Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 įėjimas/išėjimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
RašytiTemos pavadinimas: įėjimas/išėjimas   2017-04-16, 22:22


Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: įėjimas/išėjimas   2017-04-16, 22:24

Myles kaip tik skubėdamas, pasinaudojo galiomis, kad kuo greičiau atsidurtu prie šios panelės namų durų. Nagi jau mandagumą išlaikydamas, kumščiu pabeldė į duris ir veide atsirado šypsena. Juk seniai nebuvo gavęs iš jos tokios gana pikantiškos žinutės. Tad neskubėti negalėjo.
Prie durų stovėdamas, truputi pasitvarkė savo rūbus ir pasipatogino tą maišiuką su keliais buteliais vyno, kuriuos kaip tik pasiėmė iš namų. Galbūt vakaro pradžiai to užteks, nors visada galima daugiau išsiburti.
Atgal į viršų Go down
RašytiTemos pavadinimas: Re: įėjimas/išėjimas   2017-04-16, 22:28

Kaylee buvo ką tik grįžusi namo. Nors, tiesą pasakius, net jei ir būtų buvus namie anksčiau, nebūtų skubėjusi rengtis. Ji su Myles, dėl abiejų užimtumo, senai nesimatė. O ir įprastai Kaylee nebuvo niekad pati ramiausia mergina, kuriai pakakdavo ramių ir romantiškų pasimatymų, dėl to nieko keisto, kad ji savo vaikiną iškart pabando taip suviliot ir net sujaudinti pirmąja žinute.
Išgirdusi beldimą į duris, Madison lėtai dėliodama aukštakulniais apautas kojas, galiausiai stabteli koridoriuje. žvilgtelėjusi į didelį veidrodį ant sieninės spintos, pati sau šypteli. Aukso viduriukas tarp elegantiškai atrodančios merginos, ir tuo pačiu net šiek tiek vulgariai, ypač turint omenyje, kad visą dieną išties nevilkėjo kelnaičių.
 - Labas, mielasis, - atidariusi duris iškart nuoširdžiai nusišypso ir palenkusi galvą akivaizdžiai nužvelgia pasiilgtą Myles.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: įėjimas/išėjimas   2017-04-16, 22:50

Tas užimtumas, kartais raganių nervino, nes mielai leistu dienas jos kompanijoje, nei kokiame neįdomiam sandėryje dėl daiktų. Tačiau toks jau gyvenimas, ir jeigu jis pasirinko verslą sukti toliau, tad negali sustoti su planais. Bet dabar buvo laisvas, ir tikrai ilgai nepaleis jos pačios iš savo rankų. Tad išgirdęs jos smulkius žingsnius, vaikinas suktelėjo veidą link durų. Kai jos atsivėrė ir pasirodė jos mieloji Kaylee, vaikino akys iš karto ją visą peržiūrėjo. Jos apranga jam patiko, tačiau vis dar galvoje sukosi toji jos parašyta žinutė, kokių irgi jau seniai nebuvo gavęs.
- Sveika,- ištarė trumpai ir žengtelėjo arčiau prie jos. Taigi paprasto pasisveikinimo jam dabar neužteks, tad kai buvo jau prie pat jos, pabučiavo jos lūpas gana stipriu bučiniu ir net ranka, kuri nelaikė maišelio, perėjo per jos nuogą kojos odą. Greitai užbaigė bučinį ir tada pažvelgė į jos akis. Tarpą maža tik tarp jų paliko,- Ir kaip mano greitas atėjimas pas tave? Spėjau?-ranka lyg kokia nedorėlė nuslinko per jos šlauni truputi aukščiau, net už suknelės krašto. Sujaudintas tokių žinučių, vaikinas irgi mėgdavo truputi pažaisti, nors jam buvo dzin, kad dabar jie nėra taip privačiai.
Atgal į viršų Go down
RašytiTemos pavadinimas: Re: įėjimas/išėjimas   2017-04-16, 22:56

Sulaukusi tokio godaus ir karšto bučinio, Kaylee vos vos suvirpa, jausdama nuo vyro sklindančią šilumą, kurios buvo siaubingai pasiilgus. Liežuviu įsibrauna į Myles burną ir taip bučinį spėja paversti dar godesniu bei aistringesniu, tačiau galiausiai raganius šiek tiek atsitraukia.
- Žinoma, kad spėjai.. – tyliai sumurma nesąmoningai šiek tiek išriesdama užpakaliuką, kol vyro ranka slysta per merginos šlaunį aukštyn, tarytum Kaylee norėtų, kad jis greičiau įsitikintų, jog ji nemelavo. Žvilgtelėjusi į praviras duris, moteris šiek tiek atsitraukia nuo Myles ir uždariusi duris jas užrakina, - dievaži, žavūs bateliai, tačiau taip spaudžia.. – nusijuokusi mergina papurto galvą ir erzinančiai lėtai palinksta žemyn, nesulenkdama kojų. Pasilenkusi tiek, kad pasiektų aukštakulnių užsegimą, ji pati sau šypteli žinodama, kad tokioj pozoj suknelė jau pakankamai pakilusi, kad matytųsi jos nuogas užpakaliukas. Neskubėdama Kaylee atsisega batus ir juos nusispyrusi atsitiesia bei prikandusi lūpą atsisuka į savo vaikiną, - nagi... parodysi, kaip pasiilgai manęs? – žybteli akimis tyliai ištarusi klausimą ir sustojusi prie pat vyro, visu kūnu liesdamasi prie jo, lūpomis perbėga per Myles skruostikaulį ir vėl pasigauna jo lūpas karštam bučiniui, kol viena ranka iš lėto nuslysta žemyn, kol pasiekia jau sukietėjusią lytį ir pradeda ją masažuoti per kelnių medžiagą. Vynui teks palaukti dar.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: įėjimas/išėjimas   2017-04-16, 23:18

Nagi jau pasiilgimas buvo abipusis dabar ir turbūt ne vienas neketina lengvai to praleisti, kad gali pasibūti kartu. Jos liežuviu pabuvojus jo burnoje, vaikino rankos stipriau įkibo į jos šlaunis. Bet kai ji taip atsitraukė, kad duris uždarytu, vaikinas vos paleido jos šlaunis pirštais. O tada kai grižo prie jo ir taip pasilenkė, vaikino veide atsirado šelmiška šypsena. Moka mergina taip erzinti ją mylintį vyruką, kad tuojaus prisiprašys, kad netektų visų savo pačios rūbų ir būtu pakankinta per didelio malonumo kiekiu. Jai vėl prisiglaudus prie jos paties vaikinas vos šypteli akimis. Jis atsako į bučinį ir taip padėjo maišelį ant žemės. Iš ties dabar nenori dar vyno, kolkas. Kai abi rankos buvo laisvos, vaikinas vos ją stumtelėjo link sienos ir vos stipriau prisispaudęs prie jos liekno kūno, bučiavo lyg atakuodamas jos lūpas o ranka viena toliau slydo per jos odą šlaunies ir užkabino jos jautriają vietelę. Miklus pirštukais ėmė vos erzinančia glamonėti tas apatinęs jos lūpas. Jausdamas kokia mergina buvo virpanti ir net drėgna, tad turbūt ji irgi negalėjo sulaukti vaikino pasirodymo.
-Juk žadėjau, kad pačią persimesiu per kelį ir užpakaliuką, pačios truputi pakankinsiu,-vos akimirkai per bučinį pasako ir tada liežuviu įsibrauna į pačios burnelę, kad visos valdžios vien į jos rankas neatiduotu. O tik vėliau paleido jos lūpas ir bučiniais perėjo per kaklą, kol pirštukais net vos grubiau truputi į ją pačia įeidami, žaidėsi po jos suknele.
Atgal į viršų Go down
RašytiTemos pavadinimas: Re: įėjimas/išėjimas   2017-04-16, 23:28

Vyrui taip godžiai ir karštai ją bučiuojant, Kaylee dar labiau susijaudina. Šis vyras jai buvo velniškai brangus, o ir moka savo damą patenkinti taip, kaip joks kitas žmogus ar šiaip vyriškos lyties atstovas nesugeba. Dažną kartą jie visi manydavo, kad Kaylee yra trapi, ja reikia rūpintis..nė velnio, ši moteris aistringa ir tvirta, gali atlaikyti velniškai daug ką. Myles pirštams nuslydus po jos suknele ir ėmus dirginti klitorį, mergina nevalingai suvirpa ir net šiek tiek prasižergia, kad priėjimas būtų patogesnis. Kvėpavimas sutankėja tęsiant bučiavimą, kol viena ranka sparčiau masažuoja Myles penį, o kitos pirštukai jau atseginėja vyro marškinius.
- O aš juk žadėjau, kad galėsi daryti su manimi ką tik nori... – tyliai spėja sumurmėti, kol Myles dar atsitraukęs nuo jos. Dabar jau abi rankos greit atseginėja vyro marškinius ir neužilgo jie, kartu su švarku, guli numesti kažkur ant žemės. Madison aikteli pajutusi du pirštus savyje. Nors slydimas buvo patogus dėl jos susijaudinimo, tačiau jau senokai Kaylee normaliai su savimi nežaidė, o tuo labiau praėjo savaitė laiko, kaip nemiegojo su savo vaikinu, tad nieko keisto, kad šiek tiek skauda dabar, bet tai jai net patinka... Vienos rankos nagais brūkšteli per Myles krūtinę, o kita prasega kelnių diržą, sagą ir įslysta vidun, kad jau tik per apatinių medžiagą galėtų masažuoti vyro penį, kol jo lūpos atakuoja liauną Kaylee kaklą. Mergina karts nuo karto tyliai suaimanuoja, jausdama didžiulį malonumą...
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: įėjimas/išėjimas   2017-04-17, 07:21

Turbūt pats likimas šiuos du suvedė kartu, nes abiejų pomėgiai ir apetitas tokiems žaidimams, buvo gana panašus. Taigi net dabar, tik atėjus į šitą susitikimą, Myles jau žinojo, ko mergina mieliau norėtu, negu paprasto pasisėdėjimo ir išgėrimo. Galbūt vėliau, bet dabar abiejų kūnai trokšta vienas kito, ir to netrukdys nereikalingais žodžiais. Jo ranka viena palindus po jos suknele, tiesiog kartais vos grubiau žaidėsi su jos klitoriumi ir taip įeidamas. Jai prasižergus, jis tik šypteli ir tęsia šita nuodėmingą darbą. Juk reikia mergina paruošti jo paties draugui, kuris jau kelnėse matyti nekantravo, nes net pulsavo. O dar jos rankos žaidimai, per kelnių medžiaga, padėjo viskam greitėti ir net kelti norą, čia ir dabar ją paiimti.
Nužvelgė jos aistringas akis po jos žodžių ir tik veide pas jį atsirado tokia gana velniūkiška šypsena. Juk jau turėtu suprasti, kad šitą vakarą ir naktį, jos kūnas atlaikys nemažai žaidimų ir malonumo bangų, kad bent kelias valandas mergina negalvotų tokių šelmiškų dalykų. Nors su ją, čia teks pasistengti.
Kartais vos įeidamas pirštukais, o kartais nemažą dalimi jų, vaikino kita ranka atsirado ant jos nugaros kur bandė susirasti užtrauktuką ar sagas, kad pašalintu jos rūbus nuo kūno. Matyti ne tik viena jį nekantravo rūbus šalinti. Tad kai rado, jo pirštai mikliais atsegė tai ir truputi nutraukė nuo jos pečių ir atverdamas jos krūtinę kurią dengė liemenėlė. Nėriniai jam labai patiko, tačiau labiau už juos, mėgo pačios nuogą kūną, tad pašalino tą rūbelį nuo jos. Ir kaip tik tada, lūpos, nuo kaklo persikėlė ant vienos iš krūtų, kurią apgaubė lūpomis. Liežuviu palietė jos spenelį ir net dantukais suėmė. Bet aišku pirštukai apačioje nesustojo visai. Atakuos jos kūną keliais frontais ir vėliau gal pamylės ją, kaip tik čia, ant vienos iš spintelių.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: įėjimas/išėjimas   

Atgal į viršų Go down
 
įėjimas/išėjimas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: