Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Gintės2
avatar
posts : 1240
hugs & kisses : 78
RašytiTemos pavadinimas: Baras   2017-04-04, 22:37

Atgal į viršų Go down
Margareth Pallergino
Love harder than any pain you’ve ever felt.
avatar
Love harder than any pain you’ve ever felt.
posts : 607
hugs & kisses : 37
Credit : mano (painofchoco) ; parašas - Barboros šedevras
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-04-07, 00:46

Vos tik įėjusi į naktinį klubą, Truedence neketino apsukriai gauti tai, ko dabar troško labiausiai. Nužvelgusi visą klubą pamatė baro viduryje kelias laisvas kėdutes, tad nieko nelaukusi stengėsi atrodyti savimi pasitikinti ir vos tik priėjusi, klestelėjo ant baro kėdės. Susikėlė koją ant kojos ir alkūnėmis atsirėmė į barą. Belaukdama kol prieis barmenas, mergina ramiai pirštukais į baro medinį paviršių barbeno, mat kiek nerimavo, dėl nenusisekusio verslo plano.
Dar kelios akimirkos ir pagaliau barmenas priėmė šviesių plaukų savininkės užsakymą. Nespėjo net sumirksėt, kaip priešais ją atsidūrė vienas iš stipriausių kokteilių esančių šiame klube. Visgi, Sante norėjo žūtbūt pamiršti šią dieną, o kas geriau padės tai padaryti jeigu ne didelis kiekis laipsnių stiklinėje? Kilstelėjus stiklinaitę, šią priglaudė prie lūpų ir lengvai gėrimu suvilgino lūpas. Akimirksniu susiraukusi tik papurtė galvą į šonus. Visgi, Truedence nebuvo pratusi prie stiprių gėrimų ir tai aiškiai matėsi ant jos veido išraiškos.
Suėmusi save į rankas, galiausiai užsivertė stiklinę iki dugno ir vienu kartu viską nurijusi, pastatė ją atgal ant baro bei piršteliais barmeniui parodė, jog atneštų dar vieną tokį marmalą.


We accept the love we think we deserve
I'm so lost in this world. I have no idea what i'm doing with my life anymore.

Atgal į viršų Go down
Gintės2
avatar
posts : 1240
hugs & kisses : 78
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-04-07, 01:28

Šviesos rutuliui, iškilmingai pasislėpus už horizonto, taip dangų užpildant visiška tamsa, Gustav paliko namus, šį vakarą nuspręsdamas praleisti triukšmingai. O kur geriausia tokį troškimą išpildyti, jei ne viename iš miesto klubų. Tik žengus vidun, pro kostiumuotus, vyrukus besivadinančiais apsauginiais, Hazael pasitiko duslūs muzikos garsai, vedantys laiptais žemyn. Praėjęs pro rūbinės eilę, tamsusis jau leidosi jais, ausis užgulant vis garsesniam muzikos dažniui. Netrukus jis žengė į žmonių minią. Skalsus alkoholio kvapas, susimaišęs su leidžiamų dūmų dvoku, stipriai mušė į uoslę, tačiau visa tai žinoma profesionaliai blaškė judantys į vieną kitą besitrinantys menkų rūbų pridengti kūnai. Šviesų mirgėjimas, prietemoje, puikiai pabrėždavo kūnų linijas, tačiau paslaptimi uždengdavo veidus. Gal todėl šios vietos savotiškai traukė kiekvieną. Joje gali būti kitoks. Pabėgti ne tik nuo kasdien kuriamo santūraus asmens paveikslo, bet ir nuo savų problemų, bent vienam vakarui, pamirštant viską. Visus suvaržymus, dėmes, ar padaryti tai, ko įprastai nedarytum. Keliom merginom netyčiomis atsitrenkus į jį, Legendre tik iškreipė šypsnį, lengvai žingsniu nuslysdamas iki jų gilių iškirpčių, bet visgi aplenkęs damas, žengė toliau prie baro. Primerkęs šiek tiek akis, ir pajudinęs galvą į trankų muzikos ritmą, galiausiai užmatė vieną laisvą baro kėdė, kurioje jau dėjo savo sėdimąją, kai greta išvydo Truedence. – Juk tikriausiai žinai, kad bažnytinio choro vakarėliai, rengiami kitame miesto gale, - kilstelėjęs antakį su užslėpta šypsenėle, pagaliau patogiai įsitaisė ant baro kėdės ir kilstelėjęs ranką, pakvietė barmeną prieiti. Kaip mat užsisakė, keletą shotų tekilos. Kas, kas, bet Gustav, visada mėgdavo šią blondinačką patraukti per dantį dėl jos nepaprastai gero būdo, o ir tiesa ta, kad nė nemanė, ją lankantis tokiose vietose, kaip ši.
Atgal į viršų Go down
Margareth Pallergino
Love harder than any pain you’ve ever felt.
avatar
Love harder than any pain you’ve ever felt.
posts : 607
hugs & kisses : 37
Credit : mano (painofchoco) ; parašas - Barboros šedevras
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-04-08, 15:29

Savo užsakymo ilgai laukti šviesiaplaukei nereikėjo. Dar kelios akimirkos ir dar viena stiklinė buvo pastatyta tiesiai prieš jos akis. Bijodama, kad galbūt netyčia vėliau nepragertų visų uždirbtų pinigų, mergina iš piniginės išsitraukė kelias dešimtines ir jas padavė barmenui, taip atsiskaitydama už kol kas nusipirktus gėrimus. Prisitraukusi stiklinę arčiau savęs, piršteliu braukė jos kraštais. Net nepajautė, kaip užsižiūrėjo į stiklinę, kai pažįstamas balsas privertė ją nežymiai krūptelėti bei atsisukti balso link. Prieš akis sėdėjo Gustav, kurį šioje vietoje nesitikėjo sutikti. Visgi mėginimas pabėgti nuo problemų ir pažįstamų veidų nepasisekė. O šis vyriškis su savo kandžiomis frazėmis šiek tiek erzino Truedence, tačiau ji stengėsi to neparodyti.
- Tuomet įdomu, kodėl tu dar ne ten, - atsikirtusi į jo 'pastabą', šviesiaplaukė kaip mat nuoširdžiai nusišypsojo vaikinui. Tikriausiai po tokios dienos sugadinti dar labiau nuotaikos Sante dukrai buvo neįmanoma. Žmonėms, kurie puikiai pažinojo Truedence, buvo aišku, kad po nuoširdžia jos šypsena slepiasi dar viena merginos nesėkmė. Tokiose vietose ji lankydavosi labai retai ir iš tiesų Legendre pastaba buvo ganėtinai tiksli. Klubuose Truedence niekuomet nepritapdavo, todėl dažniausiai juose ir sėdėdavo prie baro, kur galėdavo mažiausiai atkreipti kitų individų dėmesį.
Su kiekviena akimirka mergina jautė, kaip prieš tai išgertas kokteilis vis labiau ima mušti į galvą. Nedažnas alkoholio vartojimas aiškiai parodo, kad mergina jau po vienos stiklinės buvo silpnai apkvaitusi.
- Kiek žinau... tekila labiau moteriškas gėrimas..? - pati mėgindama juokais įžeisti vaikino orumą tik mirktelėjo jam viena akimi, taip parodydama, jog juokauja.


We accept the love we think we deserve
I'm so lost in this world. I have no idea what i'm doing with my life anymore.

Atgal į viršų Go down
Gintės2
avatar
posts : 1240
hugs & kisses : 78
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-04-10, 00:15

Nors ir nebuvo Gustav svečias čia kiekvieno vakaro, tačiau reguliariai bent kartą mėnesį, vienas ar ne, sugebėdavo užsukti į kurį nors mieste esantį klubą ar barą. Ko jis čia būtent ieškojo? Nieko ypatingo. Net, kaip įprasta vyrams, jis čia neieškojo vienos nakties nuotykių, tiesiog.... Hazael nemėgo vienatvės. O čia kompaniją sau, rasti buvo visada lengva. Pažįstamas veidas, kaip dabar, ar nauja pažintis. – Dainuoti man patinka, bet kitiems, manęs klausytis... kažkodėl nelabai, - liūdnai timptelėjo lūpų kampučius žemyn, dramatiškai atsidusdamas, nuoširdžiai nesuprantant, kodėl niekas jo slaptų talentų nevertina. Na, bet... ką čia, giliai viduje, Gustav visada tikėjo, kad vieną dieną ateis jo žvaigždžių valanda. Priešais jį kaip mat atsiradus dviems patraukliems stikliukams tekilos, kurių kraštai buvo viliojančiai apibarstyti druska ir šalia atsiradus citrinos skiltelėm, tamsusis jau suėmė vieną stikliuką pirštais, kai išgirdęs Truedence pastabą, kilstelėjo antakius, - Tai gal padarykim, vakarą ‚tarp mergaičių‘?, - pastatęs laikomą tekilos stikliuką priešais Sante, pats pasičiupo jau kitą, žaismingai su plačia šypsena pakilnodamas antakius, žvelgiant į mėlynas šviesiaplaukes akis, paraginant ją pereiti prie tikresnio gėrimo nei kokteiliukai. Ko ko, bet Legendre įžeisti ar suerzinti nebuvo lengva. Šio tipo veide, nuolat žaidė, taip aplinkinius erzinanti šypsenėlė, viską tik dar labiau paaštrinant neretai net netinkamais jo juokeliais. – Taigi, blonde, gal papasakosi ką švenčiam, kad jau pirmą kartą man teks gerąją mergaitę išvysti vos pavelkančia kojeles?, - Gustav nors ir buvo pakvaišęs, tačiau nebuvo kvailas. Daug pažinti True jam nereikėjo, kad suvoktu, jog čia nebuvo viena iš geriausių jos dienelių.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
 
Baras
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: