Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Lucius Morgadé
avatar
posts : 160
hugs & kisses : 26
Credit : Mano
RašytiTemos pavadinimas: Miegamasis   2017-03-02, 15:47She is the woman on my mind...In the morning when I wake sun not there, in the dark when I'm lost in her curly hair. Her stars set's fire to my prison, her lough blow my windows like a canon...She is the woman, woman...

Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   2017-03-02, 18:49

Nusprendusi, jog geriausia bus iš karto keliauti į miegamąjį, kad kartais su kokia vyno taure rankoje neužmigtų svetainėje ir neištepliotų naujų baldų, Alene beeidama nusiovė aukštakulnius ir ėmėsi atsiseginėti suknelę. Įsmukusi pro duris, labai greitai liko vienais apatiniais, o tada susikėlė plaukus viršun ir pasirėmusi į sofos kraštą kurį laiką giliai kvėpavo. Nenumaldomas noras klykti kilo merginos gerkle ir jai tas nepatiko. Virpulys vis dar nebuvo praėjęs ir tai ją erzino. Galiausiai atmerkusi akis, trumpam užsuko į vonią, kur apsitvarkė, ir į kambarį atgal grįžo jau dėvėdama naktinukus.
-Alexander?-garsiau šūktelėjo namams, tikėdamasi, jog jis namuose. Vis dar truputį jausdama raminamųjų poveikį, Alene įsitaisė pataluose, sėdimoje pozicijoje, o tada prisitraukė dar vieną pagalvę sau į glėbį. Žinojo, jog Alexandro apkabinti negalėtų net norėdama, todėl norėjo tiesiog įsikabinti į kažką, kas suteiktų bent truputį šilumos jos kažko tai išsigandusiam kūnui.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Lucius Morgadé
avatar
posts : 160
hugs & kisses : 26
Credit : Mano
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   2017-03-02, 19:07

Tik užlipęs į antrą aukštą jau pamatė Alenės buvimo pėdsakus - koridoriuje svaidėsi jos aukštakulniai. Aleksas šiaip nebūtų net ėjęs į miegamąjį, jei nebūtų norėjęs nusiprausti ir persirengti. Nenorėjo susitikti akis į akį su žmona, tik ne dabar, po susitikimo su Selenę ir po to viso jų pokalbio. Alekso mintyse vis dar šmėravo moters raudona suknelė ir jos pasakyti žodžiai. Galų gale, mąstė ir apie... savo vaiką. Tačiau prisiminė, jog jis galvoja, jog jo tėvas yra miręs. Na, tenka pripažinti, taip gal netgi dar ir geriau.
Tyliai įėjęs į miegamąjį pamatė jau lovoje įsitaisiusią Alenę.
-Sveika, - automatiškai pasisveikinęs bei daugiau nieko nepasakęs vyras patraukė į dušą, kuris buvo šalia kambario. Daug nieko negaišdamas nusiprausė, nusišluostė ir apsimovęs apatinius vėl grįžo į kambarį.
-Seniai grįžai? - išsitraukęs iš striukės kišenės telefoną atsisėdo ant fotelio, kuris buvo priešais lovą. - Kas tau? - tik dabar geriau įsižiūrėjęs į moterį pamatė, jog ji atrodė pernelyg sutrikusi ir pasimetusi.


She is the woman on my mind...In the morning when I wake sun not there, in the dark when I'm lost in her curly hair. Her stars set's fire to my prison, her lough blow my windows like a canon...She is the woman, woman...

Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   2017-03-02, 19:14

Aj, susirinks ji tuos aukštakulnius ryt, dabar neturėjo nuotaikos viską dėliot į vietas. Apskritai buvo pasimetus ir paprasčiausiai norėjo kažkokios kompanijos, kuri nesibaigtų kokia nors baisia įtampa ir seksu. Alexas buvo toks vyras, kurį Alene galėjo laikyt geriausiu draugu, kada to tikrai reikėjo. Gal todėl ir buvo šnabždama, jog tik prie jo Carmont sugebėdavo atrodyt bent kažkiek žmogiška. Jam įėjus į kambarį, Alene pasuko akis į vyrą ir linktelėjo pasisveikindama. Galėjo jausti, jog ir su juo buvo kažkas ne taip ir tol, kol jis maudėsi, merginos galvoje sukosi dilema ar šiandien būtų gera idėja su juo kalbėti apie jo mylimąją. Taip keistai skambėjo jos galvoje tas žodis, kai realiai ji buvo ta, kuri nešiojo jo pavardę.
-Ne, visai neseniai.-krenkštelėjusi, kad išlygintų nekontroliuojamai virpantį balsą, atsakė. Po sekančio klausimo, automatiškai persibraukusi delnu per akis, kad šios neatrodytų šlapios, ji tik pasimuistė savo pozicijoje ir tvirčiau įsikibo pagalvės galiausiai nusprendusi ką norinti daryti.-Aš pasakysiu, jei tu pasakysi.-sugavusi Alekso žvilgsnį sumurmėjo. Galėjo garantuoti, kad tokį susitvardymą turėjo tik todėl, jog vis dar bandė suprasti kokių emocijų buvo valdoma, kad leistų kūnui tinkamai jas išreikšti.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Lucius Morgadé
avatar
posts : 160
hugs & kisses : 26
Credit : Mano
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   2017-03-02, 19:44

Žvelgdamas į merginą dabar jau netgi ir susirūpino dėl jos. Paprastai ji taip nesielgdavo, o tuo labiau dar taip anksti nebūdavo grįžusi namo. Aleksas niekad jos įkyriai neklausinėdavo kur ji būdavo, su kuo būdavo... Alenė taip pat nekamantinėdavo Alekso, kur šis būdavo, tačiau vyras net ir nebūtų turėjęs ką nuo jos slėpti; dažniausiai jis būdavo su tais pačiais keliais draugais. Galų gale, jis buvo pats ištikimiausias vyras, kokį tik begalėtum surasti.
Aleksas numetęs telefoną ant to paties fotelio nuėjo prie spintos. Išsitraukė sportines šviesias kelnes jas iš kart apsimovė. Prasirausęs tarp marškinėlių, jis išsirinko baltus bei taip pat užsivilko. Ant komodos stalviršio dar užtiko savo laikrodį, kurio neperseniausiai buvo ieškojęs, tad ir jį užsidėjo.
-O ką tu nori iš manęs išgirsti? - kiek nustebęs kilstelėjo klausiamai antakį. Tačiau sekundės bėgyje Aleksas prisiminė, jog su Selene susitikęs buvo būtent Alenės klube, tad ji lengvai galėjo susižinoti visą jai rūpimą informaciją, galėjo ir kas nors šiaip pasakyti. Tačiau jei tokie spėjimai ir būtų tiesa, Aleksas nė sekundei nesudvejojęs galėtų iškloti visą teisybę, neturėjo jokių užmačių meluoti. Tačiau nieko daugiau neprasitarė klausdamas, ar apie Selenę moteris nori išgirsti.


She is the woman on my mind...In the morning when I wake sun not there, in the dark when I'm lost in her curly hair. Her stars set's fire to my prison, her lough blow my windows like a canon...She is the woman, woman...

Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   2017-03-02, 20:26

Paprastai Alene į namus grįždavo tik pamiegot ar persirengt, nenuostabu, kad Aleksas pastebėjo. Žinojo, kad niekad nebuvo geriausia žmona, tačiau juk jis supranta, kad Alenei reikėjo kažkaip kompensuoti faktą, jog niekada negalės liesti savo vyro. Ech, jei ne pavydi jo mylimoji, Carmont galėtų būt net gi pakankamai laimingi. Galbūt tokiu atveju Alene net gi norėtų vaikų - nepaneigsi, buvo senamadiška ir tikėjo, kad kūdikis turi gimti santuokoje. Neturėjo nieko prieš dėl nesantuokinių vaikų, žinoma, ką kas nori, tą tas daro, bet ji laikėsi savo nuomonės. Niekad negali žinoti, gal kas nudės Seline ir Aleksas bus laisvas nuo savo prakeikimo.
Akimis monotoniškai sekdama vyro judesius, mergina kurį laiką leido sau atsipalaiduoti ir jau atrodė, kad grįš į savo normalią, neutralią būseną, kai vyras vėl teikėsi prabilti.
-Ne vieną dieną tave pažįstu, juk matau, kad kažkas neduoda tau ramybės.-atsiduso. Netikrino telefono nuo skambučio klinikoje, todėl nežinojo nieko apie Selene ir Alexander susitikimą, bet būtų visiškai nenustebusi, jeigu šie galiausiai susitiko išsiaiškinti savo nesutarimo. Kaip geram draugui, Alene linkėjo jam viso ko geriausio, tačiau neapykanta Selenei buvo tokia stipri, jog net tokiu atveju, jei jie susitaikytų, Alene niekad nepadėtų savo parašo skyrybų dokumentuose. Apskritai, ji niekada negavo šanso net pabandyti turėti šitą šeimą, kuri net nebuvo jos pačios idėja. Ir kas čia bad guy dabar? Mergina, kuri leido tėvui valdyti jos gyvenimą ar ta, kuri per savo pavydą nesugebėjo leisti kitiems būti laimingiems?


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   

Atgal į viršų Go down
 
Miegamasis
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: