Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA).

Kitas veikėjas:

Share | 

Virtuvė/Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Elizabeth Morgade
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė/Svetainė   2017-02-08, 10:30

Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-02-24, 14:37

Lėtai , pusiau apsnūdusiai pamažu nukėliavo į virtuvę . Ech senokai čia nebuvo , visgi superinais kūlinariniais gebėjimais ši nepasižymėjo . neveltui nusisamdė gana brangiai atseinantį darbuotoją kaip Mikael , kuris rūpindavosi šiais reikalais . tačiau jam buvo išeiginė o ir valgyti visgi norėjosi .Bet , prieš kažką darant jai atėjo į galvą jog reiktų parašyti sūnui , vienai namuose kažkaip nuobodoka .
Susiradusi savo telefoną mikliai suraizgė padorią sms žinutę ir išsiuntė reikiamam adresatui . Atsakymo nelaukė , iškarto savo basomis kojomis nupėdino prie šaldytuvo . na viltis miršta paskutinė , galbūt Mikael ar Merida kažko tai parnešė namo , jog jos nemirtų badu . Laimiai keksam daug nereikia , suradusi reikiamus ingridientus užsiemė darbu kurio tikrai neišmanė .
Užtruko neilgai , gana greitai išmaišė reikamą tešlą supilstė į formeles ir pašovė į orkaitę , kuria visa laimė mokėjo naudotis . Laikmatis užstatytas 45 minutėms , todėl ji turi laiko . Susitvarkiusi virtuvę nupėdino link sofos bei išsitiesė ant jos patogiai į rankas apgraibom paimdama ant sofos besimėtantį televizoriaus distancinį . Įsijungusi  serialą  Itališka meilė , lengviau atsikvėpė bei pasigarsino melodramą garsiau . Nedėl to , jog buvo įdomu , o dėl to jog tai daryti tieisog gali. Po kažkurio laiko ji išgirdo durų skambutį ir pamaniusi jog ten turbūt sūnus nuėjo jų atidaryti.
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-02-26, 19:56

Na gaila , jog Selenė negalėjo suprasto tokių dalykų dėl ko pyko jos sūnus . Ji stengėsi būti gera motina ir duoti jam viską ką tik galėjo išskyrus tėvą , kuris dėja tuo metu mėgavosi kitos žmonos draugija . Bet , sūnus to nežinojo . Žinoma ji tikėjo , jog tai bus geriausia abiems , - Pakviečiau tave nes pasiilgau mielasis , nėra jokių slaptų užmojų , - tarstelėjo jiems abiems užėjus į svetainę , - Jauskis kaip namie , - tarstelėjo pati nueidama prie orkaitės kuri jau buvo išsijungusi . Nieko nelaukusi ši atvėrė orkaitę bei ištraukė kaip bebūtų keista tvarkingai iškeptus keksiukus , - Kaip pats laikaisi? Labai seniai nekalbėjome , - kiek garsiau tarstelėjo sūnuj , norėdama jog jis tikrai ją išgirstų .
Po savo žodžių ši jau buvo sudėjusi keksiukus į padėklą prie to pačio paėmė sulčių poką , bei stiklines iš spintelės bei įpylusi daugiau nei pusę nunešė bei pastatė stikline su sultimis ant svetainės stalo tuomet gryžo į virtuvę bai paėmusi keksiukų padėklą taipogi atnešė ir padėjo ant svetainės stalo pati atsisėsdama ant sofos bei laukdama kol Onyx prakalbės.
Atgal į viršų Go down
Dea Haas
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-02-28, 01:50

Būtent tėvo jam gyvenime trūko labiausiai, bet ne viskas apie trūkumus sukasi. Viskas kur kas rimčiau, nei tai. Situacija tokia, kad vargu ar įmanoma ją pataisyti. Lieka tik susigyventi, ir gyventi su tuo kaip išeina. Ar yra kitas pasirinkimas?- Na tarkim...- linktelėjo įsitaisydamas ant fotelio, kad moteriškė vėl nelįstų myluotis. Amžius ne be tas, bet turbūt ji nelabai supranta. Yra girdėjęs kažkur, kad motinoms vaikai ir užaugę vaikais lieka. Erzino, bet ką padarysi.
- Na žinai, penkis dešimtmečius buvau kalinamas kažkokių čigonų, bet dabar jau nieko, gyvenimas gerėja.- nutęsė apsidairydamas. Kol kas niekas akies nepatraukė, tik ta orchidėja jam iš dešinės. Ranką ištiesęs lapą pačiupinėjo, patikrino, ar gyva, ar tik eilinė iškamša motinos kolekcijoj.- Kaip tu? Viena čia įsikūrus, ar kakalį kokį turi įsitaisiusi?- pasidomėjo, nors iš tikro tai nevisai jo reikalas. Būtų jo, jei jie būtų tikri motina ir sūnus, o ne tik vaidintų tokius. Net jei vaidina čia tik jis, nors ką gali žinot.

She had power over the most magnificent forces on Earth, but she still didn’t feel like she had power over the most important thing of all—her own heart ♥.
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
Elizabeth Morgade
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-02-28, 11:22

Žinoma Daramatiz buvo skaudu matyti sūnų tačiau jo nejausti . Jis buvo atitolęs , ir ji niekaip negalėjo suprasti ką tokio blogo ji gyvenime padarė , jog jis taip ant jos niršta . Tačiau viskas ką ji jam sako yra tiedsa , apart melo apie tėvą kurį dėja tačiau pasakė dėl geresnės savo savijautos . Nebuvoverta jo tokiu vadinti , o ir pavizdį tėvas nekokį parodytų , - Juk žinai , jog tau nemeluoju , -tarstelėjo nužvelgdama sūnų . Taip jis buvo suaugęs , metai prabėgo velniškai greitai , net sureaguoti atrodo nespėji , - Kur kalinamas? , - gerai , apie tai ji negirdėjo . O ir iš kur galėtų jai jis nieko jai nesako ir jos vengia ,- Ne gyvenu su Merida Degrey , - ji šyptelėjo , - Neturiu jokio kito vyro , ir neketinu turėti , - tarstelėjo paimdama į rankas sulčių stiklinę , ištiesų buvo kiek nejauku nežinojo kaip prieiti prie sūnaus , žinoma ji norėtų jog viskas būtų kitaip, - Kodėl tu manęs taip nekenti?, - neiškentė , privalėjo paklausti . Visgi šis klausimas gana ilgai ją kankino ..
Atgal į viršų Go down
Dea Haas
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-02-28, 13:26

Iš tikro Oniksas visai nebuvo linkęs lieti jausmų nei dabar, nei kada nors ateityje. Per visus tuos beveik penkis šimtus metų jis tapo užsidaręs, šaltas, atstumiantis. Ar ir dėl to jis kaltino motiną? Iš dalies. Net jei tai ir buvo ne visai jos kaltė. Tik iš dalies.- Tai ir smagiausia, kad nežinau.- delnais plekšnodamas į fotelio kraštus, akių nuo motinos nenuleisdamas ištarė.- Turiu daugybę visokių nesąmoningų sugebėjimų, bet įžvelgti, kada meluoji, o kada sakai tiesą - niekada nebuvo vienas jų.- pridūrė ramiai, nors ir ramiame jo balse buvo galima įklausyti kaltinimą, jei labai gerai klausaisi. Išvydęs Selenės nuostabą veide, išgirdus apie jo nuotykius, Oniksas tik šyptelėjo lengvai linktelėdamas galvą, lyg nebyliai sakytų "o ką aš sakiau".- Pragare.- tai ištarus, lūpas iškreipė šypsena, labiau pakilusi tiek dešiniuoju lūpų kampučiu.- Tik nesakyk, kad su metais persimetei ant moterų.- kilstelėdamas antakius kiek palinko į priekį, vis dar stebėdamas gimdytoją, tačiau tuo pačiu ranka siekdamas vieno iš keksiukų, dėl kurių čia ir atėjo.- Aš šiaip nieko prieš, nors tai ir ne mano reikalas.

She had power over the most magnificent forces on Earth, but she still didn’t feel like she had power over the most important thing of all—her own heart ♥.
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-02-28, 14:24

Per tiek metų ji visdar nepriprato prie Onyxo šaltumo. O atrodė stengėsi būti gera motina , - Tu žinai , kad nemeluoju kai kalba eina apie mano meile tau , sūnau ,- žinoma Selenė gal ir buvo pagarsėjusi kaip neįtin gera moteris , tačiau niekas apie ją neatsiliepdavo kaip melagę . Jai ką žadėdavo visada padarydavo , - Onyx , kodėl tu manęs taip nekenti ?, - ji pakartojo savo klausimą , visgi tai buvo labai svarbu . Nes kakartą vis mąstyti kitokias priežąstis jai jau buvo pabodę , - Aš nesu lezbietė, tiesiog gyvenu su drauge . Kartu gyventi smagiau ,mano širdyje visada bus tavo miręs tėvas . Todėl kito vyro man ir nereikia, - Nors žinoma ji neprivalėjo teisintis, tačiau norėjo jog sūnus bent pasistengtų ją suprasti . Buvo sunku , ji norėtų jam padsakyti tiesą tačiau tai būtų per daug emocijų keliantis pokalbis ir tokio apskritai niekada neturėtų būti .
Ši stengėsi išlikti besišypsnati nors žinoma jai buvo liūdna dėl tokių santykių su sunumi , - Tikiuosi valgomi , - tarstelėjo pažvelgdama į vaikiną .
Atgal į viršų Go down
Dea Haas
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-03-02, 23:52

Atsiduso. Panašu, kad šiandien pokalbis suksis tik apie tai, kaip ji labai stengėsi ir kaip jai labai nepavyko būti ta tobula motina, kokia ji visada svajojo jam būti. Bull shit. Kažko ir apetitas dingo, todėl nė nepaliesta keksiuką pasidėjo ant stalo, šalia stiklinės su sultimis ir nukreipė šaltą žvilgsnį į Selenę.- Niekada nesakiau, kad nekenčiu, o tai, kad mūsų požiūriai į beveik viską nesutampa, dar nereiškia neapykantos...- nutęsė nenuleisdamas nuo jos akių. Žinoma, tai jis pasakė tik tam, kad ji bent kiek geriau pasijustų, nes neapykanta dėl kai kurių jos darbų jame tikrai gyveno. Jau ne vieną amžių, ir turbūt gyvens dar ilgai, kol jis nuspręs viską išsakyti, tik ta diena dar tikrai ne šiandien.
- Miręs, sakai?- žvilgsnis pasidarė klausiamas, gal net provokuojantis, lyg Onix žinotų tai, ko ji mano, kad jis nežino. Tačiau motina apie jį taip pat žino ne viską. Toli gražu. Viskas tikrai būtų kitaip, jei ne tos kelios lemtingos klaidos, kurias ji padarė Oniksui dar būnant jaunam, beveik nesugadintam.
Susigrąžinęs keksiuką į rankas galiausiai atsikando, vis žvilgtelėdamas į Selenę, laukdamas, ką ji dar pasakys, kaip jos atsakymas pakeis jų abiejų gyvenimo kelius.

Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-03-06, 09:57

Selenė ne šeip sau kalbėjo apie tokius dalykus . Tai ilgus metus nedavė jai ramybės , išvis viskas apie ąk jis kalbėjo buvo keista , - Požiūriai sakai į viską nesutampa?, - ši kiek šyptelėjo , žinoma lengviausia atmaskė išsisukti nuo tiesioginio klausimo , - Jai nors kiek su manimi bendrautum , tada gal ir patikėčiau . Tu net nežinai mano požiūrio į daugelį dalykų, - ši giliai atsiduso , ta prasme buvo sunku aptarinėti tai , - Įdomu kokia mano klaida buvo , gyvenime tau duodant viską kas geriausia , - ji gūžtelėjo petukais .Taip ji stengėsi ir buvo labai gaila , jog sūnus to tieisog nematė arba matė , tik viską perversdavo į blogają pusę , - Taip , mūsų gyvenimams , - ji atsakė nedvejodama jo Onyxo klausimo apie tėvo mirtį . Galbūt ji kalbėjo netiesiogine to žodžio prasme jog jis miręs , tačiau aiškiai tai pasakė jog jos gyvenime ir jo jo nėra ir nebus ,na bent jau tikėjosi to , - Jam mes nerūpėjome , - tarusi irpati paėmė į rankas vieną keksiuką .
Atgal į viršų Go down
Dea Haas
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-03-12, 23:09

Susitelkė ties motinos akimis, tačiau šilumos jo žvilgsnyje nebuvo.- Bendraučiau apie ką?- kilstelėjo antakį, tačiau su kiekviena akimirka lūpų kampučiuose ryškėjo šypsnis. Nei džiaugsmingas, nei draugiškas, tiesiog toks, ironiškas.- Man nereikia su tavim bendrauti, kad girdėčiau istorijas apie tave ir tavo darbus. Pripažink, mėgsti patraukti aplinkinių dėmesį, mėgsti būti aukščiau visko, nes kadaise tau nepavyko.- Oniksas turėjo beveik penkis šimtus metų, kad išsiaiškintų visas smulkmenas. Ne viskas pavyko taip, kaip tikėjosi, bet šis bei tas jam tikrai paaiškėjo.- O dabar nuoširdžiai. Jis bent jau žinojo, kad aš apskritai egzistuoju?- pasidomėjo. Iš tikro, tai ir tas tėvas jam nebelabai rūpėjo. Kas kadaise buvo jo tikslas, pamažu tapo tiesiog smulkmena gyvenime.

Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-03-13, 13:37

Gerai šį kartą Selenė nesusivaldžiusi nusijuokė , gerai ji nebuvo įdeali ir tai buvo aišku . Kaip ir faktai apie jos padarytus darbus praityje kurių ji negali pakeisti , - Taip Onyx , senos legendos amžinai mane persekios . Bet tai mano praitis , tačiau tu neturi teisės manęs už ją teisti , - ji liovėsi juokūsis , ištiesų pokalbis buvo gana rimtas ir nelabai malonus , - Aš daviau tau viską ką galėjau gero , atleisk jai neišpildžiau tavo lūkesčių, - ji skėstelėjo rankute atsikasdama keksiuko , - Aš ištiesų nežinau , tu planuoji bausti mane visą amžinybę už mano praities darbus? Už tai ką padariau tavo labui? Aš negaliu atsukti laiko atgal , ir nemanau jog suprastum mano motyvus , o bėja matau žinai daugiau nei aš , kas man konkrečiai nepavyko? Aš turiu gerą padėtį mieste , man nereikia nieko griebtis . Užsitarnavau ją be magijos ar prievartos - suvalgiusi atsikastą dalį keksiuko ištarė , norėjo jau ir likusį keksiuką suvalgyti kol jo paskutinis klausimas kiek išmušė ją iš vėžių . Gerai dabar jos nuotaika tikrai subjuro , - Tavo tėvas nespėjo to sužinoti . Kai aš laukiausi jis sulaužė savo priesaiką kurią buvo man davęs , ir išniekino mūsų meilę vesdamas kitą moterį , - Nekėtino dėl to meluoti , nors nebuvo sąkiusi jam tiesos apie visą jos ir jo tėvo istoriją galbūt dabar buvo metas , - Vienintelis dalykas kas man liko po jo išdavystės esi tu . Bet žinoma , aš nesitikiu jog tu suprasi mano skausmą , - po savo žodžių ši atsistojo nuo sofos padėdama tą keksą` ant stalo ir nuėjo prie lango bei pažvelgusi į tolį pamėgino nusiraminti ir suprasti kur padarė klaidą auklėjant Onyx.
Atgal į viršų Go down
Dea Haas
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-03-13, 14:25

Atsiduso, ir jau ne pirmą kartą, nes šitas pokalbis jį vedė iš proto. Lyg pasaka be galo. Akivaizdu, kad nė vienas neketina užleisti savo pozicijų kito nuomonei ir įtikinėjimams. Viena neaišku - kodėl ir toliau bando, jei viskas tėra aklavietė.- Jei aš neturiu teisės tavęs teisti, tu taip pat neturi teisės man aiškinti, kaip ir ką aš turiu jausti vienu ar kitu atveju. Taip kad... gal baigiam šitą motinos ir sūnaus nesąmonę, nes vaisių tai tikrai neduos.- galiausiai ištarė tai, kas buvo akivaizdu.- Apskritai, eisiu aš. To dar betrūko, kad pultum į ašaras.- ištarė atsistodamas. Jis nesupranta jos, bet ar pati kada bandė suprasti, koks nelengvas likimas jos pačios sūnui atiteko. Negebėjimas būti savo likimo kalviu, būti priklausomam nuo vidinės galios, magiškos pusiausvyros, kuri prieš jo valią kartais verčia daryti tai, ko jis galbūt ir nedarytų. Žinoma, kad nesupranta, o ir kas galėtų.

Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-03-13, 14:39

Ne Selen nekėtino vekti , ai nebuvo tai ką ji darydavo . Apskritai ji neleidžia sau perdaug pasiduoti emocijoms ir tai bent jau iki šiol buvo labai gera savisaugos priemonė, - Aš tau ir neaiškinu ką tu turi jausti , - po kelių minučių aisgręžė į sūnų , žinoma ji nesuprato , tačiau jis niekada nedavė progos to suprasti ,nes tieisog ji negali skaityti minčių o jie nesikalba . Matyt tai yra didelė problema , - Negaliu tavęs priversti pasilikti - ji priėjo arčiau ir pažvelgė į sūnaus akis , - Bet prieš tai , - ji priėjo ir uždėjo rankas ant sūnaus kaktos ir kažką sumurmėjusi tyliai užsimerkė , per keletą minučių ji parodė Onyxui viską apart fakto jog tėvas gyvas ir po vaizdinių pabaigos atsitraukė , - Tu žinai mano tiesą , tavo valia kaip su manimi bendraut toliau , - ši atsitraukė , - Dabar gali išeiti jai nori , - ji tikrai pasistengusi nusišypsojo . Galbūt jis ir nenorėjo to pamatyti tačiau jau buvo laikas , dabar ji nebeturi ko slėpti apart vieno fakto kurio šiuo metu neminėkim.
Atgal į viršų Go down
Dea Haas
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-03-13, 14:58

Kiekvienas motinos ištartas žodis natūraliai prašėsi būti paneigtas, užginčytas. Tai buvo pagrindinė priežastis, dėl ko Oniksas stengėsi laikytis nuo jos atokiai. Bendravimas su Selene vargino tiek emociškai, tiek ir fiziškai. Ir jei būtų numatęs jos veiksmų eigą, tikrai būtų išsisukęs nuo jos prisilietimo, deja, nenumatė, ir jo mintis užplūdo motinos jam siunčiama žinutė. Jis to neprašė, nesitikėjo, ir dabar, kai galvą užpildė gimdytojos prisiminimų lavina, Oniksas geriau tikrai nepasijuto.- Lyg savo paties mėšlo man būtų per mažai...- sumurmėjo pats sau jausdamas net silpnumą kojose. Ne tik vaizdus Selene perdavė, o gal jausmą prisiminimų jis pats pasiėmė, nelabai žino savo sugebėjimų ribas, juo labiau - motinos.- Tai nieko nekeičia.- lyg užsikirtusi plokštelė pakartojo.- Jei būtų mano valia, gyventume ilgai ir laimingai, nors kažin, bet paveldėjęs tokius genus, praradau bet kokią viltį į valią.- per žingsnį atsitraukęs nuo moters, palinko, kad nuo stalo paimtų stiklinę su sultimis. Magija troškina.- O viskas, ką galiu duoti atgal, yra tamsa.- nurijęs kelis gurkšnius skysčio pridūrė.

Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-03-13, 15:11

Žinoma, jog jis būtų išsisukęs . Tačiau jai pavyko prie jo prieiti ir parodyti tai ką ji parodyti norėjo . Visą jos ir jos tėvo istoriją prieš ir po didelio skausmo. Tai galbūt nebuvo pati geriausia mintis , tačiau jokie žodžiai nebūtų apibūdinę to ką jis pamatė . Galbūt jis nesiklausytų arba ji tiesiog nemokėtų to pasakyti ir viskas atrodytų netikra, - Parodyk man savąjį , aš noriu suprasti , - ji ištarė jam atsitraukus . Žinoma ji ennumanė kas dedasi jo galvoje , tačiau jai jis tik elsitų ji pasiimtų visą jo skausmą kad tik jam būtų geriau . Juk ji motina , jis jai yra viskas , - Klausyk , nei aš nei tu negalėjome pasirinkti kuo gimėme . Taip jau yra ir galime tik susigyventi su tuo. Negalime pakeisti gyvenimų , leisk man tau padėti , bet kuo , - akimirką patylėjo , - Jai galėčiaus uprasti kaip jautiesi , jai galėčiau pasiimčiau visą tavo skausmą sau,- jos žodžiai buvo nuoširdūs , žinoma Onyxui kaži ar rūpėjo jos sakomi sakiniai , tačiau ji engalėjo tylėti . Nesvarbu jog tai nieko nekeičia , bandyti visada verta.
Atgal į viršų Go down
Dea Haas
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-03-14, 00:18

Kaip iš serijos "tu man parodyk, ką turi, aš tau parodysiu, ką moku". Ne, ji gal ir pasiruošusi atviravimams, bet jis - toli gražu, tad tiesiog papurtė galvą.- Bet negali, todėl neversk manęs apie tai kalbėt.- ištarė žvilgtelėdamas į laikrodį ant kairio riešo, lyg laikas jam būtų svarbus.- Užsuksiu kada kitą kartą, turiu reikalų.- tik ne reikalai jį varė iš čia, ir veikiausiai motina tai suprato. Pasuko prie išėjimo, tačiau jo nepasiekęs, stabtelėjo. Akimirką padvejojęs grįžo prie motinos, apkabino ją viena ranka, lūpas palinkęs prie viršugalvio priglaudė, o tada jau nesidairydamas - pro duris.

Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-03-14, 08:54

Selenė ir nemėgino jo stabdyti , ar kažką jam sakyti. Matyt jai teks pačiai laukti , kol jis bus pasiruošęs su ja atvirai pasikalbėti .
Žinoma begalo maloniai nustebo jo atsisveikinimas , žinoma moteris dar spėjo viena ranka taipogi apkabinti sūnų prieš jam dingstant. O jam išėjus ši susitvarkė virtuvę bei pati nuėjo į savo kambarį.
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-04-01, 17:07

Selenė užėjus broliui uždarė duris bei pasisuko ir atėjo į svetainę , - Žinoma man malonu jog atėjai , tačiau koks tavo vizito tikslas?, - ši atsisukusi klustelėjo su šypsena veide . Žinoma ji mylėjo savo borlį kaip ir kitus šeimos narius tačiau visi žino , jog jie sutaria tikrai neįdealiai . Perdaug skirtingai suvokia kaikuriuos dalykus , - Ach , atsiprašau , aš visai nemandagi, - skėstelėjo rankomis , - Prisėsk , jauskis kaip namie , - tarusi žengė į priešais esančią virtuvę , - Kavos, arbatos? , - klustelėjo užkaisdama arbatinį.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-04-01, 17:13

Nusekė ją visą kelią, link svetainės. Truko akimirką, kad jo akys apžiūrėtu viską ir tada sugrįžo prie jos pačios,- Mano šitas vizitas neturi jokio aiškaus tikslo, nebent tai, kad seniai pačios nebuvau matęs. Ir tas sukėlė smalsumą, kur pradingus ir ką veiki taip,- maloniu tonu pasakė ir tada ištiesė maišelį į jos pusę,- Tuščiomis niekada neateinu,-linktelėjo galva. Nekreipė dėmesio, kad jos bendravimas gali pasirodyti nesvetingas. Netikėtas svečias, kaip jis, gali būti gana trukdantis dalykas. Bet kas yra įprasta jam, tai yra, kad nelabai į tokius dalykus kreipia dėmesio.
Kadangi dabar jau buvo padavęs tą maišelį, vaikinas atsisėdo ir vos pasisuko, kad matytu ją,- Jeigu tik gali, tai mielai kavos paragaučiau. Nuo pat ryto neteko jos išgerti, ir tai sukelia kartais piktumą nuo pat dienos pradžios,-pajuokavo truputi ir nenuleido akių nuo jos,- Tikiuosi nesutrukdžiau pačios kokių pasaulio užkariavimo planų?-atsisegė kelias švarko sagas, kad sedėjimui, jos netrukdytu.
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-04-01, 17:23

Žinoma , jos atšiaurus bendravimas galęjo pasirodyti nemandagus ir nesvėtingas , tačiau Daramatiz jau buvo tokia . Niekada nesistengė atrodyti perdėtai maloni kai šitaip ištiesų nesijautė . Nepaisant jos bendravimo ji pasiilgo savo brolio , tačiau ilgas gyvenimas ir dideli nutikimai daro savo, ir ji jau didelės savo meilės niekam neberodo , - Malonu girdėti , net jai ir neatrodo šitaip, - ji gūžtelėjo petukais ir padėjo visdar rankose laikytą maišelį ant stalo. Jog nesitrugdytų ruošti gėralus , - Tieisog , manau supranti jog turiu įtarimų tavo ikslais , nes dažniausai pas mane neateidavai tiesiog pasikalbėti , - ši gūžtelėjo petukais paimdama puodelius ir įdėdama į juos kavos bei po vieną gabalėlį cukraus , - Aš niekada neužsiemiau pasaulio užkaraiavimu ir dabar neužsiemu , - vyptelėlo, - visi ankščiau ar vėliau patys save sunaikins , o aš nematau reikalo teptis savo rankų, - tarusi išjungė cypiantį arbatinį bei pripildė puodelius vandeniu , - O kaip tu? Ką veiki ?, - klustelėjo nešina puodeliais iki svetainės stalo bei juos padėdama ant jo .
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-04-01, 17:37

Senais laikais, daugiausia laiko pats teikdavo dalykams, kas privesdavo prie kokių konfliktų ar karų pasaulyje, o vien dėl to, pasipelnydavo jis,- Na va, matyt laikai pakeitė mane, kad nereikia jokių patarimų ar paslaugų iš pačios,-ištarė, vis dar sekdamas jos visus veiksmus virtuvės zonoje ir kai ji atkeliavo atgal į svetainę su kavos puodeliais. Kvapą tokio dalyko, kaip kava, jis pats dievino visą parą. Tad dabar vos plačiau šyptelėjo. Išklausęs, jos tokį pasakymą apie veiklas apie pasaulio užkariavimą, jo veidas truputi nusiramino. Daugiau apie tai nesakė nieko, nes į praeiti, gilintis nelabai mėgėjas.
- Pats aišku gana bandau įprastai gyventi. Bet tai reiškia, kad nemažai tenka meluoti žmonėms ir kitiems, kurie kadaise buvo girdėję mano vardą. Bus čia jau tiek pačios žygdarbiu, po mano vardu padaryti,-vos pridūrė ir tada į rankas pasiėmė vieną puodelį kavos ir papūtė,- Veiklos dabar netrūksta, nes užsiėmiau prekyba senoviniais dalykais pasaulyje. Veiklos nemažai ir keliauti tenka pastoviai. Tačiau bet kada galiu pasiimti laisvo laiko,-pakėlė akis labiau į ją,- Bet man šiuo metu labiau įdomu, ką tokio veiki pati, kad iš mano paties radarų buvai dingus?-gurkštelėjo kavos ir vėl atitraukė puodeli nuo lūpų. Bet vis tiek nebuvo neįprasta, kad visi šie trys giminaičiai nesusitiktu netgi ir kelis metus.
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-04-01, 17:44

Po kelių sedėjimo ir klausimo akimirkų ši pasiemė ir savąjį puodelį kavos į rankas , - Taip , negali skūstis . Padėjau tavo vardui suklestėti ,- vyptelėjo gurkštelėdama kavos bei žvilgsnį atsukdama į brolį , - Na įdomus užsiemimas , šaunu jog stengiesi gyventi kitaip, - šyptelėjo bei padėjo karštą puodelį ant stalo . Žinoma , pati nesistengė gyventi kitaip , labiau mažiau tai afišavo viešai , - Aš esu gydytoja , psihologė ir terapiautė tad turiu labai daug darbo ir esu užimta , - tarė įsipatogindama sofoje bei susikeldama kojas ant jos , - Bėja , neseniai atradau tavo draugužės vyrą , - taip Selenė buvo pikta ant brolio už draugystę su jos didžiausia prieše ir nesugebėjo jam už tai atleisti .
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-04-01, 17:53

Tai, kad šioji seseris tikrai pasirūpino, kad Myles vardą žinotu, nemaža dalis antgamtiško pasaulio, pridėjo jam tam tikrų pliusų ir minusų gyvenime, tačiau tokia šlovė jam ganėtinai patinka, net šiomis dienomis, kai išgirsta, apie save kalbant.
- Nagi laikai privertė keisti tam tikrus dalykus gyvenime, nors bendrai viskas kaip seniau yra,-trumpai pasakė ir tada išsiklausė į jos pačios veiklos papasakojimą,- Ir pačios veikla, neblogai skamba ir dabar suprantu, dėl ko pačios veide matosi gana daug pavargimo,-rimčiau pasakė ir tada norėjo kažką pridurti, bet jau išgirdo jos paskutinius žodžius. Lėtai padėjo puodelį ant stalo ir nužvelgė jos akis. Tema buvo gana rimta, tad linksmumo veide nebeliko,- Kurios draugužės? Juk žinai kad per gyvenimą, ne vieną tokią susiradau,-paklausė ir nors turi nuojautą apie kurią kalbą. Taigi net draugais laikyti tuos, būtu per daug pasakyta. Nebent lovos žaidimus, galima laikyti tokiu dalyku. Dėl sesers tokio pykčio, vaikinas jau seniai apsiprato, nes ką Selenė sugalvoja ar nusprendžia, niekas negalėtu pakeisti jos nuomonės.
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-04-01, 18:00

Nors vien užsiminus apie Carmon giminę jai kūno plaukai pagaugu atsistoje iš jos nenumaldomo pykčio tos padermės atstovams , šiuo metu Selenė stengėsi išlaikyti save ramią ir rimtą , - Pavargusi esu , nes kūno keitimas buvo gana varginantis ir dar nesu pakankamai atsigavusi , - ištarė , nors tai turėjo būti eilinis sakinys nuskambėjo lyg pasiteisinimas . Ji mylėjo savo darbą , nesvarbu jog galėjo galiu pagalbą visus išgydyti telkėsi dažniausiai tik esamais medikamentais nenaudodama savo pranašumo , - Carmont , nejau neprisimeni? ,- kilstelėjo antakį nužvelgdama brolį , ji žinoma negalėjo suprasti kaip jis galėjo ją išduoti po visko ką ta šeima privertė ją iškęsti, - Galiu priminti , moteris pasisavinusi mano vaiko tėvą , atmintis atsigavo?, - vyptelėjo , žinoma jos balse buvo daug paniekos ir visokių kitų jausmų primaišytų , tačiau kai kalba ėjo apie vienintelį vyrą jos gyvenime kurį ji ištiesų mylėjo aplinka įkaisdavo.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   2017-04-01, 18:13

Jai paminėjus pavardę, jis suprato apie ką tiksliai ji kalba. Bet kalbant būtent apie tą merginą, vaikinas negalėjo sakyti, kad yra draugais. Juk tik padėjo su keliais verslo dalykais šiame mieste ir tiek,- Bent vadinti mus su ją draugais, ganėtinai keistai būtu. Verslo santykiai tai yra visai kitas dalykas,-lėtai pasakė jai ir vos pavartė akis. Jam darbiniai reikalai, iš kurių galėjo gauti naudos, jam būdavo svarbus ir netgi su pačiu velniu dirbtu, jeigu tik žinotu, kad atlygis būtu labai jam geras.
Myles jautė iš jos pusės sklindanti jausmų tokias bangas, bet vis tiek ramiai sėdėjo ir ramiai pasiekė puodelį kavos. Atsigėrė nemažus gurkšnius ir taip vypteli,- Tik pačiam įdomu, kodėl jai nieko pati nepadarei jau seniai, jeigu tokį pyktį laikai ant jos? Net jeigu reikia, padėčiau irgi,-pyktis su ją nenorėjo ir to neketino. Taigi o klaidos padarytos gyvenime, taip ir sekios jį. Galbūt vieną dieną sugebės ji, jam atleisti, nors iki tol, ilgai turbūt reikia laukti.
Keisdamas tema, vaikinas vos pasuko akis aplink kambarį labiau,- Gal kartais žinai, kur Maia yra taip pradingus?-malonesniu tonu paklausė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   

Atgal į viršų Go down

Virtuvė/Svetainė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next