rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Glūduma

Go down 
AutoriusPranešimas
Ravenna Eversman
We are all searching for someone whose Demons play well with our own
We are all searching for someone whose Demons play well with our own
avatar

posts : 957
hugs & kisses : 33
Credit : CREDIT endlessroutine:.,CREDIT: STARBOY.

RašytiTemos pavadinimas: Glūduma   2017-04-25, 11:29

.It’s awful not to be loved. It’s the worst thing in the world…It makes you mean, and violent, and cruel.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Glūduma   2017-07-23, 00:58

Čia buvo ramiau nei kitur. Blausi saulės šviesa tik vietomis prasiskverbė pro medžių lapus sukurdama gražią mozaiką po Dž kojomis. O jis ėjo. Ėjo tyliai, stengdamasis nesudrumsti miške vyraujančios harmonijos. Taip, jis nekentė buvimo vilku, tačiau miškas, visada liks šventa vieta. James jautė kaip į jį tiesiog skverbte skverbiasi šita sunki drėgmė, kuri tarsi valė širdį, apgaubtą nuodėmių, suspaustą savigraužos nagų, sunkiai pulsuojančią ir su agonija stumiančią kraują pro venas ir arterijas. Vyro mintys kaip visad dūzgė nesibaigiančiu triukšmingu ratu, ir čia, stovint vidury harmonijos burbulo jam tiesiog norėjosi jį susprogdinti savo riksmu. Jis sustojo. Tyliai įsiklausė. Užvertė galvą į dangų, paslėptą storų medžio šakų. Pražiojo burną. Tačiau viskas, kas išsiliejo, buvo vos pastebimų garų kamuoliukas ir tylus, beveik per prievartą išstumtas, sunkus atodūsis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Glūduma   2017-07-23, 01:12

Tai, kas prieš metus laiko teturėjo būti smagus vakarėlis, tapo didžiausiu prakeiksmu. Leanna susipažino su žaviu vyru, papirkusiu ją savo dėmesiu ir švelnumu. Nebuvo šventuolė, dėl to ramia sąžine vakarą pabaigė viešbučio kambaryje su Liucijum. Tai ir buvo bene didžiausia klaida. Po tos nakties Leanne vis dar nesusitaiko su tuo, kad pasitaikė įsiutusiam dėl asmeninių reikalų vilkolakiui po kojom ir taip pati tapo vilke.
Blaškosi po miestą mergina šitaip jau beveik metus laiko, tai dievindama savo naują gyvenimo būdą, tai nesugebėdama susitaikyti su dabartine savo prigimtimi. Šiandienos vakaras buvo skirtas pasivaikščiojimui po mišką, ieškant atsakymų į kvėpuoti trukdančius klausimus. Tačiau nepraėjus nė pusvalandžiui Leanne klaidžiojimo aplinkui, moteris stabteli netoliese pastebėjusi vyro figūrą. Iš įpročio ji įsitempia, nors ir suvokia, kad nebėra paprastas žmogus ir neturėtų taip bijoti. Laimei, neužilgo Morello akys prisipranta prie tamsos ir moteris pastebi galvą užvertusį James. Lengviau atsidusus, vilkolakė greitai priartėja prie vyro ir stabteli tiesiai priešais jį, užvertusi šiek tiek galvą, kad matytų vyrą geriau.
- Žadėjai vakar užsukti ar bent jau paskambinti, - nežymiai šypteli, tačiau akyse žaidžiantys velniukai išduoda, kad moteris absoliučiai nerimtai čia, tarytum, priekaištauja.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Glūduma   2017-07-23, 01:31

Nakties tylą perskrodžiantis riksmas ir greitas letenų dunksėjimas žolėtu paviršiumi. Veiksmas, kuris pritrauktų milijonus žiūrovų prie kino teatrų ekranų. Tik čia filmavimo aikštelė buvo realija, o apšvietimas - apskrito sidabrinio mėnulio šviesa. Vėjas, liečiantis plaukuotą kūną ir noras... tyras noras lėkti, pačiupti, pabaigti. Pabaigti akimirką ir gyvenimą, šią sekundę ir visą amžinybę. Ir atrodo lyg pagerės, tačiau praliejus kraują, norisi jo vis daugiau. Ir čia iš tamsos išnyra ryškios žalios akys, pilnos ašarų, nesuprantančios kas vyksta, ir šuolis...
Krebždėjimas išbudino Džeimsą iš jo minčių. Jis beveik supyko, kad kažkas drįsta prieiti taip arti, kad jis girdėtų šlamant žolę po įsiveržėlio kojomis. Vienintelis veiksnys, taip stingdančiai stabdęs James nuo atsisukimo ir grubaus žvilgsnio buvo lengvai pažįstamas žingsnių garsas, juslė, kad čia savas individas. Balsas, išniręs iš tamsos nutėškė James į realybę. Leanna. Ach, ta jo saldi gyvenimo iliuzija, lengva fantazija, pas kurią taip gera, bet tuo pačiu be galo sunku pabėgti.
- Žadėjau. - Džeimsas tvirtai ištarė vieną, tvirtą ir tikrą žodį. Jis niekada nesisvaidydavo plačiom frazėm ar išsireiškimais, o juo labiau nemelavo. Jis lėtai prasimerkė ir nuleido galvą. Jo žvilgsnis pasitiko dvi spindinčias akis ir Dž nusišypsojo, galbūt šiek tiek su apmaudu dėl prarastas akimirkos trapumo, tačiau tuo pačiu jį visai maloniai kaskart stebindavo Leannos gebėjimas atsirasti iš niekur ir būti prie jo. Kažkaip jis negebėjo atstumti jos, nors kartais tiesiog troško niekada į ją nebežvilgtelėti. - Nemanau, kad esu klaidingas, teigdamas, kad nenustebai to nesulaukusi. Mano mintys buvo okupuotos...kai kuo kitu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glūduma   

Atgal į viršų Go down
 
Glūduma
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Miškas-
Pereiti į: