Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA).

Kitas veikėjas:

Share | 

Balkonas/Terasa

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Persona
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq
RašytiTemos pavadinimas: Balkonas/Terasa   2017-01-22, 10:06

Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
Lucius Morgadé
hugs & kisses : 26
Credit : Mano
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas/Terasa   2017-02-18, 18:34

Aleksas visai nekreipė dėmesio į tai, jog Selenė šaipėsi dėl jo žmonos. Tegul. Jam buvo visiškai nusispjaut dėl to ir jeigu mergina dėl to jaučiasi geriau, tegu tai daro į valias. Alenė jam nerūpėjo, tik kažin ar Selenė tai žino.
-Jeigu ir užeitų, man nuo to nepasidarytų nei šiltą, nei šaltą. Kažin ar ir jai pačiai rūpėtų, mes vienas kitam nieko nejaučiam, tiesiog... iš įpratimo esam... "kartu". - atsainiai gūžtelėjo pečiais. Balse buvo jausti grynių gryniausias abejingumas, nieko kito ir negalėjo būti. Taip jau nutiko, kad jam nebuvo lemta gyvenime būti laimingam, tačiau nepaisant to, jog jam nesisekė, rodos kartu su juo kankinosi ir dar dvi moterys. Gyvenimas yra žiaurus.
Aleksas nepatikliai pasižiūrėjo į merginą, siūlančią jam eiti pirmam. Jis nežinojo, kokie kėslai gali suktis jos mintyse, tad neketino atsukti jai nugaros.
-Ne, - griežtai nukirto. - Eik pirma, nenoriu, jog netyčia pasimestum. - menkai šyptelėjo, tik kažin ar tai pasimatė pro vešlią barzdą. Aplink buvo per tamsu, jog matytųsi aiškiai.
Vyras savininkiškai uždėjo tvirtą delną ant merginos peties ir lengvai spustelėjęs paragino eiti į priekį. Visada mėgo, kad įvykiai klostosi pagal jo planą, dažniausiai nemokėjo ir nenorėjo nusileisti, tad ir šis atvejis nebuvo išskirtinis. Jis vedė merginą per žmonių minią, tačiau neprivertė jos jaustis taip, jog yra valdoma. Aleksas puikiai žinojo, kad Selenei tas būtų labai nepatikę.
Pakilus laiptais į viršų apmažėjo žmonių. Dar kiek paėję ilgu koridoriumi jie atsidūrė ties stiklinėmis durimis, kurios vedė į balkoną. Dabar jau Alekso delnas nuo merginos peties nugara nuslydo link jos liemens ir ten pasiliko. Jis atidarė jai balkono duris ir praleido ten ją pirmą. Jai įėjus, vyras pasekė jos pavyzdžiu ir uždarė paskui save duris.
Balkone pasitiko gana vėsus vakaro oras. Aleksas pagaliau ramiau atsikvėpė, kai galėjo įkvėpti gryno oro, kadangi viduje jam jau buvo pasidarę pernelyg tvanku. Priėjęs prie turėklų į juos atsirėmė. Buvo nusisukęs nuo Selenės, nieko nesakė. Turbūt laukė, kol ji pati prabils.

She is the woman on my mind...In the morning when I wake sun not there, in the dark when I'm lost in her curly hair. Her stars set's fire to my prison, her lough blow my windows like a canon...She is the woman, woman...

Atgal į viršų Go down
Daenerys Targarian
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: wondermanCREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas/Terasa   2017-02-18, 18:54

Neriekia perdėti , Selenė nesityčiojo ir neužgauliojo Alexo žmonos , kaip tik atvirkčiai jos balse galbūt kiek pašaipiai bet visada skalbėjo pavydo gaidelė . Ir visai nesvatbu , jog jie negalėjo turėti kūniškos šilumos gyvendami kartu , Selenė būtų sutikusi ir su tuo jai būtų turėjusi tokį pasirinkimą . Nes Alenė bent jau turėjo jį šalia , galėjo matyti kalbėtis ir tieisog jausti jį arti . Ko pati Selenė negalėjo turėti , vienintelis paguodžiantis dalykas ką ji turėjo visada šalia buvo jos vaikas įsčiuose bei begalo brangūs prisiminimai kurių visus tuos metus ji stengėsi laikytis tvirtai įsikibusi , - Nebūtina man teisintis Alexai , tam jau kiek per vėlu , - ištarusi apsilaižė kiek apžiuvusias lūpas , matyt nervai privertė net burną išsausėti .
Jam atkirtus , jog pirmas jis neis ši kiek susiraukė . Rimtai? Jai būtų norėjusi jau būtų seniai papusčiusi padus iš šio perpildyto klubo , todėl tik pasukiojo galvą į šonus tačiau nebesiginčyjo žengė žingsnis po žingsnio ir leidosi lydima . Žmonių spūstys ją erzino , o jų buvo čia smarkiai per daug . Lengviau atsikvėpė kai jiedu galiausiai priėjo prie stiklinių durų , tik jai dar akimirką ir ji būtų atsisukusi ir vožtelėjusi antausį Alexui už tai jog pernelyg drasiai čia rankomis šliaužo per jos nugarą , tačiau jam pasisekė ir užėjusi vidun ji mikliai nukaukšėjo prie balkono turėklų . Ech kaip visgi buvo gera įkvėpti gryno tyro ir vėsaus oro , dievaži atrodė net smegenys pradėjo aiškiau dirbti pajutus malonią vėsumą , - Buvau šventai įsitikinusi , jog kai sutiksiu nudėsiu tave už tai ką privertei mane iškėsti , - pasinaudojusi tyla ši tyliai tačiau užtikrintai prabilo . Nėjo artyn Alexo , išlaikė protingai saugų atstumą . Šalia jo negalėjo blaiviai ir aiškiai mastyti , kai tik jis priartėdavo atrodė visas jos kūnas išsilydydavo taipogi ir protas nebedirbdavo taip kaip ši norėjo . Todėl laikydamasi kitame terasos kampe pasirėmusi į turėklus ši po paskutinio savo sakinio akimirkai užtilo , - Yra kaikas , ką tu manau turi žinoti , tai .... , - tačiau nebaigusi sakinio ji nutilo , velniai žino kas bandė apgraibomis užeiti pro uždarytas terasos duris ir tai Selenę išblaškė .
Atgal į viršų Go down
Lucius Morgadé
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas/Terasa   2017-02-19, 00:18

Išgirdęs Selenės žodžių apie žudymą, Aleksas šyptelėjo. Tai žinoma, kad ji to norėtų, net ir kvailam būtų aišku, tai netgi buvo jai parašyta ant kaktos... ir vyras tai suprato. Panašiai ir pats jautėsi, tik gal be visa to jis dar jautė ir smelkiančią kaltę, ko jis praktiškai niekada nejausdavo, kadangi yra subingalvis. Kitokios išvados turbūt padaryti ir nebebūtų galima.
-Tai pirmyn, aš visas tavo valioj, daryk ką tik tu nori... - vyro balso tonas buvo tarsi pavargęs. Jis atsigręžė į kitą pus balkono stovinčią moterį ir dabar jau nugara atsirėmė į tuos pačius turėklus. Veido išraiška taip pat liudijo apie kažin tai kokį nuovargį, kurį sukėlė daugiau nei pusę tūkstantmečio trunkantis gyvenimas pragare. - Aš daugiau nieko taip netrokštu, kaip mirties. Užmušk mane. Gavai savo, aš prisipažįstu, jog esu niekam tikęs ir tavo kerštas puikiai suveikė. Dabar matai mane tokį, kokio niekam gyvenime neleisčiau išvysti, tad turbūt jautiesi be galo patenkinta... - kuo tyliausiai užbaigė. Tiesa, jog niekam neleistų savęs tokio išvysti, tačiau bent jau prieš Selenę nebuvo gėda rodyti tokius savo jausmus. Ji tarsi buvo sava, tokia moteris, nuo kurios galėtum nieko neslėpti. Bent jau šiuo metu Aleksas šitaip jautė.
-Kas...? - Selenei nebaigus sakinio, kažkas norėjo įsiveržti į judviejų privačią erdvę. Vyrukas atsuko rūstų žvilgsnį į terasos duris ir tik ką tik įėjusią porelę.
-Lauk! - vyro balso tembras buvo tik šiek tiek pakeltas, tačiau toks rūstus ir įsakmus, jog turbūt niekas nesuabejotų, jog geriau kuo greičiau iš čia sprukti. Ką tie du ir padarė, tačiau Aleksas juos dar lydėjo žvilgsniu, kol įsitikino, jog jie iš tikro nuėjo.
-Ką tu norėjai pasakyti? - atsisukęs į tamsiaplaukę Aleksas kiek švelniau paklausė. Dabar ji jau sužadino vyro smalsumą.

She is the woman on my mind...In the morning when I wake sun not there, in the dark when I'm lost in her curly hair. Her stars set's fire to my prison, her lough blow my windows like a canon...She is the woman, woman...

Atgal į viršų Go down
Daenerys Targarian
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas/Terasa   2017-02-19, 12:52

Selenė buvo pikta , įniršusi bet tuo pačiu metu ir begalo įklimpusi į meilės pinkles šitam žaviam , net ir išvargintam prakeiksmo vyrui . Ir tai , kad ji akivaizdžiai norėjo jo mirties buvo tik savigyna , lyg apsaugos procesas jos galvoje veikiantis taip , lyg tik šitas scenarijus būtų teisingas ir reikalingas šiuo metu . Ji negalėjo  sau leisti atsileisti , atleisti ir išsiduoti jog šiuo metu trokšta netik jį nužudyti tačiau ir apkabinti , smarkiai , - Jai aš tave nužudysiu Alexai , tu pabėgsi nuo to ką padarei . Tu būsi laisvas , o aš ir toliau kentėsiu turėdama prisiminimus kurių jokiomis galiomis negaliu pašalinti iš savęs , - ji prunkštelėjo . Žinoma , puikiai suprato vyro norus . Galbūt jai būtų jo vietoje norėtų būtent to , išsigelbėjimo iš amžino gyvenimo savotiškame pragare , - Aš niekada tau nesuteiksiu galimybės išsilaisvinti , - jos žodžiai skambėjo aiškiai ir tiesmukai . Atrodė akimirkai joje nebeliko nieko gero . Tačiau ji atsitokėjo kaip tik tuo metu , kai Alexas grubiai išvijo kažkokių tai vaikigalių porelę iš dabar jau jų privačios vietos . Jo žodžiai buvo laiku ir vietoje , Selenė tik giliai įkvėpė tyro oro gurkšnį bei mažais žingsneliais priėjo arčiau vyro nenuleisdama akių nuo jo , - Taip , turbūt atrodau labai patenkinta , - vyptelėjo mikliai vožtelėjusi Alexui didelį ir riebų antausį , gal ir negalėjo jo nudėti ar kristi jam į glėbį tačiau bent jau šiektiek patenkinti savo norus sugebėjo , kas žino kiek ji šimtmečių svajojo apie šitą akimriką .
Iš kart po to ji tarsi sustingo , jo paskutinis klausimas privertė ją vėl sugryžti į akimirką kai jau buvo nepradėjusi pasakoti svarbiausią savo gyvenimo paslaptį , tačiau tai nebuvo taip lengva . Jos kūnas įsitempė , akivaizdžiai matėsi kaip iš nepalaužiamos moters ši pamažu virsta nusivylusia . Ši tema jai buvo skaudžiausia , - Aš laukiausi Alexsai , kai tu mane palikai aš savo įsčiose nešiojau tavo vaiką , - moteris sugebėjo žodžius išpilti tvirtai ir užtikrintai . Nors velniškai skaudėjo juos tarti , ką jau kalbėti kas darėsi jos krutinėje šiuo metu . Ji tikėjosi , jog niekada neteks to ištarti garsiai .
Atgal į viršų Go down
Lucius Morgadé
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas/Terasa   2017-02-20, 19:58

-Jeigu aš nebūčiau padaręs to, ką vis tik padariau, dabar tu manęs gyvo nematytum. Apskritai, jau seniausiai gulėčiau sudūlėjęs po žeme. Dabar pagalvojus tai skamba netgi geriau nei gyvenimas čia, - vyras akimirksniu persimainė. Iš nuvargusio jis vėl pavirto į tą vyrą su aršia kovine dvasia, tačiau jo balsas buvo tarsi negyvas, duslus. - Pasirinkęs Alenę ir likęs gyvas aš dar turėjau vilties pamatyti tave. Norėjau būti su tavimi, būčiau atradęs būda, jei tik tu man būtum leidusi, Selene... - tardamas moters vardą Alekso balsas įgavo ilgesio gaidą. Vyras sau nei mintyse neleisdavo ištarti jos vardo, tuo labiau neminėjo jo garsiai, tad dabar pagaliau jį pasakius garsiai Aleksui pasidarė šiek tiek geriau.
Skambus antausis nuaidėjo nakties tyloje. Aleksas neištarė nė žodžio, žinoma, buvo ir vėl be galo įsiutęs, mat kaip visada jautėsi teisiu, tačiau negalėjo pasakyti, jog gavo per veidą be jokios priežasties. Sukandus dantis tenka pripažinti, jog jis to nusipelnė. Nusipelnė turbūt dar netgi ir daugiau, nes po prakeiksmo jis daugiau nebebandė susirasti Selenės, nebandė jos atsiprašyti, susigrąžinti. Išdidumas šioje situacijoje vyro toli gražu nepuošė; galbūt jeigu būtų sugebėjęs ne tik metaforiškai parklupti ant kelių, jam daugiau nebereikėtų gyventi pasaulyje, kuriame negali paliesti jokios moters.
"Aš laukiausi". Tik du žodžiai, tačiau apverčiantys bet kurio vyro pasaulį aukštyn kojom. Aleksas neįstengė išspausti nei vieno žodžio, žvilgsnis taip ir liko įsmigęs į Selenės akis. Kūnas sustingo, išvis būtų atrodę, jog siela paliko kūną, jei vyras staiga nebūtų prisitraukęs į savo glėbį priešais jį stovinčią merginą. Tiesa, gal kiek per grubiai, tačiau Aleksas daugiau nežinojo nei ką daryti, nei tuo labiau ką sakyti. Staiga buvo praradęs kalbos dovaną.
-Kk..ir tu man tai sakai tik dabar....? - Aleksas galiausiai paleido Selenę iš savo glėbio, mat sumetė, jog galbūt kiek per stipriai ją prie savęs spaudė. - Ką aš dabar turėčiau daryti? - dabar jau vyro žvilgsnyje ir balse galėjai išvysti grynių gryniausią paniką. Ką gi jam dabar daryti? Juk ne kiekvieną dieną sužinai, jog turi vaiką...

Atgal į viršų Go down
Daenerys Targarian
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas/Terasa   2017-02-20, 21:07

,- Tu manai jog būčiau tau leidusi mirti? Jog būčiau nesugalvosjusi prakeiktos išeities iš viso šito? Aš ragana Alexai , būčiau radusi būdą tau gyventi , - ji išrėžė šiuos žod-ius garsiai ir skambiai , net nemėgino slėpti susikaupusių jausmų savo viduje . Dabar buvo būtent ta akimirka , kurios ji nelaukė visus šiuos amžius , kai visa tiesa mintys buvo liejami be jokios sąžinės graužąties, - Gali bent jau dabar nemeluoti po velnių ,- balsas skambėjo visdar ėsiučio pilnas , po galais jis nusipelnė netik šito antausio o milijono tokių . Jai buvo piktą , širdį graužė kirminai norintys tik kaip reikiant atspardyti šiam vyrui jo tobulą subinę už visus tuos skausmo metus , - Aš nesakau , jog pasielgiau teisingai , tačiau tu mane pavertei tuo kuo aš dabar esu , - ji giliai įkvėpė , buvos susijaudinusi nuo visos šitos situacijos . Žinoma visos jos kalbos , nepateisins nei jo nei jos poelgio , taip  ji gali teisinti save kaip nori , jo paleistas prakeiksmas nebuvo tas pasirinkimas ką būtų pasirinkusi kita moteris , arbnet jau ta kuria ji norėtų būti . Tačiau yra kaip yra , ir ji negali savęs pakeisti . Dabar ištiesų vožtų ir dar kartą , dar ir dar kol galiausiai nebejaustų pykčio , nors tai ir visą am-inybę truktų ,tik jo tvirtos rankos apglėbiančios jos gležną kūną . Dievas mato kaip tai buvo jai malonu ir gerą šiuo metu , ji jautėsi tokia saugi šiuo metu . Tarsi per akimirką jos išdidžios moters įvaizdis subliuško , akyse šmėstelėjusios ašaros karčiai nusirito jos blyškiais skruostais , atrodė lyg puntuko akmenį būtų nuo savo pečių nusimetusi , akimriką tarsi viskas vėl buvo gerai . Tačiau nebuvo , nebuvo nes tai tik keli žodžiai kurie nesugrąžins nieko kas buvo , - O kada dar galėjau tau pasakyti? , - akimirką  kai jis ją paleido ši miklaii nusivalė byrančias ašaras ir vėl susiėmė save į tvirtą kumštį , - Buvai per daug užimtas šeimyniniu gyvenimu , - ši prunkštelėjo galbūt ir skaudžiai atrėžusi negalėjo susilaikyti , -  Gali daryti su šia informacija ką nori , tik galiu pasakyti tau tiek , - po šių žodžių ji akimirkai nutilo tarsi besikaupdama išlikumui stipria , - Tu nebuvai šalia manęs ar mūsų vaiko , neketinai manęs surasti . O ir akivaizdu surastas būti nenorėjai , todėl šis vaiaks yra mano . Jis mano , nes tu esi tik biologinis jo tėvas . Nemanau , kad turėtum lietis į jo gyvenimą , - ji tikria svajojo apie darnią ir tobulą šeimą , tokią kokia galėjo būti jai tą lemtingą rytą jo nebūtų pakvietę į tą prakeiktą pilį galabyti ka-kokio nereikšmingo drakono , - Aš norėjau , kad viskas būtų kitaip . Bet aš neleisiu kad mano meilė tau , griautų mano dabartinį gyvenimą ar juolabiau mano vaiko , - ji ištarė savo žodžius tvirtai , nors balsas ir akivaizdžiai drebėjo . Nenorėjo to sakyti , nenorėjo kad išvis dabar pokalbis būtų toks nemalonus , po galais net tas nelemptas sakinys netyčia išsprūdęs iš jos lūpų galėjo viską sugadinti .
Atgal į viršų Go down
Lucius Morgadé
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas/Terasa   2017-02-25, 14:09

Aleksas buku žvilgsniu žiūrėjo į kalbančią Selenę. Gerai, jis matyt buvo akivaizdžiai per kvailas, jog būtų galėjęs sugalvoti, jog ragana jam būtų padėjusi. Iš tikro, tai jis net nebūtų drįsęs prašyti pagalbos. Visais amžiais buvo ir liko iki šiolei toks pats - pasipūtęs ir pernelyg pasitikintis savimi šunsnukis. Jam visada atrodo, kad valdo visą situaciją pats, jog viskas klostosi pagal jo planą. Na, jeigu kartais gaunasi ne visai taip, kaip buvo planavęs, jis sugena gudriai apsimesti, jog būtent taip ir norėjo, kad būtų. Vienu žodžiu - asilas.
Bet pagaliau... jis bent jau nebemėgino teisintis. Jis nebemėgino sugalvoti daugiau jokių pasiteisinimų, tad pamanė, kad tyla geriau negu dar viena žodžių tirada, kuri galimai galėtų dar labiau įsiutinti Selenę. Nors jis nemeluoja, dievaži, sakė tiesą. Bent jau šį kartą. Tačiau akivaizdžiai buvo įgijęs prastą reputaciją moters akyse ir nieko keista, kad ji juo netiki. Na, vadinasi Aleksui reikės iš naujo atsikovoti tamsiaplaukės pasitikėjimą ir palankumą... Jis bandys, žinoma, jog bandys, tačiau suvokdamas, jog galbūt tai net nebėra įmanoma.
-Mes abu vienas kitą pavertėm tuo, kuo dabar esam... - tyliai pridūrė. Vyras spėjo pamatyti, kaip Selenė greitai braukė kelias nuriedėjusias ašaras. Vyrui akimirkai suspaudė širdį. Jis nenorėjo matyti jos verkiančios... tačiau tikriausiai nė nuvokė, kiek ši mergina praeityje buvo dėl jo raudojusi. Tai suvokdamas pasijuto dar šūdiniau. Jis kilstelėjo ranką ir dar kartą perbraukė per jos skruostą, jog įsitikintų, kad daugiau nebeliko sūrių ašaros srovelių.
-Tikriausiai būtų kiek ir pavėluotai bandyti vaidinti tėtį. Turbūt tas vaikas net ir nenorėtų manęs pažinti, tikriausiai papasakojai, kas aš toks per vienas ir kodėl manęs jo gyvenime nereikia... Tiesa, tai jis ar ji? - smalsumas nugalėjo. Seniau svajodavo, jog turės mažylę mergaitę, tačiau būtų ne mažiau džiaugęsis, jei būtų gimęs ir berniukas.
Tačiau negalėjo leisti sau leistis į tėviško pasaulio džiaugsmus, net nenorėjo per daug apie tai užsisvajoti. Selenė aiškiai pasakė, jog nenori, kad Aleksas kištųsi į jos ir jų vaiko gyvenimą... Juk tėvas visai ne tas, kas tą vaiką padarė, o tas, kas išaugino. Tad tikriausiai jo sūnus ar dukra turi savo tikėtinai laimingą gyvenimą ir be jo.
-Aš tavęs niekada nenustojau mylėti, mažyte... - vyras pačiupo smulkias merginos rankeles į savo tvirtus delnus ir spūstelėjo. - Daugiau nebesiteisinsiu, vistiek tu mano žodžiais netiki, tačiau bent jau šiais patikėk... Prašau... - vyro veide nebeliko jokio išdidumo ar pasipūtimo, kokį galėdavai neretai išvysti. Dabar jis buvo atgailestaujantis, bene pirmą kart gyvenime. Vis tik Aleksas nebuvo visiškai paskutinis niekšas, nebuvo iki galo supuvęs. Pagaliau jis aiškiai suvokė, ko nori labiausiai. Žinoma, tai nebuvo dabartinės santuokos išsaugojimas, apie kurį dar visai neseniai buvo pagalvojęs. Tačiau užteko tik vieno žvilgsnio į Selenę, jog suvoktų, ko jam visą šį laiką taip trūko... Trūko jam tos švelnios moters šilumos ir tarsi žaizdas gydančio gaivaus prisilietimo. Jam apskritai trūko jos bent menkiausios kruopelytės meilės. Tai jam suteikdama ji galėtų užlopyti laiko išdraskytos širdies likučius, bei pasiimti ją su savimi amžiams, jei tik to norėtų.

Atgal į viršų Go down
Daenerys Targarian
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas/Terasa   2017-02-26, 17:05

Tuo metu kai Selenė sutiko Alexą jau buvo nugyvenusi beveik pusantro tūkstančio metų , ir galbūt vyrui net nebūtų reikėję prašyti ar kažkaip kitaip užsiminti apie nemirtingumo galimybę. Pati moteris nebūtų leidusi laikui pavogti jos mylimo vyro , be kurio tuo metu ji negalėjo įsivaizduoti savo gyvenimo. Būtent dėl jo ji kėtino atsižadėti blogio ir kliautis vien gerąja magija , jog jų šeimai nereikėtų mokėti už brangią burtų kainą . Tačiau tai nenutiko , jos idealios svajonės apie bendrą ateitį tuomet subliuško kaip muilo burbulas – lengvai ir greitai. Ir jo dabartinė tyla , leido jai pajausti jį iš naujo , būtent ko Daramatiz nereikėjo tai jo turščių žodžių , kurie rodėsi tik ir lindo iš jo lūpų kaip susisukę žalčiai . Nesikandžiojantys tačiau vistiek nemalonūs persmelgti melo gijomis . Ji stengėsi , dievas mato tikrai stengėsi išlikti blaivaus proto , neleisti sau patikėti melagingais sakiniais kurie liuliavo ją jai nenorint . tačiau įsivyrovus menkai tylai ji galėjo mąstyti blaiviau , - Taip , mums abiems turėjau kitokią ateity , - jos tylūs aiškūs tačiau lediniai žodžiai palietė erdvę . Buvo sunku kalbėti , bet dar sunkiau išlikti šaltai ir stovėti lyg įkaltai į žemę kai šis vos tik savo menku prisilietimu kėlė jausmų jūras jos kūne , - Taip , Alexai tu esi teisus . Jau tėvystės laikas praėjo labai seniai , mūsų vaikas žino tik vieną tiesą .Jog jo tėvas yra miręs , ir niekada nebegryš, - tariamų žodžių tonas nekito , jos šaltos akys ir toliau žvelgė į taip smarkiai mylimą vyrą nerodydamos jokių paslėptų jausmų jam , - Ir manau , jog būtent dėl tos priežąsties nėra būtina žinoti vaiko lytį , - po šių žodžių ji akimirkai užsimerkė , palaikyti akių kontaktą buvo nepaliaujamai sunku . Išlikti ramiai kai širdis draskėsi krutinėje taipogi , o dar jo tokie ramūs kartu gana švelniai skambantys žodžiai kaskartą vertė ją apmastyti galimybę , tą mažą galimybę papasakoti jam apie Onyx , apie vienintelį jos taip smarkiai saugomą ir branginamą vaiką dėl kurio ji jūras perbrystų ir visą savo gyvenimą atiduotų. Gal ji ir nebuvo gera moteris ar žmogus tačiau visą savo žmogiškumą tuo laiku atidavė būtent jam , - Ir atleisk , mūsų vaikui geriau visada ir manyti jog tu gyvūjų tarpe neegzistuoji  ,- dar pridūrė lyg norėdama įsitikinti , jog po jos paslapties šydo nuėmimo jis nesumanys jo ieškoti ar bandyti įrodyti koks neva geras jis tėvas galėtų būti. Selenė nebuvo tikra dėl Alexo , jis jai davė perdaug staikmenų jog galėtų būti rami ar saugi . Net šiuo metu nesijautė stabiliai , o ypatingai po jo žodžių apie meilę . Kuri truko tiek daug laiko ir dabar skamba taip dirbtinai , tačiau nuėjo taip giliai į jos širdį suspausdamas ją tarsi kokį minkštą persiką , - Aš mylėjau tave , myliu tave , ir amžinai mylėsiu tave ,- Ji užtikrintai bėrė žodžius , tačiau jo prisilietimas . Toks šiltas ir artimas tarsi galutinai išmušė ją iš vėžių . Žodžiai sakomi taip nuoširdžiai , atrodė sklindantys iš pačios širdies .
Selenės kūnas virpėjo , ji nenorėjo leisti sau manyti jog jis  meluoja . Nenorėjo ir leisti jam atsitraukti šiuo metu , apie visą tai kas naktį svajodavo viena žiurėdama į tamsų mėnulį , - Aš ..., - nepabaigusi norėto sakyti sakinio ji ištraukė rankas iš jo gniaužtų priartėjo arčiau jo bei savo delnais suėmusi jo skruostus leido sau pabučiuoti jį . Užplūdusi emocija , virtinė keistų jausmų kurie privedė ją prie spontaniškumo . Tačiau bučinys netruko ilgai , vėl po tiek daug metų paragavusi jo lūpų skonio ši atsitraukė , žengė kelis žisgnius atgal norėdama palaikyti atstumą , - Bet , aš negalėsiu atleisti tau Alexai . Mano meilė tau begalinė , ir ji amžinai išliks tokia . Tačiau mano atleidimo tu nesugebėsi gauti , o be jo aš tiesiog negaliu ,- su kekvienu žodžiu jie skambėjo vis tyliau . Skaudu buvo tai sakyti ir tai akivaizdžiai matėsi jos akyse , kūno kalboje net pasikeitusiame kvėpavime . Ji norėjo juo tikėti , bet ilgi metai kančioje neleido taip lengvai nubraukti skaudžių akimirkų , nors ji norėtų . Dievaži ji begalo norėtų užsidaryti amžinybei kartu .
Atgal į viršų Go down
Lucius Morgadé
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas/Terasa   2017-03-02, 17:59

Kai Selenės moteriškos plaštakos suėmė vyro skruostus, ir prisitraukusi jo veidą arčiau savojo prisilietė prie jo lūpų, Aleksas netgi pasimetė. Tačiau tai gal truko kokias dvi sekundes, tikrai ne ilgiau, kadangi vyras bemat apsivijo rankomis josios liemenį ir prišliejo jos kūną dar arčiau savojo. Grubios rankos laikė merginą prie savęs. Kūnas išsiilgęs kito kūno šilumos ir artumo daugiau niekada nebenorėjo nuo jo nutolti. Aleksui Selenės dabar jau reikėjo kaip oro, kaip paskutinio gurkšnio vandens, jog galėtų gyventi. Jeigu jis ją ir vėl susigrąžintų... Jis galėtų vėl pradėti gyventi, o ne tik egzistuoti ant šios žemės, kadangi Selenė ir praeityje jo gyvenimą jau buvo nudažiusi pačiomis ryškiausiomis spalvomis, tuomet netgi ir nieko neveikti su ja buvo gera, nebuvo nejaukių tylų; su ja netgi buvo gera tylėti. Tad ir dabar gavęs paragauti visa to, ką turėjo anksčiau, Aleksas ir pats bučiavo merginą. Tačiau ji jam jau ruošėsi išsprūsti iš rankų. Aleksas nesipriešino ir ji akimirksniu atsidūrė per porą žingsnių toliau nuo jo.
Išgirdęs tokius skaudžius jos žodžius, kad ji jam negalėsianti atleisti, Alekso širdis pradėjo greičiau plakti, visą kūną užliejo baimė. Taip, jis dabar jau bijojo, jog ji išeis taip ir palikusį jį. Žinoma, ir vėl galvojo apie save. Tačiau vyro keliai sudrebėjo ir dabar jau atsiklaupė priešais Selenę.
-Suprantu, - paėmė jos ranką ir priglaudė prie jos savo lūpas. - Ir nesitikiu, kad dabar pat man atleisi. Tačiau aš stengsiuosi kiekvieną dieną tave ir vėl susigrąžinti, įrodysiu, jog gali man atleisti. Prašau, Selenę... - Liūdnos akys žvelgė į merginą. Laukė ir tikėjosi, jog ji bent jau apsvarstys tokią galimybę. Daugiau Aleksui nieko nereiktų, jei tik ji sutiktų pabandyti.

Atgal į viršų Go down
Daenerys Targarian
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas/Terasa   2017-03-02, 18:10

Jai būtų galėjusi Selenė būtų likusi jo glėbyje visą amžinybę , tačiau ji negalėjo sau leisti . Negalėjo ir jam leisti manyti , jog taip paprastai ir lengvai sugebės atsiimti jos širdį į savo rankas . Buvo perdaug laiko praėję ir perdaug ašarų išlietą dėl jo padarytos klaidos . Taip , šiuo atžvilgiu ji savos kaltės nematė , jau kėtino išeiti . Norėjo bėgti kuo toliau nuo šios vietos ir tiesiog išnykti , tačiau prieš jos akis jam klumpant ant kelių .
Selenės akių vyzdžiai išsiplėtė , na ji buvo tikrai begalo nustebusi . Nuo kada didis karys Alexandras puola moterims po kojomis? Tai buvo kažkas tokio kam ji negalėjo pasiruošti , nesipriešino kai jo rankos suėmė josios . Ir visi tie žodžiai kuriuos tarė Carmont , - Norėčiau galėti ir vėl tavimi pasitikėti , - ši pažvelgė į vyrą viltingomis akimis , slapta ji visus tuos metus tikėjosi jog jis susiras ją ir bus pasiruošęs ją susigrąžinti , - Negaliu uždrausti tau bandyti , - ši ištarė tai savotiškai leisdama jam suprasti , jog šansų yra visada , Tačiau tai nebus lengva , - Iki pasimatymo Alexai , - Selenė šyptelėjo vos matomai ir apsisukusi nuėjo prie išėjimo dar kartą atsisukdama pažvelgti į mylimą vyrą ir tuomet jau dingo žmonių minioje .
Atgal į viršų Go down
Lucius Morgadé
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas/Terasa   2017-03-02, 18:37

-Neik... - silpnas balsas dar tyliai ištarė, tačiau Selenė jau ėjo link balkono durų. Aleksas vis dar žiūrėjo į netikėtai užsidariusias duris, lyg dar tikėdamasis, jog mergina apsigręš ir sugrįš. Galiausiai praėjo keletas minučių, bet niekas nebeatidarė durų. Tuomet Aleksas atsigavo. Susivokė klūpintis ant kelių. Atsidusęs atsistojo ir rankomis persibraukė kelius, kad ant džinsų nebūtų likę kokių nors šiukšlių.
Tačiau vyras dabar jau jautėsi pakiliau. Selenė davė suprasti, jog vis dar yra šansas, jog viskas bus kaip buvę. Aleksas galus darysis, jei tik prireiks, jog mergina jam atleistų. Jau kurdamas planus, kaip reikės viską taisyti, vyras ir pats patraukė link durų. Brovėsi per žmones link išėjimo. Išėjęs į lauką sėdo į automobilį ir patraukė savo namų link.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balkonas/Terasa   

Atgal į viršų Go down

Balkonas/Terasa
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11