Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Požeminė laboratorija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Požeminė laboratorija   2017-03-15, 00:26

Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požeminė laboratorija   2017-03-15, 01:37

Tamsa. Štai kur dabar skendėjo Amphitrite paklydusi sielą. Šaukdamasi paties velnio, moteris blaškėsi juodumoje, vis atsimušdama į sienas. Tvirtas ir šaltas. Šaltis. Vienintelis likęs jausmas fiziniam kūne. Tam, kuris dabar vos pridengtas balto audinio naktinių, stipriai buvo įkaldintas ant kėdės. Dūris. Minkštą, švelnią odą perskuodė vėsi adata. Isis venomis, pasklido vėsuma. Staiga kūnas ėmė kratytis. Užvaldę traukuliai, pravėrė vokus, atveriant pabalusius akies obuolius. Rankų gausą ant kūno ir dūris. Ji nurimo. Įsitempę raumenys suglebo ir ji vėl užsimerkę, vos lūpom prasiveriant.  Metai ir tai buvo jau kasdienybė. Diena iš dienos, kai laikas it sustojęs mirtyje pulsavo vampyrės pasąmonėje išduodamas amžinybę. Laiko sklidiną tėkmę, kuriai nesimatė galo kančioms. Tarsi viltis užsišaldžiusi, nenorėjo pasiduoti, bet jos išsausėjusios lūpos vos atgavus sąmonė, šnabždėdavo vieną žodį, vieną vardą ir tai buvo jos meilė. Tas, kuris turėjo ją išgelbėti, surasti ir vėl glausti prie savęs, išvaduojant iš šios beprotybes, paleidžiant įsivyravusią naktį, dienos pakilimui.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požeminė laboratorija   2017-03-15, 02:30

Svetimu krauju nudažyti, nervų ląstelių naikinimu paženklinti metai pro šio vyro akis prabėgo it šimtas. Tai buvo metai, kada bandant surasti moterį, kuri vos spėjusi ištarti “Taip” buvo įžūliai išplėšta iš jo glėbio, po šio vyro akimis išpiešė juodus nuovargį išryškinančius ratilus, o akyse užkūrė iš nepakeliamos neapykantos besispjaudančias liepsnas. Tai buvo įtempčiausias, sunkiausias ir skausmingiausias laikotarpis šio vyro, ir jo įtariamųjų saraše besipuikuojančių asmenų gyvenimuose, mat bandant surasti savo mylimąją Caerus nuėjo tikrus kryžiaus žygius. Na bent jau palavino savo fantaziją ties naujų žaisliukų panaudojimo funkcijomis. Ir štai, po daugelio bemiegių naktų ir kvotimo kiekvieno bent kažką žinančio, apsuptas geriausių savo vyrų Mr. J tvirtu, grėsmingu ir pragaro sienas skaldančiu žingsiu veržėsi pirmyn ilgu, drėgnu ir pelėsių smarve pritvinkusiu tuneliu. Akimirka, kita ir Caerus vyrai suparalyžiavo čia buvusius darbuotojus, užlauždami jiems rankas ir peiliais grasinančiai prilipdami prie jų gerklių. - jaučiuosi įsižeidęs,- svirduliuojanti figūra staiga stabtelėjo prie įėjimo, sklėstelint rankomis į šonus ir nužvelgiant čia susirinkusią liaudį. Caerus lūpose žaidė beprotiškumo persūdyta liūdna šypsena,- kodėl niekas manęs nepakvietė į šį vakarėlį?- kiek atsilošęs ir delnus prisidėjęs prie krūtinės, vyras užsimerkė sunkų atodūsį išleisdamas iš savo krūtinės ir lėtai pakraipydamas galvą į šonus, taip tik parodant koks šis yra “nusivylęs” negavus pakvietimo. Tačiau, vos per akimirką Nedhire žandikaulis susirakino, iš po pakeltų vokų pasirodė patamsėjusios ir šalčiu alsuojančios vyro akys, staiga susmigusios į išskirtiniu apsiaustu, nurodančiu jo rangą šioje laboratorijoje, apsirėdžiusio vyro perkreiptą iš siaubo veidą,- ir dar tą, kurio kaltininkė yra mano žmona,- ledu pakaustytas J. balsas prasprūdo pro lūpas, jam pradedant žengti lėtu ir grėsmingu žingsniu arčiau drebančio vyro, bet vos likus vienam menkam žingsniui, Caerus vienu staigiu smūgiu iš dešinės paguldė šį ant žemės ir dabar it niekur nieko peržengęs nejudantį kūną prisiartino prie Amphitrite, kurią taip begėdiškai anas užstojo. Atrodo sąstingio apimtas kūno organas krūtinėje tik dar labiau susitraukė, vos vyro žvilgsnis prigludo prie balto it drobė moters kūno. Ji atrodė tokia sunykusi ir bauginančiai rami, kad tai tik dar labiau kurstė vyro kaltės jausmą ir pildė keršto troškimo taurę. Išrovęs visus laidelius, adatas ir nusegęs gražuolės kūną prilaikiusius diržus, delnais prigludo prie mylimosios skruostų,- nagi, angele, atmerk savo dailias akeles, pasiilgau,- saldus, švelnus ir šėlmišku žaismu persimainęs vaikino balsas apleido jo lūpas šnabždesio pavidalu, akims susmingant į po vokais besislepiančias gražuolės akis. Jau geriau ji atsimerktu, nes kitaip ši laboratorija pakeis spalvą.
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požeminė laboratorija   2017-03-15, 22:06

Amphitrite nebegalėjo suvokti kiek laiko buvo atskirta nuo vyro. Kiek jos kūnas dienų, mėnesių ar metų buvo badomas adatų, kiek veikiamas apkarstytų laidelių ir kiek jos pasąmonė buvo sąmoninga. Asmenys pagrobę ją, taip ir neleisdavo pilnai atgauti jai savo jėgų. Kodėl? Buvo paprasta. Ši vampyrė buvo per daug stipri per daug pasiryžusi pasprukti, kad jai nerūpėtų nič niekas, net jei tai kainuotų pačios jos susižalojimą. Laikas vedinas vien sapnų ir netikrų iliuzijų, prisiminimų ir per miglą jaučiamų fizinių skausmų. Tai buvo pastarasis pasaulis, kuriame ši moteris gyveno ištisus metus. Išoriniai dirgikliai ją retai paveikdavo, lyg tai kur dabar ji būtų, buvo ne ši dimencija. Tačiau vos į patalpą įžengus Caerus, vos jo balsui pasklidus vėsioje elektroninių mašinų dūzgesio užpildytoje patalpoje, aparatas nurodantis moters kardiogramą pakeitė savo rodmenis aukštesniais. Dalis jos, jį juto šalia. Jie turėjo nepaprastą ryšį ir tai gimė dar pirmąją jų pažinties dieną. Tiesa tuomet, Isis viską įvardyjo, kaip baimę, sumišimą plėšikui, pagrobusiam ją. Bet vos pirmą kartą išvydusi šį veidą, jos širdis tarsi kūliais nusirito žemyn. Tas žvilgsnis. Tos ledo mėlio akys, vertė stingti ir kartu kaisti kraują, vos jų žvilgsniams susidūrus. Tas šypsnis, tas kreivas velniškas lūpų krypsnis, sutrikdydavo merginos kvėpavimą, imant vis kaltinti per stipriai suveržtą korsetą. Jau tada jos gyvenimas išslydo jai iš po kojų, nejučia, net pačiai nepripažįstant bet su visa savo sielą atsiduodant būtent jam. Šilti delnai prigludo prie vėsių skruostų, kūnu pasiunčiant malonius virpulius. Žodžiai užgavę Amphitrite ausis, sujaukė sąmonės tamsumą įžiebiant kažką nepaprastai ryškaus, kas privertė moterį kiek suraukti antakius, sunkai, tačiau palengva sujudinant akių vokus. Pabandė pajudėti. Tačiau, kūnas neklausė. Dar kartą, ir dar vieną kol sukaupusi jėgas, pravėrė akis, šviesai skaudžiai blykstelint į jas, kol kelis kartus tik sumirksėjusi, veidas virš jos ėmė ryškėti. – Keksiuk?, - kimus, neužtikrintas tylus balsas paliko išsausėjusias vampyrės lūpas, rankom neįprastai laisvai pakylant prie jos veidą laikančių rankų, gležniems pirštams apsivejant vyro riešus.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požeminė laboratorija   2017-03-16, 03:20

Šaltakraujiškumo, beprotystės ir žiaurumo persismelkęs Caerus paveikslas, šmėžavo kiekvieno jį pažinusios asmens akyse. Todėl, daugelis net negalėjo į galvas įsileisti minčių, jog šiam vyrui gali kažkas rūpėti. Glaudžiau mąstant - moteris. Viena moteris, kuri pačiu pirmuoju savo žvilgsniu sugebėjo perkirsti sielą saugojusias sienas ir įsikurti su visam, šio iš pirmo žvilgsnio, bejausmio padaro sušalusioje ir amžinu sąstingiu apsigaubusioje širdyje. Tačiau, kad ir kaip ten bebūtu neaprėpiama meilės dozė šiai moteriai liepsnojo Nedhire kūne, taip tik su kiekviena sekunde, praleista nežinioje dėl gražuolės dingimo, sustiprinant kraujo ir keršto troškimą, o jo neviltį, perteiktą žiaurumo proveržiais, tik pagilinant. Visgi, niekam nelemta ramiai gyventi prikišus pirštus prie jo širdies damos. Virptelėję Isis akių vokai, it lengvu pūko prisilietimu sukuteno J. krūtinę, jo lūpose pagilinant šypsnį.- vienintelis ir nepakartojamas, brangioji,- tylaus šnabždesio paliesti žodžiai, kartu su karštu alsavimu apleido raganiaus lūpas, leidžiant šiuos žodžius išgirsti tik pačiai Isis. Jo rankos atitrūko nuo trapios tamsiaplaukės skruostų odos ir švelniai suėmus jos pirštus į savuosius delnus, kilstelėjo arčiau lūpų,- atleisk, kad truputėlį susivėlinau, angele, visgi kamščiai, vėluojantys skrydžiai… nekalbūs žemės parazitai,- žaismingų virpesių apgaubti žodžiai ir vėl prasprūdo pro Caerus lūpas, jose sužaidžiant atitinkamam šypsniui, o žvilgsniui ir toliau glostant šokoladinias mylimosios akis. Švelniai nutūpdęs mažus bučinius ant visų Amphitrite smulkių krumlių, Joker kiek palinko arčiau moters ir pakišęs rankas po jos gležnu kūneliu, ją kilstelėjo. Daugiau nė minutės Nedhire nesiruošė praleisti šioje caro maro laikus primenančioje laboratorijoje, ypač kai jo žmonai akivaizdžiai reikėjo atsigauti ir pakeisti aplinką. - tiesa, juos visus vežamės kartu, nenorėčiau grįžti namo be suvenyrų, ir dar būti nemandagiu ir nesupažindinti jų su savo žaisliukais, kai šie taip maloniai pademonstravo savuosius,- vos pasukęs galvą nuo rankose laikomos Isis, į savo vyrus, bei galiausiai vyriausiąjį laborantą, Caerus lūpose iškreipė pavojinga su beprotiškumo prieskoniu persipynusią šypseną, aiškiai padiktuojančią, jog jie tikrai ramiai ant jo namuose esančios lentynos nesėdės. Niekas  nekaltas, kad šie pasirinko ne tą žmogų savo iškrypusiems bandymams. Dar patalpą apdovanojęs savo giliu, stringančiu ir šiurpą keliančiu juoku, Joker su rankose laikoma žmona, bei visais kitais veikėjais išsinešdino iš šios pelėsiais ir kerpėmis apaugusios aplinkos, greitai Caerus su Isis įsėdant į nuosavą sraigtasparnį, aišku moters nepaleidžiant iš savo glėbio, ir išskrendant namo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požeminė laboratorija   

Atgal į viršų Go down
 
Požeminė laboratorija
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: