rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 in/out

Go down 
AutoriusPranešimas
Sinner #5posts : 422
hugs & kisses : 15

RašytiTemos pavadinimas: in/out   2017-04-25, 12:23


Atgal į viršų Go down
Annabell Chamberlain

avatar

posts : 652
hugs & kisses : 58
Credit : countmysins

RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   2017-07-20, 15:09

Vos laikydamasi ant kojų, Aną išvingiavo iš baro, jau nebeavėdama aukštakulnių, o juos nešdamasi rankose. Šis vakaras buvo vienas iš tų, ne tokių jau ir dažnų Anos pasilinksminimų. Ir tikrai labai retas toks absoliutus nusigėrimas. Na, bet Ana savęs šventąja nelaikė ir kartais sau leido visiškai nutrūkti nuo grandinės. Taigi, trečią ryto, bene pačiam vakarėlio įkarštyje alchemikė sumanė pasidaryti trumpą pertrauką nuo nesustojamo šokimo ir flirtavimo su kažkokiais nepažįstamais diedais ir susirasti pažįstamos kompanijos. Na ir žinoma, kam trečią ryto, girta įsimylėjusi mergaitė skambins, jei ne savo princui ant balto žirgo, kuris ją friendzone jau kelis šimtus metų laiko. Iš tiesų derėtų didžiuotis Ana, kad tokioje būsenoje ji sugebėjo išsitraukti savo telefoną, jo neištėkšti ant žemės ir atsirakinti užraktą. Net keturių skaičių kodą suvesti sugebėjo. Pasveikinkime visi šią merginą, pirmasis išbandymas atliktas, deja, toli gražu nepaskutinis. Žiūrint į švytintį telefono ekraną merginos galva pradėjo dar labiau suktis, tad ji labiai ramiai, iš lėto bandė atsisėsti ant šaligatvio, bet viskas baigėsi ne pačiu plastiškiausiu virtimu ant žemės.
-Auč,- deja, kiek garsiau nei norėtųsi iš skausmo sušuko mergina. Na, beveik šimtas procentų tikimybė buvo kad kitą rytą Ana pabudusi ant nugaros apačios galės rasti nekenką melynę nuo ne pačio smagiausio kritimo ir atimušimo į, buitiškai vadinamą, 'bordiurą'. Šiaip ne taip ranka atsirėmusi į jį mergina kiek kilstelėjo savo sėdynę nuo žemės ir atsisėdo ant apvado šalia gatvės. Jie kiek daugiau protelio šiuo metu puikuotųsi šiaip įstabiai protingos merginos smegeninėje, tikriausiai ji dabar galvotų apie visiškai žemėtą savo suknelę, bet dabar vienintelis dalykas kuris sukosi jos galvoje buvo tai, kaip paskambinti Leonardo. Taigi, vėl šiaip ne taip atsirakinusi telefoną (mat per visus griūvimus jis vėl užsirakino), mergina šiaip ne taip įsijungė adresatų knygą. Nuvažiavusi link Leo vardo, ji kelis kartus bandė paspausti ant jo vardo, bet ne pačios veiksniausios rankos vis paspausdavo ant šalia esančių adresatų. Visgi, galiausiai sugebėjus įvykdyti uždavinį ji paspaudė skambinimo mygtuką ir priglaudė telefoną prie ausies.


what if?

IT’S FUN TO THINK OF THE WHAT-IF. SCARY, BUT FUN. IT’S LIKE, I THOUGHT THIS DOOR WAS CLOSED BEFORE, BUT HERE IT IS OPEN JUST THE TINEST CRACK. WHAT IF?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   2017-07-20, 17:04

Po trumpo ir visiškai neaiškaus pokalbio telefonu su Anabele, Leo kaip niekad skubėjo susirasti merginą ir parvežti ją namo blaivytis. Iš visų garsų pokalbio metu buvo sunku suprasti kas vyksta anapus ragelio, mat buvo ir pauzių, ir bruzdėjimo, rodės, kad mergina krito, gal net užsigavo. Tikriausiai pirmą kartą tenka važiuoti Anos parsivežti girtos iš klubo. Kiek erzina, kad per penkis šimtus metų su savo alchemikais turi elgtis tarsi tėvas su vaikais ir globoti juos nuo visų nelaimių. Rodos suaugę žmonės, bet va tai vienas prisidirba, tai kitas, o kai taip nutinka, tai Leonardo numeris pirmiausiai renkamas. Kartais vyras galvojo, kad pats juos išlepino nuolatos padėdamas nelaimei ištikus, bet kad ir kaip Eversman burbuliavo, vis tiek negalėjo atsisakyti padėti.
Užtrukęs vos penkiolika minučių nuo užmiesčio iki miesto centro atvažiuoti su savo lambordžiniu, vyras sustojo prie pat klubo įėjimo. Toli Anos nereikėjo ieškoti, mat ji kone voliojosi prie pat įėjimo į klubą. Keista, kad dar niekas nesustojo jai padėti, iškviesti taksi ar kitaip padėti parvykti namo. Telieka džiaugtis, kad niekas nepasinaudojo proga patvirkinti sunkiai besiorientuojančią merginą. Neužgesinęs variklio, Leo iššoko iš automobilio ir ristele pribėgo prie koordinacijos netekusios Anabelės. - Nagi, kelkis, - suėmęs už pažastų merginą truktelėjo viršun ir netrukus pakėlė ją nuo šaligatvio. - Namų raktus turi? - pasiteiravo ketindamas parvežti merginą namo, kiek prablaivyti ir paguldyti į lovą, kad išsipagiriotų.
Atgal į viršų Go down
Annabell Chamberlain

avatar

posts : 652
hugs & kisses : 58
Credit : countmysins

RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   2017-07-20, 19:46

Anabelė sėdėjo kažką sau niūniuodama linksmai, na, taip sakant savo išgelbėtojo laukimas tikrai neprailgo. Ir labai gerai, kad niekas nesugalvojo naudotis tokios būsenos mergina. Na, bet iš Anos padėties tikriausiai visi galvojo, kad jai yra dar blogiau nei iš tiesų yra, o mažai linksmumo iš žmogaus, kuris nebelabai veiksnus. Tai tikriausiai merginos padėtis tapo savotiška jos apsaugos priemonę.
Pamačiusi Leo lambordžinį Ana jau norėjo suploti katučiu iš džiaugsmo, na, bet bateliai rankoje neleido to padaryti. Šiam liepus keltis ir klausiant apie raktus mergina susiprato, kad šokti jiedu neis. Na, ir dar vaikino apranga tai signalizavo. Graži ta apranga buvo, bet juk ne kostiumas.
-Tai mes neisim šokt?- kiek nuliūdusiu balsu paklausė mergina, nors Leonardui ją pastačius ant žemės, mergina lyg ir suprato, dėl ko jis tai nusprendė - stovėti vietoje merginai buvo tikrais išbandymas. - Nors gal ir gerai, aš iš tikro esu labai girta. Bet taip labai girta,- ir staiga merginai dingtelėjo į galvą, kokia ji girta, kad net žmogus turėjo trečią ryto lipt iš lovos, kad šia pasirūpinti. Ir, nors tamsiaplaukė ir buvo labai jau girta, bet juk visiškai jos asmenybė neišsijungė. - Leo, aš labai atsiprašau, kad aš tokia girta. Aš labai, labai tavęs atsiprašau,- iš tiesų, ji labai nuoširdžiai pradėjo atsiprašinėti savo draugo, na, juk visi žinom kaip skamba girtas žmogus, pradėjęs iš visos širdies dėl kažko atsiprašinėti.
-Raktai... Ai, raktai! - atrodo, kad ši panelė akimirkai buvo sugebėjusi pamiršti, kas per velnias yra namų raktai, Akimirkai sustingus, lyg bandydama atgauti orientaciją, mergina tiesiog spoksojo į vieną tašką, vėliau, lyg pabudus iš transo būsenos, mergina tyliai sau panosėj sumurmėjo:
-Rankinuke, jie buvo rankinuke.
Tada, mažiau veiknsiais pirštais nei įprastai mergina bandė ieškoti tu velnio raktų, bet niekaip jų nerado. Ir iš tiesų, jos mažame rankinuke tebuvo jos piniginė, mobilus ir lūpdažis. Jokių raktų tų nebuvo. Dėkui visiems dievams kad mergina nepametė rankinuko, na, bet girtas žmogus juk turi kažką praknisti.
-Nėra raktų. Aš nebeturiu raktų,- liūdnu, kątik mirė šuniukas balsu pasakė Ana Leonardui. Tada vėl įjungusi savo apgailestavimo rėžimą, mergina pasisuko į vaikiną,- Leo, aš labai labai tavęs atsiprašau, kad aš tokia girta.


what if?

IT’S FUN TO THINK OF THE WHAT-IF. SCARY, BUT FUN. IT’S LIKE, I THOUGHT THIS DOOR WAS CLOSED BEFORE, BUT HERE IT IS OPEN JUST THE TINEST CRACK. WHAT IF?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   2017-07-20, 20:25

Iš tiesų seniai tokią girtą ir nusitašiusią Anabelę yra matęs, o gal tai net pirmas kartas? Buvo sunku patikėti, kad tai ta pati švelnaus būdo mergina. Žinoma, tamsiaplaukės charakteris nepasikeitė, tiesiog buvo labai keistą ją matyti girtą kaip tapkę. O dar ir kvapelis sklido tikrai ne koks, visuomet švara kvepiantys plaukai atsidavė nemenku alkoholio kiekiu. Primintas dėl šokių, Leo kietai sučiaupė lūpas ir papurtė galvą. - Ne šiąnakt, kitą kartą, - pažadėjo per daug negalvodamas ar tesės savo pažadą, mat turi visą amžinybę jam išpildyti. Paprastam žmogui tikriausiai būtų begalo juokinga matyti vos pastovinčią ant kojų ir nesąmones kalbančią merginą, tačiau Leonardo veide atsispindėjo susirūpinimas. Anabelei ryte tikrai skaudės galvą po tokių šėlionių, tačiau vyras neteisė merginos, juk ji ne mažas vaikas, suaugusi, ne vieną šimtmetį gyvenanti moteris, todėl jis neturi teisės jos kritikuoti.
Kuomet Anabelė pradėjo atsiprašinėti Leonardo už tai, kad yra išgėrusi, vyras suėmė ją už pečių, kad panelei būtų lengviau išlaikyti lygsvarą ir atkreipė dėmesį, kaip apsauginis ir keli išėję parūkyti žmonės spokso į tą mini spektaklėlį. - Viskas gerai, Ana, nesirūpink, juk nepykstu, - blausiai nusišypsojo merginai ir nuleidęs rankas jai ant liemens, prilaikė, kad negriūtų. Prie to pačio paėmė jos aukštakulnius ir permetė juos į mašiną pro atvirą langą.
Merginai pradėjus aikčioti dėl raktų bei įnirtingai ieškoti jų rankinuke, Leonardas pats per petį žvelgė į mažą rankinuką, bet jokių raktų jo akys nepastebėjo. Atsidusęs, kad gali kilti šiokių tokių problemų, Eversman visgi nenuleido rankų. - Ryte paieškosim tavo raktų, neabejoju, kad klubo darbuotojai juos ras ir rytoj paklausim pas barmeną. O dabar nebetemkim į naktį, važiuosim pas mane, išsimiegosi, išsipagiriosi, o rytoj nuvešiu namo ar į darbą, - nusprendė vyras už Aną ir prilaikydamas merginą pravėrė automobilio dureles. - Na, lipk, - paragino, bet tuo pačiu ir pats padėjo tamsiaplaukei atsisėsti, visgi juk ji girta. - Jei ims pykinti, pranešk, sustosiu, - pareiškė pasirėmęs į automobilį, bet netrukus uždarė dureles, apėjo aplink mašiną ir sėdęs už vairo pradėjo šį kartą nebe taip skubėdamas važiuoti į užmiestyje esančius namus.
Atgal į viršų Go down
Annabell Chamberlain

avatar

posts : 652
hugs & kisses : 58
Credit : countmysins

RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   2017-07-20, 21:01

Tikrai tai buvo pirmas kartas, kai Leo matė ją tokią nusitašusią. Tikriausiai, tai tebuvo koks penktas kartas gyvenime, kai ji buvo tokiam blogam būvyje, o prisiminus, kad mergina gyvena jau daugiau nei pusę tūkstantmečio, tai galima suprasti, kad Ana tokia girta būdavo tikrai retokai. Na, Leo naudai Anos galva nelabai fiksavo jo pažadą. Nors mergina ir nusišypsojo išgirdusi tai, kad jis dar eis su ja pašokti, bet labai didelė tikimybė, kad ryt to pažado ji nė kiek neprisimins. Toks jau tas alkoholio grožis.
Ir iš tiesų, Ana toli gražu nebuvo mažas vaikas, bet dabar elgėsi tikriausiai ne brandžiau, nei šešiolikmetė paauglė. Kas kiek liūdna, nes net jos fizinis amžius yra didesnis už jos elgsenos. Na, bet visi žmonės juk turi tokių dienų, kai viskas pasisuka kiek kitaip, nei ji galvojo jo pradžioje.
-Dėkui tau labai, Leo,- nuoširdžiai padėkojo mergina jam už tai, kad šis nepyksta ant jos. Dabar ji labai vertino tokius dalykus, nes kai etanolio kiekis tavo kraujyje padidėja, dažnai ir širdis atsiveria. Taip buvo ir dabar, nes dabar merginos galvoje sukosi mintys apie tai, koks nuostabus žmogus yra Leonardas Eversmenas. Mergina, nesiginčidama su savo išgelbėtoju, su vaikino pagalba įsėdo į automobilį. Vyriškiui uždarius automobilio dureles, mergina parėmė savo galvą į šias ir įsižiūrėjo į kažkokį vabaliuką ant priekinio automobilio stiklo. Kadangi jos galva kiek labiau sukosi važiuojant automobiliu nei įprastai, o ji tikrai nenorėjo pridaryti nemalonumų Leonardo automobiliui, visą kelionę mergina sėdėjo užčiaupusi burną, tik laikas nuo laiko niūniuodamą kokią dainą kurią tyliai grojo radijas.


what if?

IT’S FUN TO THINK OF THE WHAT-IF. SCARY, BUT FUN. IT’S LIKE, I THOUGHT THIS DOOR WAS CLOSED BEFORE, BUT HERE IT IS OPEN JUST THE TINEST CRACK. WHAT IF?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   

Atgal į viršų Go down
 
in/out
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Naktinis klubas-
Pereiti į: