Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Miško pradžia

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Ravenna Eversman
We are all searching for someone whose Demons play well with our own
avatar
We are all searching for someone whose Demons play well with our own
posts : 957
hugs & kisses : 33
Credit : CREDIT endlessroutine:.,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Miško pradžia   2017-04-25, 11:29

.It’s awful not to be loved. It’s the worst thing in the world…It makes you mean, and violent, and cruel.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško pradžia   2017-05-02, 20:49

Šilti saulės spinduliai spigino į apnuogintą merginos nugarą. Lėti, monotoniški žingsniai judėjo į priekį. Vedama savo vidinių demonų mergina, net nepastebėjo kaip atsidūrė prie miško pradžios. Lyg jos pats vidus jaustų, kad miškas yra ta vieta, vieta kurią galėtų laikyti savo namais, saugumo ir jaukumo vieta. Nors siela ir norėjo leisti laiką nesutramdomoje gamtoje, Milos pasąmonė priešinosi tam. Kartais rudaplaukė susimąsto, gal tiesiog būtų daug paprasčiau pasiduoti instinktams ir aktyvuoti savo vilkolakiškajį geną. Bet pasidavimas reikštų nusižengimą savo principams ir savęs netekimui. Mergina kiek atsiduso nuo savo minčių. Gal galiausiai jai tiesiog patiko žmogiškas gyvenimas. Ir žinojimas, kad bet kada gali pabėgti iš Naujojo Orleano ir gyventi paprastą gyvenimą. Na o dabar Mila, tiesiog iš visos širdies norėjo laisvės jausmo. Nieko nelaukdama ši nusiavė savo batus, ir padėjo pėdas ant minkštų samanų. Apsisuko vietoje, kad iš plevėsuotų suknelę ir pasileido bėgti. Milos kūnas grakščiai lyg panteros judėjo nuo vieno šešėlio prie kito. Vėjo gūsiai plaikstė merginos plaukus. Ohh... kaip senai ji nesijautė taip gerai, kokių atsakomybių, jokių taisyklių, jokių suvaržymų. Tik lyg vienišas paukštis skristų dangumi, ieškodama savo vietos. Galiausiai pamačiusi, kad saulė jau nori leistis, ši tik atsigulė ant pievos ir žiūrėjo į tuščią dangų, bei spalvas, kurios keitėsi su kiekviena akimirka.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško pradžia   2017-05-02, 21:03

Miško  tankmė buvo išsigelbėjimas vampyrui nuo taip įgrisusio miesto šurmulio ir nuolatinių Niko reikalų.Jis keliavo net negalvodamas kur eina,kai staiga atsidūrė miške.Štai pagaliau:vienas ir toli nuo viso to mėšlo,kuriame tikrai netrokšta būti įpainiotas.Išvykęs iš miestelio Kolas vėl į jį grįžo ir viskas tik dėl jo taip dievinamos brangiosios dukterėčios.Jeigu ne ji,Kolo ir pėdos būtų ataušusios.Vampyras instinktyviai suraukė kaktą,vos tik šaka šiek tiek įbrėžė jo veidą.Įsipainiojęs į kažkokius brūzgynus,Kolas negirdėjo netoliese esamų žingsnių.Vis dėl to vampyriška klausa jo neapvylė ir jis šyptelėdamas netikėtai atsidūrė garso šaltinio vietoje.Mergina gulėjo ant žemės ir atrodo jau bus negyva..Tik ,argi ji neatsimerkusi?Greičiausiai tai jos keistas atsipalaidavimo ar meditavimo būdas,o Kolas tikriausiai surado tai,ko ieškojo.Mergina galės pabūti jo laikinu žaisliuku ar dar kažkaip praskraidins jo nuobodžią dieną ir keistą kelionę miško tankme. - Pasiklydai,mieloji? Saulė jau leidžiasi,aplinkui gali būti pavojinga ,- Kolo balse nebuvo girdėti susirūpinimo gaidelės jam apskritai nerūpėjo diena ar naktis.Merginai tikriausiai pasisekė,kad sutiko būtent jį,nes kas gi daugiau jeigu ne Kolas gali pasirūpinti,kad diena būtų kur kas ,,linksmesnė'' nei buvo iki šiol.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško pradžia   2017-05-02, 21:39

Merginos visas dėmesys buvo sukoncentruotas į dangų ir savo klajojančias mintis, kurios vis neduoda vidinės ramybės. Todėl Mila, net neišgirdo artėjančių link jos, čežančių žingsnių. Pasigirdo tik balso garsas, nutraukęs jos ramybę. Vos išgirdus merginos plaukeliai pasišiaušė nuo odos. Ir būtent tą sekundę, sustingo, nejučia kiek išplėtė akutes. Mat jautėsi kiek prigauta, nors nieko blogo nedarė. Greit viską apgalvojus, atsipalaidavo. Ir nieko nelaukus pamėgino grakščiai atsisėsti ir pažiūrėti į personą, kuris sudrumstė rudaplaukės svajones. Nužvelgus vaikiną, ši galėjo jausti kaip šalčio dvelksmas praeina pro jos odą, bet taip pat jos neapleido nuojauta, kad buvo jį mačiusi. Prisiminusi, kad vaikinas ją užkalbino, kiek atsitokėjo ir bandė susitelkti į jo iškartus žodžius. Pakartojus mintyse nepažįstamojo žodžius, kiek sumišo. Ar čia galėjo būti paslėptas grasinimas? Nenorėdama parodyti, jokių iškilusių jausmų savo veide, ši kiek surimtėjo ir kilstelėjo smakrą, kad atsakyti jam žiūrint į jo rudas akis. - Aš užaugau tarp šitų medžių, pasiklysti tikrai būtu sunku. - kiek atsidusus, toliau tęsė,- O ir pavojų retai čia būna. Nebent kokie pestieji užsimano vilkus paganioti. - ir kiek šyptelėjo Mila. O iš tiek ši tik norėjo pažiūrėti, kas gi per vienas yra šitas vyriškis. - Jei jau pirma mintis atsiradus čia apie pavojus ar nebus taip, kad jūs būtent jų ir ieškote?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško pradžia   2017-05-03, 21:08

Kolas turėjo keistą įprotį žaisti su savo žaisliukais labai ilgai,o kai jam atsibosdavo paprasčiausiai nužudydavo jas.Taip buvo anksčiau,kai jis buvo vampyras ir nesugebėdavo kontroliuoti troškulio,kuris jį žudė iš vidaus.Dabar  ne daug kas pasikeitė,nes jis vėl toks pats kaip anksčiau.Buvimas vampyru Kolui nepatiko,nes taip jis negalėjo kontroliuoti savęs ir savo troškulio.Stebėtina,tačiau šiuo metu jis galėjo save kontroliuoti,bent jau kurį laiką,kol mergina nepasakė kažko,kas jį labai suerzintų.Žinant Kolą užtenka mažytės kibirkštėlės,kad įvyktų didžiulis sprogimas.Vampyro veide kaip visada žaidė smagi šypsenėlė,o akių žvilgsnis lakstė per merginos kūną link jos veido.Kolas nesugebėjo išlaikyti akių kontakto,todėl tam tikrais tarpais nusisukdavo,nes norėjo įsiklausyti ar jie čia vienui vieni.- Tuo tik geriau tau,nes jei būtum pasiklydus tada sunkiau tau būtų pabėgti,- visai to nenorėdamas davė jai užuominą kas galbūt galėjo nutikti.Žinoma,kol kas neišsidavė,nes norėjo daugiau sužinoti apie ją.Merginai užsiminus apie vilkus,jis demonstratyviai suraukė antakius.Na,jau čia negerai,nes vilkai turi gana aštrias iltis,kurių reikėtų saugotis..Visgi Kolas per daug dėl to galvos sau nesuko,todėl kiek patylėjęs leido jai toliau kalbėti. - Pavojai mano antras,mieloji,turėjai suprasti vos mane pamačius.Nors negaliu tavęs kaltinti,nes vilkai ne dažnai gali pasigirti pastabumu,priešingai nei mes ,- neįvardijęs kas tie mes tiesiog vėl patylėjo ir užbaigė sakinį su žaisminga šypsenėle veide. - Tiesa,mūsų niekas nepristatė,Kolas Mikaelsonas.O tu kuo būsi vardu,mieloji? ,- stovėdamas šalia tiesiog žvelgė į ją ir laukė galbūt galimo nerimo jos veide ar išgąsčio,kas Kolui suteiktų dar didesnį pasitenkinimą.Ji tikrai bus girdėjus apie jų šeimą,nes Orleane nerasi nė vieno,kuris nežino jų šeimos pavardės.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško pradžia   2017-05-04, 17:37

Tyrinėjant vaikiną, jos akį pritraukė nedidelė šypsenėlė. Galima sakyti žavinga, bet tuo pačiu metu kažką slepianti. Milos instinktai sakė, kad tai kaip koks nors įbauginimas, lyg jis naudotų lapiškus triukus. Didesnį merginos dėmesį pritraukė ištarti vaikino žodžiai, apie sunkesnį pabėgimą, jei nepažinotų šios vietos taip gerai. Milai, šis jaunuolis pasirodė keistokas, pirmiausia galvoja apie pavojus, tada pabėgimus. Arba jis keistuolis ir koks siaubo literatūros mėgėjas, arba kažkas daugiau, apie ką rudaplaukė net nenorėjo pagalvoti. Išgirdus sekančius vaikino žodžius ši iškarto norėjo atsakyti su šypsenėle, kad į pavojingą vyruką jis nepanašus. Bet antroji jo kalbos dalis, taip lengvai nepraėjo pro ausis. Iškarto merginos antakiai kiek susiraukė, ir akys susiaurėjo. Ši įtariau pažvelgė į jį ir tyliai pralemeno,- Priešingai nei jūs?- Bet nespėjus susitelkti į jos ištartą klausimą, vaikinas vėl šyptelėjo. Mila išvydus antrą kartą tą šypsenėlę, pasijautė lyg pakliuvo į žaidimą, apie kurį nieko nežinotų, bet ši tik instinktyviai atsakė nedideliu šypsniu. Galiausiai rudaplaukė buvo priblokšta, kai vos sužinojo nepažįstamojo pavardę, tą akimirką atrodo merginos širdis sustojo kelias sekundes, taip pat net kvėptelėti nedrįso. Greit akimis pražvelgė lauką, taip, jie buvo vieni, merginos regėjimas neužgriebė jokių judėjimų aplinkui, o ir pašalinių garsų negirdėjo. Toks jausmas, kad pateko į plėšrūno gniaužtus. Mila nė už ką negalėjo parodyti baimės, ji irgi iš prigimties buvo plėšrūnė. Kovotoja. Kiek sutrikusi mergina nežinojo ką atsakyti, prisistatyti savo tikrąją pavarde ar ne. Guerrera pavardė gali pagelbėti, nes parodys, kad nėra tik silpnas žmogus, gal net patikės jis, kad ji vilkolakė. Bet taip pat galėjo atnešti ir minusų, kas jeigu tarp Guerrerų ir Mikaelsonų yra likę nesutarimo ženklų. Visgi kiek daug Guerrerų vilkų mirė nuo Mikaelsonų šeimos rankų. Būti vienai prie Mikaelson tokioje situacijoje, atrodė, labai nesaugiai viskas. Todėl nusprendė ši nuslėpti šitą faktą, įkvėpus kiek oro, prisistatė,- Mila Andersen.- Nors prisistatė ji kita pavardė, rudaplaukė net negalvojo apsimesti durnele, kaip tik norėjo parodyti, kad kažkokios pavardės tikrai nebijos. - Ir ką gi vienas iš Mikaelsonų galėtų reikti prie miškų, argi ne jūsų teritorija tik mieste? Kas jeigu pasirodys visa vilkolakių gauna pasirengus kovoti?- ir kad skambėtų tvirčiau bei galingiau, nerodant baimės, ši žvilgsniu lyg metė vaikinui iššūkį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško pradžia   

Atgal į viršų Go down
 
Miško pradžia
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: