Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Terasa - Galinis kiemas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Dimitri
avatar
posts : 431
hugs & kisses : 16
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: Terasa - Galinis kiemas   2017-03-13, 03:23Atgal į viršų Go down
Dimitri
avatar
posts : 431
hugs & kisses : 16
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa - Galinis kiemas   2017-03-13, 23:56

Su Ravena ant peties vyras pasiekė galinį savo namų kiemą ir sustojo ant baseino krašto, prie kurio šiaip ir ruošėsi, kol jo planų nesutrukdė šviesiaplaukė. Jacuzzi čia irgi buvo, tačiau jis te nesiruošė, bent jau kol kas. Dabar jo planas buvo tik vienas, ir nieko nelaukęs vyras ėmėsi jo įgyvendinimo. Be jokio perspėjimo ar laiko nusikratyti rūbais, Erdem karalienę švystelėjo į baseino vandenis, pats tik kiek atsitraukdamas, kad išvengtų purslų ar suktų moters rankučių, kurios galėtų jį nusitempti drauge.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa - Galinis kiemas   2017-03-14, 00:16

Tiesiog kabėdama vyrui ant peties spėjo tik caktelėti liežuviu, bet iš tiesų tai jai patiko. Na, juk moteris reikia ant rankų nešioti, tai va, panašiai ir gavosi, tik ta grandiozinė pabaiga visai čia netiko. Įkritusi į baseiną su savo prašmatnia raudona suknele, Ravenna greit išniro iš vandens it kokia undinėlė ir ranka perbraukusi per savo plaukus, pakėlė akis į Erdem. Pakėlusi ranką vyro link, pasinaudojo savo gabumais ir šmekštelėjo jį taip pat į vandenį, nieko nelaukusi. Kerštinga moteris buvo, tai nežadėjo tiesiog sudėjusi rankų laukti, kol ponas įlips į vandenį.
- Ar tu tikrai toks nepatenkintas dėl mano vizito? - galiausiai priplaukusi arčiau vyro, nužvelgė jo veidą, bandydama įskaityti jo mintis. - Juk tu žinai, kad aš visada moku atsilyginti, - šyptelėjusi pusę lūpų, nusivilko savo suknelę, ją mestelėdama ant baseino krašto. Nereikalinga ji čia dabar buvo, o ir trukdė plaukioti, bei pačiam vyrui geriau pasiekti įdomiausias vietas.
Atgal į viršų Go down
Dimitri
avatar
posts : 431
hugs & kisses : 16
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa - Galinis kiemas   2017-03-15, 00:25

Mažų mažiausiai kaip tik to ir tikėjosi. Spėjo tik rankšluostį numest ant vejos ir kojom sutabaluot, kai nėrė į baseiną. Išnirti neskubėjo, tačiau kai tai padarė, moteris jau buvo išsinėrusi iš savo permirkusio apdaro, tad nenuostabu, jog negirdėjo nė vieno jam sakomo žodžio. Tik krutančias lūpas pastebėjo.- Sakei kažką?- pasidomėjo delnais nusibraukęs vandens perteklių sau nuo veido ir plaukų. Iš tikro, tai kalbos jį nelabai ir domino. Kalbėtis jis gali su santykių konsultantu. Su Ravena jam nori daryti kai ką kitą ir kalbos į tai neįskaičiuotos. Nesunkiai išsinėręs iš šortų, kurie dar prieš patenkant į vandenį, turėjo likti ant kranto, dabar varvantį drabužį numetė šalia raudonos Drevehan suknios.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa - Galinis kiemas   2017-03-15, 01:24

Ravenna buvo iš tų moterų, kurios visada rėžė tiesą į akis ir tikrai neieškojo žodžių kišenėje. Žinoma, kartais persistengdavo su žodžių pertekliu, tačiau iš jos lūpų tikrai neišgirstum kažkokių bereikšmių saldžių dalykėlių. Pati nemėgo visokių žmogiškų nesąmonių. Vyrui išnirus iš vandens, nužvelgė jo kaip visada paslaptingą veidą ir tik papurtė galvą. Priplaukusi arčiau vyro, uždėjo rankas ant jo skruostų ir pabučiavusi godžiu bučiniu, apsivijo jo liemenį kojomis. Pratęsusi aistringą bučinį, Ravenna viena ranka apsivijo jo kaklą, šiek tiek grubiau į jį įsikabindama ir daugiau nebetęsdama kalbų. Dažniausiai jie labai mažai kalbėdavosi, nes bendravo vient tik tam,kad patenkintų vienas kito geidulius ir įvairiausius norus. Drevehan galėjo duoti beveik viską, ką Erdem užsigeisdavo, o ir pati gaudavo atgalios. Tad tarp jų nebuvo jokių santykių, labiau tik nešvarūs lovos žaidimai, kurie tiek vienam tiek kitam labai patiko. Nieko nelaukusi, kita ranka nusileido vyro raumeningu kūnų ir įkišusi ranką į jo kelnaites, užčiuopė jo lytį. Švelniai apglėbusi pirštais, pradėjo šiek tiek jį masažuoti pirmyn atgal , nenutraukdama bučinio.
Atgal į viršų Go down
Dimitri
avatar
posts : 431
hugs & kisses : 16
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa - Galinis kiemas   2017-03-15, 13:20

Moters prisilietimas buvo toks pažįstamas, kad daugiau nieko ir nereikėjo, kad kūnas į jį atsilieptų. Rankos nuslydo jos liemeniu, o pasiekus visai neblogai išlaikytus sėdmenis, pirštais gana tvirtai juos suėmė spustelėdamas. Bučinys iš godaus pamažu mainėsi į laukinį. Niekada nereikėjo didelių preliudijų ir įžangų, kad tarp dviejų vienas kito kūnus traukiančių sutvėrimų įsipliekstų ugnies kaitrumo aistra. Jokio kito jausmo čia ir nebuvo, vien tik geismas. Netempdamas gumos ir negaišdamas daug laiko, Erdem pirštais užkabino Ravenos kelnaites, kurias nesunkiai nusmaukė tiek, kiek leido dabartinis meilužių sukibimas. Būtų taip ir palikęs, bet nepatogu, todėl be didelio vargo, su trupučiu magiškos galios, padarė tą menką apdarą nebetinkamą naudojimui išardydamas jį per siūles ir nusviesdamas ant sausumos. Vos akimirkai lūpas iškreipė šypnis, prieš tai, kai vyro lūpos nuslydo prie moters kaklo linkio.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa - Galinis kiemas   2017-03-15, 16:41

Niekad ir pati Drevehan nepatiko cackintis. Nebuvo iš tų zuikučių ir katinėlių , kurios viską paversdavo į saldžius žaidimus. Per tiek nugyventų metų, moteris tikrai spėjau jau daug ką patirti ir pamatyti, todėl jau jos nebestebino beveik niekas. Godžiai užtęsusi aistringą bučinį, atsisegė savo liemenėlę ir nieko nelaukusi, nušveitė ją kažkur netoli savo suknelės. Pajutusi kaip pačios kelnaitės pradingsta, Ravenna paėmė vyro ranką ir švelniai ją uždėjusi ant savo vienos krūties, kartu maloniai spustelėjo. Ta pačia ranka vėl apsikabino vyro kaklą, o kita darbavosi apačioje. Juk reikėjo įsitikinti, kad vyras pasiruošęs nuveikti kažką linksmo, todėl tik toliau darbavosi ranka, važinėdama pirmyn atgal, tik šiek tiek pagreitinusi tempą. Tie godūs, išsiilgti bučiniai skatino viską daryti kuo greičiau ir kuo grubiau. Dantimis suėmusi vyro apatinę lūpą, krimstelėjo ją nelabai skaudžiai ir pakėlė savo akis į Erdem. Matėsi iš moters veido, kad geismas ir aistra čia dabar labai ėmė viršų, todėl savo lūpomis nuslydo vyro kaklu, išbučiuodama dideliais, aistringais bučiniais.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa - Galinis kiemas   

Atgal į viršų Go down
 
Terasa - Galinis kiemas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: