Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Įėjimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Dimitri
avatar
posts : 431
hugs & kisses : 16
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: Įėjimas   2017-03-13, 03:22

Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 04:19

Greitu žingsniu pasiekusi duris, Ravenna sustojo ir paspaudė durų skambutį, gerokai ilgai jį užlaikydama ir taip panervindama patį vyrą. Tačiau vienintelis žmogus ,kuris dabar buvo susinervinęs - Ravenna. Nekentė, kai buvo žaidžiama ne palei jos taisykles. Juk ji čia buvo visų karalienė ir visas pasaulis sukosi tik aplink ją, todėl norėjo,kad ir visi įsakymai būtų tvarkingai įvykdyti. Bet šįkart Erdem gerokai peržengė galimas ribas, todėl Ravenna nieko nelaukusi atskubėjo , kai tik gavo žinią apie savo patikimą informacijos šaltinį. Paskambinėjusi dar kelias minutes , pradėjo gana garsiai belsti į duris, žvalgydamasi aplinkui. Namo šviesos buvo uždegtos, todėl Erdem tikrai buvo namuose. Galiausiai baigusi kelti šurmulį, Drevehan susidėjo rankas ant krūtinės ir laukė pasirodančio Ustoles priešaky.
Atgal į viršų Go down
Dimitri
avatar
posts : 431
hugs & kisses : 16
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 12:02

Persimetęs rankšluostį per petį, Erdem leidosi laiptais iš antro aukšto kaip tik tada, kai anoje durų pusėje atsirado kažkas, stipriai norintis patekti į vidų. Vyro suraukti antakiai išdavė, kad jis nei laukė kažko, nei yra patenkintas, kad kažkas jį drįsta trukdyti namuose. Čia, šiame šviesiame name tamsusis atsiriboja nuo pasaulio, net jei užsuka namo ganėtinai retai. Bet dabar, kai žmona išvykusi su reikalais, o gal su meilužiu, kas kol kas jam nelabai rūpėjo, Ustoles namie buvo vienas. Net tarnaites paleido atostogų siekdamas pasimėgauti tyla ir ramybe. Bėda ta, kad ramybės jam neduota, ypač, kai už durų, panašu, jo laukia visa vėtra. Neskubėdamas pasiekė duris ir, galiausiai jas atvėręs, pamatė už jų ne ką kitą, o pačią karalienę. Na, karalienė tai ji gal kažkam, ne jam. Jis tik pats sau karalius. Tad ir reveranso jos pasirodymui pagerbti tikrai būtų kvaila tikėtis. Liko tie patys suraukti antakiai.- Ką tu čia darai?- reikliai paklausė nenuleisdamas akių nuo, akivaizdu, įsiutusios ar bent kažkuo nepatenkintos moters. Dažnai ją tokią matyti tekdavo, Erdem net patikdavo, bet šiandien ji pati peržengė ribą. Jo namai - neliečiama zona. Iškišęs galvą pro duris, apsidairė, ar niekas nestebi, kas labiau buvo spektaklio dalis. Nors niekada negali žinoti. Gal pati Katja nusprendė rasti apie savo vyrą kokios kompromituojančios medžiagos, kas nebūtų sunku, žinant jo pomėgius.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 15:27

Kol pagaliau vyras atidarys duris, mergina pralaukė geras dešimt minučių, per kurias tik dar labiau susinervino. Nekentė laukti kažko, nes palei Ravenną, visi turėjo laukti tik jos, o ne atvirkščiai. Ką padarysi, kad buvo tokia pasipūtusi egoistė,tačiau per tokį charakterį neblogai pasiekė per visą savo egzistencijos laikotarpį. Baigusi skambinėti durų skambutį, bei barškinti duris, staiga jos atsivėrė ir tarpduryje pasirodė visiškai sumišęs Erdem.
- Tu! .., - garsiai ir piktai pareiškė, padėdama ranką ant vyro krūtinės ir taip jį pastumdama atgal, suleidus elektros srovę per jo kūną. Piršto judesiu uždarė duris ir prikaukšėjusi prie vyro, susidėjo rankas ant savo klubų, giliai pažvelgdama į Ustoles tamsias akis. - Tu sulaužei taisykles, brangusis, - tylesniu, tačiau pašaipos pilnu balsu pridūrė ir nesitraukė iš savo vietos. Tarp jų veidų buvo gal vos keli centimetrai. - O tu juk žinai, kaip aš nemėgstu, kai kažkas nusižengia joms, - išspaudė sarkastišką šypsenėlę ir pirštu perbraukė per vyro skruostą. Žinoma, jei tai būtų koks nors paprastas mirtingasis tą padaręs, Drevehan tiesiog pakankintų jį gerokai iki leisgyvio būsenos ir paleistų pačiam kapstytis vįl atgal į gyvenimą, bet dabar buvo šiek tiek sudėtingesnė situaciją, žinant ,kad Erdem ir taip gana svarbus Ravennos gyvenime vienaip ar kitaip.
Atgal į viršų Go down
Dimitri
avatar
posts : 431
hugs & kisses : 16
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 17:05

Vos tik durims atsidarius, viskas vyko labai greitai. Gal todėl, kad Erdem nesitikėjo tokio puolimo. Juk net nenumanė, kuo šį kartą neįtiko galingajai karalienei. Jis nebuvo auksinis berniukas, neįtikdavo labai dažnai, jau vien dėl to, kad nesileido būti valdomas ir manipuliuojamas. Jis visada siekė likti lygiaverčiu partneriu, net jei Ravennai tai baisiai nepatiko.- Aš?- kilstelėjo antakius, kai vienu elektros impulsu buvo įstumtas atgal į namą. Skaudėjo? Žinoma. Tačiau kai ne pirmas kartas, ne taip ir sureikšmini.- O ką tu darai?- pasidomėjo delnu trindamas vietą, kur labiausiai kirto moters įniršis.- O tu nemėgsti daug ko, gal galima būtų konkrečiau?- bandė suprasti, kas vyksta, bet be jos pagalbos jam vargu ar pavyks. Galėtų sugalvoti net keletą versijų tokio įtūžio, bet tai ir liktų vien versijomis, o ne patvirtintais faktais.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 17:13

Žinoma dažnai nukentėdavo aplinkiniai vient dėl negeros Ravennos nuotaikos, bet iš tiesų, tai tas visas pyktis užaugo nuo mažumės. Juk ją paliko tėvai pačią vieną ir jai reikėjo kapstytis dirbant tarnaitės darbus ir paklustant nurodymams. Nuo pačio durgno ji pati viską pradėjo, todėl tas keršto noras ir pyktis ją palaikė gyva. Aišku, atvykusi į šį miestą pasižadėjo sau tiesiog tęsti sau verslą ir toliau užmegzti naujas pažintis su verslo klientais, bei padėti klestėti Drevehan šeimai. Bet kartais kas nors tiesiog išvesdavo moterį iš kantrybės ir ji pasielgdavo impulsyviai.
- Taip tu, - dar greit pridūrė, durdama pirštu į vyro krūtinę vis dar nelabai patenkinta. - Tu nužudei man patikimą žmogų, nejau pamiršai? - palenkusi galvą į šoną, stebėjo Erdem veidą ir nenutraukė savo žvilgsnio. Norėjo sužinoti, kodėl būtent jis taip pasielgė. - Kokiu tikslu? Mmm? - klausiamai iškėlė antakius ir nežymiai pakraipiusi lūpas, paklapsėjo savo šviesiomis akimis, laukdama Ustoles atsakymo. Geriau jau būtų koks nors geras, nes žaidimams kaži ar Drevehan dabar nusiteikusi, kad ir kaip patraukliai dabar Erdem atrodė.
Atgal į viršų Go down
Dimitri
avatar
posts : 431
hugs & kisses : 16
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 18:04

Tas jos neišsenkantis pyktis buvo viena priežasčių, dėl kurių Erdem pasinėrė į visą šį nuotyki su Ravenna. Na taip, kartais jam kliūna, nors dažniausiai pelnytai, tačiau kai tas pyktis perkeltas į patalus atnešdavo tik malonumą, ir nieko keisto, kad ir šią akimirką, stebėdamas įsiūtį moters akyse, Ustoles galvojo visai ne apie tai, ką padarė, kodėl, ir ar turėtų atsiprašyti. Toli gražu.- Tau patikimą?- vis tik ištarė grįždamas prie temos.- Atleisk, bet ne visiems ant kaktos parašyta, kad jie kažkaip susiję su tavimi. Pati žinai, kad svarbios priežasties man ir nereikia, todėl ir šį kartą aš nė nepamenu, kas ir kaip.- gūžtelėjo pečiais. Jei ji atėjo čia pamatyti atgailos ar išgirsti atsiprašymo - tikrai ne čia bus pataikiusi.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 18:15

Na, taip, dažniausiai jų visi pykčiai baigdavosi lovoje ir dar labai audringai, todėl Ravenna neturėjo bėdos su tuo. Kartais tekdavo Erdemui iškęsti jos pykčius, bet jis kartais buvo labai kantrus. Na, o kartais tiesiog žinodavo kaip gerai susitvarkyti su tuo.
- O kas tau leidžia tiesiog vienu ranku mostu pašalinti nuo šios žemės? - šiek tiek pakėlusi toną pamosikavo rankomis į šonus ir vis dar nenuleido akių nuo vaikino. - Tu čia specialiai taip pasielgei? Jei norėjai su manim susitikti, galėjai tiesiog man paskambinti. Aš turiu telefoną, nejau pamiršai? - caktelėjo liežuviu, ranka perbraukdama per savo šviesius plaukus. Nors ir buvo kažkiek įsiutusi, bet tikrai ne visu galingumu. Žinoma, buvo gaila dėl to gero informacijos šaltinio, kuris tarnavo gerus šimtą metų Ravennai, bet teks dabar jai tiesiog susirasti kitą. - Tu žinai kaip nėra lengva surasti p a t i k i m ą informatorių? Tu tik da labiau pridarei man darbo, - pavarčiusi nežymiai akis, galiausiai paėjo kelis žingsnius į šoną, taip pasitraukdama nuo Ustoles ir apsidairė aplinkui ieškodama ko nors stipraus atsigerti.
Atgal į viršų Go down
Dimitri
avatar
posts : 431
hugs & kisses : 16
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 19:50

- Aš žinau, kad tu valdinga, ir visada nori, kad būtų tavo tiesa, bet man tu neturi tokios galios, pameni?- surimtėjęs ištarė nė neketindamas nusileisti.- Pakartosiu dar kartą - nepažįstų visų tavo informatorių ar tų, su kuriais tu miegi, todėl kaltės sugriovus kažkokius planus manyje tikrai nepažadinsi, tad gali iš karto ir liautis bandžiusi.- dėstė savo poziciją rankas sunėręs ant krūtinės. Nuogos krūtinės. Juk traukė į baseiną, o su rūbais jis nesimaudo, kaip ir nemiega.- Aš šiaip užimtas, tad jei jau baigėm, norėčiau grįžti prie savo laisvalaikio. Žinoma, jei nori, gali prisijungti.- negalėjo nepasiūlyt, net jei tai jo ir jo žmonos namai.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 21:44

Pavarčiusi vėl vaisdiškai akimis, Ravenna paėjo kelis žingsnius prie Erdem ir vėl pažvelgė giliai jam į akis. Dvejais pirštais suėmusi vyro smakrą, palenkė savo pusėn ir nenutraukė savo žvilgsnio.
- Mūsų susitarimas buvo toks, kad tu nesikiši į mano asmeninį gyvenimą, o aš nesikišiu į tavo, nejau pamiršai? - sumurmėjo Ustoles tiesiai į lūpas ir trumpai jas nužvelgusi, kilstelėjo lūpų kampučius. Patraukusi pirštus nuo vyro smakro, nusileido ranka ties jo krūtine, taip ja pebraukdama ir tada nuleisdama sau prie šono. - Padarei mano blogą darbą ir dabar nori, kad prisijungčiau prie tavo laisvalaikio? - caktelėjo , trumpam suraukusi kaktą, nors giliai viduje tai visai norėjo pasilsėti, atsiriboti nuo visko kartu su Erdem. - Geriau pasiūlytum ko nors išgerti, - papūtė šiek tiek lūpas ir atsikrenkštė dar gana akivaizdžiai nužvelgdama vyro seksualų kūną. Kai taip atrodė sunku net buvo ir toliau išlaikyti tos piktos karalienės įvaizdį.
Atgal į viršų Go down
Dimitri
avatar
posts : 431
hugs & kisses : 16
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 22:12

- Aš į tavo gyvenimą ir nesikišu.- pabandė tai ištarti kaip įmanoma aiškiau.- Ne visi mano poelgiai sukasi apie tave, suprask pagaliau, nesi mano visatos centras. Ir jei kartais nutinka štai kažkas tokio, tai gali būti tiesiog atsitiktinumas, kaip ir buvo.- kalbėjo nenuleisdamas akių nuo Ravennos, lyg tai padėtų jai suprasti situacijos subtilybes.- Bet va tu nepabijojai apsilankyti mano namuose. Nes gi žinoma, tau galima viskas.- užvertė akis. Su Drevehan jis patyrė tikrai nepamirštamų akimirkų, ir gerų ir blogų, tad jokia staigmena, kad moteris geba jį vesti iš kantrybės. O jis kantrus. Tačiau kai yra kaltinamas nebūtais dalykais, ir kai jo žodžiai ignoruojami, lyg jis apskritai nieko nesakytų... Šitaip jam visai nepatinka. Nors jau turėtų būti susitaikęs. Tačiau tokie kaip jis nesitaiksto.- Atėjai, sugadinai man vakarą, todėl arba prisidedi prie mano pasiūlymo, arba keliauji lauk. Savo taisyklių mano namuose nediktuosi.- tvirtas balsas nuskambėjo prieškambaryje. Atrodytų, smulkmena. Gėrimų jis namie turi, ir neprastų, tačiau čia veikė principo reikalas.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 22:21

- O dieve, kas per susireikšminimas....., - prunkštelėjo, nubraukdama plaukų sruogą nuo veido ir pasitruakadma nuo Erdemo. Paėjo kelis žignsnius atgal ir dar kartą nužvelgė kolidorių. - Jei jau taip sakai, kad tai tikrai buvo tik atsitiktinumas ir nužudei jį ne dėl to, kad norėjai tiesiog mane perzinti... tada gerai, - truktelėjo pečiais ir susidėjo rankas ant krūtinės. Šiek tiek keista buvo matyti Erdem tokį nepatenkintą, bet pikti vyrai Ravenną visados žavėjo, tad ir dabar buvo ne išimtis. - Sugadinau tavo vakarą? Nuo kada aš tau pradėjau gadinti vakarus savo atsiradimu ant tavo durų slenksčio? - klausiamai iškėlė antakius ir pradėjo ratu eiti aplink Ustoles, ranka perbraukdama pirmiausiai per jo krūtinę, tada ranką, vėliau nugarą. - O kada aš atsisakiau linksmybių? - atsistojusi už vyro nugaros, pasistiebė šiek tiek ir sumurmėjo tyliai jam į ausį. Veide šmekštelėjo klastinga šypsenėlė ir visa ta pikta aura iš lėto nyko. Juk neatėjo čia tik tam ,kad jį aprėktų. Būtų tai padariusi tiesiog telefonu.
Atgal į viršų Go down
Dimitri
avatar
posts : 431
hugs & kisses : 16
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 22:41

- Mokausi iš geriausios srities specialistės.- atkirto, žinoma, turėdamas galvoje ne ką kitą, o nelauktą viešnią.- Ir man nepatinka, kad tu nesilaikai mūsų susitarimo dalies, kuri aiškiai sako, kad mano namai yra ta zona, kurioje tu rodytis negali.- turbūt trečią kartą bandė priminti, tačiau veikiausiai čia negalioja trečio karto taisyklė. Čia Ravena. Ji negirdi nieko, ko girdėti nenori, bet to reikalauja iš aplinkinių. Sugriebęs moters riešą rankos, kuri lengvai slydo aplinkui jį.- Tavo laimė, kad tu man naudinga.- prisimerkęs ištarė prisitraukęs ją į tvirtą savo glėbį.- Patikėk manim, nepadėtų tau nei galios, nei kiti gabumai.- lengvai pasukiojo galvą perimdamas valdžią į savo rankas ir dabar jau jis valdydamas moterį.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 22:48

- Ach, kam tos gėlės, - tik pridūrė sarkastiškai ir išsišiepė, parodydama savo baltus dantukus. Pridėjo dar ranką prie širdies, kad dar vaizdiškiau atrodytų ir paskui galiausiai surimtėjo. Nenuostabu, kad visi Drevehan vyrai miršta, neatlaikydami tokios moters. O gal tiesiog pati ne su tinkamais susidėjo. Na, bet ta idėja, kad Erdemas buvo vedęs, šviesiaplaukės iš vis nejaudino. Ji žinojo, kada ji išvyksta iš miesto, todėl tomis progomis ir pasinaudoja. - Naudinga? Mmm..., - šiek tiek susimąsčiusi pasišypsojo ir pakėlė savo akis, pajutusi kaip Ustoles pagriebia jos riešą. - Gerai, tavo namai, nebesilankuysiu čia, jei taip nenori, - caktelėjo liežuviu, galiausiai pasiduodama jo kažkokiai išgalvotai taisyklei. - Nejau bijau ,kad tavo žmona mus užklups? - kitą laisvą ranką vėl uždėjo ant jo krūtinės už nugaros ir nusydo link apačios, ties klynu. Švelniai spustelėjusi tą vietą, Ravenna nežymiai prikando apatinę lūpą ir stebėjo Erdem veiksmus.
Atgal į viršų Go down
Dimitri
avatar
posts : 431
hugs & kisses : 16
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 23:13

- Bijau?- tarsi nesuprasdamas žodžio reikmės kilstelėjo antakį. Ne baimė jį vertė sugalvoti šią taisyklę, toli gražu. Kad ir kaip ten būtų, kad ir kokie santykiai jį sietų su kitomis moterimis, Erdem visada grįždavo pas Katją. Iš meilės? Nedrįstų šito teigti. Iš viso nežino, kas tai yra, tačiau žmona buvo žmona, kad ir kokie santykiai juos sietų. Ji buvo vienintelė moteris, kuri priklausė tik jam. Ir jis nebandė šito išsižadėti, net jei veiksmai rodė ką kitą. Moters prisilietimai iššaukė tik kreivą šypsnį.- Nemanau, kad tikrai norėtum kalbėti apie mane ir mano žmoną.- paleidęs Ravenos riešą, delnu apglėbė jos sprandą.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 23:28

Stebėjo kiekvieną vyro reakciją akylai ir nenuleido nuo jo akių. Na, apie jo žmona jie ir taip niekada nekalbėjo, bet ta taisyklė buvo kiek keista pačiai Ravennai. Juk ar taip ar taip niekas jų čia nepastebės, tai koks skirtumas ar namie ar kažkokiam vietiniame viešbutyje. - Taip, tiesą sakai. Visai neįdomu kaip tau ten sekasi, geriau papasakok man ką ruošeisi daryti? - nežymiai apsilaižiusi savo lūpas, šviesiaplaukė nužvelgė jį nuo galvos iki kojų, taip oemnyje turėdama jo pramogas. Tikėjosi, kad ėjo pasimaudyti į kokį jakuzzi, o ne paprastą vonelę, nes pati tai visai smagiai atsipalaiduotų dabar kartu su juo. Kadangi jau išeikvojo savo laiką čia susiruošiant atvykti, tai reikia jį bent jau ir gerai išnaudoti. Juk neapsisuks ir nevažiuos dabar namo, po penkių minučių pokalbio su juo. O ir laisvą vakarą šiandien turėjo, tad kaip tik gerai laikas atitiko šioje situacijoje. Pajutusi jo ranką at savo sprando, pro blakstienas pažvelgė į Erdem ir nežymiai kilstelėjo lūpų kampučius.
Atgal į viršų Go down
Dimitri
avatar
posts : 431
hugs & kisses : 16
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   2017-03-13, 23:40

Ir visa laimė, kad nekalbėjo, nes kalbos apie ją vyro visiškai neužveda. Visai kas kita vandens pramogos, apie kurias jam buvo priminta.- Galėčiau ir papasakoti, bet mieliau parodyčiau.- šyptelėjo ir jau po akimirkos Raveną užsimetęs ant peties, traukė per namą galinio kiemo link. Taisyklė jau vienaip ar kitaip sulaužyta, tad bent jau laužys ją iki galo. Kas blogiausio gali nutikti. Žmona tikrai negrįš kaip tik dabar, kai pareiškė, kad grįžti apskritai nesiruošia.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas   

Atgal į viršų Go down
 
Įėjimas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: