rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 buities reikmenų skyrius

Go down 
AutoriusPranešimas
Sinner #5posts : 422
hugs & kisses : 15

RašytiTemos pavadinimas: buities reikmenų skyrius   2017-04-25, 12:09


Atgal į viršų Go down
Demarcus Alden


avatar

posts : 1569
hugs & kisses : 88
Credit : Ikona ir parašas: asmeniniai (naktiestyloj). prašom nepyzdint :D

RašytiTemos pavadinimas: Re: buities reikmenų skyrius   2017-07-24, 23:38

Namų apyvokos skyrius - vieta, visiškai nederanti prie Demarcus reputacijos. Ir vis tik, būtent jis dabar žengė alėja tarp lentynų, rankas sukišęs į kelnių kišenes, vangiai dairydamasis aplinkui, ieškodamas to, dėl to apskritai čia atsibeldė. Tiesą pasakius, jis konkrečiai net nežinojo, ko jam reikia, bet kad reikia - neginčijamas faktas. Namas, kuriame šiuo metu kaip tik kūrėsi, buvo beveik tuščias, vien stogas ir sienos. Kitu atveju jam kaip ir užtektų, bet planuose yra ilgalaikė viešnagė saloje, todėl nenuostabu, kad bent poros daiktų jam tikrai prireiks. Turbūt.
Staigiai sustojęs, pasisuko devyniasdešimties laipsnių kampu ir patraukė ten, kur užmatė baltus miegamojo čiužinius. Vienas iš daiktų, kurie vyrui namie visai praverstų. Keliais žingsniais nužirgliojęs arčiau įvykio vietos, buku žvilgsniu žvelgė į daiktą, kurio niekada nepirko. Niekada tokiais dalykais nesirūpino pats, bet panašu, atėjo metas šiokioms tokioms permainoms. Nesugalvodamas geresnio būdo išsirinkti tai, ko reikia, nesivaržydamas ir nepaisydamas ženklų, su visais batais krito ant čiužinio, išmėgindamas jo galimybes.


I was born with the devil in me. I could not help the fact that I was a murderer, no more than the poet can help the inspiration to sing..I was born with the evil one standing as my sponsor beside the bed where I was ushered into the world, and he has been with me since.
psycho killer
Atgal į viršų Go down
Byanka Andrea Methuselah

avatar

posts : 75
hugs & kisses : 1

RašytiTemos pavadinimas: Re: buities reikmenų skyrius   2017-07-25, 17:50

Prekybos centrai, įvairios parduotuvės, buvo ganėtinai dažnai Biankos lankomos vietos, o ką jau kalbėti apie kavines, barus, ar kiek keistesnes vietas, tačiau buities reikmenų skyrius... Na čia jau kažkas naujo. Dėliodama koją už kojos, mergina žvalgėsi tarp lentynų, lyg be tikslo klaidžiojo per visą skyrių. Akimis vis perbėgdavo per praeivius, su kai kuriais iš jų pasisveikindavo ar net persimesdavo keliais žodžiais, o tada vėl pasukdavo savais keliais. Perėjusi visą indaplovių ir šaldytuvų karalystę, jau buvo pasiruošusi iškeikti visą personalą už tai, jog parduotuvėje surasti kelias reikiamas smulkmenas buvo neįmanoma. Giliai atsidusi mergina tik stabtelėjo ir apsidairė. Nei lovų, kėdžių, stalų ar baldų jai tikrai nereikėjo, ką jau kalbėti apie buitinę techniką. Sukaupusi paskutinius kantrybės likučius Bianka patraukė per baldų skyrių, tikėdamasi, kad prieš tapdama viesulu, kuris pasirūpins, kad čia tikrai nebus galima nieko rasti, pastebės kur yra toji prakeikta žvakių lentyna.
Prisipažinimo, kad burtų knygos ir magijos praktikavimas buvo jos laisvalaikio dalis, nesulauktų niekas, o ypač šeima. Iš dalies Bianka norėjo pabėgti nuo pačios savęs ir būti tiesiog normalia šio amžiaus mergina, tačiau magija ir letenos buvo vienintelis dalykas padėjęs jai pasijausti išskirtinei ir bent šiek tiek pranašesnei už kitus. Nors to dar pati ir nesuvokė, bet būtent to ji ir norėjo - būti kitokia.For a star to be born, there is one thing
that must  happen: a gaseous nebula must collapse.
So collapse. Crumble. This is not your destruction.


Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: buities reikmenų skyrius   

Atgal į viršų Go down
 
buities reikmenų skyrius
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Prekybos centras-
Pereiti į: