rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Humans

Go down 
AutoriusPranešimas
Kristes2
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar

posts : 2227
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥

RašytiTemos pavadinimas: Humans   2017-07-14, 21:57

HumansElijah Morgadé30/3000 × May be takenKas galėjo pagalvoti, kad jaunas, išvaizdus vaikinas, visą savo gyvenime planavęs sukurti šeimą su jauniausiąja iš seserų Lottie ir tapti genties vadu, užbaigs savo gyvenimą tą dieną, kai gavo viską ko kada nors norėjo. Elijah gimė toje pačioje gentyje, kaip ir seserys, Liucijus, Emona ir Athene, tačiau jis niekuomet nebuvo išskirtinis, niekuomet neturėjo jokių galių, tik aukštą statusą, mat buvo vyriausias genties vado sūnus. Juo vaikystės vaikino širdį užkariavo Lottie, kuri tą paskutiniąją gyvenimo dieną tapo jo žmona, tačiau šalia buvo ir Chrysanthe, kuri niekada neslėpė savo jausmų Elijah. Jaunas vyras, pats buvo pasimetęs, nes jam patiko abi, tuo metu draugėmis buvusios merginos. Apsispręsti v vesti Lottie padėjo tik tėvo sutartis su Euan Methuselah. Tad vestuvės įvyko. Tuomet dar niekas nežinojo, kad dviejų žmonių sielų sujungimas apsimainant žiedais ir amžinos meilės įžadais perduodą ir dalį stebuklo - galios. Prieš pat mirtį, bučinių sutvirtindamas vedybas, Elijah tapo raganiumi. Beveik metus jo siela klaidžiojo po kaimelį kaip vaiduoklio, tačiau seserims sukūrus rojų, kuriame pačios liko įkalintos, susikūrė ir dar viena oazė, įkalinusį jį kartu su Athene ir jos dukra. Tris tūkstančius metų jis galėjo tik stebėti kas vyksta žemėje, kol galiausiai vėl išvydo ją - Lottie, kuri per tą laiką buvo visiškai pasikeitusi, tačiau viduje vis dar nešiojosi jo dalelę. Elijah nebesitikėjo kada nors grįžti į žemę ir pamatyti Lottie, galiausiai būti su ja, ir, nepasaint praėjusio laiko, su ja galiausiai sukurti šeimą, nes, ji vis dar tebebuvo jo žmona. Tačiau vieną dieną, baltos durys atsivėrė ir Elijah, bei visi kurie, kalėjo kartu su juo galėjo vėl įžengti į žemę. Mirtis ir prisikėlimas atėmė Elijah galias, tad žemėje pirmą kartą vyras žengė būdamas paprastu žmogumi.

Christopher Rossum42 × Already with usChristopher yra labiausiai gerbiamas miestelio žmogus, kurį visi myli ir tuo pačiu metu bijo, mat vyrukas nėra linkęs nusileisti kitiems ir tiki, kad tikslai pateisina priemones. Gana jauname amžiuje netekęs savo žmonos, jis, nors ir praėjus nemažai metų, o vaikams jau užaugus, pagaliau sugebėjo įsileisti naują moterį į savo šeimą. Gražuolė, vyrui taip apsuko galvą, jog jis pasiryžo ją vesti, nepaisant vaikų ir visuomenės nepritarimo, mat naujoji ponia yra jaunesnė už kai kuriuos Christopher vaikus. Tačiau kaip sakoma, meilė akla. Vyras nuoširdžiai visus tuos metu mylėjo naują savo žmoną, atiduodamas jai viską.Tris metus nuo vestuvių, jų santuoka buvo, galima pagalvoti tobula, visomis prasmėmis. Melaina bandė įrodyti sutuoktiniui, kad myli jį ir jo vaikus. Tačiau gražu negali būti amžinai, žinant tai, jog Melaina ištekėjo dėl visai kitokių paskatų, o ne meilės. Pamažu jie tolo vienas nuo kito, žmona vis dažniau užsirakindavo kambaryje, kuris, jos prašymu buvo įrengtas tik jai. Pavargęs stengtis veltui, Christopher susitelkė ties kitais svarbiais dalykais. Tačiau nepaisant visiškos šios santuokos fiasko, vyras vis dar jautė merginai šiltus jausmus, niekaip nenorėdamas jos paleisti. Tuo pačiu, mieste ėmė kilti neramumai, nepagrįsta baimė. Christopheris jautėsi nesaugus, taip jautėsi ir kiti miestelio gyventojai. Vieną naktį vyrui akis į akį teko susidurti su Ethan, vampyru. Tik per plauką likęs gyvas, vyras ėmė suvogti, jog šiame mieste tokių padarų gali būti ir daugiau. Nuo Christopher vaikystės sklandė kalbos jog Venatores šeima- medžiotojai. Po akistatos su vampyru, šis žodis tapo prasmingesnis, nei kad buvo manyta apie briedžių ir triušiukų medžiojimą. Būtent į tos šeimos namus pasibeldęs Christopher puola uoliai mokytis medžioklės meno ir apie būtybes, kurios, sveiku protu nesuvokiant, egzistuoja ištikrųjų. Mokydamasis vis daugiau, Christopher įgauna kitokios įžvalgos, net nuojautos, tad nenuostabu, kad jo paties žmona ima kelti įtarimus. Ankščiau nepaisęs keisto Melainos elgesio, tik iš tikrųjų atmerkus akis, vyras ima itarti, jog ji gali priklausyti kažkuriem iš tų baisių padarų, pamažu mėginančių užvaldyti miestą. Tik ar pakils vyrui ranka, prieš, nenorint pripažinti, tačiau vis dar giliai širdį mylimą moterį?

Camille Rossum39 × May be takenCamille Christopher jaunesnioji sesuo, miestelio teisininkė ir visų gerbiama advokatė. Po žmonos Caroline mirties, būtent ji buvo brolio ramstis, kai netekties skausmas buvo toks didelis. Camille padėjo broliui išauginti vaikus, tvirtai, visą gyvenimą stovėdama brolio pašonėje. Tačiau vieną dieną Camille tapo nereikalinga.. Būtent tą dieną, kai Melaina tapo Christopherio antrąja žmona. Ilgą laiką Camille mėgino nuversti Melainą, jai pakenkti, ją sužlugdyti, tačiau prieš šią merginą nebuvo nė vieno fakto, kuris pakenktų reputacijai ar pačiai merginai. Ji- nepastumiama. Tačiau Camille niekad nenuleido rankų patraukti šią paslaptingą atsiradėlę iš brolio gyvenimo, net jei tai ir reiškia, kad reikės susitepti rankas svetimu krauju. Tam, lengvai pritaria ir padeda Christopherio vaikai, kurie niekad nejautė simpatijos naujajai pamotei, kuri, akivaizdu, tiko vyrui į dukras, o ne žmonas. Tačiau bet kokie planai prieš merienę tik didina taikinį ant Camille nugaros.

Nate Rossum24 × May be takenNate nuo pat jaunystės buvo širdžių daužytojas, nesutramdomas kazanova, visiškai nekišantis savo nosies į tėvo reikalus ir gyvenantis dėl pramogų, tačiau paskutiniais metais vidurinėje viskas apsivertė aukštyn kojomis - jis sužinojo, kad mamos žudikas ne žmogus. Norėdamas išsiaiškinti daugiau, jis ėmė ieškoti nežmogiškos rūšies atstovų, pradėjo studijuoti genetiką, kad galėtų suvokti apie šių padarų mutacijas ir viską ką sužinojo rašyti į knygą, kurią dabar visi vadina "bestiaire" ir siekia gauti, bet kokia kaina.

Lucy Rossum21 × May be takenLucy yra jauniausia šeimoje, tad nelabai atsimena motiną ir visuomet linkdavo ginti tėvo pusės, taip tapdama jo numylėtine. Nuo mažens domėdamasi politika ir Chriso veikla, ji ėmė sekti jo pėdomis, mokyklą baigė aukščiausiai balais, tuomet įstoji į prestižinį universitetą, politologijos mokslus. Būdama toli nuo namų, nuo šeimos, nuo kontrolės, ji pajuto laisvę ir pradėjo linksmintis. Vakarėliai kiekvieną vakarą, vis besikeičiantys vaikinai, žalingi užsiėmimai. Vieno pasilinksminimo metu ji pastojo. Tik po mėnesio susivokusi kas nutiko sustabdė savo studijas ir grįžo į miestelį prašyti tėvo pagalbos su kūdikio atsikratymu. Blogiausia tai, kad jos vaikelis - raganius siurbiantis visą energiją. O vienintele pagalba gali būti tik ta, kurios Lucy nekenčia labiausiai- tėvo žmona.

Richard Holman45 × May be takenRichard nėra nei pats geriausias vyras, mat net nebando slėpti fakto, kad miega su kitomis moterimis, nei pats geriausias tėvas, tačiau kuomet kalba pasisuka apie valdžią ir įstatymus - jis tas žmogus į kurį reikia kreiptis. Nuo jaunystes valdomas galios troškimo, jis visais būdais stengiasi įsisukti į Rossum šeimos reikalus ir perimti mero postą. Deja, jis nežino, kad šiame miestelyje nepakanka galios ir noro, čia reikia ir žinių apie visus gyventojus, kurių vyras neturi.

Helena Holman40 × May be takenHelena yra viena iš apsukriausių miestelio moterų, gaunanti viską, ko tik užsigeidžia ir puikiai atliekant bet kokį darbą, tačiau ji nėra blogas žmogus, mat viską daro siekdama gerovės savo atžaloms, kurios ne visos yra nuo Richard, nors to niekas ir nežino. Lyginant su vyru, Helena apie antgamtines būtybes žino daug daugiau, mat jos šaknys siekia Helena Ayre, kurios vardu ir buvo pavadinta, nors savo galių niekada neatrado.

Derek Holman26 × May be takenDerek nuo jaunystės buvo žvaigždė visur, kur tik dalyvaudavo, tad tai išugdė savotišką narciziškumą ir perdėtą pasitikėjimą savimi. Tai taip pat lėmė ir tai, kad vyrukas suaugo į psichopatą. Nors iki žmonių žudymo jis dar nepriėjo, tačiau kankinti aplinkinius emociškai ir kartais fiziškai, jam kelia malonumą. Įsirengęs savo namuose slaptą kambarį jis kartais keliom dienom ten uždaro merginas, sužavėtas klube ir patenkinęs savo poreikius prigąsdina, kad jeigu kam nors prasitars - mirs. Žinoma iš šono nepasakytum, kad jis gali užsiiminėti tokia veikla, mat miestelyje jį visi gerbia, kaip vieną geriausių advokatų. Dėl savo dviveidiškumo Derek lengvai apgavo Caroline, apsuko jai galvą ir jau planuoja vestuves, kurios naudą atneš tik jam ir jo šeimai.

Ottilie Holman21 × May be takenOttilie yra Daphne dvynė sesuo, nors jos ir nėra identiškos. Mergina visuomet išsiskyrė iš kitų merginų savo aršiu charakteriu ir laisvu nuomonės išsakymu, nesvarbu tai ką nors žeisdavo ar ne. Nors ir nebuvo laikyta 'mean girl', visi mokykloje jos bijodavo, o ji pati niekuomet nesuprasdavo ko norinti. Ne kartą pabėgusi iš namų ji užsiiminėdavo nešvariais reikaliukais, kol vieną kartą pateko į nuovadą ir joje susipažino su naujai į miestelį atvykusia Venatores giminaite Isabelle. Pažintis su Isabelle pakeitė Ottilie požiūrį į gyvenimą kardinaliai, mat ši sužinojo ne tik, kad yra homoseksuali, bet ir tai, kad pasaulyje žmonės nėra patys pranašiausi padarai. Ne vien simpatija Isabellei, bet ir amžinas adrenalino troškimas vertė Ottilie pasinerti į medžiojimo nuotykį kartu su naująja drauge, nepaisant to, kad Isabelle tam priešinosi.

Daphne Holman21 × May be takenDaphne yra Ottilie dvynė sesuo, nors jos ir nėra identiškos. Daphne visuomet buvo ramaus būdo, vengdavo viešų vietų, nors draugų turėjo ne vieną ir ne du. Kai sesuo pabėgdavo iš namų, mergina visuomet sugebėdavo pirmoji ją surasti ir parvesti iki namų, kol tėvai nesužinojo ir nesukėlė skandalo. Nuo vaikystės besidomėdama knygomis ji netyčią užtiko seną prosenelės dienoraštį, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodė kaip bet kuris kitas, tačiau paskutiniai išplėšti puslapiai privertė ją domėtis tuo labiau. Deja, ne visada sugebi rasti tai ką nori, o nuo perdėtos manijos ji atsidūrė psichiatrinėj, kur gulėjo metus. Nors ir turėjo pagerėti, jai ten dar labiau susisuko galva. Na, bent jau taip ji galvoja, nors iš tiesų tik dabar pradėjo veržtis jos magija, kurios šeimoje niekas kitas neturi.

Stefan Holman30 × May be takenStefan yra itin uždaras, paslaptingas, retai su kuo kalbantis, tačiau karts nuo karto pratrūkstantis dėl nevaldomų pykčio priepuolių. Nors su pykčiu ir seniau sunkiai tvarkėsi, po tėvų mirties kone sulaukėjo ir netyčia užmušė metais vyresnį vaikiną, kuris lindo prie jo jaunėlės sesers. Nevaldomi pykčio priepuoliai ir sesers skatinimas privetė Stefaną ne užsidaryti psichiatrijos klinikoje, o imtis medicinos mokslo, tai, jų abiejų galva, buvo geriausias sprendimas, norint pasirūpinti savimi. Dėl nužudymo Stefanas buvo išteisintas, pripažinta, kad tai buvo būtinoji gintis, tad mokslų pabaigimas ir troškimas naujo, švaraus gyvenimo, privetė jaunuolius pagalvoti, apie dėdę Richard, ir jo pakvietimą į Niuportą. Atvykus į miestelį Stefan greitai susirado darbą ligoninėje, būstą, net šiek tiek draugų. Vaikiną itin svetingai pasitiko merienė Melaina, tačiau dėl nenoro susipykti su įtakingiausiu žmogumi mieste, meru, Stefano bendravimas su ponia buvo labai diskretiškas ir oficialus, nors, moters žavesio apkerėtas vaikinas drįsdavo pasvajoti apie kažką daugiau. Nepadorias mintis greitai nutraukė sesuo, kuri, susipažinusi su Venatores šeima, visad ėmė brolį kartu, kai reikdavo keliauti į svečius vakarienės. Šeima atrodė daug keistesnė, nei kitos aplinkui, tačiau, tai kas laukia Niuporte pranoksta viską. Smalsumas Stefaną vedė perlipti savo komforto zoną ir artimiau susibendrauti su paslaptingaja šeima...

Leah Holman28 × May be takenLeah kai kuriems gali pasirodyti visiškai išprotėjusi, mat yra linkusi nerti tiesiai į pavojus, pastebėti pačias smulkiausias detales, kas leidžia jai suvokti daugiau, nei kitiems. Jos intelekto lygis taip pat yra aukščiau vidutinio, tad dar mokykloje, norint pateikti į palaikymo šokėjų būrį, jai teko apsimesti esant kvailute. Mokykla baigėsi, prasidėjo tikras gyvenimas, tad Leah grįžo į buvimą savimi. Tėvų žūtis taip paveikė merginą, kad ši troško tapti tyrėja-detektyve. Įstojusi mokytis ir mokslus baigusi aukščiausiais balais, savo įžvalgas mergina tik sustiprino. Stefan neteko ilgai kalbinti sesers vykti į Niuportą pas dėdę, nes Leah troško rasti darbą pagal specialybę. Nauja vieta, nauji žmonės, naujas požiūris į ją, kuris šį kartą buvo daug geresnis. Naujame mieste Holmanus draugiškai priėmė ne tik Rossum šeima, nepaisant įtampos tarp Richard ir Christopher, bet ir Venatores, kuriems, atrodo, reikia kuo daugiau pagalbos iš paprastų žmonių. Nors, Leah nieko kolkas nežino apie antgamtines būtybes, tačiau gyvanant Niuporte, tai tik laiko klausimas, kiek ilgai...


She had power over the most magnificent forces on Earth, but she still didn’t feel like she had power over the most important thing of all—her own heart ♥️.
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
 
Humans
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Sweet Sin :: All that is needed :: Veikėjų sąrašas-
Pereiti į: