Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Paieškų tema

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Elizabeth Morgade
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
posts : 2447
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Paieškų tema   2017-05-18, 10:10

Paieškos
I need you in my life

† Nuo šiol norint surasti širdies draugą, šeimos narį ar kokį kitą asmenį, jums nebereikės kurtis atskirų temų, pildyti sudėtingų kodų ir pan.
† Paieška skelbiama šioje temoje su nurodytu kodu.Name,

you fill my lungs with sweetness and i fill my head with you


post of what you're looking for

Kodas:
<link href='http://louiscodes.b1.jcink.com/uploads/louiscodes/louisreply6.css' rel='stylesheet' type='text/css'><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Abril+Fatface' rel='stylesheet' type='text/css'><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto' rel='stylesheet' type='text/css'><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto+Condensed' rel='stylesheet' type='text/css'><style type='text/css'>#NAME h1 { color:#e5aea3; }#NAME .three b { color:#e5aea3; }
</style><center><div id='NAME' class='louisreply6'><div class='one'><h1>Name,</h1><h2>here goes quote</h2><div class='two'><img src='Paveikslėlio linkas'>
</div><div class='three'>post of what you're looking for</div></div></div></center>
Atgal į viršų Go down
Online
Ravenna Eversman
We are all searching for someone whose Demons play well with our own
avatar
We are all searching for someone whose Demons play well with our own
posts : 957
hugs & kisses : 33
Credit : CREDIT endlessroutine:.,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paieškų tema   2017-05-19, 21:45

Name,

BROTHER???


   
Hey hey hey , mielas atėjūne . Žinoma , norėtum prisijungti prie mūsų nuostabios šeimos . Todėl siūlau tau paimti mano brolį dvynį . Pažadu pasistengti jaunatvišką ir dramų pilną gyvenimėlį . Pykčių bei draugiškų išgertuvių , paaugliškų nesamonių .
Jai susidomėjai , papiešk man į pm ir pašnekėsim konkrečiau ;*

FACE: DYLAN SPOUSE/COLE SPOUSEIt’s awful not to be loved. It’s the worst thing in the world…It makes you mean, and violent, and cruel.

Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
posts : 2447
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paieškų tema   2017-05-20, 21:39

Name,

here goes quote


IEŠKOMAS :
Teo yra buvusio gaujos  vado sūnus , dabar valdantis ir saugantis Dannhaverus vilkolakių klaną .(Gaujos pavadinimas gimė nuo šeimos pavardės )Į šią poziciją pateko nužudęs savo kraują ir kūną . Tėvą jis užpuolė po mesto jam iššūkio dėl nevaldomos gaujos ir prasto vadovavimo. Nors jo tėvas buvo geras ir sąžiningas jau perkopęs amžių nebesugebėjo taip ryžtingai saugoti gaujos . Todėl po nukovimo visi be priekaištų lenkėsi naujajam vadui . Šiuo metu Theo susitikinėja su Selene kurią ir žadą laikyti arti savęs nepaisant to , jog kadaise prieš jiems susieinant būtent jis buvo pagrobęs ir kankinęs jos vienintelį sūnų Onyxą, kas liko paslaptyje .  Nors naująjį gaujos vadą įsimylėjusi Isabelle , jis tai moteriai nejaučia nieko kito kaip pagarbą kaip šeimos narei .
Bendrą istoriją susideliotume privačiai , labai būtų smagu jog šis personažas atsirastų ir dėl veiksmo forume . Kadangi yra gaujos vadas , kuris griežiasi miestelio .
Aišku norėčiau jog žmogus mėgtų dramas ir rašytu kiek ilgesniais nei pora sakinių postais . Labai užmylėsiu atsidarusį , ir pasistengsiu jog būtų įdomu ir smagu  
Dėl veiduko galimos derybos , turiu kelis variantus  :CHRIS WOOD
TAIGI LABAI LABAI LAUKIU ;)

ATSIRADO
Atgal į viršų Go down
Online
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paieškų tema   

Atgal į viršų Go down
 
Paieškų tema
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: