Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Svetainė   2017-02-19, 00:16

Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-02-25, 20:41

Eidamas čia, visą laiką akimis peržvelgdavo seserį, kuri irgi judėjo paskui jį. O tada vaikinas užėjo į svetainę ir greičiau pajudėjo link spintelės, kur buvo taurės ir tas atidarytuvas, kuris dažnai pas jį pradingsta. Bet dabar vietoje radęs jį, apsidžiaugia. Sudeda taures ir buteli ant stalo, prie sofos. Puikiai vyrukas jaučiasi, kad nereikės vienam šitą vakarą leisti. Dabar viską susitvarkęs, stovėjo ir laukė, kol sesuo pasirodys šiame kambaryje. Ir dar prieš tai nužvelgė viską, nes nenorėjo turėti netvarkingos svetainės. Blogas pavyzdys būtu.
Atgal į viršų Go down
Jasper Godfree
avatar
posts : 352
hugs & kisses : 48
Credit : noirparadis
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-02-26, 19:01

Nedideliais žingsneliais nutipenusi paskui kur kas aukštesnį ir greitesnį brolį, Maja nenustojo dairytis aplink. Tamsus raganos žvilgsnis slydo šviesia spalva nudažytomis sienomis, grindimis, netgi lubomis, kol galiausiai apsistojo tiek plačiais, viską užstojančiais vyresniojo brolio pečiais. Tik tuomet, kai visiškai skirtingos judviejų figūros sustojo svetainėje, o Myles pajudėjo tolyn, tamsios raganos akys su savotišku susikaupimu pamažu nužvelgė kiekvieną, net pačią smulkiausią kambario detalę.-Kaip čia... šviesu.-Kreivai vyptelėjusi, Maja užšoko ant baltos sofos kampo, atsirėmė į vieną iš pagalvių ir, po savimi parietusi kojas, dar kartą nužvelgė svetainę.-Tikiuosi supranti, kad vynas neišsiplauna, o tavo sofa - balta?-Jau kiek plačiau išsiviepusi, it iš tiesų planuotų padaryti ką nors neatleistino, ragana užvertė galvą ir nužvelgė netoliese stoviniuojantį brolį.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-02-26, 19:42

Kaip visuomet, šios sesers gera nuotaika, dažnai pereina ir jam. Tad Myles plačiai šypteli ir tada viena akimi nuseka ją pačia. Galbūt ir šviesi svetainė buvo, bet tokia spalva, jo mėgstamiausia. Vaikinas lėtai tvarkėsi su tuo butelio kamščiu ir tada nusijuokė,- Matyt, kad nežinai kelių triukų, kurie padeda bet ką išvalyti iš baltos odos,-lėtai pasakė ir tada supylė į taures gėrimo. Padėjo buteli ir pakėlė abi taures. Viena atnešė  ir ištiesė jai. O kitą taurę, vos pridėjo prie nosies, kad galėtu pauostyti vyno kvapą.  Ir jam kvapas patiko, tad teks išklausti jos, kur tokį vyną atrado. Patraukė taurę nuo savo nosies ir šypteli plačiai. Negali būti kitaip jis pats, nes seniai matė seserį ir buvo pasiilgęs. Gal ir neturėtu taip rodytis, tačiau jam nebuvo svarbu, kokią jo pusę mato jo seserys, juk jos pažystą jį geriau, nei kas kitas.
Tik vėliau, vaikino akys dar nužvelgė patį kambarį,-Pirmiausia ketinau daugiau spalvų čia parinkti, tiesiog vėliau prie šviesios spalvos likau, kad geresnė nuotaika pačiam būtu, kai būsiu čia,- sustojo kalbėti, nes jau per daug imtu filosofuoti apie dalykus kurie nelabai ir svarbus.
Atgal į viršų Go down
Jasper Godfree
avatar
posts : 352
hugs & kisses : 48
Credit : noirparadis
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-03-04, 20:58

Maja stengėsi. Beveik visą savo gyvenimą praleido siekdama pralinksminti niūrius brolio bei sesers gyvenimus, siekė įrodyti, jog amžinybė - tik vienas didelis pliusas, leidžiantis šiems patirti viską, kas tik įmanoma. Tai, matyt, ir lėmė faktą, jog plati raganos šypsena buvo tokia užkrečiama. Juk vis dėlto, tiek metų praleidus tarp žmonių, privalai prisitaikyti. Privalai tapti tuo, ką jie priimtų nė nesusimąstydami, negalvodami, kodėl nesensti, neaugi, o galbūt ir kodėl nesusilauki vaikų.--Bet su tais triukais ne taip linksma.. Kur kas mieliau pamatyčiau tave ant kelių, šveičiantį.-Plačiai išsišiepusi ir pirštų galais pagriebusį brolio ištiestą taurę, Maja tik caktelėjo liežuviu.-Vis tiek, balta nepatogu. Nors, žinant tave, išgyvensi.-Žaismingai mirktelėjusi, ragana gurkštelėjo iš stiklinės, o tuomet, bene visu kūnu pasisukusi į Myles, plačiai išsišiepė.-Tai, ar susiradai kokią moterį? Pats laikas pratęsti šeimos liniją, broliuk.-Kilstelėjo taurę ir sukrizenusi, tarsi mintis apie jį kaip apie tėvą būtų tiesiog nepakeliama, tamsiaplaukė kilstelėjo antakius ir, siekdama šį paskatinti, atidžiai nužvelgė brolį.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   2017-03-04, 23:53

Būtent su šią jo seserimi, vaikinui nereikėjo būti labai rimtam, ir jos pasakymai ir kai kurie poelgiai, iš karto sukeldavo jo veide norimą ar nenorimą šypsena. Kitaip ir negali būti. Net ir dabar, paminėjus, kad ji mielai pažiūrėtu kaip raganius šveičia namus, jis vos prunkšteli,- Nemanau kad čia gera įdėja. Dažniausiai tokiems dalykams apsivelku prijuostė su kempiniuku, kurią kadaise ir pati padovanojai man,- Myles atsisėsdamas ant sofos pasakė ir tuo pat metu, pasisuko, kad geriau ją matytu. O tada vos pauostė vyno ir vos paragavo. Gėrimas malonus ir skanus, tad vaikinas nesustojo šypsenos ant veido laikyti,- Bent dabar žinosiu, į ką kreiptis dėl vyno patarimų,-rimčiau pasakė ir susidėjo koją ant kojos,- Senesni mano namai buvo tamsus ir tai man pabodo. Išgyvensiu ir tikiuosi niekas daugiau neišvys manęs tvarkančio ar valančio šiuos namus su anksčiau paminėta apranga. Nes dar padaryti foto ir paplatinsi po internetą. Taip visai negalima leisti,- vos pamosikavo pirštuku ir nustatė tokią „niu niu niu“ išraiška veide. Bet pačiam dabar vienu metu pasidarė keista, kaip jis vaikiškai elgiasi ir kalba, bet jau sunku susivaldyti.
Užminėjus apie moters temą, jis vos pakėlė akis, kurias buvo nuleidęs link sofos į ją ir vos šypteli,- Nori taip stipriai tapti tetulė?-pasidomėjo, galvodamas gal kaip, išsisukti iš šios temos. Nes per visą gyvenimą, jis turėjo kelias moteris, kurias mylėjo, bet joms atsitikdavo kaip ir visoms. Mirtis nuo visokių priežasčių. Tad dabar jis gyvena negalvodamas apie tai, užtenka mylėti savo šeima ir jam gana. Raganius neturėjo noro, jokiai ilgalaikiai draugystei su kita.
Padvejojęs akimirka, jis tiesiog nusuko veidą link labai arti esančio stalo ir pirštus pajudinus, ant jo atsirado lėkštelė su sumuštiniais su lašiša, kuriuos seniau ir pasidarė. Padėti buvo šaldytuve, tad lengvai galėjo atsigabenti, nepasijudinęs,- Mano pačio gamyba anksčiau dieną. Įdomu tavo pačios nuomonė?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: