Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Vieta Jūsų veikėjui

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Selenia Newell
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
posts : 2439
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Vieta Jūsų veikėjui   2017-03-11, 23:30

Personažų sąrašą mes sukūrėme kuklutį, kiekviena kategorija turi vos po kelis veikėjus. Ne dėl to, kad tingėjome kurti, o dėl to, kad kiekvienas, čia apsilankęs yra unikali persona, kurios norai gali nesutapti su mūsiškiais. Jei sąraše neradai patikusio veikėjo, drąsiai gali kurtis nuosavą veikėją, kuris bus pridėtas prie personažų sąrašo, tereikia užpildyti žemiau esantį kodą. Į sąrašą galima pridėti ne vien turimą veikėją, bet ir visą šeimą, giminę, ar net rasę (žinome, kaip kartais veikia paieškų tema :), na, o sąraše esantys veikėjai, ankščiau ar vėliau bus paimti ) Pagrindiniai faktai kuriuos reikia žinoti:
* Dark arba Light souls, tai veikėjai, sukurti vieno iš originaliųjų raganių. Galių įgavimas turi būti paminėtas rpg arba biografijoje(dark nusekę tamsos keliu ir besinaudojantys juodąja magija, light pasipriešinę galių gavimo dėsniui ir pasukę šviesos keliu) Jei forume originalieji raganiai jau užsiregistravę, turėsite derintis su jais, ar jie sutinka būti įtraukti į jūsų istoriją.
* Mieste gimusių daugiau nei prieš 10m. veikėjų būti negali, nes vos prieš 10m. šis miestas iš vis atsirado.
* Įsigilinus į veikėjų sąrašą, yra visa krūva veikėjų, kuriuos galima susikurti ir sugiminiuoti jau su sąraše esančiais (tai ne visai kūrėjų aplaidumas, tai laisvė kurti ir jums)
* Raganiai pas mus yra 4 rūšių. Privalote nurodyti kuriai iš jų priklausys jūsų veikėjas. Kad ir kokie tie magai galingi, čia, jų galios apribotos suskirsčius į mini kategorijas. Deja, jūsų veikėjas negali būti super herojus ir valdyti visas tas kategorijas.
* Drąsiai galite būti undinėlėmis, piratais, sfinksais, žmogėdrom, visokiais ereliais ir viskuo, kas šaus į galvą iš mistinių būtybių, jų yra tiek daug, kad tikriausiai pasentume sudarinėjant sąrašą.
* Dėl papildomų klausimų, idėjų ar norų drąsiai galite kreiptis į mane, aš visada linkusi į kompromisus :)
* Jei jūsų susikurtas veikėjas nepriklauso nei vienai iš rasių, tam mes turime specialią kategoriją, pavadinimu "other creatures", kur, pageidaujant bus sukelti visi jūsų veikėjai, tereikia užpildyti anketą.Kodas:
<div class="etra_can"><img src="200x300"/><name>vardas<sub>amžius × šeimyninė padėtis × rūšis × TAKEN</sub></name><bio>aprašymas</bio></div>It’s awful not to be loved. It’s the worst thing in the world…It makes you mean, and violent, and cruel.

Atgal į viršų Go down
 
Vieta Jūsų veikėjui
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: