Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Miegamasis / Spinta

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Elizabeth Morgade
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
posts : 2449
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Miegamasis / Spinta   2017-02-08, 10:26

Atgal į viršų Go down
Sinner #9
posts : 221
hugs & kisses : 11
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis / Spinta   2017-02-20, 16:50

Selene miegamojo durys staiga atsivėrė, įleisdamos į kambarį šviesos pliūpsnį. Tarsi niekur nieko pro slenkstį pražengė pasikaustęs Mikael, tobulai tiesia nugara ir su sidabriniu padėklu rankose. Ant šio garavo šviežiai iškepti belgiški blyneliai su šokoladu bei braškėmis, puodelis kavos, gabaliukas kavos, bei, rožytė. Nu žinot, reikia kartais ir mielam pabūt. Tipo. Už savęs lėtai uždaręs duris, nesukeldamas nė menkiausio garso, nužingsniavo iki lovos. Ant naktinio stalelio padėjo padėklą bei iš kišenės išsitraukė telefoną. Šį padėjo šalia, ant lovos. Šis iš kart pradėjo groti tylią muziką, kuri turėjo Selene pažadinti lėtai ir nesukelti šios kūnui streso, kaip dažniausiai tai daro paprasti žadintuvai. Apsisukęs nupėdino iki lango ir lėtai pravėrė užuolaidas, įleisdamas rytmečio saulę į vidų.
- Labas rytas, panele Selene.- Tyliu, švelniu balsu pasakė vėl grįždamas prie padėklo, kurį pasiėmė į rankas. Tada kaip ir kas rytą, tarsi kokia orų programėlė pradėjo pasakoti.- Oro temperatūra lauke keturi laipsniai, šiandien lietaus numatoma tik tai apie ketvirtą valandą.- Staigiai užsičiaupė. Kiek giliau "įkvėpė".- Jūsų dienotvarkėje šiandien nieko nenumatyta, todėl galite mėgautis lovos patalais iki vidudienio, tačiau raginčiau jus atsikelti ankščiau. Vonia paruošta pagal jūsų pageidavimus.
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
posts : 2449
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis / Spinta   2017-02-20, 17:09

Selenė buvo begalo užimtas žmogus , be vadovavimo prabangiai klinikai ji turėdavo begales kitų darbų į kuriuos dėka Mikael suspėdavo laiku , tačiau šiandiena jai buvo laisvadienis . Gilus sapnas visdar sukosi jos galvoje , taip saldžiai miegojusi ji jau nebuvo ilgas laikas , jai ne ta švelni melodija ir jos veidą palietę saulės spinduliai ši turbūt būtų leidusi sau miegoti kiaurą dieną be jokios sąžinės graužaties . Tačiau tas tobulai saldus blynelių ir šokolado kvapas privertė ją nesipriešinti ir plačiai atmerkti akis . Prasitrynusi jas bei pasirąžiusi ši vyptelėjo , - Sveikas Mikael , - ji nusišypsojo vyrui , - Maniau , šiandiena pasiimsi išeiginę , - pridūrė pamažu patogiai įsitaisydama lovoje sėdomis , - Tu kaip visada , maloniai mane nustebini , - pažiurėjusi į padėklą tarstelėjo . Nors buvo katik pabudusi tobulas maisto kvapas spėjo prasikverbti pro jos skrandį jį sužadindamas . Ji lėtai pasiemė padėklą su maistu bei pasidėjo sau ant antklode užklotų kelių į rankas paimdama rožę . Įkvėpusi malonaus jos kvapo padėjo ją atgal , na gerai šis vyras buvo geriausia ką ji galėjo pasisamdyti . Ir jai jis nebūtų jos darbuotojas išsilydytų prieš tokį džentelmeną , - Nemėgstu letaus , - po jo orų prognozės suinkštė į rankas paimdama šakutę bei atsignybdama bei suvalgydama gabalėlį blynų su šokoladu , - Sakyk , iš kur po galais tu išmokai taip gaminti?, - su pasimėgavimu nurijusi kąsnį pasuko akis į prie lango stovintį vyrą , - Tai man visada buvo mistika , - vyptelėjo į rankutę paimdama garuojančios kavos puodelį ,- mhm ... ,- pauosčiusi gurkštelėjo.
Atgal į viršų Go down
Sinner #9
posts : 221
hugs & kisses : 11
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis / Spinta   2017-02-20, 17:22

Žinoma, Mikael galėjo nueiti į kazino, vėl išsilošti visus pinigus ir išeiti laimingas. Ne dėl pinigų dirbo gi. Jam jie niekad nebuvo reikalingi. Iš vis, kam tokiam padarui buvo reikalingi pinigai? Kai jis vos prisilietęs prie bet kurio kompiuterio galėdavo patekti į bet kurią banko saskaitą? Dirbo tik tai dėl vaizdo, kad neatrodytu kaip koks Getsbis, kuris velniai žino iš ko praturtėjo.
- Neturiu dėl ko pasiimti laisvadienio.- Nusišypsojo.- Dirbti jums yra tarsi laisvadienis.- O ką ką, tačiau saldžiai kalbėti Mikael buvo išmokytas tiesiog tobulai. Tačiau kiekvienas geras dalykas turi baigtis, tiesa? Taip ir šį kart. Pasiėmęs telefoną nuo moters lovos tiesiog susigrūdo jį į kišenę.
- Internetas šiais laikais visagalis. Be to, tokius blynelius kepdavo mano tėvai.- Dar vienas melas apie jo giminę. Tokių buvo tiesiog milijonai. Vienturtis sūnelis, kuris atvyko į miestą laimės ieškoti. Šia istorija patiki visi.
- Kavos pupelės maltos rankomis. Nesenai gavau naują pupelių siuntą. Sakė išbandyti, todėl norėčiau sužinoti jūsų nuomonę, madam.- Vis kalbėjo ramiu balsu. Ta sena programa nebuvo ištrinta jau visi metai, nors kuris laikas galvoja ją pašalinti.
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
posts : 2449
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis / Spinta   2017-02-20, 17:41

Žinoma , Selenė tikrai nežinojo aks jis toks ir žinoma nemėgino aiškintis , nes jai paprasčiausiai tai nerūpėjo . Ji turėjo gerą ištikimą ir atsidavusį darbuotoją kuriam mokėjo nemenkas sumas , ir jai buvo visai nesvarbu , kad jam jų nereikia ar kad jis išviso gyvena kaip inkstas taukuose . Ji išvis į niekeno gyvenimus perdaug nesigilindavo , todėl matyt ir jo pasakojimų tikrumo netikrino , - Tavo meilikavimo laipsnis pasiekia neatrastą lygį , - nusijuokė po jo žodžių , žinoma bet kokią moterį džiugintų tokie meilikavimai . Visgi maloniau girdėti tai iš ankstaus ryto nei kokio senuko dejavimus apie nugaros išvaržą ar kitą stuff . tai savo darbe ji klausydavosi nuolatos , o dar blogiausia jog ten ringdavosi tikri turtingi šunsnukiai , - Na , tovo vaikystė turėjo būti nuostabi , - caktelėjo liežuviu pabaigdama vekniškai skanius blynus ir užgerdama kava , - Kava tikrai labai gardi , tik nesakyk jog pagaminta iš kokių tai padarėlių kakučių , - nusijuokė , - Esu girdėjusi apie tas brangiausias kavos pupeles pasaulyje , - lyg ir pagūžtelėjo petukais . Nesidomėjo šia sritimi , tačiau kažkur kažkada buvo užmačiusi tai internete ar ar kokioje laidoje . O gal koks žmogus pasakojo , ech tai nesudarė esmės , -Mikale , gal galėtum paduoti mano chalatą ?, - kisltelėjo antakį pirštu parodydama į drabužinę , - Jis ten , kažkur kabo, - tarė padėdama padėklą ant stalelio nuo kurio jį ir paėmė . Ta sena programa buvo velniškai gera , ką vertėtų pridurti.
Atgal į viršų Go down
Sinner #9
posts : 221
hugs & kisses : 11
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis / Spinta   2017-02-20, 18:04

- Žinoma, panele.- Mikael tik tai linktelėjo galva šiek tiek į priekį ir apsisukęs sunėrė savo rankas sau už nugaros. Priėjęs prie spintos, lėtai atvėrė šios duris. Rūbų čia buvo tiek, kiek metuose dienų. Kaip ir dauguma tokių moterų, Selene, niekad gyvenime nedėvi tokių pat rūbų dvejas dienas metuose. Šiam nereikėjo nė sekundėlės surasti moters chalatą, tačiau, kad atrodytu žmogiškiau, tarsi dar peržvelgė viską, kas buvo. Tada lėtai pasisukęs link chalato jį nukabino nuo pakabos. Tokiai moteriškei tik tai kas geriausia visada. Apsisukęs, rankoje laikydamas chalatą, priėjo prie lovos krašto. Išskleidė chalatą ir šiek tiek pasuko galvą. Šiaip.
- Prašom, panele Selene.- Nu ir tik pasakykit, kad jis nėra tiesiog tobulas liokajus. Ne tik kūnu, tačiau dar ir maniera! Neveltui tokie pinigai mokami šiam. Tik va.. Bėda tame, kad turbūt greit ją palikti. Nors ir neturėjo svarbių reikalų mieste, tačiau vis tiek reikėjo šiek tiek pereiti per miestą. Senai kur nors buvo. Tuo metu kaip tik sugalvojo, kad reikia susisiekti su vienu kitu asmeniu, todėl dar ir užsimerkė, galvoje rašydamas vienam žmogui žinutę. Kaip gerai, kai jam nė telefono nereik, kad būtų pasiekti tokie rezultatai!
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
posts : 2449
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis / Spinta   2017-02-20, 18:22

Selenė kantriai sedėjo lovoje žiurėdama kaip Mikael ieško jos chalato . Šyptelėjo prisiminusi , jog šiandien jai laisvadienis , po šitiekperdirbtų valandų tai bovo tobula . Jam gryžus su jos chalatu ji mikliai šoktelėjo iš lovos ir įsisiaubė į vyro laikomą chalatą . Žinoma , niekas negalėtų paneigti jog jis apskritai būtų tobulas vyras , jai Selenė apskritai sugebėtų ką nors jausti kam nors kitam daugiau nei draugiškumą , - Ačiū , juk tu ir pats žinai jog esi tobulas , - šyptelėjo pabaigdama rišti kaspiną iš chalato raiščio . Ko daugiau galima norėti a ? Dar geriau nei princesė ji čia gyvena , - Mikael , jai turėįsi laiko gal užvažiuosi šiandien iš vienos parduotuvės paimti mano vakarinę suknelę?, - klustelėjo lyg tarp kitko . Šią dieną visgi nusprnedė nekelti kojos iš namų , - O aš einu į vonią , - giliai įkvėpė , dar pasirąžė ir patraukė į vonios pusę . Nekėtino jo varginti visą dieną , visgi nebuvo kažkkia pabaisa visi juk turi ir savų reikalų .
Atgal į viršų Go down
Sinner #9
posts : 221
hugs & kisses : 11
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis / Spinta   2017-02-20, 18:28

- Dėkui, panele.- Nusišypsojo po tokių merginos žodžių. Sakiau, kad jis gali laisvai suprasti kokių jausmų iš jo tikimasi. O kadangi jausmai buvo tik tai cheminė reakcija smegenyse, tai gali pamiršti, kad jis iš vis jaus ką nors. Greit gavęs porą atsakymų net neleido savo telefonui suvibruoti. Negalėjo išleisti nė vieno garselio gi. Nemandagu būtų.
- Žinoma, panele.- Trumpam užsimerkė susirašydamas viską į dienotvarkę. Jo telefonas turėjo turėti milžinišką atmintį tokiems dalykams, kad viską visur atsimintu ir visur spėtu.- O dabar norėsiu paprašyti jūsų kelių laisvų valandų. Esu susitaręs susitikti su vienu žmogumi ir negaliu atšaukti susitikimo. Pietus jums pristatys šefas, jau viską užsakiau.- Mikael, nors ir negalėdamas būti šalia, visada sugebėdavo sutvarkyti viską.
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
posts : 2449
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis / Spinta   2017-02-20, 18:35

,-Žinoma juk šeii ar taip tai turėjo būti tavo laisvadienis ,linksmai pasibūk !,-šūktelėjo iš vonios kambario .
Atgal į viršų Go down
Sinner #9
posts : 221
hugs & kisses : 11
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis / Spinta   2017-02-20, 18:37

Mikael nieko neatsakęs tiesiog dingo lauk iš buto.
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
posts : 2449
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis / Spinta   2017-02-24, 14:25

Selenė neskubėdama išėjo iš vonios , dar pasidairydama ar kartais jos draugė sumąstė pagaliau grįžti namo . Tačiau neišgirdusi jokių pašalinių nei jos keliamų garsų nusliuogė į kambarį , kuris jau buvo tuščias . Žinoma , vienatvė ir ramybė kartais buvo būtent tai ko reikėjo nuo gyvenimo pavargusiai moteriai . Šilti jaukūs namai ir vėliai begalo viliojantys prigulti patalai , nors buvo ir tvarkingai pakloti . Ech galėtų dabar griūti ir užmigti kaip kokia miegančioji gražuolė tačiau praėjo daug laiko , o ir pati įsinorėjo kažko maistingo . Ilgai nesiterliojusi nuskuodė prie spintos , iš stalčiaus iųsitraukė apatinius, nusirengė chalatą jį pakabindama kur priklauso bei papuošė savo kūną juodais apatiniais . Kurį laiką pamastė žiurėdama į kabyklas , tuomet susiradusi kelnes bei palaidinę bei juos apsirengusi išėjo iš kambario link virtuvės .
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
posts : 2449
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis / Spinta   2017-03-14, 08:55

Sugryžusi į kambarį persirengė ir prisėdo prie kosmetinio stalelio susitvarkyti savo plaukučių .
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
posts : 2449
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis / Spinta   2017-04-01, 16:38

Išgirdusi skambutį nuėjo link durų.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis / Spinta   

Atgal į viršų Go down
 
Miegamasis / Spinta
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: