Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Įėjimas/Išėjimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Sinner #9
posts : 221
hugs & kisses : 11
RašytiTemos pavadinimas: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-02, 20:07


Atgal į viršų Go down
Sinner #9
posts : 221
hugs & kisses : 11
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-02, 20:35

Prie raudono kilimo, kuris buvo ištiestas nuo pat įėjimo ir tęsėsi gerus devynis-dešimt metrų tolyn, sustojo juodas limuzinas. Šio durys prasivėrė ir lėtai išlipo Onyx. Pasitaisęs savo smokingą nužvelgė kaip viskas atrodo: prie įėjimo buvo pastatyti prožektoriai, peršviečiantys dangų, prie pat įėjimo stovėjo du augaloti apsauginiai, tarsi mūriniais veidais išskaptuoti. Muzika iš antro aukšto girdėjosi net per tokį atstumą. Buvo nusamdyti geriausi DJ'ėjai. Visas pastatas apkabintas puošmenom. Patiekalų kvapus galėjai užuosti net iš čia, o gėrimus vis dar vežė fūromis. Niekas nežinojo kiek šiam vaikinui atsiėjo toks balius, tačiau ir koks skirtumas! Tai buvo jo grįžimas į miestą, o tokią progą reikėjo atšvęsti! O tai jis moka. Užsisegęs viršutinę švarko sagą su didele šypsena nuėjo į vidų. Niekam nereikėjo žinoti kas surengė tokį šou bei kas valdo šią vietą, todėl šiuo metu bus pasislėpęs savo kabinete ir viską stebės per kameras bei stiklą, kuris žvelgė į visą klubą.
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-03, 00:43

Vakarėliui jau įgavus pagreitį, prie įėjimo privažiuoja juodas automobilis. Vairuotojui skubiai apibėgus mašiną ir pravėrus dureles, grakščiai suėmusi to paties vyro ranką, išlipa kaip visada madingai vėluojanti Safiya. Raudonas kilimas, kokybiškais kostiumais pasipuošę pasitempę stambūs vyrai saugantys įėjimą, bei visi blizgūs papuošimai, dvelkė prabanga ir puikiai išlavintu skoniu, kas moteriai jau dabar kuždėjo, kad šią suknelę šį vakarą ji tempėsi ant savęs ne be reikalo. Atsargus perbėgimas nagais per tamsų audinį, pasitaisant suknelę ir atmetusi savo šviesius banguotus plaukus atgal, demonė kilstelėjo smakrą imdama kaukšėti aukštakulniais per raudoną kilimą vedantį prie įėjimo. Vienam iš apsaugos vyrukų paslaugiai atidarius duris, Domenech, jau buvo viduje.
Atgal į viršų Go down
Andrea Keller
posts : 109
hugs & kisses : 3
Credit : thebadmadness
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-03, 13:29

In
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-03, 17:26

in
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-03, 17:26

In
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-04, 01:56

Thadeo nebūtu savimi jei išgirdęs apie kokį nors interesną vakarėlį, nesugalvotu jo aplankyti. Maža ką, gal kokią vakarui pupyte pasigaus ir nebe taip liūdnai praleis laiką. Tai štai, iš ne tokio ir gilaus spintos kampo, išsitraukęs savo kostiumą ir jį apsivilkęs, vyrukas susitvarkė savo tausojamą plaukuoseną ir tik kreivu šypsniu išvagojęs savo lūpas, patraukė iš namų, sėsdamas į savo naujutėlaitį automobilį ir vos nuspaudus greičio pedalą atskriedamas link jau turėjusios įsisiautėti vakarėlio vietos. Prisiparkavęs automobilį prie pat įėjimo, Thadeo išsilaipino ir mestelėjęs raktus vienam iš patarnautojų įžengė į pastatą, iš kurio sklido trankūs muzikos garsai.
Atgal į viršų Go down
Sophia Morgan
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-04, 17:14

Aleera nebūtų atkeliavusi į šį vaakrėlį, jei nebūtų ant lankstinuko pamačiusi pažįstamą vardą. Nors ir abejojo ar verta būtų vis dėl to ten nueiti, mergina galiausiai apsisprendė pamėginti. Namuose pasipuošusi juoda suknele, bei aukštakulniais išsikvietė taksi ir pasakiusi adresą, nuvažiavo tikslo link. Mašinai sustojus ties baru, rudaplaukė sumokėjo vairuotojui kiek reikia ir išlipusi iš mašinos pasitvarkė savo suknelę, nužvelgdama turmpam pastatą. Ranka perbraukusi per savo plaukus, Aleera galiausiai nukaukšėjo vidun.
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-10, 22:03

Vos žengusi į lauką, Safiya giliai įkvėpė gaivaus oro. Velniai žino, tačiau jos viduje kažkodėl viskas virė. Jei tai būtų buvęs kitas... bet kuris kitas, šiai moteriai net keltu juoką, bet dabar... ji siuto. Kaip jis drįsta? Ką išvis sau mano? Kerštas dėl praeities? Na, taip kurgi ne. Idiotas. Žingsniuodama jau gerokai pritryptu raudonu kilimu, kuris vedė iki pat gatvės, tik pusiaukelėje demonė susivokė, kad jos vairuotojas dar visai jos nelaukia. Staiga sustojusi, tvirtai sukando dantukus ir mintyse pati save iškeikusi, kam atsisakė delninukės su mobiliuoju, apsisuko, atgal nukaukšėdama prie įėjimo. Sustojusi prie vieno iš žavių plačių pečių apsauginių, greit sučiulbėjo paprašydama mobilaus ir kiek paėjusi į šoną, ėmė rinkti savo asmeninio vairuotojo numerį.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-10, 23:41

Vos pasiekus duris, vyras švarko rankovėje slėpdamas peilį išėjo laukan ir giliau įkvėpęs šviežio oro, per daug maloniai, kiek gasdinančiai nusišypsojo čia stovėjusiems apsaugininkams taip pasiteiraujant apie žavią damą ir kryptį, link jos buvimo vietos. Neilgai trukus tai išgirdus ir pastebėjus nugara į juos stovinčią Sofi, vyras linktelėjo apsauginiams, it seniems draugeliams, ir nulydėtas jų keistų, baimingų ir su įtarimu persimainiusių žvilgsnių, nužengė Domenech link, pakeliui leisdamas peiliui lengvai išslysti iš savo slėptuvės it gyvatei iš olos, ir patogiai įsitaisyti tarp šio žavingo, gasdinančio vyro pirštų. -oi, brangute, ir kam tau reikėjo taip išeiti?- suvaidinto liūdesio, meilumo ir gasdinančio prieskonio persigėręs šnabždesys su lyg šaltu alsavimu užgavo merginos ausį, vyro tvirtai krūtinei įsirėžiant į jos nugarą, jo rankai apglėbiant jos liemenį, taip patogiai įsitaisant ant jos pilvuko, o kitam šonuj įteikiant mažą dovanėlę. Gilų, stambaus ir šalto peilio sukeltą, dūrį, kuris netrukus jos dailiai prigludusią suknelę suteršė besisukiančiu krauju.
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-11, 00:54

Miklus smulkių pirštų bėgiojimas mobiliojo telefono ekrane renkant numerį ir tvirtos vyro rankos staiga jos kūną netikėtai įkalinant glėbyje. Ji jo neišgirdo. Buvo per daug susierzinusi, per daug minčių jos galvoje neleido tinkamai reaguoti į aplinka. Ir štai, šalia jos vėl buvo Jeager. - Trauk rankas..., - pro sukąstus dantis iškošė, akimirkai sustodama ekrane maigyti skaičiukus, įtempiant savo kūną. Tačiau tą pačią akimirką, ji pajuto kažką nejaukiai vėsų savo šone. Ji nesuprato, kas atsitiko. Trikdė tik jo rankos, šonas kažkaip keistai ėmė tirpti, ir ji suspurdėjo Thadeo glėbyje ketindama ištrūkti, bet tik vos vos sujudėjus, visą kūną persmelkė skausmas. Keliai kaip mat sulinko, akimirkai akyse net aptemstant ir ji vis dar juto skaudų metalą savyje. Mobilusis išslydo iš rankos, laisvai tėkšdamasis ant kieto grindinio. Moters kūnas refleksiškai vėl troško išsivaduoti iš užpuoliko rankų, tačiau ašmenys judant tik gilino žaizdą. Prakeiktas, žmogiškai silpnas kūnas.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-11, 01:46

Turbūt vieni blogiausių šio prakeiksmo dalykų buvo tai, kad jis negalėdavo kontroliuoti tapatybių veiksmų ir grįžęs į savo tikrąjį “aš” prisiminti to, kas įvyko kol jo kūnas priklausė kažkam kitam. Atrodydavo taip, kad jis tik mirkteldavo, nors iš tiesų praeidavo minutės, valandos, dienos, savaitės, mėnesiai ar net metai. Todėl tai, kas vyksta dabar nė karto neperrėž jo minčių ir jis gal net gyvenime to nesužinos ar bent kažkam užsiminus nepatikės, kad taip galėjo nutikti. Taip Thadeo prarado nemenką dalį draugų, kurių dingimo priežasties jis iki šiol taip ir nežino. Saldžiam, bet pykčio kartumo persigėrusiam merginos balsui užgavus vyro ausis, taip liepiant jam traukti rankas, prajuokino raganiu. - tu tokia žavi kaip pyksti, ar kas nors tau tai minėjo?- vis dar tų pačių suvaidintų jausmų paliestas balsas slydo pro vyro lūpas it liuliuojantis ir nuodais pateptas gyvatės liežuvis, užbūręs Ievą ir suviliojęs ją nuodėmei. Šiai kiek pasijudinus akivaizdžiai pajaučiant skausmą, vyras kelis kartus sucaksėjo liežuvio galiuku ir tik lėtai, besimėgaudamas kiekviena jos agonijos sekunde pasuko į šoną peilį, taip giliau susmeigiant jo ašmenis į jos kūną ir taip leisdamas prasiveržti dar didesniam kraujo kiekiui.- tiesa, gaila, kad Tau taip teks užbaigti savo varganas dieneles, bet eh… visgi mano bjaurus, nesveikumo randais paženklintas protelis neleidžia viso šio tavo nedraugiško gesto palikti be atsako,- gana nusivylusiu balsu tarstelėjęs, vyras savo šaltu, drėgnu atodusiu apdovanojo gražuolės aksominę kaklo odą, ir nutūpdęs šlapią, kiek užlaikytą bučinį ties duobute po jos ausimi, atsitraukė, taip kartu ištraukdamas peilį ir leisdamas dailiam damos kūnui susmigti ant šalto ir kieto grindinio. Mr. J. dar norėjo kažką pridurti, bet tik sugriežęs dantimis susiraukė, užmerkdamas akis ir nenorom užleisdamas savo vietą tikrąjam šio kūno savininkui. Na tiesą sakant jis buvo išstūmtas iš pozicijos, paties Thadeo. Taip, kovos galvoje vyko, ir tai buvo tik dar vienas dalykas kodėl daugeliui ir pats Thadeo atrodydavo su kiek pasimaišiusiu proteliu. Staiga vyro galvą apėmė šioks toks svaigulys ir sumišimas, dėl ko vyras kiek susiraukęs pirštais užspaudė smilkinius ir lėtai atsimerkė. Na, o vaizdas, atsivėręs priešais jį tikrai nepagelbėjo susivokti aplinkoje. Kiek susvirduliavęs vyras staiga žengdė netvirtą žingsnį atgal ir pakraupusiu, išgastingo ir skausmingo sopulio šešėlio užgultu veidu ir užlietomis akimis, apsižvalgė vėl žvilgsnį gražindamas ties vis didėjančiam kraujo klane gulinčiu moters kūnu. Jis nesuvokė kur randasi, kas vyksta ir išvis kas čia nutiko, kol pagaliau atgavęs šiokius tokius jutimo organus, jo dešinė ranka kūnu pasiųntė laikomo daikto kontūrų ir šiurkštumo pojūtį. Vis dar veikiamas ištikto šoko sukelto transo, kiek apdujusiu žvilgsniu Thadeo pažvelgė į rankoje laikomą, ir lipniu, tirštu krauju pažymėtą peilį, iš kart į galvą įsileisdamas iš nežinia kur atėjusias mintis, apie jo kaltę šioje klaikioje situacijoje. Tada viskas pradėjo vykti pagreitinta laiko tėkme, it nuspaudus prasukimo mygtuką video peržiūrų programoje. Vyro mintyse šmėstelėjusi mintis kviestis pagalbos ir reikalauti greitosios, buvo greitai nustumta į šoną, vos supratus, kad visu pirma jis būtu sulaikytas ir daugiau dėmesio skirta būtu jo tardymui, nei merginai, o antra jie jau turbūt nebeturėtu šansų išgelbėti Domenech, todėl šis paleidęs iš rankų peilį, skausmingai suklupo prie moters kūno ir priglaudęs vieną delną prie jos šono, o kita ją suėmęs į glėbį, prispaudžiant jos smulkų kūnelį prie krūtinės, pradėjo murmėti neaiškius, kiek besimalančius žodžius, savo lūpomis glusdamas prie jos kaktos, o ijo skruostais pabirusiomis ašaromis ženklinti jos jau krauju išteptą veidą.- maldauju tik nemirk, Sofi, tik ne Tu,- per atokvėpį spėjęs murmtelėti beviltiškumo gaida paženklintu balsu vyras stipriau ją spustelėjo prie savęs ir nenustodamas murmėti burtažodžių, spaudžiant delną prie jos žaizdos po truputi, naudodamas tiek savo galias tiek energiją, gydė jos sunkaus sužalojimo išniekintą kūną.
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-11, 03:01

Kiekvienas net kveptėlėjimas šalia šio vyro, dabar Sofijai buvo atgrasus. Taip stipriai mylėjusi Theo, tiek metų jo visgi nesugebėjusi paleisti iš širdies, vis prisimenant, sapnuojant ir kasmet tą patį gilaus rugsėjo vakarą spaudžiant delne menką jų jausmus simbolizavusi akmenėlį, dabar ji juo šlykštėjosi. Skausmas veriantis jos kūną, atimantis jėgas ir stebimai greitai šlampantis suknelės audinys, viskas liejosi į vieną, kaip ir vaizdas jos akyse. Garsai tolo, net pačiam Jeager kalbant tiesiai į jos ausį, žodžiai sklido lyg pro vandens šydą. Demonė turėjo panaudoti savo galias, gintis, tačiau dabar jėgos buvo per silpnos, sąmonė suvokė, kad kiekvienas jos judesys tik blogins padėti, o širdis.... nors ir apmirusi bei priblokšta, nebūtų leidusi šio vyro sužaloti. Domenech kūną ėmė krėsti šaltis, ji virpėjo ir tas drėgnas bučinys jaučiamas ant kaklo, privertė suraukti nosį baidantis jo.  Ji buvo paleista. Tik tvirtoms rankoms ją paleidus, brunetė suvokė, kad vien jų pagalba ji dar stovėjo. Kniubdama ant vėsaus grindinio tuo pat metu prarado sąmonę. Tamsa užplūdo viską ir akimirką rodėsi viskas palengva pasitraukia. Šaltis apgaubė moterį ir vėl.... vėl po daugelio metų, ji galėjo pajusti tą jausmą. Jis buvo čia pat. Laisvės. Skrydžio. Ji jau galėjo justi pragaro trupinių skonį, bet staiga lyg aidas tamsoje pasigirdo vyro balsas. Tas pats, tik ką jai šnabždėjęs šlykščius žodžius. Tik šiuo metu jis buvo kitoks. Baimė, neviltis. Domenech buvo pasitraukusi, bet staiga kažkas vėl bloškė demonę į tą patį kūną. Jau baltas ir vėsus Safiya kūnas sujudėjo ir moteris atsimerkė giliai išgąstingai įkvėpdama oro. Žvilgsniui, kaip mat susidūrus su Thadeo, ji refleksiškai įtempė savo kūną ir telekinezės pagalbą su jėga nubloškė jį nuo savęs. – Traukis nuo manęs..., - tulžingas balsas prasprūdo pro sukąstus tvirtai dantis ir pajuodęs demonės žvilgsnis pergalingai nusekė į sieną nugarą atsitrenkianti vyrą už gerų penketos metrų. Pasirėmusi rankomis į žemę, neskubant atsikėlė. Visas kūnas buvo apsunkęs, ji vis dar jautė šalti ir nejaukiai šlapią audinį ant savęs, dėl ko staiga prisiminusi žaizdą šone, skubiai prisidėjo delną prie vietos, kurioje sužeidimo nebebuvo. Nesupratusi susiraukė, ir tik pirštukus užkišusi už skylės suknelėje, galiausiai pasilenkė pasiimdama pamestą batelį jį apsiaudama. – Dabar taip patiri malonumą? Žudai, prikeli... o gal ir vėl po to žudai?, - nors jos ir balsas buvo piktas, persunktas šalčiu, bei šleikštuliu, vis dar galėjo jame jausti silpnumą. Kaip ir jos drebančios rankos. Tačiau, dabar ji nesiruošė vėl leistis būti sužeista. Ji žengė arčiau jo. Kilstelėjo smakriuką, tamsumai jau pasitraukus iš jos akių, bet tik ne pykčiui, ne nuoskaudai. – Sakyk tai... kerštas juk saldus, taip?, - vyptelėjo, pirštais dar spėdama pasitvarkyti plaukus kurie neklusniai menko vėjo buvo sklaidomi ant jos veido, tačiau jos delnai buvo kruvini, kas nejaukiai trikdė ir privertė skubiai nuleisti rankas, vėl savo žvilgsnį gražinant ties vyru.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-11, 04:12

Mylimos moters kraujas ant jo rankų, atrodo smelkėsi per odą gilyn ir it greitai plintantis virusas tepė jo sielą, kėlė šleikštulio skonį burnoje ir pasibjaurėjima savo egzistencija. Jis jautėsi susitepęs, nešvarus ir nevertas gyvenimo. Kaip jis drįso sužeisti merginą, kuri nors jį ir paliko dėl kažkokių savo planų su pačiu velniu, bet per trumpą laiką drauge prikėlė jį gyvenimui ir įdiegė į jo širdį žmoguj būdingus teigiamus jausmus, bei tą beprotiška, stebūklinga ir šiltą meilę, kurios vedinas jis iš dalies galėjo save vadinti geru žmogumi? Ši mergina, taip beviltiškai spaudžiama prie krūtinės, jam visada buvo lyg saulės spindulėlis, tamsiausiais jo gyvenimo tarpsniais, ir net jiems nebūnant kartu gelbėjo iš gilios duobės. O jis už tai va taip atsidėkoja. Staiga, vos praėjus kelioms minutėms po žaizdos užsivėrimo, Sofijos akys prasiplėšė, o prasivėrusios lūpos pradėjo gaudyti orą, kol tik jos žvilgsnis įsmigęs į vyro akis nenutrūko jam nuskriejant į klubo sieną. Vos Thadeo nugara stipriai susijungė su kietu paviršiumi, iš vyro plaučių išsprūdo paskutinis oro gūsis, jam susiraukiant ir trumpam sulaikant kvėpavimą, nuo visą kūną surakinusio skausmo. Netrukus atsiradęs spengimas ausyse ir persmelkiantis pakaušį skausmas, pradėjo užgožinėti moters tariamus, įvairių jausmų persipildžiusius žodžius, jam taip sutrukdant susikoncentruoti ir įsiklausyti į jos reiškiamas mintis. Juk kaip kitaip jis supras kas ištikrųjų įvyko? Lėtai pasirėmęs delnais į grindinį, Jaeger kiek susiraukė ir iš lėto pasikėlęs, bei sunkiai kvėpuodamas pakilo ant kojų, galiausiai pažvelgiant į neitin draugišką Domenech žvilgsnį.- ne, gyvenime nedaryčiau tokios nesamonės,- kiek silpnas ir pavargęs vyro balsas apleido jo lūpas, šiam kilstelint ranką ir prisiliečiant prie pakaušio, kol tik pajautęs nudiegiantį skausmą ir kartu lipnų skystį, susiraukė atitraukdamas ranką it prisilietus prie ugnies. Nuleidęs ranką prie šono, šis kiek svirduliuodamas žengė kelis žingsius prie moters, bet palikęs saugų atstumą, kad ši nesugalvotu jo ir vėl trinktelti, nors atrodo, kad jis buvo nusipelnęs daugiau nei tai, sustojo.- aš…- net nežinodamas kaip pradėti, Thadeo pakėlė rankas, tačiau greit, beviltiškai šias nuleidus trumpam nusuko žvilgsnį į šoną. Jis nežinojo ką sakyti. Šiuo momentu viskas atrodė taip kvaila ir neįtikima, net tas prakeiksmas atrodė kaip nevykes pokštas, o dar ta maišatis jo galvoje neleidžianti tinkamai visko suvokti ir blokuojanti tą dalelę atminties, kurioje slypėjo visi atsakymai, visai negelbėjo. Jokie žodžiai nepateisins šios situacijos ir jos net mažyte dalele nepagerins, tačiau tylėti ir leisti jai manyti, kad čia jo kvailas kerštas, buvo daugiau nei nepriimtina.- žinau, kad nepatikėsi ir laiko neatsuksiu atgal, kad išvengti šio įvykio, tačiau noriu pasakyt Tau vieną dalyką,- kiek krenkštelėjęs, vyras pasuko savo apniukusį ir atrodo per akimirką skausmo raukšlėmis išsivagojusį veidą į merginą, bei skausmingai tamsiu žvilgsniu susmigo į gražuolės akis.- visu pirma tai kas Tau nutiko, ne mano kaltė, mat nors techniškai tai darė mano kūnas, mintis buvo ne mano, o kitos, manyje gyvenančios tapatybės, kurią kaip dovanėlę gavau mums išsiskyrus ir man susidėjus su neitin atlaidžia ragana,- padarydamas trumpą pauzę, leidžiant Sofi viską suvirškint, vyras nurijo gerklėję įsitaisiusį gumulą dar vos sekundei ironiškai šypteldamas,- tai kvailas prakeiksmas, dėl kurio mano elgesys vis pasikeičia, mat pasikeičia tapatybės ir tai atrodo lyg manyje gyventu daugiau nei vienas žmogus ir visi jie nori bent po akimirką ar daugiau pasinaudoti šiuo kūnu saviems tikslams, o blogiausia, kad jas valdyti neturiu jokios galios, o tuo labiau prisiminti ką jos padarė, tad tai,- žvilgsniu parodęs į jau užgydytą jos žaizdą,- ne mano darbas, tačiau vis tiek privalau tavęs atsiprašyti, net jei tai ir neįmanoma ir įžūlu, nes gyvenime, net jei tada ir išvykusi palikai mane, tokiu būdu nedrįsčiau keršyti, juk giliai širdyje žinai tai ir pati,- galiausiai, kiek pritylintu balsu užbaigęs savo kvailą ir iš šalies absurdiškai atrodantį pasiaiškinimą, vyras surakino žandikaulį ir giliau įkvėpęs stebėjo jos akis.
Atgal į viršų Go down
Gintės
posts : 1042
hugs & kisses : 206
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-12, 00:49

Ji žvelgė į vyrą, kurio visiškai nepažino. Tas, kuris dar pirmais jos metais žemėje, jai padėjo, tas mentorius kuris jai parodė tai, kaip reikia gyventi čia, kaip prisitaikyti, kaip neišsiskirti iš kitų, kaip galiausiai būti žmogumi, buvo dingęs. Nors tos skaisčiai žydros akys vėl keitė savo žvilgsnį, nuo pamišusio iki išgąstingai šilto, ji nebenorėjo apsigauti. Tas kuris joje sukūrė meilę, nebeegzistavo. Buvo apmaudu, kaip laikas viską ištrynė, kad tik ji išliko ta pati, bet tokia jau buvo tiesa. Savo kaltę tame ji galėjo pripažinti. Visgi tai ji paliko jį. Vardan didingesnio tikslo, vardan galimos ateities drauge, tik gaila, kad ji taip ir neatėjo. Na, bet... bent jau pasaulis egzistavo toliau. Jeager sunkiai pakilus ant kojų,  Safiya suvokė koks stiprus buvo jos smūgis, tačiau ji nejautė gailesčio, anaiptol, net šyptelėjo, dar labiau iškeldama smakrą, suaštrinant žvilgsnį į vyrą, lyg perspėjamai, kad geriau jis nesugalvotų vėl kažko imtis prieš ją. Jei niekada Thadeo taip ir nepažino, jos tikrosios pragaro sielos prigimties, tai gal šiandien, bent pajus jos galią. Tačiau jis negriovė saugaus atstumo, kas buvo tik į naudą. Žodžiams ėmus pildyti nejaukią vėsią tylumą, Domenech prisimerkė. Jai išties buvo įdomu ką jis pasakys, kokiomis vėl nesveikomis frazėmis ją įžeidinės, ar ves iš kantrybės, tačiau šis ėmė tik kvailai teisintis. Vos jam prasitarus apie raganą su kuria jis susitikinėjo po jos, brunetė nesusilaikiusi prunkštelėjo, pažvelgdama į šalį. Nejau jis rimtai, dabar ims pasakoti apie mergšes kurios vartėsi jo lovoj po jos? Bet po viso to, ji išgirdo apie prakeiksmą. Staiga į jos atmintį grįžo epizodas iš kelių amžių atgal, kai sutikusi vieną raganių, jis užsiminė apie Thadeo ir galimą prakeiksmą, tačiau tuomet ji netikėjo. Jeager visuomet mokėjo pasirūpinti savimi ir su visomis bėdomis jis susitvarkydavo pats kuo puikiausiai. Tai buvo viena iš priežasčių, kodėl šis vyras ją kažkada sužavėjo. Tvirtumu, ryžtu ir ta stiprybe. Jėga prieš viską, net suvaldyti ir į savo rankas perimti paties pragaro valdovo asistentę. – Klaikesnio pasiaiškinimo dar nebuvau girdėjusi, - moters lūpas paliko pašaipus juokas. Dabar ji pati žengė arčiau jo. Atsistojo visai šalia, kiek atlošdama galvą, kad geriau matytų aukštesnio vyro akis, - Apmaudu. Apmaudu, man dabar tave tokį matyti. – pašaipią šypseną pakeitė atgrasus vyptelėjimas, šokoladinėms akims nukeliaujant jo veidu, - Pamišęs sociopatas, per didelis bailys net pats pripažinti savo veiksmus, ar tiesiog stoti į kova akis į akį, o ne pulti iš už nugaros. – žvilgsnis vėl grįžo prie jo akių ir iškėlusi ranką, smulkiais pirštukais suėmė menkais šereliais padengtą vyro smakrą, - Kai suaugsi tikrai kovai, susirask mane, - švelniai papliuškenusi delnu per tamsiaplaukio skruostą, mirktelėjo ir žengusi vos žingsnį atgal apsisuko, - Beje, ačiū, kad išgydei šį kūną. Man jis patinka, būtų sunku buvę rasti bent kažką panašaus, - neatpažįstamai nusijuokusi, žengė toliau . Pasiekusi gatvę, susistabdė pirmą pasitaikiusi taksi, ir įsėdusi dingo tolumoje.
Atgal į viršų Go down
Tobias Jöel Christensen
posts : 701
hugs & kisses : 185
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-02-12, 01:50

Buvo gana gėdinga prisipažinti net pačiam sau, kad giliai širdyje jis naiviai vylėsi, jog ši mergina patikės jo žodžiais. Po teisybei, jis manė, kad ši jį gerai pažinodama, net jei prabėgo keli tūkstantmečiais nesimatymo, supras, kad kažkas tikrai negerai ir pabandys labiau pasigilinti. Deja. Moters akims žibant pykčiu, panieka, pašaipa, pro jos putlias lūpas sklindant užnuodytiems žodžiams, kurie it aštrūs peiliai smigo į jo kūną, užgaunant kiekvieną jautresnę ir tik Domenech pasiekiamą stygą, taip priverčiant jį dar kartą pajausti kaip iš po kojų slysta žemė, po truputi gniuždė šį vyrą. Vienintelė egzistencinė dalelė žemėje, kuri galėjo taip paveikti šį atrodo beširdį, savanaudį ir tvirtą vyrą, dabar jį trypė be menkiausio pasigailėjimo. Ir jau antrą kartą per jo netrumpą gyvenimą. Giliau kvėptelėjęs deguonies į plaučius, Thadeo nuleido savo smakrą kiek žemiau ir susiaurintu neslepiamo skausmo ir apmaudo persigėrusiu žvilgsniu stebeilijosi į merginos akis, leisdamas jai išlieti viską kas buvo susikaupę ant širdies.- na neturiu jokio kito pasiteisinimo, kaip tik tiesą, kurią tu kaip visada pasirinkai priimti nerimtai,- lėtai ištaręs vyras sklėstelėjo rankomis į šonus ir kiek nepastebimai sudrebėjęs nuo jos prisilietimo, nuleido savo žvilgsnį trumpam ties jos smulkiais pirštais,- tai ne mano darbas,- aiškiai pabrėždamas kiekvieną žodį kiek griežtesniu balsu pakartojo prieš tai sakytus žodžius, savo rimtesnį, bei kiek juodesnį žvilgsnį nukreipiant į moters akis ir jau nieko daugiau nebetaręs leido jai pasišalinti. Širdis klykte klykė jam sustabdyti ją, neleisti ir vėl taip lengvai išeiti, tačiau jo proto diktuojama situacija ir jos rimtumas, stabdė nuo tokių žingsnių. Jis prisidirbo ir, kad tai ištaisyti jam prireiks tikrai daug laiko. Tik tikėkimės trumpiau nei dar kelių tūkstantmečių. Dar kiek apsidairęs ir pirštais perbėgęs per plaukus, Jaeger giliau įkvėpė ir pats pajudėjęs link patarnautojo atsiėmė savo mašinos raktelius ir prie jos nukeliavęs, bei įsėdęs pradingo nakties tamsoje.
Atgal į viršų Go down
Sinner #16
posts : 217
hugs & kisses : 36
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-03-04, 23:53

Linguojantys klubai, plati šypsena veide ir girdimas aukštakulnių kaukšėjimas pasiekia lauke stovinčių apsauginių ir klubo lankytojų ausis, kai netrukus pasirodžiusi Mirah, kartu su savo grupele pasiekia klubo įėjimą ir netrukus jį praeina, patraukiant į vidų, su ryžtu šią naktį linksmai aplaistyti.
Atgal į viršų Go down
Sinner #16
posts : 217
hugs & kisses : 36
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-03-07, 22:06

Skambus aukštakulnių kaukšėjimas staiga papildė lauke besisukiojančių vyrukų sukeltą šurmulį. Valentinai kiek nužvelgus aplinką ir užtikus kiek ramesnį kampą, nukeliavo jo link, netrukus stabtelėdama prie sienos ir gurkšteldama rankoje laikyto viskio, nuo kurio šiek tiek susiraukusi pradėjo laukti ateinančio Onyx.
Atgal į viršų Go down
Dea Haas
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
posts : 2214
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-03-07, 22:41

Per visą neilgą šių dviejų pažintį, Oniksas gavo ne vieną progą įsitikinti, kad žaliaakė moka į save atkreipti dėmesį, nors iš pažiūros, nelabai ir stengėsi. Ar ji taip pat traukė ir raganiaus akį? Gali būti, nors dabar būtų sunku apie tai ką nors pasakyti. Jo mintys sukosi apie reikalus, o kai taip nutinka, sunku įsileisti pašalinių jausmų į kokteilį.- Tai sakai, tiesiai šviesiai?..- nutęsė apsidairydamas, kai abu pasiekė nuošalesnę vietą atokiau nuo prie įėjimo besibūriuojančios nedidelės minios ir pašalinių ausų.- Nugirdau, kad tavo dailūs liauni pirštukai gali prieiti prie nemirtingojo dulkių.- paskutiniuosius sakinio žodžius skyrė tik Mirai, kiek pritilusiu balsu, šiek tiek linktelėjęs artyn merginos.


She had power over the most magnificent forces on Earth, but she still didn’t feel like she had power over the most important thing of all—her own heart ♥.
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
Sinner #16
posts : 217
hugs & kisses : 36
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-03-07, 23:26

Dar vienas gurkšnis degaus skysčio, ir mergina buvo pasiruošusi išklausyti šio raganiaus pasirodymo priežasties. Žinoma, buvo gaila, kad toks žavingas vyras jos kelyje pasimaišė tik dėl sau žinomų tikslų, o ne šiaip norėdamas susipažinti su tamsiaplauke, bet kita vertus net ir tokia pažintimi Mirah visai nesiskūndė.- aha...- vos pravėrusi savo putlias ir rausvu atspalviu išpieštas lūpas medžiotoja kiek užtęstai ir paslaptingai numykė, savo skvarbų žalsvą žvilgsnį nukreipdama į Onyx akis, kurios po trumpos akimirkos priartėjo prie jos. Bet štai, vos Onyx lūpas apleido žodžiai apie nemirtingojo dulkes, Jones lūpose iškrypo ironiškai valiūkiška šypsena. Trumpam akis nukreipusi į šoną, kartu pasukant ir veiduką, mergina giliau įkvėpė. Na aišku, kad jam reikėjo būtent tokios paslaugos. Daugelis sužinojęs, jog ši gražuolė yra viena iš nedaugelio, turinčių priėjimą prie tokio visų trokštamo dalyko, kreipėsi į ją su savo pasiūlymais, mainais į tas dulkes, bet deja visiem teko itin stipriai nusivilti, mat ši medžiotoja nepasižymėjo sukalbamumu tokiomis temomis.- o Tavo klausa matau nepriekaištinga,- po trumpos tylos pauzės, Valentina žengtelėjo arčiau Onyx, ir atsukusi veiduką į raganių, paliekant vos kelių milimetrų tarpelį, karštu ir saldžiu alsavimu apgaubė koketiško paslaptingumo ir sarkazmo pagardintus ir kiek tyliau įgarsintus žodžius, dabar savo kiek patamsėjusį ir gilesnį žvilgsnį nukreipiant į vaikino akis, o lūpose įdiegiant kreivą šypsnį.- ir kaip suprantu tu tai išgirdęs nusprendei patikrinti, tiesa?- taip subtiliai apibūdinusi jo norą gauti dulkių, Jones klausiamai iškėlė antakiuką viršun, vis dar iš lūpų nepaleisdama savo šypsnio, o akis papildydama apsimestiniu nekaltumu. Na jei jis jų nori, tai akivaizdu teks tikrai pavargti, kol ši sutiks. Arba nesutiks.
Atgal į viršų Go down
Dea Haas
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
posts : 2214
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-03-09, 22:56

Šiuo klausimu Oniksas jautė, kad visiškai nežino, koks bus merginos atsakas į jo žodžius. Variantų buvo daug, tačiau jį tenkintų tik vienas, ir jis tikrai troško viską padaryti lengviausiu keliu, visiškai netrokšdamas į savo sąrašus įsirašyti dar vieno žmogaus su priešo statusu. Aplinkiniams net nebūtina žinoti, kas jis toks. Kartais pakanka net trumpo susidūrimo, kad tas priešų sąrašas pailgėtų. Viena iš tų savybių, kurių raganius nepajėgus atsisakyti net ir smarkiai pasistengęs. Įvardinti tai galima ir genais, ir likimu.- Tikrai nesiskundžiu.- gūžtelėjo pečiais, net jei ne visai klausa čia kalta buvo, o veikiau jo ryšiai ir pažintys. Kitaip ir negali būti. Kad ir koks galingas būtum, vienas lauke - ne karys.- Tai išgirdęs aš nusprendžiau ne patikrinti, o tiesiog ateiti ir pasiūlyti sandėrį.- ištarė žvelgdamas žemyn, į merginą, esančią visiškai čia pat, jausdamas nuo jos kūno sklindančią šilumą vėlaus vakaro vėsoje, kaip ir uoslei malonius kvepalus sumišusius su natūraliu jos kūno skleidžiamu aromatu.- Mane perspėjo, kad nebus lengva, tačiau vis tik norėčiau tai išspręsti kažkaip geruoju.- be melo ištarė palydėdamas savo žodžius šypsniu. Išties galėtų imtis gudrybių, ištraukti reikiamą informaciją iš medžiotojos savais būdais, pasinaudoti ja ir palikti nė nesuvokusią, kas nutiko, tačiau Oniksas jautė, kad ji jam ne tik vertingesnė kaip sąjungininkė ar bent jau ne priešė, bet ir tai, kad jam būtų visai smagu ją pažinti labiau ir kaip žmogų. Jis dar kurį laiką prisimins tą keistą tamsą, kuri gaubė merginos sielą jam prisilietus. Kažkas tokio pažįstamo, retai taip nutinka...


She had power over the most magnificent forces on Earth, but she still didn’t feel like she had power over the most important thing of all—her own heart ♥.
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
Sinner #16
posts : 217
hugs & kisses : 36
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-03-10, 21:35

Viena buvo užkalbinti šią merginą šiaip sau ir leisti laiko tėkmei ir lemčiai juos nunešti reikiama linkme, tačiau visai kas kita ateiti su reikalu, ir susijusiu su jos, kaip medžiotojos paderme. Taip, ji nesibodėjo nei vienos nei kitos pažinties, bet ta susipažinimo priežastis nulemdavo jos tolimesnius veiksmus ir dažnai tai baigdavosi itin netikėta pabaiga. Klausydamasi žodžių, slenkančių pro karts nuo karto sujudančias Onyx lūpas, mergina iš savo lūpų vis neišbraukė kreivo, kiek koketiškai šėlmiško šypsnio, o akimis ir toliau be jokio gėdos jausmo skverbėsi gilyn į raganiaus sielos gelmes.- na bent jau teisingai perspėjo,- pašaipaus prieskonio pagardinti žodžiai, saldžiai apleido Miros lūpas,- tad sakyk… ką Tu,- bakstelėjusi liaunu pirštu į vyriškio krūtinę Valentina gan suktai šyptelėjo,- gali man pasiūlyti tokio, ko negalėtu niekas kitas ir kas beabejo sudomintu mane?- tikėkimės jis turi tikrai gerą pasiūlymą, nes ji jų buvo girdėjusi apsčiai ir jei dar nė vienam nepavyko gauti tų dulkių būtent iš šios medžiotojos, vadinasi kartelė buvo užkelta pakankamai aukštai. Ir šiaip, taip pat kaip ir jis, Jones nenorėjo papildomų bėdų, o ir jo kompanija pačiai merginai visai patiko. Keistai traukė ir viliojo. Onyx turėjo kažką, kas šiai gražuolei kėlė susidomėjimą. Kažką ką ji dar norėjo patyrinėti ir pažinti.
Atgal į viršų Go down
Dea Haas
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
posts : 2214
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-03-13, 02:06

Akys nejučia kiek prisimerkę laukiant, ką Mirah pasakys, nežinia, ko taip nerimavo. Lyg spręstų gyvybės ar mirties klausimą, nors taip ir nebuvo. Dulkės... Nepaisant to, kad buvusios gyvybės pelenai nuodingi jam pačiam, ar bet kuriam kitam originalui, raganiui jų reikėjo ne tam, kad atimtų kažkieno gyvastį. Nebent tai būtų šalutinis jo plano poveikis, kas taip pat nebuvo tokia jau bloga mintis, tačiau planas ne toks. Koks? Jis vienas težino, ir tik jis vienas žinos, kol tas planas bus vykdomas. Nepaisant to, kad kariaujant geriau turėti sąjungininkų, esmines paslaptis geriausia pasilikti sau, ypač, kai gyveni pasaulyje, kur niekam nieko nėra švento, o ištikimybė apskritai seniai pamirštas stebuklas.- Galėčiau pasiūlyt naują automobilį, namą ar kelionę "viskas įskaičiuota", bet juk abu žinom, kad nei tu tikiesi tokio pasiūlymo, nei tau to reikia, nei, galų gale, aš tai pasiūlysiu.- nusišypsojo, kai galiausiai ištarė, o kilstelėjęs ranką, savo delne ir vėl paslėpė merginos pirštus, kurių vienas vos prieš akimirką rėmėsi į jo krūtinę.- Visas smagumas tame, kad tu gauni paslaugą. Supranti, tu padedi man, aš padedu tau, kai ateina laikas. Juk protingiausia ir naudingiausia bus išsirinkti kažką pačiai, nei man aklai šaudyti, bandant pataikyti, ko reikia.- ne perdėtas, tačiau pasitikėjimas tikrai buvo apčiuopiamas raganiaus balse.- O kavos puodeliui galėsim susitikti tiesiog šiaip.- pridūrė kažkodėl nustojęs baimintis neigiamo atsakymo.


She had power over the most magnificent forces on Earth, but she still didn’t feel like she had power over the most important thing of all—her own heart ♥.
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
Sinner #16
posts : 217
hugs & kisses : 36
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   2017-03-15, 18:07

Gana viliojančiam pasiūlymui pakibus ore, Mirah neskubėjo jo priimti ar atmesti. Leisdama galvoje esančioms girnoms judėti, apdorojant Onyx žodžius, Valentina skvarbiu žvilgsniu spitrijosi į vyro akis, kol pajutusi šiltą delną ties savo pirštais, nudelbė akis į jų jau susikibusias rankas,- o tu tikrai gerai pergalvojai savo pasiūlymą?- smaragdinio žalsvumo akys netrukus pakilo prie vaikino žvilgsnio, lūpose leidžiant sužaisti kreivam šypsniui, o antakiukui dailiai išsiriesti į klausiamąją pozą,- nejau tos dulkės tokios reikalingos, jog esi pasiryžęs už tai sumokėti tokią kainą?- lėtai, su vos kelių sekundžių trukmės pauzėmis, leidžiančiomis raganiui permastyti savo pasiūlymą, Jones lūpose dailiai ir paslaptingai dėliojo žodžius,- kas bus jei nuspręsiu pasinaudotį tavimi sumedžiojant kokią antgamtinę būtybę?- šioje vietoje jos žvilgsnis kiek surimtėjo, staiga atsiradęs blizgesys pradėjo skleisti šaltį ir grėsmę. Pabaigusi savo gėrimą, medžiotoja nė sekundei neatplėšdama savo gilaus žvilgsnio, nusviedė į šoną taurę, leisdama šiai čaižiai suskilti į tūkstančius šukių ir liaunais pirštais apglėbusi vyro petį, šį spustelėjo,- kas jei paprašysiu man atvesti savo seserį ar brolį, tėvą ar mamą, merginą, žmoną, draugą, o gal net savo paties vaiką? nejau esi pasiryžęs iki tiek nueiti?- pakilę lūpų kampučiai, atidengė tamsiaplaukės baltus dantukus, šiai leidžiant nusišypsoti kiek grėsmingai paslaptingu, bet kartu ir rimtu šypsniu. Ji nieku gyvu nenorėjo jo atkalbinėti nuo šios įdėjos, bet norint sutikti, visgi pati Jones privalėjo žinoti iki kiek jis gali nueiti. Bent tam, kad pradėtu rimtai svarstyti jo pasiūlymą.- ak tikrai? dėl šito tikrai suviliojai,- nusliuogęs jos delnas, dabar prigludo prie pačios žaliaakės šono, jos lūpoms grįžtant į koketiško šypsnio poziciją, o akyse ir vėl pasirodant žaismingumo prisirpusioms ugnelėms.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   

Atgal į viršų Go down
 
Įėjimas/Išėjimas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: