Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Pieva

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Pieva   2017-05-21, 21:46

...
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-21, 21:53

Bėgančios minutės vis labiau artino Tobias ir Macaria prie šio vakaro svarbiausio pasimatymo punkto. Punkto, kuris turėtu šį pasimatymą paversti įsimintinu ir pridėti tą tobulumo prieskonį. Tad štai dar labiau paspaudus greičio pedalą, Tobias jau įsukinėjo į tuščią ir tyla alsuojančią automobilių stovėjimo aikštelę. Sustojus arčiausiai aikštelės krašto, vampyras užgesino variklį ir trumpam žvilgtelėjęs į gražuolę šalimais, šėlmiškai nusišypsojo kilsteldamas pirštus ir pataisydamas raištį ant jos akių.- dar kol kas nenusiimk jo,- žaismingai taręs, Joel tyliai nusijuokė ir išlipęs laukan, apėjo automobilį, atverdamas keleivio dureles ir palinkęs vidun, atsegė merginos saugos diržą ją apglėbdamas per liemenį ir padėdamas išlipti laukan. Užrakinęs savo transporto priemonę, Christensen akimis susirado objektą, kuris buvo čia pastatytas jo nurodymu ir apglėbęs raganaitę per liemenį kartu su ja nužengė jo link, vis dar neleidžiant Astrid matyti kur jie keliauja. Jei jau staigmena, tai iki galo. Pasiekus keistu ūžesiu ir karščiu atsiduodantį objektą, Christensen žvilgsniu susikalbėjo su čia buvusiais darbuotojais ir kreivai šyptelėjęs laisva ranka jiem mostelėjo keliauti savais keliais. Akimis pasekęs darbininkus, Tobias palaukė kol šie dings iš akiračio ir galiausiai pasisukęs į Macarią pritūpė, ranka apsivydamas raganaitės liemenį, o kita jos kelius, taip pakeliant į glėbį ir vos po sekundės ir kelių žingsnių pastatant Laforet ant kiek kitokio materialo žemės. Taip pat ir jam atsiradus toje pačioje erdvėje kur mergina, Tobias švelniai pasodino tamsiaplaukę ir dar kol kas netardamas nė žodžio timptelėjo kelias virvutes, ko pasekoje sudrebėjus žemei po kojomis, pasijautė kiek didesnis vėjo gūsis. Dar keletas akimirkų ir vampyras pasisuko į gražuolę, lūpose iškreipdamas šėlmišką vypsnį,- nagi, raganėle, gal norėtum kiek apsižvalgyti?- valiūkiškai pasiteiravęs, Joel klausiamai iškėlė antakį ir patrynęs tarpusavyje delnais, pradėjo stebėti Astrid reakciją.
Paslaptingas objektas ir vaizdas iš jo:
 
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-21, 22:41

Visą kelią užrištomis akimis prasėdėjusi automobilyje, Macaria išties nesijautė labai jau jaukiai. Tikriausia pirmą kartą jai buvo tekę taip tiesiogine to žodžio prasme, aklai vykti kažkur su vaikinu. Kelis kartus bandžiusi pagudrauti ir bent priversti vampyrą nors šiek tiek užsiminti kur jie vyksta, tačiau tik nesėkmingai sulaukusi kantrybės raginimų Laforet kaip niekad nekantravo. Regis net kelionė pasidarė per daug ilga. Vis nervingai besimuistydama sėdynėje, pagaliau sulaukė kol mašina sustos. Su Tobio pagalba išlipus, ir regis jiems kažkur paėjus, o netrukus net vyrukui ją kažkur pakėlus, o po bateliais pajutusi kiek kitokį pagrindą nei prieš tai, raganėlė net pamindžikavo vietoje, o dar tie garsai ir vėjo gūsiai, visiškai nekėlė saugumo jausmo. Galiausiai šviesiaplaukiui ją pasodinus, bei pasiteiravus ar norinti apsižvalgyti, brunetė nebelaukusi nė akimirkos, timptelėjo raištį žemyn taip jį atsirišdama. Atsivėręs vaizdas ir tai, kad jie jau kilo nuo žemės, pribloškė merginą. Šokoladiniam žvilgsniui praplatėjus, netariant kol kas nė žodžio, Astrid pravėrė vos lūpas imdama dairytis ir refleksiškai įsikibusi pirštukais į staliuko priešais ją kraštus,- Čia taip gražu, - pakėlė žvilgsnį į prie jos stovintį Christensen, pažvelgiant į jo gilų žvilgsnį ir neiškentusi pati pakilo ant kojelių iškart apsivydama vampyro kaklą rankomis, - Tobias Christensen romantikas... ir kas galėjo pagalvoti... ar į tave kartais koks žaibas netrenkė, tuo laiku, kai nesimatėm?, - žaismingai kilstelėjęs antakiukas, buvo greit nulydėtas gūviu juoku, nurimstančiu vos labiau pasistiebusi užvėrė akis, saldžiai lūpomis apglėbdama apatinę vaikino lūpą.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-21, 23:23

Christensen tikrai nebuvo pasimatymų guru. Iki šios dienos, jis jų net neorganizavo, ir vienintelis sąlytis su tokio tipo įvykiu buvo tik romantinių filmų dėka. Šiuos žiūrint per plokščiaekranį televizorių. Todėl, tai, kad jis sugebėjo sugalvoti ir dar įvykdyti tokią mintį, kaip pasiskraidymas su oro balionu, stebint saulėlydi ir dar vakarieniaujant, nustebino net patį vampyrą. O ką jau kalbėti apie Macarij’os susižavėjimą, atsispindintį jos dailiame veidelyje. Stebėdamas kaip raganaitės veidu ritasi įvairių emocijų bangos, Tobias negalėjo susilaikyti plačiai neišsišiepęs. Jis taip šypsojosi, kad nuoširdaus džiaugsmo krislelis persidavė ir į jo melsvą žvilgsnį. Patikėkite, jo gyvenime tiek daug džiugesio, kiek jis sugebėjo patirti vos per kelias dienas būnant su šia dailia raganaite, nebuvo matyti jau daugiau nei tik kelis dešimtmečius. Laforet staiga pakilus ant kojų, Tobias tyliai nusijuokė delnus priglausdamas prie merginos šonelių, ir lėtai nuslysdamas ant jos nugaros. Kur, tiesa, ilgai neužsilaikę delnai, nuslydo kiek žemiau, ant merginos užpakaliuko. - aha… kupidonas vieną žaibą man į sėdimąją pasiųntė, lyg žinodamas, kad man to prireiks,- tyliai sukrizenęs, Christensen valiūkiškai vyptelėjo, lūpų kampus trumpam timptelėdamas žemyn ir žvilgsniu užgaudamas taip arti jo atsiradusį šokoladinį žvilgsnį. Žaismingai spustelėjęs mergaitės bandeles, Joel užvėrė savo akių vokus, pajausdamas kaip saldžios ir putlios gražuolės lūpos apgaubia jo apatinę lūpą. Vos kilstelėjęs vieną lūpų kampą viršun, Tobias labiau prisitraukė moterį, savo lūpomis apsikabindamas Laforet viršutinę lūpą, ir liežuvio galu šią švelniai apvesdamas, kol kantrybės siūlui nutrūkus, šviesiaplaukis rimtai ir karštai įsikibo į raganaitės lūpas, liežuviu įsibraudamas į jos burną. Tačiau, net jei ir jiem atrodė, kad šis bučinys dar tik pradėjo įsisukti, jis tęsėsi ilgokai, ir vyrui pajutus, kad kaikam trūksta oro, nenoriai atsišliejo, kreivai šyptelėdamas ir lūpomis nusitiesdamas kelią per skruostą, žandikaulio liniją ir kaklą link Macarij'os ausies,- džiugu, kad tau patiko, princese,- švelnus, it vėjo gūsis, vyriškas tembras užgavo tamsiaplaukės ausį, Christensen dantims grybžtelint merginos ausies spenelį, o lūpoms netrukus nutūpdant lipšnų ir užlaikytą bučinį ant duobutės, po ausimi.
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-22, 02:14

Macaria niekada nebūtų pagalvojusi, kad kada atsiras tokioje panašioje vietoje su Tobijumi. Šis vampyras niekada nebuvo linkęs į mielus romantiškus dalykėlius. Visada reiklus, visada apeinantis visas jo galva banalybes jis tiesiog labiau buvo linkęs laiką leisti kitaip. Vakarėliai, draugų susibūrimai, triukšmingos vietos, štai kas buvo jo varikliukas. Ir tai vargino Laforet. Nors tokių vietų ji kartkėmis visgi nevengdavo, nuolat juose suktis jai jau buvo per daug. Todėl toks netikėtas Joel poelgis ne tik stebino, bet ir buvo sunkiai įtikimas. Dalis jos net manė, kad jis tai daro vien dėl jos. Aukojasi vien trokšdamas sugrąžinti jų santykius. – Ir dabar tikrini, ar į manąją niekas netrenkė?, - aiškiai pakomentavusi vaikio įnirtingą jos užpakaliuko gniaužymą, nepagailėdama žaismingumo kilstelėjo antakiuką, kol švelnus brunetės juokas užpildė vėjo keliamus garsus. Karštas bučinys sujungęs jų lūpas aistros kupinam sąlyčiui, vertė Astrid stipriau prisispausti prie tvirto vyro kūno. Artumui.  Pirštų pagalvėlėmis stipriai įsirėmusi į šviesiaplaukio sprandą, ji tiesiog atitrūko nuo realybės. Lyg ši akimirka, ši aplinka ir Christensen šalia, tapo tobulu paveikslu svajonės, sapnų ir meilės romanų kuriamų istorijų. Tikra, tačiau taip sunkiai įtikima. Pasibaigęs ir nutrūkęs bučinys, Joel lūpom drėgnai nuslystant per raganos skruostikaulį, ir ji neskubėjo atverti akių, nenorėjo.... o gal tiesiog bijojo, viso to pabaigos. Leisdama plaučiams giliai prisipildyti deguonies, užgaunamo vyriškų kvepalų aromato, ji suspaudusi vis dar tvinkčiojančias lūpas, šyptelėjo. Jautė kaip josios krūtinėje tarsi atgijusi iš amžino miego sąstingio blaškėsi širdis. Pirštukais nuslydusi švelnia oda nuo vampyro sprando ant kaklo, ji įrėmė nykščius į jo skruostikaulio šonus ir pagaliau jos šokoladiniam žvilgsniui prasivėrus, saulėlydžio raudonumo šviesoje jam dar labiau patamsėjus, privertė vaikiną atsisukti į ją... į jos veidą. – Tai tobuliausia ką esu kada turėjus, - tylus šnabždesys užgavęs vyro lūpas, jos žvilgsniui skverbiantis į  jo akis, kol vėl nutupdžiusi saldų, jausmų kupiną bučinį ant lūpų, apsisuko Tobio glėbyje, atsiremdama nugara į jo krūtinę, jo rankom kartu su savosiom apglėbiant save ir sunėrusi jų abiejų rankų pirštukus, šiek tiek atlošė galvą į Joel petį, giliai atsidusdama, tiek mintimis tiek žvilgsniu atsiduodama nepakartojamam reginiui. Laforet nė negalėjo numanyti, kad visai šalia jų miesto, visai čia pat buvo tokių gražių vietų kaip ši. Tokių tobulų, nors tikriausia didžiąją dalį to darė ne vien įstabus peizažas.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-22, 02:55

Gal jis elgėsi ir kiek neatsargiai dėl viso to savo vidaus parodymo, taip sukeliant per daug klausimų ir nesutapimų gražuolės akyse, bet jam tai kol kas buvo nė motais. Teisindamasi, tuom, kad laikas žmones keičia, vyras ir toliau elgėsi kaip tinkamas, taip bandydamas pavergti raganaitės širdį. Juk logiška, kad ji turi pamilti tikrąjį jį, o ne tą senąja Tobias versiją, kurią Laforet be didelių pastangų paliko vos šiam prasižengus. - būtent… juk reikia pažiūrėti ar neesame abu veikiami to įdomaus žaibo,- plačiai ir velniukiškai išsišiepęs, Christensen lyg niekur nieko atsakė, netrukus galva persisverdamas per gražuolės petį ir pažvelgdamas į jos užpakaliuką, kurį kaip tik šiuo momentu labai smagiai gniaužė savo pirštuose. Veiklai pasisukus link bučinio verpeto, vyras ir vėl prarado savikontrolę. Su lyg kiekvienu nauju bučiniu, šios tamsiaplaukės poveikis vyrui stiprėjo. Priklausomybė, karštis vilnijantis jo kūnu, minčių išblukimas ir aplinkos susiliejimas į vieną, paliekant tik šiuodu erdvėje, vis didėjo ir po truputi stūmė Joel link bedugnės krašto. Krašto į tą beribę meilės prarąją iš kurios kelio atgal nebuvo. Bet keisčiausia tai, kad Tobias tam nesipriešino. Šis vampyras it koks aukščiausio lygio mazochistas, mėgavosi tuo artėjimu link skardžio ir nepaliaujamo kaltės jausmo stiprėjimo, taip ir pradedant laukti viso ko pabaigos. Visgi, dabar gerdamas į save skvarbų gražuolės žvilgsnį, vampyras įdėmiai klausėsi su švelniu vėjo gūsiu susiliejančių žodžių, - aš taip pat,- tylus murmesys nepastebėtai prasprūdo pro Christensen lūpas, karštam vaikino alsavimui nuglostant Macarij’os lūpas, o jo giliam žvilgsniui niekaip neatitrūkstant nuo Laforet akių. Ir jis kalbėjo tikrai ne apie šį vakarą. Pasimėgavęs trumpu bučiniu, kurį jis dar viena sekunde prailgino pats ištempdamas kaklą ir nepaleisdamas gražuolės jai net kiek atsitraukus, Tobias kiek rūškanai vyptelėjo, vis dėlto apsivesdamas lūpas liežuvio galu ir leisdamas merginai apsisukti jo glėbyje. Raganaitei patogiai įsitasius, Christensen kilstelėjo vieną lūpų kampą viršun, švelniai spusteldamas sunertus judviejų pirštus ir tvirčiau prispausdamas gražuolę sau prie krūtinės, kol lūpomis prigludęs prie tamsiaplaukės petuko, Joel smulkiais bučiniais nuslydo kiek labiau link krūtinės, tačiau tik liežuvio galu apvedęs odos lopinėlį ties raktikauliu, lūpas priglaudė prie duobutės po ausimi, o galiausiai ir prie viršugalvio. Dabar akis nukreipdamas į besileidžiančią saule ir pasinerdamas į akimirkos žavesį.
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-22, 15:18

Dangų vis labiau pasiglemžiant paskutiniesiems saulės spinduliams, Macaria susižavėjusi stebėjo reginį. Buvo gera justi švelnų vėją, vis lengvai glostantį jos plaukus, šiltą vyro glėbį, saugiai laikantį ją savo prieglobstyje ir lipšnius karštus bučinius, vis paliečiančius jos odą, kūnu pasiunčiant malonias virpesių bangas. Veide vis laikantis lengvam šypsniui, mergina sukabintose jų rankose, nykščių pagalvėlėmis švelniai glostinėjo vaikino riešus, vis negebėdama sulaikyti spurdančios širdies. Buvo keista taip jaustis. It paaugliai pirmą kartą patiriančiai tikrą susižavėjimą, o gal net meilę. Ši aplinka, ši akimirka tiesiog užbūrė. Ir jei iki šiol Astrid nors kiek dvejojo dėl savo sprendimo, vėl prisileisti šį vyrą arti, ji dabar suvokė, kad tai išties vedė prie kažko labai gražaus... Gražaus kaip ir šis peizažas. Giliau įkvėpusi, po netrumpos įsivyravusios tylos, Laforet pakreipė šiek tiek galvą, pasukdama veidelį į šviesiaplaukio. Šokoladiniu žvilgsniu lėtai nuglosčiusi jo veido bruožus, ji šyptelėjo, - O kodėl tu manęs nepaklausei, ar aš bijau aukščio? Nes manau, kad mane tuoj ištiks fobijos priepuolis, - ramiu ir pakankamai rimtu tonu išdėsčiusi vieną po kito žodžius, raganėlė nekaltai sumirksėjo žvelgdama į Tobias akis. Melsvas ir dabar taip tobulai savo šviesuma atspindinčias priešais juos tviskančio saulėlydžio spalvas. Kiek užsižiūrėjusi į gilų vampyro žvilgsnį, galiausiai leido juokui prasprūsti pro jos lūpas. – Juokauju. Jei gebėčiau, dabar pat priverčiau tą saulę sustoti ten vietoje ir mielai taip ir skraidyčiau čia su tavim, - tylus švelnumo kupinas moters balsas, įgarsino jos mintis, prašančias visa tai tiesiog sustabdyti. Pamiršti visa tą civilizaciją laukiančią apačioje, pamiršti viską, praeitį, ateitį, tiesiog pasiliekant dabartyje, juk ir taip viskas dabar buvo pasakiška.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-22, 17:12

Po truputi temstantis dangus ir blankstantis saulėlydžio raudonis, buvo tikrai vis dar pritrenkiantis vaizdas vyro akims. Tačiau, jam buvo maloniau žvelgti į Macaria. Stebėti jos spindinčias ir užsihipnotizavusias akis, švelnų ir pasigerėjimą išduodantį lūpų linkį, ir tą dailių, moteriškų bruožų išvagotą veiduką. Tad paskutinias akimirkas jis tiesiog praleido žvilgsniu glostydamas savo rankose laikomos gražuolės siluetą, kol šiai neatsisukus ir neprakalbus, sumirksėjo, grįždamas į realybę, nuo kurios pasirodo jis buvo gana stiprokai atitrūkęs. Tyliai krenkštelėjęs, vampyras susiaurino savo melsvą žvilgsnį.- nes ruošiausi tuo pasinaudoti, mieloji,- kreivai ir velniukiškai kryptelėjęs lūpas, Joel kiek suktai nužvelgė mergaitę, tvirčiau ją apglėbdamas ir nutūpdydamas mažą bučinį ant Laforet nosies galiuko, o vėliau ir ant jos lūpų. Žinoma, jis turėjo pasiteirauti ar mergina neturi kokių fobijų aukščiui, bet pirma: jis nenorėjo išsiduoti, o antra: Christensen žadėjo pasinaudoti tokia proga ir visą kelionę pasidžiaugti tvirtu gražuolės apsikabinimu ir jos tirtėjimų jo glėbyje, taip pilnai atsiduodant į šio vyro rankas. Juk kokiam vaikinui nepatinka būti moters herojumi ir vieninteliu asmeniu pasaulyje, galinčiu išgelbėti nuo bet kokio blogio? Net jei tai ir saugaus prieglobsčio suteikimas nuo tokios fobijos, kaip aukštis. - o aš visai tam neprieštaraučiau, net padėčiau tai įvykdyti,- žaismingai pamerkęs raganaitei akį, Joel kilstelėjo vieną lūpų kampą viršun, sukutendamas Laforet šoną ir tyliai nusijuokdamas. Jei būtu jo valia jie gyvenime iš čia nenusileistu, ir šita mergaitė būtu įkalinta kartu su šiuo vampyru amžinybei.- tiesa, yra ne tik dailus vaizdas, bet ir vakarienė, taigi, brangioji mano dama, gal pageidausite paragauti ir šefo specialiai pagamintų patiekalų? - iškilmingas ir dalykiškas vyro balsas, užgavo jo valiūkišku šypsniu iškreiptas lūpas, Christensen švelniai išvaduojant ranką iš gražuolės pirštų ir riešo sukamaisiais judesiais sugestikuliuojant link paserviruoto staliuko. Juk būtu nuodėmė priversti tamsiaplaukę šį vakarą užbaigti tuščiu skrandžiu.
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-23, 03:06

Kiekvienam šios žemės padarui reikėjo šilumos. Meilės, užpildančios tuštumą, antros pusės, lydinčios gyvenime ir tiesiog sielos, kuri būtų tokia artima, kad net tyla, ramuma su tuo asmeniu būtų sava. Trumpam užmerkusi akis, kai Joel nutupdė bučinukus ant jos nosies bei lūpų, Macaria nusišypsojo, žibančiu žvilgsniu vėl įsiskverbdama jo akių mėlio, - Ak tai sakai pasinaudoti..., - kaip mat primerkusi žvilgsnį, kiek atsilošė nuo Christensen, suraukdama antakiukus, - Ech jūs vyrai... patys sukuriat fobiją, o paskui vaidinat herojais, nuo jos išgelbėdami, - dramatiškai pavarčiusi akeles giliai atsiduso, vėl prisiglausdama prie vampyro tvirtos krūtinės. – Jei nori, kad visą vakarą būčiau tave apsikabinusi, tau tiesiog nereikia manęs paleisti, - tyliai tarsi paslaptimi prabilusi, Astrid sušnabždėjo, švelniai lūpomis liesdama jo ausies kriauklelę. Viskas buvo daug paprasčiau nei atrodė. Kaip regis ir jos širdies pavergimas jam. Dozė artumo, jausmų ir romantikos, bei šlakelis pažadų. Net pati Laforet sunkiai galėjo tuo įtikėti... lengvu pasidavimu jo rankoms. – Juk supranti, kad tai nebuvo būtina?, - mestelėjusi žvilgsnį į stalą, tik suspaudė lūpytes, leisdama vyrui išsivaduoti iš jų sukabintų rankų. Linktelėjusi ir žengusi arčiau staliuko, atsisėdo atgal ant kėdės susikaldama vieną koją ant kitos, kurioje jau prieš tai buvo pasodinta, - Nebūtina viską daryti taip, kaip rodoma filmuose. Juk vis tiek aš čia valgysiu viena, o tau apsimetinėti tuo kuo nesi nėra reikalo, Tobijau. – pakėlusi akis į šviesiaplauki, ragana ištiesė ranką link jo, delną uždėdama ant jo riešo ir pirštų pagalvėlėmis spustelint jį, - Mes nesam paprasti žmonės, ir net nenoriu jais apsimetinėti. Žinau kas tu, kuo maitiniesi, kad šitai tau nėra skanu. Numanau, kad gyvenime pridarei daug negero, ir tai suprantu, priimu. Pati nesu šventoji, - atsainiai trūktelėjusi petukus ties paskutiniais savo žodžiais, iškėlė lūpų kampučius, veide įžiebdama šypsena. – Mano visas gyvenimas susietas su vampyrais, todėl ir nenuostabu, kad leidžiu savo širdį imti vienam iš jų, - nykščio pagalvėle perbėgusi per Tobaso riešo krumplius, žaismingai mirktelėjo jam akele ir mintyse vos ištarus kelis burto žodelius privertė, šampano kamščiui gana triukšmingai nušauti viršun. – Ups.... Gal pripildysi?,- tarsi išties nesupratusi kas įvyko, pažvelgė į gėrimo butelį panardintą kibirėlyje su ledukais, bei paėmusi atsargiai šalia stovėjusią tuščią taurę, ištiesė ją vyrui, kilstelint klausiamai antakiuką.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-23, 13:51

Nekaltas šypsnis nuvilnijo vyro lūpomis, jam įdėmiai išklausant gražuolės pasipiktinimo dėl vyrų susigalvotų gudrybių ir tyliai nusijuokiant. Nieko jau nepadarysi, jei jie vadovaujasi taisykle “Nesisuksi - negyvensi” ir eina sunkiausiais keliais iki norimo tikslo.- taip paprastai?- liežuvio galu masliai apsivedęs lūpas, Tobias paslaptingai ir žaismingai sumurkė, akis suktelėdamas prie Macarijos, o lūpose iškreipdamas šėlmišką, nieko gero nežadantį šypsnį,- tada, turbūt gerai, kad mano glėbys labai tinkamas ir pritaikytas miegojimui,- žaismingai pamerkęs raganaitei akį, pats vampyras kryptelėjo galvą į šoną ir lūpomis užgavęs Laforet žandikaulio liniją, nutūpdė kelis smulkius, bet užlaikytus bučinius. Dabar mergaitė tikrai prisiprašė išduodama tokią paslaptį jo tikslam pasiekti. Į sekančius žodžius nepiktai užvertęs akis, vyras galutinai atleido savo rankas, paleisdamas Astrid ir leisdamas jai patogiai įsitaisyti ant kėdės. Žengęs žingsnį arčiau tamsiaplaukės, vieną koją paliekant buvusioje vietoje, Joel palinko į priekį, delnais įsiremdamas į kėdę, dilbių vidinėmis pusėmis priglusdamas prie apnuogintų merginos kojų, o pirštais apsikabindamas sėdimosios dalies kraštus. - angele, dėl manęs tau reikėtu mažiausiai jaudintis,- tylus krizenimas prasprūdo pro vyro lūpas, jam nunarinant galvą ir trumpam užmerkiant akis. Gi šį vakarą svarbiausia buvo gražuolė priešais jį. - žinau, kad neesu paprastas žmogus, bet tai visai netrukdo Tau mėgautis žmogiškaisiais malonumais, pavyzdžiui maistu,- šiek tiek pakėlęs galvą, taip atsiduriant vos per kelis milimetrus nuo Macarijos veiduko, vaikinas galvą pakreipė į šoną, valiūkišku žvilgsniu iš padilbių pažvelgdamas į raganaitę, o lūpose iškreipdamas raminančiai kreivą šypseną,- na, o aš, patikėk manimi, princese, savęs nenuskriaudžiau ir paprašiau man taip pat įdėti kiek patobulintų patiekalų, tad jei tu nežadi valgyti, aš savosios porcijos tikrai neatsisakysiu… girdėjau ten labai gurmaniškai patiektas kraujas, ir dar mano mėgstamiausios grupės,- velniukiškai platus linkis iškrypo vyro lūpose, jam pakilnojant antakius ir vėjavaikiškai sukrizenant. Na taip, žmonių maistas jam buvo šlykštus, bet nėra nieko, ko negalėtu ištaisyti šlakelis kraujo.- pala pala,- staiga sustabdęs Laforet, Tobias susiaurino savo žvilgsnį kiek labiau kilsteldamas galvą ir dabar pažvelgdamas tiesiai į gražuolės akis,- tai sakai, kad leidi man pasiimti Tavo širdelę?- kaip mat vyro veide išlinkęs draugiškai erzinantis ir šėlmiškas šypsnis, buvo nulydėtas sukto žvilgsnio ir gašlaus bučinio į merginos lūpas,- man tai jau patinka,- žaismingai murktelėjęs vyras grybžtelėjo dantimis raganaitės apatinę lūpą ir pasigirdus šampano atsidarymo garsui, iškėlė iš nuostabos antakius, pasukdamas galvą į šalį ir akimis nužvelgdamas butelį,- ups?- tyliai nusijuokęs vaikinas klausiamai išrietė antakį ir tik švelniai papurtęs galvą į šonus atsitiesė, paimdamas butelį į rankas ir pripildydamas damos taurę, o vėliau ir savąją,- tad už ką norėtum išgerti, raganėle?-  pažvelgęs į Astrid ir link jos ištiesęs ranką su šampano taure, rimtai pasiteiravo, lūpose palaikydamas kreivą, gundantį šypsnį.
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-23, 18:15

Šypsnis perbėgęs vyro lūpomis, žadantis tikrai ne nekalčiausius vampyro kėslus, privertė merginą primerkti akis, kol išgirdusi apie miegojimą, nesulaikė juoko, - Ar ne per daug skubi, žavusis lovelase?, - tyliam klausimui prasprūdus pro lūpas, Macaria užvėrė akis, akimirkai kai vaikinas vėl lūpomis keliavo jos odą, sulaikiusi kvėpavimą, pirštų galiukais praslydo jo krūtine ir galiausiai jam atsitraukus bei jai atsisėdus ant kėdės, nužvelgė prie jos palinkusį vyrą. – O aš jaudinuosi ir man nepatinka pasimatymuose valgyti vienai. – trūktelėjusi nerūpestingai lūpų kampučius žemyn, Laforet toliau klausėsi Christensen beriamų žodžių, šokoladiniu žvilgsniu vis glostydama jo veido bruožus ir kartas nuo karto plačiau nusišypsodama. – O... gudru. – iš nuostabos net kilstelėjusi antakiukus, dėl viso to special maisto jam, greit sučiaupė rausvas lūpytes, vos šiam ją sustabdžius ir dar kartą perklausus dėl širdies reikaliuko. Ši jau žiojosi į tai atsakyti, bet tinkamiausiu laiku buvo užčiaupta galutinai godžiu bučiniu. Delnus priglaudusi prie vyro skruostų, kiek užtęsė aistringą lūpų sąlytį, - O tai dėl ko mes čia esam? Manai, tiesiog mėgstu laisvalaikį leisti, bėgiodama per pasimatymus su išvaizdžiais jaunikaičiais?, - iškėlusi antakiuką, žvilgsnio nenuleidžiant prie taip arti josios esančių melsvų akių, prikando lūpytę, kurią tik ką vyrukas timptelėjo. – Beto.... jei jau suteikiu leidimą ją imti, dar nereiškia, kad tau pavyks ją visiškai pasiimti, - gudriu, bei kiek suktu šypsniu kryptelėjusi lūpytes, intriguojančiai, blykstelint akims, pirštų pagalvėlėmis nuo jo šereliais apaugusių skruostų nuslydo ant kaklo, kol atsidarius šampano buteliui visiškai atitraukė rankas nuo Joel leisdama jam pripildyti taures. – Gal... tiesiog už abiejų sėkmę, kad galiausiai turėtume tai ko esam verti ir tai kas mums lemta, - menkai pakreipusi galvelę, kilstelėjo aukščiau taurę laikomą rankoje prie Tobio taurės ir švelniai jas sudaužus, tradiciškai palaikant akių kontaktą kilstelėjo antakiukus priglausdama stiklą sau prie lūpų. Paragavusi vos gurkšnį gazuoto gėrimo, pastatė šampaną ant staliuko, - Taigi, kur tos išgirtos vaišės? Tau padėti?, - iškėlė klausiamai antakį.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-23, 20:52

- gi negaliu leisti tau vienai mėgautis maistu, tiesa?- guviai ir šėlmiškai taręs, Joel nepiktai užvertė akis, lyg sakydamas, kad nėra čia ko jai vienai mėgautis tokiais žemiškais malonumais, ir tik tyliai nusijuokęs pasimėgavo gražuolės pratęstu bučiniu. - o ką galiu žinoti, mieloji, gal tau patinka nemokamai pavalgyti ir štai taip maloniai praleisti laisvalaikį kartu su žaviu jaunikaičiu, - kiek masliai primerkęs akis, vyras caktelėjo liežuvio galu suspausdamas lūpas į ploną liniją ir lyg ir dėl to užpavydėdamas, kol tik tyliai vėl nusijuokęs pamerkė merginai akį,- brangi mano raganaite, neabejok taip mano sugebėjimais, įsižeisiu,- vieną ranką atitraukęs nuo kėdės, Christensen delnu prigludo prie savo krūtinės, ties širdimi ir sunkiai atsidusęs nutaisė liūdno šuniuko veidą, timptelint apatinę lūpą žemyn, o savo širdį veriantį melsvą žvilgsnį nukreipiant į Laforet akis. Gi negražu taip nepasitikėti Tobias sugebėjimais grobti širdis, ypač damos, sugebėjusios pasisavinti jo, be jo raštiško ar žodinio sutikimo. Jau stovėdamas ir laukdamas merginos tosto, Christensen smalsiai žvelgė į tamsiaplaukę, kol šios lūpoms prasivėrus, kreivai kryptelėjo savąsias,- man tinka,- žaismingai taręs, Tobias linktelėjo ir švelniai sudaužęs taurę su Laforet, nenutraukiant jų akių kontakto, netrukus prie lūpų priglaudė stiklą, taip kartu gurkštelint šampano. - viskas čia ir kontroliuojama, tad sėdėk ir grožėkis vyru, bandančiu būti labai geru oficiantu, mokančiu viską paserviruoti ir išžongliruoti it aukščiausios klasės restorane,-  pastatęs šampaną ant stalo, vyras delnus nutaisė į gražuolę, taip paprašant nieko nedaryti, ir tik iškilmingai ir kartu žaismingai viską išdėstęs iš po stalo ištraukė nemenko dydžio krepšį, šį pasidedant ant savo kėdės ir atidarant. Akimis permetęs visus lapelius su užrašais, Joel paėmė pirmiesiems patiekalams skirtas metaliniais dangčiais užsandarintas lėkštes, vieną įtaisydamas priešais Macarią, o kitą savo vietoje, netrukus nuimant dangčius ir leidžiant į orą pakilti gausiems garų kamuoliams.- madam, jūsų patiekalas,- ranka sugestikuliavęs į jos lėkštę, Joel pritūpė ant galinės kojos, kitą palikdamas ištiestą į priekį ir nusilenkęs, nuleido galvą, iškilmingai ir su prancūzišku akcentu ištardamas šiuos kelis žodžius, kol tik tyliai nusijuokęs atsitiesė ir krepšį padėjęs atgal po stalu, patogiai įsitaisė savo kėdėje.Patiekalas:
 
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-24, 00:41

Paskutiniams saulės spinduliams išblukus debesyse, dangų pasiglemžė pamažu tamsa. Ryškėjančios žvaigždės ir nakties didis valdovas – mėnuo, pildė peizažą, keisdami kitu. Dabar Joel ir Astrid apšvietė vien virš jų mirganti liepsna. Stebėdama, kaip vaikinas profesionaliai gestikuliuoja patiekdamas jiems patiekalus, Laforet vis nesusilaikiusi nusijuokdavo, leisdama savo švelniam juokui nusiristi toliau į tolumą kurią palikinėjo vis palei švelnų vėją judantis oro balionas. Galiausiai Tobijui pagaliau atsisėdus priešais ją, ragana linktelėjo padėkodama ir pasiėmė stalo įrankius į rankas, - Mmm... viskas išties atrodo ir kvepia taip gardžiai..., - nužvelgusi tiek savo tiek paties Christensen patiekalus, ji kiek suraukė antakiukus, - Žinai net tai kas pas tave... atrodo lyg išties būtų gardu, - pasigerėdama trūktelėjo lūpų kampučius žemyn ir atsipjovė šiek tiek savo kepsnio. – Tiesa, tai kokios ten grupės tau kraujas skaniausias?, - lyg tarp kitko pasidomėjo, jau smeigdama bulvytes. Viskas išties buvo tobula. Šis vaikinas ne tik, kad pasirūpino puikiu reginiu, bet ir visgi neprivertė jos vienos mėgautis maistu, pats taip pat palaikydamas kompaniją. Viskas net per daug buvo apgalvota, kad net brunetei knietėjo, surasti bent kažką kas būtų ne taip gražu. Bet.... regis šis vyrukas buvo viskam pasiryžęs rimtai. – Pripažink sugalvojai viską pats, ar kažkas padėjo?, - kiek žaismingai primerkusi akis, klausiamai kilstelėjo antakiuką, toliau kąsnelis po kąsnelio ragaudama patiekalo. Paėmusi į ranką taurę šampano, gurkštelėjo, ir nužvelgė vaikino veidą, akimirkai pasiduodama apmąstymams ir galvoje vis kirbančiomis mintimis. Kasdien regis buvo vis sunkiau priimti ir suprasti tokius jo kardinalius pasikeitimus. Tobias buvo šalia, ji matė jį, galėjo čiuopti, bet viskas... viskas buvo taip pat taip nepažįstama ir nauja, kad regis čia pat ji pažindinosi su kitu asmeniu.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-24, 02:26

Kvapų simfonijai staiga užgavus erdvę, taip netrukus sukutenant ir vyro nosį, Christensen net lengviau įkvėpė, lūpose iškreipdamas šiltą šypsnį, o akis sekundei paslėpdamas po vokais. Net ir jam šis kvapas surinko seiles burnoje. O dar ir įsimaišęs kraujo prieskonis…- na juk stengiausi, kad būtu viskas kaip reikiant,- kilstelėjęs vieną lūpų kampą viršun, Joel kryptelėjo smakrą žemyn, iš padilbių suktai pažvelgdamas į gražuolę ir šiai pamerkdamas akį. Beto, juk pasimatymas be vakarienės nebuvo tikras pasimatymas, tiesa? Pasiėmęs į rankas stalo įrankius, vampyras atsipjovė kepsnio, leisdamas iš jo išbėgti gausiam kiekiui kraujo, kuriame išmirkęs mėsos gabaliuką, jį įsimetė į burną.- patikėk manimi, gardžiau už tai, turbūt nieko nėra,- šakute ore pabaksnojęs į savo kepsnį, Joel palaimingai užvertė akis ir plačiai išsišiepęs toliau mažino maisto kiekį savo lėkštėje, akis karts nuo karto kilsteldamas ties raganaite priešais.- tikrai įdomu, raganėle?- klausiamai išrietęs antakį, Tobias žaismingai pasiteiravo, vis dar iš padilbių žvelgdamas į gražuolę,- nulinė, rečiausia ir skaniausia,- nelaukęs atsako, vyras lyg niekur nieko išpyškino trumpą atsakymą, kiek atsitiesdamas ir smakrą trumpai akimirkai užversdamas į dangų, žvilgsniu niekaip neatitrūkstant nuo Laforet šokoladiniu atspalviu išmarginto žvilgsnio. Gurkštelėjęs šampano, vaikinas susiaurino savo žvilgsnį, nuleisdamas smakrą ir dabar tiesiai pažvelgdamas į merginą,- širdele, tu ir vėl įžeidinėji mane,- kryptelėjęs galvą į šalį, Joel suspaudė savo lūpas, įdėmiai ir rimtai pažvelgdamas į Macaria, kol tik virptelėjus lūpų kampams vaikinas tyliai sukrizeno, kreivai nusišypsodamas ir papurtydamas galvą į šonus,- ar Google skaitosi kaip pagalba?- nekaltas šypsnis nuvilnijo šviesiaplaukio lūpomis, jo akyse šmėstelint velniukams. Na juk norint kažką įpatingo padaryti reikia atlikti tyrimą, taip? Vos po kelių akimirkų užbaigęs savo kepsnį, vaikinas į ranką susigražino šampano taurę, atsilošdamas savo kėdėje ir gurkšteldamas šviesaus gėrimo. Tik staiga vaikino ausis pasiekė keli neaiškus garsai. Suraukęs kaktą, Christensen pasuko galvą į šoną ir pažvelgęs per bortą, akimis susirado garso šaltinį. Kaip mat supratęs kas tai, vampyras sumąstė šio vakaro paįvairinimui tinkančią veiklą -  apsilankymą nepažįstamų žmonių vestuvių šventėje. Pakilęs ant kojų ir nieko netaręs, vyras timptelėjo kelias virveles pasukdamas oro balioną šventės link, kur vos po penkių minučių nusileidus, garsi muzika, juokas bei žmonių klegesys užgulė tiek Tobias tiek Macarijos ausis. - nagi, raganaite, ar sudalyvauti vestuvėse?- velniukiškas, nieko gero nežadantis šypsnis kaip mat iškrypo vaikino lūpose, jam ištiesiant ranką link tamsiaplaukės, o antakiui klausiamai, kiek paraginamai išsiriečiant.
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-24, 20:34

Vis pjaustydama gardų kepsnį lėkštėje, ragana klausėsi vaikino, kol tik šiam prasitarus apie jo mėgstamiausia kraujo grupę, bei jos retenybę, Laforet šiek tiek primerkė akis susimąstydama, kol pakėlė akis į vampyrą, - O tau niekas nesakė, kad tai kaip tik dažniausia kraujo grupė?, - kilstelėjo antakiuką, nelabai suprasdama, ar čia tiesiog Joel suklydo sumaišydamas grupes, ar kažkas jį baisiai apgavo, siekdamas pasipelnyti. Na, bet jei jau pas jį tikrai dažniausia grupė tarp skaniausių, veikiausiai šiam vampyriukui tik pasisekė. Juk taip kur kas lengviau sau rasti tinkamą maistą. – Aš įžeidinėju? Visiškai ne, mielasis, - net išplėtusi akytes, energingai papurtė galvelę, - Man tiesiog moteriškai smalsu. Retas kuris, visa tai sugalvotų pats... Nes pripažink jūs vyrai nesat labai jau dideli romantikai, o jei dar kalbant apie vampyrus...., - pratęsusi paskutinį žodį, net pamosikavo rankele ore, aiškiai šią jau rūšį nurašydama laiko verpetų paveikimui, kitaip tariant sugadinimui visų romantiškiausių gyslelių. Tikriausiai kuo ilgiau gyveni, kuo daugiau matai tikrojo žiaurumo, visas emocionalumas, bei grožio suvokimai pamažu, dyla. Gal net visgi tai buvo normalu. Macariai ir toliau valgant, lūpas vis suvilgant burbuliukų gėrimu, staiga Christensen pašoko ant kojų į kažką pažvelgdamas žemyn. Brunetei nė nesupratus kas vyksta, mat nieko ji dar negirdėjo, akivaizdu priešingai nei jautri vampyro klausa, užgavusi tolimus pašalinius garsus. Jiems jau pradėjus leistis, Astrid pati pasilenkė dirstelėdama į žemę, kur pamačiusi gūvią šventę, nurijo paskutinį kąsnelį maisto padėdama stalo įrankius į šalį. – Tu ką, rimtai?, - nors žinoma nė nelaukė atsakymo, kai jų balionas jau nutūpė ant žemės, visai netoli vestuvių puotos šumurlio. Pakilusi nuo kėdės, apsidairė į sužiurusius į jų pusę žmones, bei nieko nebeatsakiusi į Tobijas klausimą, tiesiog ištiesė link jo ranką, riešą nuleisdama ant jo delno, - Jau pirmojo pasimatymo metu, gadinsim nepažįstamiesiems, šventę.... puiki pradžia, - nusijuokė vos palinguodama galvą.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-25, 00:07

Keistas merginos klausimas, vyrą suglumino. Nepiktai suraukęs kaktą, Joel klausiamai pažvelgė į raganaitę,- tikrai ketvirta kraujo grupė dažniausia?- nė nesuvokdamas, kad prieš tai galvodamas apie vieną prakalbo apie kitą, vampyras laikė į gražuolę nukreiptą gilų ir įdėmų savo žvilgsnį, savo galvoje permastydamas itin senai įsisavintą informaciją ir jos teisingumą. Sekantiems Macarijos žodžiams užgavus erdvę, Christensen vis dar laikė įdėmų žvilgsnį ties moters veideliu, kol tik caktelėjęs liežuvio galu ir pritariamai palinksėjęs, dviem pirštais pasitrynė smakrą,- tiesa, tokių retų egzempliorių kaip aš, kurie sugebėtu viską savo galva išmastyti jau sunku ir berasti… nykstanti rūšis,- atsainiai taręs, Joel timptelėjo lūpų kampus žemyn, kol tik tyliai nusijuokęs nuo savo lėkštės pakėlė žvilgsnį prie Laforet, šėlmiškai krypteldamas lūpas, ir leisdamas akyse sužaisti velniukams. Taip, jis mėgo save išaukštinti, ypač šios tamsiaplaukės akivaizdoje. Jau stovint ant tvirtos žemės pagrindo ir laukiant Astrid atsako, šviesiaplaukis kiek primerktu žvilgsniu glostė gražuolės veidelį.- na jau, na jau… mes negadinsim, o kaip tik pagyvinsim jų šventę,- valiūkiškai pakilnojęs antakius Christensen suktai kryptelėjo lūpas, kiek gryžteldamas per petį ir nužvelgdamas minią, kol švelniai spustelėjęs tamsiaplaukės riešą savo delne, grįžo prie merginos. Prisitraukęs šokoladinio žvilgsnio savininkę arčiau, vampyras delnus įtaisė ties jos liemeniu ir lengvai, it kokį pūką kilstelėjęs, iškėlė ją iš oro baliono. Kiek sutvarkęs balioną, kad šis kur neišskristu arba, kad šios šventės dalyviai galėtu norui atsiradus pakeliauti, vyras galiausiai pasisuko į raganaitę, ranka saugiai apglėbdamas jos liauną liemenį ir taip ją nusivesdamas vakarėlio link. Žvilgsniais ir linktelėjimais pasisveikinęs su buvusiais čia svečiais, taip sudarant įspūdį, kad jie tiesiog pavėlavę svečiai, kurių anie nepažįstantys, Joel su Macaria be vargo įsprūdo į patį šventės sūkurį. Laisvos rankos pirštais perbėgęs sau per plaukus, Tobias lūpose iškreipė platų ir šėlmišką šypsnį, taip nužvelgiant čia esantį liaudį ir akimis galiausiai sustojant ties jo pašonėje esančia mergaite,- ar suteiksite man malonumą su Jumis pašokti?- iškilmingas ir kartu žaismingas balso tembras praslydo pro vampyro lūpas jam švelniai delnu praslystant Laforet nugara, taip susigražinant ranką prie savęs ir atsistojus priešais nusilenkiant, vieną koją paliekant priekyje ištiestą, o ant galinės, žingsnį žengus atgal, permetus visą svorį pritūpiant. Galantišku judesiu ištiesus ranką link damos, vyras gundantį ir šėlmišką žvilgsnį iš padilbių laikė įsmeigęs į Laforet, kol jo lūpose žaidė kreivas šypsnis.
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-25, 16:40

Merginai stebint, kaip vampyras prieštarauja savo paties žodžiams, kilstelėjo antakius, kol vis kylantys laipsniškai lūpų kampučiai, staiga virto švelniu juoku, - Ech... Tobijau, nemaniau, kad pasimatymo jaudulys gali tave taip veikti, - palingavusi galvą į šonus, vis sunkiai gebėdama suprasti, kad Christensen taip mėtėsi žvelgė į jį, su vis žaidžiančiu šypsniu veide. – Oj oj, tas prigimtinis vyriškas išaukštinimas savęs, siekiant sužavėti moterį, - caktelėjusi liežuviu, Laforet giliai atsiduso, jau linktelėdama į sekančius jojo žodžius. Žinoma, kurgi ne, pagyvinimas šventės tiesiog garantuotas. Joel iškėlus Macaria iš baliono, mergina pasitvarkė rūbus, kol jam galiausiai pritvirtinus balioną, nužengė kartu link šventės epicentro. Gūvi muzika, puošniai pasidabinę žmonės, vaišėmis nukrauti stalai, bei gėrimus vis pilstantys vyrukai... Nors jiedu ir visiškai nederėjo prie šios aplinkos, regis nė vienas čionais nekreipė į tai dėmesio. Pasitikdami tik plačiomis šypsenomis ir vis kilsteldami gėrimų stiklus, vakaro šventės dalyviai sveikino naujus prisijungusius asmenis, tarsi jie išties būtų kokie seni jaunavedžių draugai. Kiek tolėliau ir pastebėjusi merginą su pūsta, balta suknele, ragana šyptelėjo, ir kaip tik tada jie sustojo. Vampyrui, paleidus Astrid ir galantiškai nusilenkus pakviečiant šokiui, brunetė vos primerkė akis, tarsi rimtai susimąsčiusi ar verta su šiuo žavuoliu gaišti laiką šokant, bet visgi galiausiai veide leidus atsirasti plačiai šypsenai, grakščiai nuleido riešą ant šviesiaplaukio delno, pati tūptelėdama lyg turėtų įsivaizduojamą suknelę ir pati būtų iš anų, karališkųjų laikų. – Man būtų garbė, ponaiti Christensen, - žaismingu subtilumu nestokojantis moters balsas prasprūdo pro putlias lūpas, vis žvilgsnio nenuleidžiant nuo vyruko priešais ją. Na ką, rodosi kone kiekvieno jų susitikimo metu buvo jau tradiciška viską susieti su šokiu, vienokioje ar kitokioje aplinkoje.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-27, 18:56

Baltos ir erdvios medžiaginės patalpos, primenančios cirko palapinę, pačiame epicentre esančioje šokių aikštelėje netruko judančių kūnų gausos. Trankiai muzikos garsų simfonijai pasidavę vaikai sukosi ratu, krykštaudami ir tampydami vienas kitą, kiek ugtelėję, vidutinio amžiaus svečiai sukosi, vijosi ir vartėsi parodydami įmantresnius šokio judesius, taip tarpusavyje savotiškai ir pakonkuruojant, kol galiausiai tarp visų įsipaišusios senyvo amžiaus poros savo kūno kalba parodė elegancijos ir tyrų, bei intymių santykių darną. Ir štai, visos šios linksmos ir įvairiapusiškos atmosferos įkarštyje buvo Macaria su Tobias. Vėjavaikiškai nestypčiojantys, nebandantys nurungti kitų ir kuo įmantriau sušokti, ir savo daugiametės patirties kartu, negalintys pademonstruoti asmenys. Tačiau, kad ir kaip ten bebūtu, jie to ir nesiekė, todėl netrukus ausų bugnelius nuglosčius Macarijos žodžiams, kuriuos jis pasitiko velniukišku šypsniu, o vėliau ir aistringojo ir karštojo Tango pirmiesiems akordams, Joel pasinėrė į jų savitą emocinę būseną, taip atsitiesdamas ir vis dar laikant merginos ranką savojoje, vos per žingsnį priartėdamas prie Laforet, šią švelniai apglėbiant ranka per liemenį. Truktelėjęs smulkų raganėlės siluetą prie savęs, vyras prie savo krūtinės prispaudė Astrid, kreivu šypsniu papuošdamas savo lūpas, o guviu ir paslaptingai aistringu žvilgsniu, nuglostydamas dabar jau vos per centimetrą nuo jo esantį gražuolės veidelį. Kita ranka suėmęs tamsiaplaukės laisvą ranką, Tobias ją kilstelėjo ir švelniai spustelėjęs, žaismingai pamerkė merginai akį, netrukus sujudant ir po truputi pradedant įsisukti į šokio verpetą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   

Atgal į viršų Go down
 
Pieva
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: