Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 fontanas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
NeatiduodamaGizze
posts : 686
hugs & kisses : 44
RašytiTemos pavadinimas: fontanas   2017-04-23, 19:52


Atgal į viršų Go down
Ravenna Eversman
We are all searching for someone whose Demons play well with our own
avatar
We are all searching for someone whose Demons play well with our own
posts : 957
hugs & kisses : 33
Credit : CREDIT endlessroutine:.,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   2017-04-28, 10:52

Buvo gana ankstus pavasario rytas , saulė jau pamažu šildė žemę apglėbdama ją savo šiltais spinduliais . Paukščiai merginai einant miesto gatve čiauškėjo pakampėmis , kartkartėmis vis praskrendant pro šalį . JI praktiškai net neprisiminė šio miesto , jo grožio . Pastaruosius metus jos namai buvo Mystic Fallsas , su visomis savo dramomis kurios jau buvo gerokai įgrysusios . Nepaisant fakto , jog buvo mylima ir saugoma , šeimos jai trūko labiau už viską , matyt dėl to , dabar kai Naujajame Orleane pasidarė ramiau ši sugryžo namo . Neskubėjo eiti į tėvų namus , nežinojo ką turėtų jiems pasakyti ar kaip elgtis kai šitiek laiko tieisog nesimatė . Dabar tai nebuvo įtin svarbu , žmonės gatvėje blaškė jos dėmesį , tokie laimingi ir patenkinti gyvenimu .Net gera buvo į juos žiūrėti , taip būtų visą dieną praleidusi kol vos neatsitrenkė į stovintį fontaną besidairydama pati sau vyptelėjusi , klestelėjo užpakaliuką ant šalto betono , rankas įkišdama į vėsų vandenį .It’s awful not to be loved. It’s the worst thing in the world…It makes you mean, and violent, and cruel.

Atgal į viršų Go down
Ravenna Tina Mortimer
avatar
posts : 122
hugs & kisses : 2
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   2017-04-28, 15:58

Tekančios saulės spinduliai dar kartą pažadino Heilę iš neramių sapnų. Dar viena diena Naujajame Orleane, mieste, kuris jau kurį laika buvo vadintas namais. Juose niekada nebuvo ramu, bagalės pakilimų ir nuosmukių... Šeima, kurios ji niekada neturėjo. Nors ir netobula, bet vis tiek buvo tapusi šeima.
Dar vienas rytas buvo pradėtas nuo sportinių drabužių ir bėgimo bundančio miesto gatvėmis. Su kiekvienu žingsniu ir kiekviena akimirka, Naujasis Orlaenas budo, ištuštėjusios gatvės pildėsi žmonėmis. Rytinis bėgimas, padėdavo atitrūkti, bent trumpam išvalyti mintis. Nemirtingas kūnas buvo itin ištvermingas, fizinis nuovargis Andrėjai buvo svetimas. Lyg gyvas lavonas, bėgdama gatve Heilė vingiavo tarp pavienių gatvės praeivių. Akys žvelgė kiaurai žmones, mašinas, praeivius, atrodė, jog mergina buvo užhiptonizuota tiesiog bėgti. Pasukusi į miesto gilumą Heilė net nepajuto kaip virš jos atsirado plati erdvė. Atsidūrusi atviroje vietoje Marshall kiek sulėtino tempą. Keista, bet kažkas lyg ėmė kirbėti jos viduje, jausmas buvo panašus į sažinę sumišusią su jauduliu ir nerimu. Tas 'gyvis' gražino ją į realybę, lyg strėles paleido mintis apie dukrą. Tai, ką per tuos metus Heilė išgyveno, prilygo pragarui. Žmogus, kurį ji taip besąlygiškai mylėjo, jos dukra, buvo atskirta nuo jos. Ir tai kėlė tokį skausmą neleidžiantį miegot naktimis, ir visa tai dėl tikrai nepateisinamos priežasties: dėl mūsų dukters saugumo...
Atgal į viršų Go down
Ravenna Eversman
We are all searching for someone whose Demons play well with our own
avatar
We are all searching for someone whose Demons play well with our own
posts : 957
hugs & kisses : 33
Credit : CREDIT endlessroutine:.,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   2017-05-01, 11:08

Vanduo buvo vėsus ir švelniai irginantis pirštų pagalvėles , kurios suko ratus panardintos į skystį. Po kelių akimirkų Hope atsitraukė nuo vandens , apsidairydama aplinkui . Žmonės zujo ratais aplink fontaną pasukdami į įvairiausias puses , tokie laiko vergai jog net gaila akimirkai pasidarė . Tačiau tada jos žvilgsnis užkliuvo už liaunos moters stovinčios it įkaltas vinis vidury aikštės. Net šiurpulys per kūną perbėgo , nežinjo ką dabar turėtų daryti . Akimiaki mąstė tiesiog nueiti savais keliais , per didelis laiko tarpas leido fantazijai įsišėlti prisigalvojant įvairių nesąmonių . Nors norėjosi ją apkabinti priėjus , sveikas ir šaltas Hope protas neleido sau pasiduoti emocijoms , visgi neaišku kodėl jie jos neatvyko taip ilgai.
Atsistojusi nuo fontano krašto , lėtais žingsniais ėjo link stovinčios moters , visdar galvodama ką turėtų jai pasakyti.It’s awful not to be loved. It’s the worst thing in the world…It makes you mean, and violent, and cruel.

Atgal į viršų Go down
Ravenna Tina Mortimer
avatar
posts : 122
hugs & kisses : 2
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   2017-05-01, 22:02

Kažkas viduje ėmė kirbėti vis labiau ir labiau. Su kiekviena akimirka Heilės bėgimo tempas lėtėjo. Ji jau bėgo ristele, greitai ėjo, vos dėliojo kojas ir galiausiai visiškai sustojo. Tikriausiai tai buvo motiniška nuojauta, kuri kiekvieną akimirką vis labiau ir labiau cypė, privertė viską suktsi ratu, lyg viename iš atrakcionų pramogų parke. Žemė bangavo, o pati mergina kiek pasisuko į fontano pusę, nors pačiai Heilei atdodė, jog visą tą laiką ji sukosi lyg koks nors mažas viesuliukas. Ir staiga viskas sustojo. Sustojo visas pasaulis, laikas, žmonės. Liko tik ji ir mergina einanti į jos pusę. Tas kažkas viduje ėmė rimti, o naštas slegianti Marshall pečius - nukristi. Kurį laiką Andrėja buvo suakmėnėjusi, kūnas toks apsunkęs, jog mergina nesugebėjo žengti nei žingsnio. Tiesą sakant, Marshall negalėjo patikėti tuo ką matė, kad toji mergina, lėtai slenkanti link jos buvo jos dukra. Mažoji Hope. Kuri suaugo... Tada dar didesnė kaltė užgulė krūtinę.
Pati to nejausdama Heilė lėtai ėmė eiti jaunosios Mikealson pusėn. Kiekvieną žingsnį mergina žengė vis greičiau ir greičiau, kol galiausiai sustojo visiškai prieš dukrą. Dar kurį laiką žvelgė į ją ilgesio kupinu žvilgsniu, nors akyse tikrai buvo galima įžvelgti apgailestavimo šešėlį,- Atsiprašau...- buvo viskas ką Heilė tesugebėjo ištarti. Šis žodis drebančiu balsu išsiveržė pro hibridės lūpas, o rankos lėtai ir atsargiai kilo norėdamas apkabinti dukrelę, padaryti tai, ką turėjo padaryti seniai ir niekados nebūti jos paleidusiomis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   

Atgal į viršų Go down
 
fontanas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: