rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Situacija

Go down 
AutoriusPranešimas
Selene D'aramatiz
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar

posts : 2464
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: wondermanCREDIT: CREDIT: STARBOY.

RašytiTemos pavadinimas: Situacija   2017-04-23, 16:07


SITUACIJANiuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas- tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella- vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.
Jau nuo seno vietinės raganos sudarė sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja taikos sutartį, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...
Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.
Tačiau dviem jaunuoliam reikėjo nepaklusti taisyklėmis ir sulaužius sutartį pradėti nesutarimus tarp raganų ir vilkolakių. Diara pamilo Kianą. Šis, mėgino ją atstumti, Diara, palikta įskaudinta ir palikta, prieš pat pilnatį ketino užkeikti visą Kiano gaują.. Kas žinojo, kad tai bus tik juokas ir nepagrįstos agresijos pradžia vilkolakiams? Po įžūlaus Diaros mėginimo "prakeikti" Jacob Parker, gaujos vadas, pradėjo išpuolius ne vien prieš raganas, bet ir prieš niekuo nekaltus žmones. Taip pačio Jacob kelyje pasitaikė niekuo dėta, didžiai gerbiama, mero Christopher žmona Caroline.
Ilgą laiką šis nelaimingas nutikimas buvo laikomas gryniausia nelaime, žvėrių antpuoliu, vėlų vakarą. Tačiau Christopher niekada nedavė ramybės žmonos mirtis. Ypač po to, kai keistų nutikimų, keistų mirčių ėmė vis daugėti..
Tai nutiko ne šiaip sau. Juk Diaros mama Paola nusprendė iš paslaptingų raštų sukurti pirmąjį kiek žinoma, vampyrą, kuris, netapo Furr šeimos marionete ir ginklu prieš vilkolakius, o nevaldydamas troškulio, jaunas vaikinas ėmė žudyti visus, kas pasitaiko jo kelyje.
Atvyksta čia ir Innez, ieškodama saugios žemės, ramybės savo vaikams, tačiau pasirodo, neramumai jau buvo pradėję puldinėti, iš pažiūros, ramų miestą.
Netruko daug laiko kol į Niuportą nepradėjo gužėti įvairiausių antgamtinių padarų iš visų pasaulio kampelių. Štai čia, miesto medžiotojams, kurie lig šiol gyveno ramiai, atsirado darbo. Tik tiek, kad atvykstantys padarai yra galingi, seni ir stiprūs. Padarai, kurių taip paprastai nesugausi ir nenužudysi...
Innez, Marguerite ir Mikael pasiekus savo tikslą ir pagaliau atvėrus rojaus vartus, Selenia pasistengė, kad vartai atsivetų pilnai, ir visos iki tol įkalintos sielos gebėjo grįžti į žemę...
Seni, tūkstančius metų įkalinti, keršto ištroškę padarai vėl žengė žeme, tvirtai kaip niekad, nepamiršę senų nuoskaudų, išdavysčių, pasiryžę pagaliau suvesti senas saskaitas. Tik ar tai nebus miesto žlugimo pradžia?
Dramos, neelinės istorijos, ir vieta, iš kurios nenorėsi išeiti!! Junkis prie mūsų ir kurk savo istoriją!!!

Tiems, kuriems įdomi VISA istorija:
 

Other Facts:
† Rossum, Holman, Venatores, Furr ir Parker šeimos laikomos seniausiomis mieste.
† Ilgą laiką žmonės nieko nežinojo apie antgamtinius padarus, o medžiotojai galėjo medžioti tik triušiukus, mat Furr ir Parker šeimos puikiai tvarkėsi išlaikant taiką.
† Rojaus vartai, asmeninių kalėjimų durys atvertos tik dabar, jei imant suprantamiau, prieš savaitę laiko. Tad tris tūkstačius metų kalėjusiem padaram gali būti sudėtinga priprasti prie šių dienų gyvenimo.
† Iš keturių nemirtingųjų naudinga yra tik viena, tačiau niekas apie tai bent kolkas nežino.

Dėl veikėjų, rasių ar situacijos neaiškumų drąsiai galite kreiptis į MELAINA ROSSUM.


Atgal į viršų Go down
 
Situacija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Sweet Sin :: Something useful :: Main Information-
Pereiti į: