Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Įėjimas | išėjimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Lucius Morgadé
avatar
posts : 160
hugs & kisses : 26
Credit : Mano
RašytiTemos pavadinimas: Įėjimas | išėjimas   2017-03-02, 15:41She is the woman on my mind...In the morning when I wake sun not there, in the dark when I'm lost in her curly hair. Her stars set's fire to my prison, her lough blow my windows like a canon...She is the woman, woman...

Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas | išėjimas   2017-03-02, 18:44

Taksi įvažiavus į kiemą, Alene numetė reikiamą sumą ant sėdynės palikdama dar šiek tiek arbatpinigių vairuotojui už supratingumą, o tada išlipo iš mašinos ir nusivalė drėgnus skruostus. Nuo susidariusių kraujosrūvų aplink akis mėlynavo šiokios tokios dėmelės, kažkas pulsavo nuo skausmo, kur buvo taip nedėkingai suleista adata, o ir apskritai visas Alene kūnas tiesiog drebėjo. Visą kelią nuo ligoninės mergina jautė šlapią skystį bėgant jos veidu ir jai prireikė keletos minučių suvokti, jog tai ji pati verkia. Neprisimindama kas yra emocijos buvo visiškai sutrikusi kas su ja darėsi ir vienintelis, ką dabar norėjo matyti, buvo Alexander. Ir šiaip norėjo su juo pasikalbėti. Todėl atsargiai dėdama koją už kojos, Alene nužygiavo durų link ir šias pravėrusi, įsmuko vidun.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Lucius Morgadé
avatar
posts : 160
hugs & kisses : 26
Credit : Mano
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas | išėjimas   2017-03-02, 18:49

Įsukęs į savo kiemą, paliko mašiną prie garažo durų. Nevarė mašinos į vidų, nes vis dar dvejojo, ar nakčiai pasiliks namuose. Išlipęs nuspaudė signalizacijos mygtuką ir mašina užsirakino. Atėjęs prie namų durų norėjo jas rakinti, tačiau jos jau buvo atdaros. Vadinasi Alenė buvo namie, nes Aleksas prieš išvažiuodamas buvo tikrai jas užrakinęs. Atsidusęs pravėrė duris ir įėjo vidun.


She is the woman on my mind...In the morning when I wake sun not there, in the dark when I'm lost in her curly hair. Her stars set's fire to my prison, her lough blow my windows like a canon...She is the woman, woman...

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas | išėjimas   

Atgal į viršų Go down
 
Įėjimas | išėjimas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: