rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Daniel Elliott Walker

Go down 
AutoriusPranešimas
Daniel Elliott Walker

avatar

posts : 30
hugs & kisses : 1

RašytiTemos pavadinimas: Daniel Elliott Walker   2017-03-26, 18:26

Daniel Elliott Walker
##. hunter / nathaniel buzolic / 26
Savo tėvų Danielis pažinti nespėjo, vos tik gimęs buvo atiduotas įvaikinti, o sulaukęs ketverių, galiausiai iškeliavo pas Walker'ių šeimą į Čikagą. Vis dėlto, žinodamas faktą, kad nėra pas tikrąją savo šeimą, viduje Danielis visada jautė kažkokią nepaaiškinamą tuštumą, kuri vėlesniais jo gyvenimo metais vertė jį bandyti išsiaiškinti, kas buvo jo biologiniai tėvai. Iki septyniolikos Danielio gyvenimas buvo visiškai paprastas, jis lankė vietinę mokyklą, laisvalaikį leido su savo bendraamžiais, turėjo netgi merginą. Tačiau praėjus dviems mėnesiams po jo septynioliktojo gimtadienio, vaikinui galiausiai pavyko išsiaiškinti, kas tokie buvo jo tėvai. Catherine ir Thomas Evans'ai. Labai ilgai džiaugtis šiomis žiniomis Danielis negalėjo, mat tuoj pat išsiaiškino, jog Evans šeima buvo mįslingai išžudyta, o jų žudikas niekuomet taip ir nerastas. Taip jau išėjo, kad Danielis metė viską: mokslus, draugus, šeimą, ir iškeliavo aiškintis, kad nutiko jo biologiniams tėvams, o toje ilgoje kelionėje vaikinas ir sužinojo, apie visą antgamtinį pasaulį. Žinoma, už jo tėvų mirtį buvo atsakingi vampyrai, todėl save pašventęs jų naikinimui, Danielis pradėjo keliauti po pasaulį, prisijungdamas prie kitų medžiotojų grupuočių, tačiau jas nuolat keisdavo, niekaip nerasdamas sau vietos. Prieš kelis metus atvykęs į Bleumontą, Danielis jame ir apsistojo, tačiau savo medžiotojo veikla užsiima vienas, tikėdamasis rasti tuos vampyrus, kurie nužudė tikrąją jo šeimą.///Danielis yra gana linksma asmenybė, atsižvelgiant į pakankamai niūrią jo praeitį. Akyse dažnai dega žaismingos ugnelės, o jis pats visada energingas ir pasiryžęs ieškoti nuotykių. Komunikabilus, gal net kiek vaikiškas, tačiau prireikus vaikinas yra išties atsakingas ir pareigingas. Kita vertus, vaikinas taip pat yra kiek uždaras, bei vengia kalbėti apie save, tačiau tai jam nekliudo užmegzti ryšių su aplinkiniais ir džiaugtis gyvenimu.
Maybe everyone is born with all the puzzle pieces on how to live the best life, but we’re so desperate for a completed picture that we put the pieces where they don’t belong.


Love is supposed to open your eyes
to new horizons and new hopes so the next time you say that “love is blind” maybe you’re the one who choose to close your eyes to it.

Atgal į viršų Go down
 
Daniel Elliott Walker
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: Prekybos centras-
Pereiti į: