rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 staliukai lauke

Go down 
AutoriusPranešimas
Sinner #5posts : 422
hugs & kisses : 15

RašytiTemos pavadinimas: staliukai lauke   2017-04-25, 12:25


Atgal į viršų Go down
James Oak Hewitt

avatar

posts : 18
hugs & kisses : 1

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai lauke   2017-07-23, 13:27

James retai išeidavo pasižmonėti. Paprastai nuo civilizacijos jis laikėsi kuo atokiau - nematė reikalo per daug sukiotis tarp žmonių, laidytis tuščiais žodžiais, perdėtu mandagumu ir plačia dirbtine šypsena. Jis to ir nedarydavo, gal todėl dauguma Dž susitikimų su pažįstamais nusibaigdavo kandžiomis replikomis arba nemalonia tyla. Bet šiandien vilką iš urvo ištraukė keista nuojauta, kažkoks vidinis pastūmėjimas išsijudinti. Vyras tai nurašė ant pojūčio, kad šiandien bus gera diena, galbūt apimta ramybės ir atsipalaidavimo: dalykų, kurių Džeimso siela nečiupinėjo jau ilgoką laiką. Vedamas šių minčių su knyga rankoja Dž sustojo prieš jaukią kavinukę ir apsižvalgęs kelstelėjo į lauko staliuką, kuris slėpėsi pavėsyje. Laukdamas meniu jis atsivertė knygą ir ėmė įdėmiai skaityti kažkokius filosofinius paistalus, kurie jam buvo naudingi ne savo minčių gilumu, bet veikiau tuo, kad atitraukdavo jo mintis nuo amžiais jį žudančių dalykų.
Atgal į viršų Go down
Selene D'aramatiz
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar

posts : 2464
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: wondermanCREDIT: CREDIT: STARBOY.

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai lauke   2017-07-24, 20:53

Selenia jau kuris laikas trynėsi aplink miestą lakstydama nuo vieno susitikimo prie kito . Visa diena buvo pakankamai įtempta ir sudėtinga . Visgi vystiti ir puoselėti nuosavą verslą buvo gana nemenkas iššukis . Juolab turint nemenką konkurenciją su kiek mažesnėmis kainomis . Tačiau Selenia visada manė , jog profesionalumas nėra pigus .
Po tokios judesio dienos Newell pasijautė ganėtinai alkana , susitikimai apsiribodavo kavos puodeliu ir pyragu .Ko akivaizdžiai jos skrandžiui buvo mažą , nors įprastai kavinėse ji nevalgo ,nes mieliau renkasi restoranus su aukšto lygio aptarnavimu šį kartą padarė išimtį . Užėjusi į vieną iš pakeliui estinčių kavinių ši niekur nesidairydama pasuko prie pačių paskutinių stalelių ir klestelėjo prie vieno iš jų . Padavėjai priėjus užsisakė dviguba expreso ir vištienos kepsnį grybų padaže .
Po užsakymo ir kai padavėja galiausiai dingo nuo vaizdo ši pakėlė akutes apsidairyti , kokia visgi čia vieta yra . Pamačiusi gana pažystamą vyriškčą personą vyptelėjo . Visgi sedėjo už jo stalelio , tad nieko nelaukdama prabilo , - James Hevitt ar manęs akys neapgauna?, - negarsiai , tačiau pakankamai aiškiai klustelėjo su maža pašaipėle savo balse . Nebuvo jie draugai , tačiau ir priešais nebuvo . Ištiesų Selenai patiko šitas vyrukas , ir jų savotiškas bendravimo būdas .
Atgal į viršų Go down
James Oak Hewitt

avatar

posts : 18
hugs & kisses : 1

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai lauke   2017-07-25, 02:10

James akys tylomis ir įdėmiai sekė knygos puslapyje juodus įspaustus žodžius. Visa absoliuti vyriškio koncentracija buvo nukreipta į vieną puslapį, pastraipą, sakinį ar žodį. Kad tik mintys nelakstytų, kad tik jos nenukryptų ten, kur joms visiškai nereikėtų klajoti. Priėjus padavėjai James nepakeldamas akių murmtelėjo savo užsakymą - juoda kava, be jokio šlakelio pieno, iš tų geresnių, intensyvesnių kavos pupelių - ir skaitė toliau. Minutėlei sustojo, bet, pajutęs pašalinių minčių stuksenimą į smegenų dureles, caktelėjo liežuviu ir vėl gilinosi į netuščiai tuščią, o gal ir atvirksčiai - tuščiai netuščią tekstą. Tik staiga viską perskrodė balsas. Toks iki gyvo kaulo pažįstamas, saldų skausmą sukeliantis moteriškas tonas. Ahh, Selenia Newell. Ta savotiška pažintis, kuri čia, jau kurį laiką jo laikiname gyvenime iliustruoja frazę „nuo meilės iki neapykantos tik vienas žingsnis". Nei nekilstelėjęs akių jis pražiojo burną, lėtai palaižė pirštą ir lengvu, šaltu tonu tarstelėjo:
- Selenia, kaip visad be galo malonu tave matyti, - tik po šių žodžių Hewitt užlenkė puslapio kampuką, užvertė viršelį, kuo galėdamas išraiškingiau padėjo knygą ir pakėlė akis į moterį. - Kaip gi tu čia? O ne kokiame nors pompastiškame restorane, kurio prancūziško vardo nei patys prancūzai neištartų?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai lauke   

Atgal į viršų Go down
 
staliukai lauke
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Kavinė-
Pereiti į: