rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Hunters

Go down 
AutoriusPranešimas
Kristes2
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar

posts : 2227
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥

RašytiTemos pavadinimas: Hunters   2017-07-14, 21:46

HuntersPhillip Venatores31 × Already with usVyriausiasis Venatores šeimoje, po tėvų mirties likęs atsakingas už jaunesniuosius. Nors medžioklė jį ne itin traukė, suaugęs priėmė tai kaip savo pareigą ir gyvenimo tikslą, tad įsidarbino policijos nuovadoje, kurioje dėl įgimto talento mokėjo elgtis su ginklais ir gelbėti gyvybes, ir greitai kopė karjeros laiptais, kol pakeitė senąjį šerifą. Kuomet Evelina sudarė sąjungą su Katherina, Phillip buvo pirmasis apie tai sužinojęs. Nors iš pradžių paslaptinga, 3000 metų senumo gražuolė jam atrodė itin įtartina, vėliau pradėjo jai jausti simpatiją, kuri peraugo į meilę ir visišką pasitikėjimą, suteikiant jai šansą prisijungti prie jų medžiotojų šeimos. Venatores vyriausias, visada jautė grėsmę mieste, ir tai tik patvirtino keistas miesto mero Christopher apsilankymas su neaiškiomis užuominomis apie keistus padarus. Vyro susirūpinimas miestu ir jo gerove, sužavėjo Phillip, tad nusižengęs medžiotojų taisyklėms, jis pats asmeniškai ėmė mokyti Christopherį medžioklės meno, pamažu atskleisdamas tikrą realybę, kurios nesimatė per gražią iššorę.

Evelyn Venatores27 × May be takenvienintelė mačiusi, kaip jos tėvai buvo užpulti ir sudraskyti naujai kraujo troškulį pajutusio vampyro, kas lėmė, jog ji visa širdimi atsidavė medžioklei ir neapkenčia visų, kurie išsiskiria iš žmonių rūšies. Keršto troškimas vertė ją siekti daugiau galimybių išnaikinti visus kraujasiurbius, mėnulio vergus ir šarlatanus, tačiau buvo sunku rasti tokį būdą, iki kol jos kelyje nepasirodė Katherina. Iš pažiūros niekuo neišsiskirianti mergina, greitai prikaustė Evelyn dėmesį, o nerišlios užuominos ir kalbos prikaustė medžiotojos dėmesį. Katherina užuominomis atskleidė būdą, kaip sustiprėti. Tačiau tam reikalinga raganos pagalba. Ar Evelyn išdrįs peržengti savo, kaip medžiotojos inkstinktą, dėl galios, kuri gali pražudyti daug baisesnius, ir galingesnius padarus? Jausdama meilę ginklams pabaigusi mokslus ji atidarė nuosavą parduotuvę, kurios rūsyje galima rasti viską, kas gali sunaikinti bet kokį padarą.

Samuel Venatores26 × May be takenVisuomet buvo pats ištikimiausias tėvo mokinys. Vos tik pradėjęs vaikščioti jis ėmė mokytis kovos meno, ginklų prieš vilkus ir raganas, paslapčių, ankščiau, nei bet kuris kitas šeimos narys buvo išleistas į medžioklę ir savo sąraše turi jau triženklį nudobtų pabaisų skaičių. Nors ir yra tobulas medžiotojas, po tėvų mirties jo charakteris tapo itin sudėtingas, o ryšys su šeima nutrūko, jam tampant vienišu medžiotoju ir keliaujančiu po pasaulį.Tačiau kelionės neatstojo, to, ką vyras visad turėjo namie, tad Sam grįžo ir vėl prisijungė prie šeimos, nors nė neketina apsimetinėti, kad gali gyventi kaip eilinis žmogus ir priešingai, nei jaunesnis brolis, nestoja mokytis, o padeda Evelyn darbe.

Adam Venatores24 × May be takenPats jauniausias šeimoje, tad vienintelis, kuriam niekuomet neteko medžioti su tėvais, kad neišugdė jo noro žudyti. Kitaip tariant - Adam yra pacifistas, kuris medžioja tik tuomet, kai žino, kad tas padaras yra padaręs kažką itin blogo ir nusipelno mirties. Kitais atvejais jis gana gerai sutaria su antgamtiniais padarais ir stengiasi kai kuriuos iš jų apsaugoti, demokratiškai sudarydamas sutartis, kurias Phillip pasirašo, taip duodamas žodis, kad bus paskelbtos paliaubos. Žinoma, tai kelia Samuel didžiulį pasišlykštėjimą jaunėlio elgesiu ir jo pasirinkimais, dėl ko jie ne itin sutaria tarpusavyje.

Isabelle Venatores23 × May be takenNepamena savo tėvų, mat jie mirė merginai būnant visiškai jaunai, tad ją įsivaikino ir kaip savo augino tėvo brolis ir jo žmona. Būdama vaikas ji ne itin domėjosi medžiokle, mat ją labiau traukė mada ir grožis, o ne kovos menai ar ginklai. Jaunystėje suvokusi, kad jos netraukia vaikinai, pradėjo laiką leisti su merginomis. Pirmoji jos meilė buvo itin saldi ir regis nesibaigianti iki tol, kol per pilnatį vilku tapęs vaikinas, sudraskė žavią raudonplaukę į skutus. Jausdama neapsakomą pyktį ir nusivylimą, Bellė pašventė savo gyvenimą kerštui. Po pusės metų treniruočių su mylimiausiu pusbroliu Samuel, ji jau buvo pasiruošusi visiems laikams palaidoti tą vilką. Pirmasis nužudymas sužadino jos viduje norą tai tęsti, tad nesustodama treniravosi ir dabar yra viena geriausių savo srityje, nors priešingai nei pusbrolis, niekuomet nepamiršo visuomeninio gyvenimo. Isabelle tikriausiai vienintelė iš nedaugelio medžiotojų su laboutin aukštakulniais ir puikiu stiliaus pojūčiu.

Amica Methuselah/ Anastasia Mortemengel 44/3000 × May be takenAmica yra pats švelniausias ir tyriausias žmogus, kokį tik galima sutikti. Jos per visus metus nepakeitė nei mirtis, nei įkalinimas dangaus kalėjime, nei visas matytas skausmas. Jeigu kada nors galvojote, kaip gali atrodyti angelas, tai jis atrodytų būtent taip. Nors niekada neturėjo jokių galių, kaip kad jos sesuo, kuri buvo laikoma genties žiniuone, Amica davė šiam pasauliui penkis nuostabius vaikus, kuris kiekvienas buvo magiškas, išskirtinis. Su paskutiniosios, Selenia, gimimu jauna moteris pasimirė. Visi galvojo, kad ji iškeliavo į geresnę vietą, tačiau dukrų magija laikę moterį ant žemės, vaikščioti ir stebėti, kaip kiekvienas iš vaikų vis labiau auga, stiprėja, kaip įsimyli ir keršija. Kerštas jai buvo svetimas dalykas, tad stebėdama, kaip dukterys žudo, įkalina kitus kalėjimuose, ji meldė dievų pasigailėjimo, kad leistų jai bent kartą sugrįžti pas dukras ir pasakyti joms, kad taip gyvendamos tik pakenks sau. Ir jos maldos buvo išklausytos. Nežinia ar tai buvo dukterų sukurti laiko kalėjimai, ar kažkas iš aukščiau pasirūpino, kad moteris galėtų grįžti, tačiau ji įstrigo vietoje, su keistai apšviestomis durimis, žinodama, kad turi laukti, kol jos atsivers. Po kelių metų jos atsivėrė, tačiau ne tam, kad išeit, o tam, kad ateit - prie jos prisijungė Euan. Taip jie tris tūkstančius metų ir praleido kartu, laukdami kol durys atsivers, o tai kaip žinia, gali nutikti bet kurią minutę... Ji grįžo, tačiau viskas jau nebuvo taip, kaip ankščiau. Amica, kuri dabar save vadino Anastasija, mat toks buvo vardas moters, kurios bemirštančiame kūne įstrigo sena siela, prarado visus savo prisiminimus apie laiką praleistą danguje ir prieš jį. Viskas ką ji prisiminė - meilė Hansel ir noras žudyti antgamtines būtybes, apie kurias dėl kažkokios tai priežasties vis dar žinojo viską.

Euan Methuselah/Hansel Mortemengel49/3000 × May be takenEuan visuomet buvo tvirtas vyras, tačiau tai jo neparengė visiems būsimiems išgyvenimams, kuomet mylima žmona pradės vieną po kito gimdyti magija savyje laikančius vaikus. Tuo labiau, jis nebuvo pasirengęs, kad viena iš atžalų, paskutinioji, bus tikra velnio sėkla ir atims jo mylimosios gyvybę. Taip, Selenės šis vyras niekuomet nemėgo, ir, Euan griežtai buvo uždraudęs tiek žmonai, tiek jos seseriai Attarai kada nors ištarti šį vardą garsiai. Tačiau su metais pastebėjo, kad ir kitos jo atžalos nėra tokios šventos ir tyros. Gentyje kilus visiems sumišimams, jis norėjo pats atimti iš savęs gyvybę ir nukeliauti pas Amicą, tačiau jos sesuo, genties žynė, pasakė, kad Amica ne mirusiųjų pasaulyje ir vienintelis būdas pas ją nukeliauti - išgerti žolelių nuovirą, kuris atskirtų sielą nuo kūno. Ilgai negalvojęs, po dukterų dingimo, Euan taip ir padarė. Sielai ilgai klaidžioti nereikėjo. Jis jautė trauką, kuri nuvedė pas gyvenimo meilę su kuria iki šios dienos laukia, kol prasivėrusios durys leis jiems grįžti pas vaikus... Jis grįžo, tačiau viskas jau nebuvo taip, kaip ankščiau. Euan, kuris dabar save vadino Hansel, mat toks buvo vardas vyro, kurio bemirštančiame kūne įstrigo sena siela, prarado visus savo prisiminimus apie laiką praleistą danguje ir prieš jį. Viskas ką jis prisiminė - meilė Anastasijai ir noras žudyti antgamtines būtybes, apie kurias dėl kažkokios tai priežasties vis dar žinojo viską.

Amelia Mortemengel25 × Already with us Kaip reikia jaustis merginai, kuri, visą gyvenimą gyveno ramų, niekuo neįprastą gyvenimą, kai jos tėvai, kuriuos Amelia pažinojo visą gyvenimą, staiga ėmė per naktį ir pasikeitė? Anastasią, Amelios mamą beveik buvo pribaigęs kraujo vėžys, daktaras buvo davęs ne daugiau kelių dienų. Tačiau ji, staiga prabudo ir tapo sveika. Netikėtas tėvų noras persikelti į iki šiol Ameliai negirdėtą miestą, keistos, nerišlios, galima pagalvoti, beprotiškos jų kalbos, ir staiga atsiradęs potraukis ginklams ir norui žudyti. Amelia, ne kartą galvojo palikti tėvus, grįžti namo į Naująjį Džersį, tačiau, mergina tikėjo, jog jos tėvai stipriai negaluoja, ir jiems reikalinga pagalba. Tad vos įsikūrus Niuporte, Amelia ėmė ieškoti psichiatrijos klinikos. Tačiau miestelyje gyvenimas buvo kitoks... Čia tarsi dvelkė paslaptingumu, gal net magija? O, tiek Anastasia tiek Hansel čia jautėsi lyg namie, lyg visada čia būtų gyvenę. Ką gi, tai tiesa. Nusprendusi pasilikti ilgiau, Amelia ketino pažinti miestą, tačiau ji net neįsivaizduoja kas jos laukia... Galbūt, tėvų numylėti ginklai bus vienintelis dalykas, padedantis išgyventi?

Alethea Dea Haas25/2000 × Already with usSavais laikais ši mergina neteko svarbiausio dalyko: šeimos. Pasiryžusi padaryti viską, ką reikės, kad tik sugautų tuos, kas išskerdė jos šeimą. Atgamtinės būtybės tais laikais gal ir nebuvo didžiulė paslaptis, ir Alethea tikėjo jog tai vienos iš raganų darbas. Pagavusi Heleną ją kankino, laukdama jos prisipažinimo. Tačiau Helena atskleidė merginai ties. be jokios sąžinės graužaties, skrupulų, Helena,pristatė savo pačios dukrą, Aurorą, kaip Aletheos šeimos žudiką. Žinanti ką reiškia netekti šeimos, kai pačios šeima byrėjo į šipulius, Helena pavertė Alethea pirmąja medžiotoja. Stipria, greita, jėga prilygstančia vampyrui, kartu perteikdama ir žinias apie antgamtines būtybes. Alethea paleido Heleną ir pasileido į Auroros paieškas, pakeliui žudydama visas antgamtines būtybes, kurios tik pastoja kelią tikslo link. Vien žudymu mergina neapsitoja, nes tarp baisių padarų pasitaiko ir tokių, kurie nori padėti, tad medžiotoja mielai su jais sudaro sutartis.


She had power over the most magnificent forces on Earth, but she still didn’t feel like she had power over the most important thing of all—her own heart ♥️.
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
 
Hunters
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Sweet Sin :: All that is needed :: Veikėjų sąrašas-
Pereiti į: