nate Leitenberg
I enjoy long romantic walks to the fridge
avatar

posts : 46
hugs & kisses : 0
Credit : justinianas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-07-18, 23:06

Iš tikrųjų tai nereikėjo stebėtis Nate pasirodymu bare. Čia vaikinas praleisdavo ne vieną ir ne du vakarus per savaitę ir praktiškai buvo tapęs nuolatiniu lankytoju. Miestelis nebuvo itin didelis, o pačiam Leitenbergui dažnai buvo tiesiog nuobodu, todėl baras ir linksmybės atrodė kaip viena iš išeičių paįvairint atsibodusią kasdienybę. Juk netgi ir su kuo pasikalbėti ne itin turėjo. Motina jau kurį laiką buvo išvykusi į atostogas, o dėdė tiesiog pradingęs. Kartais Nate pasvarstydavo, ar jam viskas gerai ir ar nepasiglemžė to vyro panašus likimas kaip jo tėvo, tačiau nenorėjo įkyrėti žinutėmis ir skambučiais, nes žinojo, kaip dėdei tai nepatinka, todėl Nate beliko laukti kokių nors žinių iš giminaičių. Atmetus juos, dar, žinoma, likdavo draugai, tačiau dauguma Leitenbergo draugų buvo iš jo gaujos - geri, paklusnūs jaunuoliai, gana retai užsukantys į barus linksmybėms ar vienos nakties nuotykiams. Nors ir pats Leitenberg nuolat nekabindavo merginų, tačiau kartais pasitaikydavo išimčių, kai viskas baigdavosi jo miegamajame. Tačiau dėl buvimo vienu, Nate nepergyveno. Taip netgi būdavo smagiau. Niekas neaiškino kiek jam gerti, kada jau metas namo ir ko nereikėtų daryti esant neblaiviam. Įžengęs į barą, vaikinas net neapsidairęs nužingsniavo tiesiai link baro. Įsitaisęs ant kėdės, pasikvietė išvaizdžią barmenę ir užsisakė viskio butelį. Vienintelis alkoholinis gėrimas, kurį Leitenberg taip stipriai dievino. Sulaukęs savo užsakymo pakankamai greitai, vaikinas nusišypsojo ir nieko nelaukęs užsivertė vieną taurelę, greit ją ištuštindamas, o tuomet neilgai trukus jau pripildė ir kitą. Šiandien buvo pasiryžęs nusigert iki žemės graibymo, parodyt savo nuostabius judesius šokių aikštelėj ir galbūt susipažint su kokia gražia mergina, kurią, jau manė suradęs, mat barmenė iškart patraukė jo akį. Buvo visai smagu gyvent tokį iš pažiūros, lengvabūdišką gyvenimą, tačiau Leitenberg labiau norėjo susirast kokios nors veiklos, arba pavyzdžiui, pagaliau išsiaiškint kas nužudė jo tėvą ir įvykdyt ilgai kurtą keršto planą. Deja, nei vienas iš jo norų nepasiteisino, tad viskas, kas Nate beliko, tai gerti bare.
Atgal į viršų Go down
Annabell Chamberlain

avatar

posts : 652
hugs & kisses : 58
Credit : countmysins

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-07-19, 14:07

Tuo tarpu Anabelę buvo kiek sunkoka pavadinti nuolatine barų lankytoja. Na taip, laikas nuo laiko ji užklysdavo į kokį barą ir klubą, išlenkti taurelę ar dvi, nebuvo ji užsidariusi namuose it vienuolė vienuolyne, bet ir užkietėjusia alkoholike ją irgi buvo sudėtinga pavadinti. Na, apibendrinant, Anabelė buvo sugebėjusi rasti visai neblogą pusiausvyrą šiame reikale. Taigi, šis vakaras buvo merginos night out'as, nes na, reikia laikas nuo laiko atsipūsti nuo visko ir plaukti pasroviui, taip save įveliant į įvairiausias situacijas. Kartais jos buvo geros ir smagios, kartais ne pačios maloniausios. Anabelė, lydima aukštakulnių kaukšėjimo, įėjo į barą. Šis tikrai negalėjo pasigirti pačia dailiausia išvaizdą. Nors menkas apšvietimas, sukuriantis prietemą bare darė neblogą efektą, kartu su daugybę plakatų priklijuotų už baro ir lentelių su skambiomis frazėmis, visgi įsižiūrėjus, galima buvo pamatyti ne patį dailiausia vaizdą. Daugelis stalų ir kėdžių buvo apšepę, ant daugelio paviršių buvo dėmių ar išpiltų skysčių, sienos kai kuriose vietose buvo aptrupėjusios, bet nepaisant viso to, kažkas darė šią vietą mielą širdžiai. Galbūt tokią atmosferą sukūrė nemažas kiekis žmonių, besišypsančių, besitrinančių šokių aikštelėje ar šalia baro, o galbūt dėl to kaltas buvo žinojimas, kad čia gali gauti nemažai alkoholio ir niekas neteis savo piktu žvilgsniu už jo vartojimą. Anabelė yra jauniausia iš alchemikų ir kartais dėl to jos 'šeima' su ja elgdavosi lyg su vaiku. Tai nebuvo dažna ar piktybiška, bet kartais buvo smagu pabėgti nuo viso to. Priėjus prie baro jos akys iškarto užgaudė pažįstamą veidą. Iškart pakeitusi savo ėjimo kryptį ir priėjus prie Neito, Anabelė gal kiek naglai, bet neatsiklausus (net nepagalvojo apie to darymą) atsisėdo šalia Neito.
-Na, negalėčiau pasakyti, kad nustebau tave čia sutikus,- šyptelėjus jam savotiškai pasisveikino su vaikinu. -Tekilos,-paprašė barmenės, šiai praeinant pro šalį. Užsisakiusi gėrimą tamsiaplaukė vėl atsisuko į savo, na, tikriausiai būsimą pašnekovą, ji pasirėmė vieną ranką į barą, taip didesne kūno dalimi atsisukdama į Neitą, ir iškėlė klausimą,- Už ką šį kartą gersime ar ką bandysime pamiršti?


what if?

IT’S FUN TO THINK OF THE WHAT-IF. SCARY, BUT FUN. IT’S LIKE, I THOUGHT THIS DOOR WAS CLOSED BEFORE, BUT HERE IT IS OPEN JUST THE TINEST CRACK. WHAT IF?
Atgal į viršų Go down
Nate Leitenberg
I enjoy long romantic walks to the fridge
avatar

posts : 46
hugs & kisses : 0
Credit : justinianas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-07-19, 20:02

Nate šiandien nesitikėjo sulaukti jokios pažįstamos kompanijos. Vaikino planai labiau buvo susiję su naujų pažinčių suradimu ir galbūt kokiu vienos nakties nuotykiu, todėl Leitenberg ganėtinai skubėjo prisigert ir po vienos taurelės netrukus jau buvo užsivertęs ir kitą. Nors kol kas Nate dar nebuvo pakankamai apsinešęs ir pralinksmėjęs, jog jau eitų į šokių aikštelę ar pažindintųsi su naujais pašnekovais, vaikinas spėjo apsidairyti, norėdamas žvilgsniu susirasti kokią auką, jeigu nieko neišeitų su žavia barmene, arba ši paprasčiausiai baigtų pamainą ir iškeliautų namo. Pamatęs kelias žavias paneles kiek toliau, vaikinas pats sau nusišypsojo ir sugrįžo prie viskio, kuriuo netrukus pripildė dar vieną stiklinę. Tačiau visai netrukus Nate išgirdo pažįstamą balsą ir pasukęs galvą į šoną išvydo Annabellę. Nė nepasikuklinęs ją akivaizdžiai nužvelgti nuo galvos iki kojų, Leitenberg tik patvirtino savo teoriją, jog kiekvieną kartą jiems susitikus, ši atrodo vis žaviau.
-Juk žinai, čia man kaip antri namai,-šypsodamasis ištarė vaikinas, o tuomet kilstelėjo savo taurelę bei vėl išmaukė ten buvusį skystį. Akivaizdu, skubėjo. O ir nebuvo ko laukti, naktis būdavo daug smagesnė kai jis būdavo išgėręs, drąsesnis ir dar labiau pasitikintis savimi. -Na, spėju už mano nuobodų gyvenimą ir tai, kad dievas sukūrė išsigelbėjimą, pavadinimu alkoholis,-išsišiepęs trumpam pažvelgė į Annabellę ir nusisukęs vėl pripildė savo stiklinę gėrimu. Šitos jau neskubėjo taip greit išgerti, norėjo palaukt, kol ir juodaplaukė gaus savo tekilą, jog už jo pasakytą tostą abu išgertų po taurelę. -Tai taip greitai manęs pasiilgai? Dar visai nesenai matėmės, o štai, vėl mane atsekei..-norėdamas paerzinti merginą, kaip dažniausiai mėgdavo daryti, Nate tik kilstelėjo antakius ir dar kartelį, tačiau kiek subtiliau ją nužvelgė. Velnias, gražios moterys buvo didžiulė jo silpnybė, o ypač, kai buvo išgėręs.
Atgal į viršų Go down
Annabell Chamberlain

avatar

posts : 652
hugs & kisses : 58
Credit : countmysins

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-07-19, 20:43

-Juk žinai, Leitenbergai, kad be tavo rudų akių žvilgsnio negaliu ilgai išverti,- telemundo presentos dvasią pagavusiu, ilgėsingu balsu Anabelė atsakė vilkui. Tokiais pasisakymais buvo sunku sugėdinti merginą, ar ją nesupatoginti, Anabelė dažnai žodžių kišenėse neieškojo. Flėgma padavėją, kuri Anabelės akimis nebuvo jau tokia graži, nors tikriausiai kylantis moteriškas pavydas signalizavo kiek kitą dalyką, pagaliau atnešė merginos gėrimą. Paėmusi nedidelį stikliuką į rankas, alchemikė vėl pasisuko į savo pašnekovą, kuris jau buvo pasiruošęs savo gėrimą, kilstelėjo savo tekilą ir pati pasakė tostą:
-Na, tuomet už tai, kad Dievas sukūrė alkoholį.
Žiūrėdama Neitui į akis, juk neskamba kitaip, susidaužė su juo gėrimais, ir dailiai, kaip pridera, užsivertė gėrimą ir nurijo vienu gurkšniu. Tekila nusileido į skrandį maloniai degindama stemplę, ir ta šiluma po mažu išsiskirstė po visą merginos kūną. Aišku, gražioji padavėja pamiršo apie druskos ir laimo egzistavimą, bet ko čia jau gali tikėtis, gražios dažnai nebūna labai protingos.
-Na, iš tavo švelniai rausvų skruostų spėjų, kad man dėrėtų tave pasivyti,-nuoširdžiai išsišiepus mergina pasakė Neitui. Paigavus barmenę einančią prie kitų žmonių už baro, labai tiesiogine prasme pasigavus, Anabelė švelniai suėmė einančiai merginai už riešo, užsisakė:
-Dar tekilos. Manau iš karto kelis shot'us galite atnešti.
Paleidusi merginos ranką Anabelė parėmė savo veidą į ranką ir pasiklausė Neito:
-Kokie tavo planai šį vakarą? Prisigerti ir prisidaryti gėdos šokių aikštelėje? Ar jau nusižiūrėjai merginą kokią čia ir aš kiek sujaukiau tavo vakaro planus?
Anos ir Neito santykiai buvo išties įdomus atvejis. Jie pažįstami jau kurį laiką, gali vienas kitą draugais, gal ne kalbėjimo giliausiomis temomis ir apie didžiausias baimes draugai, o labiau šventimo draugai, bet vis vien jie sutarė gana neblogai. Žinoma, ne karta ir ne du jie kartu buvo pasinėrę ir į kūniškus malonumus, bet nė karto iš to nepūtė didelio reikalo, ir nei vienas, atrodo, dėl to nekentėjo, kaip dažnai būna tokio tipo santykiuose. Toks bendravimas su kitu žmogumi visuomet būdavo neblogas prasiblaškymas nuo gyvenimo nesąmonių merginai, ir nors nemažai žmonių matydami tokią situaciją pradėtų moralizuoti, ypač merginą (kartais atrodo, kad vis dar 16tas amžius ir feministės nieko nepasiekė šiame pasaulyje), Ana labai džiaugėsi, kad to Neitas niekada nedarė. Ir dėl tokio santykių pobūdžio, alchemikė visada jautėsi laisvai klausdama apie kitas moteris Neito lytiniame gyvenime, tai nebuvo kažkokia nejaukumą sukurianti tema ar liūdinanti labai merginą.


what if?

IT’S FUN TO THINK OF THE WHAT-IF. SCARY, BUT FUN. IT’S LIKE, I THOUGHT THIS DOOR WAS CLOSED BEFORE, BUT HERE IT IS OPEN JUST THE TINEST CRACK. WHAT IF?
Atgal į viršų Go down
Nate Leitenberg
I enjoy long romantic walks to the fridge
avatar

posts : 46
hugs & kisses : 0
Credit : justinianas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-07-23, 19:48

Neitui patiko judviejų su Annabelle bendravimas ir tokiais santykiais jis taip pat niekada nesiskundė. Nors kartais galėdavo pasirodyti kitaip, iš tikrųjų Leitenbergas nebuvo iš tų vaikinų, kurie negalėdavo turėti ir išlaikyti rimtų santykių. Jis netgi būtų jų norėjęs, tačiau niekaip nesutiko tam tinkamos merginos, todėl rinkosi tokias, kurios patenkintų bent jau kūniškus poreikius, o tokių žmonių turbūt reikėjo kiekvienam be išimties. Ir, nors Annabelle buvo pusėtina jo draugė, vaikinas niekada per daug negalvojo apie tai, kaip jų santykiai galėtų kam nors atrodyti iš šalies. Juk tokiems dalykams netgi buvo tam tikras terminas - draugai su privalumais - todėl tai negaliojo vien tik jiems su Chamberlain.
Sulaukęs pritariamo tosto, Neitas tik nusišypsojo ir pabaigęs savo gėrimą sugrąžino stiklinę ant baro bei prisipildė ją vėl. Nors iš pažiūros ir neturėjo kur skubėti, nebenorėjo būti blaivas, todėl stengėsi pagaliau pajausti kaip į smegenis trenkia alkoholis, o ta minutė vis labiau artėjo, mat netrukus Neitą išmušė raudonis ir jis pajuto malonų karštį ant veido. Kaip tik tuomet mergina pareiškė savo pastebėjimą ir Leitenberg tik nusišypsojo.
-Abejočiau, jog pasivysi, bet gali pamėgint,-šypsodamasis ištarė, tačiau nebeskubėjo gerti kitos taurelės laukdamas, kol mergina gaus savo gėrimą ir jiedu galės tai padaryti kartu. Nujautė, jog šiam vakarui jau turi kompanijonę, todėl, kad ir norėjo ją kiek paerzinti, visgi tuo pačiu ir norėjo leisti merginai jį pasivyti. Juk kai abu bus vienodo girtumo, vakaras turėtų būt daug smagesnis nei kai Neitas prisigėręs kaip tapkė kalbės nesąmones, o Annabelle mąstys kaip greičiau dingt iš šio baro.
-Mano judesiai niekada nepridarys gėdos. Kiti turėtų iš jų dar pasimokyt,-kiek suraukęs antakius ištarė lyg būtų įžeistas dėl tokio merginos komentaro, tačiau, žinoma, tai tebuvo vaidyba, nes kažin ar Neitą būtų taip paprasta įžeisti kam nors. Greičiausiai ne.-Bet grįžtant prie tavo klausimo, manau, jog jau radau sau neblogą kompaniją, tai nebeverta ieškot,-šypsodamasis ištarė, tačiau tuo pačiu dar klausiamu žvilgsniu pažiūrėjo į Annabellę lyg norėdamas patvirtinimo, kad jiedu šiandien prisigers kartu ir ji netikėtai nepaliks Leitenbergo čia vieno, juk jis jau apsidžiaugė, kad visgi nereikės jokių naujų pažinčių ieškotis, net jeigu ir barmenė buvo kritusi šiam į akį, bet dabar jau vilkas nebebuvo tikras ar apskritai nori su kuo nors šiandien pažindintis. Vakarą praleisti su pažįstamu žmogumi, prie kurio jis galėjo kalbėti nesąmones ir gert iki nukritimo atrodė daug mielesnis ir geresnis pasirinkimas, todėl Neitas nusprendė ir laikytis šito plano.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
 
Baras
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Baras-
Pereiti į: