Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Staliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Persona
avatar
posts : 2783
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq
RašytiTemos pavadinimas: Staliukai   2017-01-22, 10:05

Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-28, 09:44

Kaip ir buvo tartąsi, Devina pasirodė pačiu laiku pokalbiui dėl darbo. Įėjusi į klubą ji pasisveikino su barmenu ir pasiteiravo, kur turėtų laukti savininkės. Pastarasis pranešė, kad Alene pasirodys netrukus ir teprisėda prie artimiausio staliuko. Tą mergina ir padarė, itin nekantraudama sulaukti klubo savininkės bei gauti darbą, raudonplaukė prisėdo prie vieno iš staliukų, sumetė koją ant kojos bei ėmė skrabenti nagais į stalo paviršių laukdama klubo savininkės.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-28, 09:55

Alene turėjo nuojautą, kad bus kažką pamiršus. Per visus darbus ir skubėjimą, Carmont šiek tiek užtruko ir tik gavusi skambutį iš barmeno, kad kažkokia mergaitė jos čia laukia, atskubėjo į klubą. Akimis susitikus su barmenu, kuris beblizgindamas stiklines smakru mostelėjo į sėdinčią prie staliukų raudonplaukę, Alene pasuko ten. Turbūt ir taip būtų radus naują veidą - savo darbuotojus žinojo it nuluptus, todėl dailus nematytas veidas aiškiai išsiskyrė iš nedidelės, dar uždaryto klubo, minios.
-Alene Carmont.-ištiesė ranką vos priėjusi.-Atsiprašau, jeigu priverčiau ilgai laukti.-daugiau iš mandagumo, nei iš nuoširdumo pridūrė, akimis perbėgdama per visą Villar kūnelį. Šokėjos čia turėjo nuostabius kūnus ir jeigu dar mokėjo gražiai pačiulbėti, gaudavo didelius bonusus. Nieko nebuvo lengviau nei iš apgirtusių svečių ištraukt tai, ko, Alene, galbūt, reikėjo. Ir dailios merginos tą padaryt galėjo pirštų spragtelėjimų. Vien todėl zombė, ieškodama sau naujų darbuotojų, taip dosniai dalino ir atlyginimą. Juk Devin nesitiki, kad tik pakraipius užpakaliuką gaus didelius pinigus, taip?


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-28, 12:01

Reikėjo šiek tiek palaukti, kol klubo savininkė galiausiai teikėsi pasirodyti. Tačiau moters išvaizda iškarto traukė akį, kaip ir pati charizma. Nieko stebėtino, kad tokia moteris kaip ši sugebėjo pastatyti neblogą klubą su itin patraukliais darbuotojais. Todėl nenuostabu, kodėl mylinti šokį bei mėgstanti koketuoti mergina užsimanė čia dirbti. Priėjus klubo savininkei arčiau, Devina pakėlė savo sėdynę nuo kėdės tuo pačiu ir parodydama pagarbą, ir leisdama apžiūrėti savo formas, kurios yra itin svarbios tokiam darbui. - Devin Villar, praeitą dieną kalbėjome telefonu dėl darbo pokalbio, - prisistatė raudonplaukė su žaisminga šypsenėle veide ir tuo pačiu spustelėjo ištiestą moters ranką. Į atsiprašymą Devina pernelyg nereagavo, visgi užimti žmonės dažnai linkę vėluoti ir dėl to negalima pykti. - Nieko tokio, - gūžtelėjo pečiais ir klestelėjo atbula ranka savo raudonus plaukus. Tebestovėdama, Devina delnu pasirėmė į staliuką, gana seksualiai besišypsodama mąstė ar apskritai verta daug kalbėti tokio darbo pokalbyje. - Kaip ir minėjau, norėčiau įsidarbinti šokėja. Spėjau kelis kartus apsidairyti šiame klube, man tikrai patiko aistringa klubo atmosfera ir labai norėčiau prisijungti prie šokėjų kolektyvo. Žinoma, tik jums įvertinus tai, ką moku, - pakankamai maloniai, gal net kiek koketiškai prakalbo Devina neketindama laukti, kol klubo savininkė ją ims kamantinėti. Tiesiog mėgo įvykiams užbėgti už akių ir pasirodyti gražiausiomis savo spalvomis.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-28, 14:41

Nenuneigsi, jog Alene turėjo šiokią tokią silpnybę raudonplaukėms. Todėl miklus Devin liežuvis iš karto privertė merginą pasvirti į teigiamą pusę. Tik tiek, kad savo silpnybėms Alene niekad neleido kištis į jos biznį. Per daug buvo įdėjusi, kad vienai užgaidai leistų sugadinti savo verslą.-Ah, taip.-linktelėjo, apsimesdama, jog prisimena pokalbį. Nuoširdžiai? Devin buvo viena iš daugelio merginų, kurios turėjo pereiti atranką ir Alene tiesiog negalėjo visų praeinančių personų laikyt atminty. Nors šitą turbūt atsimins. Jos veidelis buvo pakankamai dailus. Išklausiusi visos įžangos, mergina linktelėjo ir prisėdusi į krėslą, alkūne pasirėmė į stalą bei pirštus lengvai priglaudė prie smakro, prisiversdama sutelkti savo dėmesį į raudonplaukę.
-Na žinoma. Kokią dainą pasirinkai savo atrankai?-kilstelėjo antakį, daugiau mažiau įsivaizduodama, jog Devin turėjo daug ruoštis, jeigu jau taip savimi pasitiki. Alene negalėjo prisiminti ar minėjo, jog klube turi dvi vietas šokiams. VIP zonoje buvo merginos, uždirbančios whoooš, daug, nes sukiotis teko tiek ant stulpo, tiek uždarytoms narve. Paprastos šokėjos buvo ant scenos prie dj, užvedančios klubo minią šokinėti muzikos ritmu, todėl buvo labai svarbu žinot į kurias merginas Devin taikė. Tai, žinoma, daugiau priklausė nuo Carmont, bet jei raudonplaukė pasirodys taip pat gerai, kaip mala liežuviu, Alene apsvarstys ją iš karto paaukštinti iš paprastos šokėjos.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-28, 16:12

daina:
 
Devina buvo labiau vilioklė, negu įprasta go-go šokėja. Jai patiko šokiai būtent dėl to, kad vien judesio pagalba galėdavai flirtuoti bei priversti kitą asmenį pajusti erotiką. Manipuliacija jausmais, štai kas labiausiai patiko Villar, todėl ji rinkosi tokį darbo pobūdį apėjusi galimybę pasidaryti karjerą kitose srityse. Klubo savininkei patogiai įsitaisius fotelyje, stebint jos judesius, pozą, Devina suprato, kad Alene tikisi erotikos, seksualumo, paslapties. Kadangi buvo su savimi pasiėmusi flešiuką su keliomis dainomis, keliais galimais variantais, gana greitai suvokė kas geriausio čia tiktų. Paklausta dėl muzikos, Devina tik paslaptingai šyptelėjo, neišduodama pagal ką šoks, vietoj to, tik paliko savo delninukę ant stalo prieš tai ištraukusi usb raktą ir nuėjusi prie barmeno paprašė, kad pajungtų trečią dainą per kokį nors grotuvą, mat abejotina, kad kas be dj lenda prie jo pulto.
Užgrojus pirmiems erotiškos, ritmingos muzikos akordams, pradėjo Devina judėti. Tiksliau ritmingai, gundančiai žingsniuoti link Alene. Pakelyje raudonplaukė judino klubus, pirštų galais tarsi netyčia prisiliesdavo prie staliukų paviršių, vienas kitas apsisukimas, lėto, gundančio šokio žingsnelis, atrodė, kad muzika tarsi Devinai ir sukurta. Priėjusi šokio žingsniu iki Alene, pradėjo šokti aplink jos krėslą, profesionaliais šokio judesiais, ne šiaip pasimaivydama. Raudonplaukė nevengė akių kontakto, jos žvilgsnis buvo aštrus, tarsi išrengiantis nuogai, o šypsena paslaptingai gundanti. Devina tarsi erzindama lietė krėslo ranktūrius, apmušalą, tačiau nė karto neprisilietė prie Alene, kurstė erotinę įtampą. Judėdama pagal ritmą galiausiai Devina atsistojo priešais klubo savininkę, sumažindama atstumą iki minimalaus, šokdama itin arti, itin intymiai, momentais net tetrūkdavo vos kelių centimetrų, kad jų kūnai susiliestų, tačiau Devina kažkaip sugebėdavo išlaikyti asmeninę erdvę. Plastika, profesionalumas, erotika, atrodė, kad Villar gimusi gundyti ir šokti. Tetrūko blankaus apšvietimo ir ji atrodytų daugiau nei antgamtiškai. Paskutinei dainos natai nuskambėjus, raudonplaukė sustingo ties Alenės lūpomis, kelias sekundes užlaikė akimirką, kai tarp jų buvo vos centimetras ar du ir tuomet atsitiesė.
- Na? - taip paprastai paklausė jausdama tą barmeno žvilgsnį svilinantį jos nugarą.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-28, 16:33

Alene žinojo kokią įtaką atmosferai gali suteikti gera muzika. O jei dar ši ir groja pakankamai garsiai, vienas žvilgsnis į seksualų kūną galėjo priversti visus suklupti po šokėjos kojomis. Todėl barmenui mostelėjusi nunešti usb prie dj pulto, visgi, nebuvo taip sudėtinga paleisti dainą, kurios koreguoti nereikėjo, Alene pasuko akis į raudonplaukę. Pirmi taktai ir mergina turėjo sutvardyti savo šypseną. Daina buvo pasirinkta tobulai. Lėta, gundanti, galbūt ne visai klubinė, tačiau atrankai praktiškai geriausia. Stebėdama kaip lėtai Devin artinasi prie Alene krėslo, ji kiek kilstelėjo smakrą, dabar prilaikydama šį nykščiu ir leisdama rodomąjam pirštui lengvai tapsėti į ritmą į jos lūpą. Tai buvo gestas, rodantis, jog tai, ką Carmont mato, buvo gerai. Akies krašteliu stebėdama barmeno reakciją ir kelių pro šalį praeinančių darbuotojų reakcijas, Alene galiausiai sutelkė visą dėmesį taip arti besirangantį kūną, pati nė sykio nepajudindama nė raumenėlio. Suvilioti tokį padarą kaip Alene buvo nelengva, ypač, kai jausmai zombei visiškai neegzistavo. Todėl muzikai nutilus ir raudonplaukei atsitraukus, kelias akimirkas Alene vis dar stebeilijo Devin veidelį, o tada pasukusi akis į kitus darbuotojus, vienu rankos mostu parodė visiems išeiti.
Neprabilusi iki tol, kol paskutinis jai paklūstantis asmuo neapleido patalpos, Alene galiausiai pakilo iš krėslo ir susidėjo rankas į suknelės kišenes. Nejuto, tačiau tokia pozityva visada leisdavo nuo jos padvelgti pasitikėjimu, išdidumu ir šaltakraujiškumu. Veide nešvietė nei šypsena, nei apskritai bet kas, išduodantis ką dabar juodaplaukė galvojo.-Hm.-galiausiai išleidusi garsą, krenkštelėjo. Ar buvo suintriguota? Taip. Ar samdytų Devin? Dar nežinojo. Norėjo pasiteirauti kiek daug laiko praleido repetuodama savo šokį, tačiau nuo tokio komentro susilaikė. Juk jos merginos irgi repetuoja, tai nėra didelė bėda.-kaip toli būtum pasiryžus nueiti dėl šito darbo?-kilstelėjusi vieną antakį, nejučia veidui leisdama įjungti šiek tiek pašaipų, tačiau aiškiai kažko daugiau norinčią išraišką, pasiteiravo. Kiekviena šiek tiek pasitreniravusi mergina gali šitaip šokti. Alene reikėjo merginų, kurios dėl savo darbo galėtų ne tik pakraipyti savo kūną, bet šį ir panaudoti. Ir Carmont nebuvo įsitikinusi, kad Devin buvo kaip tik tai, ko buvo ieškoma.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-28, 20:45

Devina žinojo, kad sušoko gerai, ji pakankamai jautė muziką, kad galėtų ritmingai judėti, o jos asmenybė buvo neatsiejama nuo koketavimo. Tikriausiai dėl to ir susigadino savo paskutinius gana jausmingus santykius. Jai reikėjo šio darbo, kad galėtų atitrūkti, pasinerti į savo ligotus pomėgius ir pamiršti praeitį. Tuo pačiu ji jautėsi užtikrinta, tad manė, kad darbas jau tikrai jos. Klubo savininkei atsistojus ir išvarius personalą, Devina kiek nustebo, tačiau pasimetimas veide neatsispindėjo.Galvoje pradėjo suktis mintys, ką gi Alene pasakys ar padarys, ko negali žinoti personalas. Ar tai bus kažkoks išbandymas? Deviną ta nežinomybė žudė iš vidaus ir norėjosi sužinoti, ką klubo savininkė ne tik pasakys apie jos mažą šokį, bet ir kokius klausimus uždavinės.
Paklausta kaip toli Devina galėtų nueiti dėl darbo, iškarto suprato kame reikalas. Tikriausiai Alene nori, kad raudonplaukė ne tik šoktų, tačiau ir parduotų savo kūną. Hm, šokis ir seksas? Tiesą pasakius, tai visiškai raganos neatbaidė, kaip tik gal net dar labiau viliojo. Gyvendama vienišės gyvenimą gal ir neatsisakytų karts nuo karto permiegoti su kokiu kuinu. O seksui, per tiek metų, tikrai Devina nebuvo išranki, bet tikrai reikli. - Kiek toli? - pakartojo išraitydama veide šypseną ir žengtelėjo arčiau moters. Žiūrėdama jai intymiai į akis, Devina nesigėdijo, ypač kai neliko personalo. Ši suėmusi pirštais savo palaidinės kraštus, lėtai, pagal grojančią kitą dainą palengva nusivilko viršutinį drabužį ir numetė jį ant krėslo. Akių kontakto nė sekundei nenutraukė. Pirštais užkabinusi kelnių sagą ją atsegė ir tuomet paklausė kiek prislopintu balsu:
- Man tęsti? - žaisminga šypsenėlė pasirodė išprotėjusios merginos veide.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-28, 21:25

Parduotų? Greičiau jau nuomuotų. Juk klientai jai už tai nemokėtų, už tai ji gautų atlyginimą. Galbūt savotiškai Alene buvo šioks toks suteneris, tik tiek, kad jos merginos buvo daug daugiau nei paprastos kekšytės, stovinčios kampe. Niekas neturi suprast, kad joms už tai mokama, todėl nenusotabu, jog Alene norėjo moteriškių, kurios sugebėtų suvilioti bet ką, neišsiduodant, jog tai daro, nes joms buvo liepta. Merginai vėl ėmus judėti, tik šį kartą jau keliant ir drabužį viršun, Carmont stipriau sučiaupė lūpas, neleisdama sau nusišypsoti. Tiesą pasakius, norėjo sukikenti, tačiau susilaikė. Nepasakysi, kad nebuvo sužavėta kaip greitai raudonplaukė pagavo ką Alene turėjo omenyje, o ir žiūrėti į dailiai ištreniruotą kūną buvo pakankamai malonu. Turbūt niekam nenuostabu, kad per visus šimtmečius, gyvenant be jausmų, Alene išbandė daugiau nei tik vyrus tikėdamasi kažkaip atrasti jausmus. Jeigu atvirai, nejuto skirtumo, jeigu partneris tikrai žinojo ką daryti.
-Tai, žinoma, priklauso nuo tavęs.-taip pat įžūliai stebeilidamasi į Devin akis atsakė. Juk Carmont buvo darbdavė, ji negalėjo priversti raudonplaukės daryti tai, ko nenori, o tai po to būtų grąsinama priekabiavimo ieškiniu. Žinoma, jeigu Devin viso to imasi savo noru ir laisva valia, tada viskas gerai. Tik Alene tuo turi būt įsitikinus. Rankas vis dar laikydama kišenėse ir vis dar stovėdama savo 'galingosios' pozicijoje, mergina dar sykį akis pasuko į duris. Šių niekas nerakino ir jeigu kuris nors iš darbuotojų tuo metu nebuvo patalpoje, kai Alene liepė visiems išeiti, šita mini scena galėtų pasirodyti šiek tiek... įdomi. Alene niekad nepatiko apkalbos, bet savo darbuotojus užtildyti ji mokėjo. Tik buvo įdomu ar Devin sutriktų, jeigu į jos šitą pasirodymą žiūrėtų kas nors dar. Juk ji žino, kad klube yra stebėjimo kamerų? Apsaugos sumetimais, žinoma.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-28, 21:46

Alenės žvilgsnis ją išdavė, tos įžūlios akys metė Devinai iššūkį, kurio ji nesugebėjo atsisakyti kaip padori mergina. Net jei per savo ištvirkusį pasirodymą netyčia negautų darbo, bent jau turėtų linksmų prisiminimų apie neįprastą darbo pokalbį. Trumpas moters žvilgsnis ties durimis, tarsi baimė, kad kas į klubą neįeitų privertė Deviną šyptelti. - Būtų smagu, jei mane apsinuoginusią kažkas užtiktų, - sukrizeno raudonplaukė ir paskatinta paleido savo kelnių užsegimą, švelniai stumtelėjo Alenę, kad ši pakristų ant krėslo ir mėgautųsi reginiu. Muzikos šokio ritmu Devina šiek tiek žaismingai pasistaipė ir galiausiai grįžo prie savo odinių, aptemptų, juodų kelnių. Kadangi užsegimas jau buvo atsegtas, ji tiesiog į diržo kilpas įkišo pirštus ir pasisukusi šonu, kad jos riestas užpakaliukas matytųsi, gundančiai nusimovė kelnes. Šioms pasiekus žemę, išlipo iš audinio pasilikdama su aukštakulniais. Nesibodėdama artumo, Devina priėjo prie būsimos bosės, apžergė ją savo ilgomis kojomis ir atsisėdo ant kelių. - Ar tai tau patinka? - paklausė žaismingai raganaitė perbraukdama pirštais sau per kaklą, krūtinę ir galiausiai pilvą iki kelnaičių krašto. Visgi, Devina neplanavo sustoti, žvelgdama į Alenės akis ji koketiškai nusisegė liemenėlę ir numetė ją ant žemės, apnuogindama savo krūtis.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-28, 21:56

[bandau įsivaizduot kaip seksualiai reiktų nusimaut aptemtus džinsus nuo aukštakulnių... neišneša mano fantazija :DDDDDD]
-O, aš įsitikus, kad niekas neprieštarautų.-vyptelėjo į remarką, nuspręsdama visgi trumpam atsipalaiduoti ir išlįsti iš rimtos klubo savininkės. Jausmų neturėjimas Alenei leido rinktis kada ji norėjo ir kada nenorėjo, kad kas nors vyktų. Būtent dabar buvo tas metas, kai jos mintys sakė leisti šitai raudonplaukei pasireikšti taip, kaip ši moka. Pastumta atgal į krėslą, Carmont turėjo ranka ištraukti iš kišenių ir prisilaikyti už krėslo šonų, kad trumpam supaprastintų kritimą. Nebūtų susižeidus, tiesiog instinktas. O ir Raudonplaukei atsidūrus ant kelių, rankos pašonėse buvo patogus privalumas. Po klausimo, Alene pirštais sugriebė savo suknelės kraštą ir stipriau trūktelėjusi, išvadavo prispaustą audinį iš po Devin kojų. Sugriebusi šokėjos riešą, šios ranką nuvedė sau tarp kojų ir leido merginos pirštams perslysti per atsakymą išduodančias kelnaites.-Tai tu man pasakyk.-nesivargindama kalbėti garsiai, sušnabždėjo į raudonplaukės ausį. Vis dar neskubėjo rankomis užkabinti kitų Devin kūno dalių, juk būti be drabužių nebuvo tabu kiekvienai gražiai atrodančiai merginai. O gal ji dabar pat ir atsitrauks, visgi nusprendusi, kad su mergina/būsima bose permiegoti būtų per daug?


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-28, 22:08

(ai apsimeskim, kad pavyko, tingėjau galvot ką su batais daryt xddd)
Po velnių, tikriausiai čia pirmas kartas, kuomet tenka permiegoti su viršininke, kad gautum darbo vietą. Ypač, kai ta viršininkė yra moteris. Tačiau tokia mintis itin kaitino Deviną ir jai pasimylėti būsimoje darbo vietoje atrodė beprotiškai erotiška. Alene itin nustebino, kuomet prie savo sudrėkusių kelnaičių prikišo Devinos ranką ir leido suprasti, kad nori permiegoti su savo nauja darbuotoja. Teisiškai, tai Villar dėl tokio elgesio galėtų šantažuoti, tačiau raudonplaukė per daug pati buvo susijaudinusi, kad apie tai pagalvotų. - Geriau tau parodysiu, - dusliai atsakė į moters šnabždesį Devina ir nenutraukdama akių kontakto pirštais užkabino bosės kelnaičių medžiagą. Pirštų sąnariais švelniai perbraukė per moters lytines lūpas ir stebėjo jos reakcijas. Buvo visai smagu šitaip ištvirkauti, kuomet tai turėjo būti tik dalykiškas susitikimas. Galiausiai Devina rodomuoju pirštu perbraukė per sultingą moters makštį ir ištraukusi ranką jį apžiojusi nučiulpė intymiai žvelgdama į Alenės akis. Buvo smagu ištvirkauti nė nepasibučiavus, taip buvo netgi intymiau.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-02-28, 22:24

Realiai, jeigu reikėtų įrodymų, Alene buvo beveik įsitikinusi, kad kameros užfiksavo, jog Devin pirma pradėjo nusirenginėti ir Alene nevertė jos daryti nieko, ko ji nenorėjo. Juk ir dabar Villar buvo visiškoj kontrolėj, Alene net norėdama nebūtų galėjus išsisukt iš šitokios padėties. Nebent, žinoma, būtų norėjus Devin nustumti ir užgauti, ko, žinoma, daryti nenorėjo.Kas drįstų užgaut tokį dailų veidelį? Jausdama svetimus pirštus slystant privačiose zonose, Alene nejučiomis praskėtė savo kojas leisdama Devin pirštams turėti geresnį priėjimą. Šios rankai dingus iš po Carmont sijono, mergina kilstelėjo antakius aiškiai nustebusi. O juk nelengva nustebinti bejausmį zombį. Turbūt tai ir leido Alene visiškai užmiršti, jog tai yra darbo interviu. Ranka apsivijusi žemiau raudonplaukės liemens, lengvai stumtelėjo šią arčiau savęs, tarsi pasirengusi šios nebepaleisti bent jau kuriam laikui. Kiek ištiesinusi nugarą, tačiau vis dar laikydama merginą glėbyje, kad ši nenuslystų nuo dabar jau nuogų Alene šlaunų, Carmont palenkė kaklą ir lengvai priglaudė savo lūpas prie merginos ausies ir dantimis sugriebė šio apačią. Lengvai jį timptelėjusi, lyg norėtų pasakyti, kad raudonplaukė elgiasi labai nepadoriai, savo kita ranka nuslįdo per šios šlaunį ir užkabinusi apatinius, patraukė šiuos į šalį, atlaisvindama priėjimą prie jautriausios Devin vietos. Nago galu pakutenusi klitorį, pirštu nuslydo žemyn, daugiau mažiau norėdama patikrinti ar šokėja tik apsimeta ar iš tikrųjų sugebėjo užsivesti nuo tokio paprasto Alene veiksmo.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-03-01, 19:18

Tai ką moterys išdarinėjo vidury baltos dienos buvo iš tiesų nepadoru ir netaktiška, ypač turint omenyje, kad tai buvo darbo pokalbis. Bet Devina po visų tų šokių, rimtos Alene išraiškos ir gana aistringo žvilgsnio, kaip reikalas užsivedė ir užsimanė pasimylėti su savo naująja bose. Iš tiesų mergina buvo maloniai nustebinta, kuomet sulaukė atsako iš tamsiaplaukės. Tyli aimana prasprūdo pro lūpas, kuomet dantys į kando į ausies spenelį. Mergina pritraukta prie zombės net kiek labiau išsirietė, kuomet pastaroji nagu prisilietė prie klitorio, per visą kūną perėjo malonūs šiurpuliukai, o speneliai iš susijaudinimo sustandėjo. Visa sudrėkusi ir nebetverianti savo vietoje, Devina suėmė dviem pirštais moteriai už smakro, kilstelėjo jį ir įsisiurbė į lūpas, kurstydama laukinį bučinį. Jusdama, Alenės ranką apačioje, pamažu nežymiai judino dubenį, norėdama pajusti dar didesnį pasitenkinimą. Pačios rankos jau sugraibė suknelės užtrauktuką ir lėtai jį atsegė. Atsilaisvinus drabužiob medžiagai, Devina nusmaukė lėtai suknelę nuo Alenės pečių švelniai pirštų galiukais braukdama per jos nuogą odą link krūtų. Užčiuopusi krūtis delnais, iškėlė jas iš liemenėlės lankelio ir nenutraukdama bučinio ėmė žaisti pirštais su merginos speneliais.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-03-01, 21:29

Geriau pagalvojus, ar apskritai kas nors šitam mieste yra padoru ir taktiška? Juk svarbiausia, kad viskas čia legaliai ir su abipusiais sutikimais, taip? Kad nereikėtų po to po teismus tampytis, advokatams pinigus kišt... nors apie ką mes čia. Turbūt nei Alene, nei Devin dabar apie tai negalvojo. Tyli aimana, palikusi Villar lūpas kaitino taip dažnai šaltu vadinamą kraują Alene venose. Atsakiusi į bučinį, mergina patraukė savo rankas iš tarp raudonplaukės kojų ir abiejomis rankomis nuslydusi prie šios dailaus užpakaliuko, šį kiek trūktelėjo ir tą pačią akimirką pakilo iš krėslo, privesdama Villar įsikabinti kojomis į juodaplaukės liemenį. Juk sėdint priėjimas buvo pakankamai nepatogus, o ir tai, ką Alene norėjo padaryti, reikalavo geresnio paviršiaus. Būtent todėl tuoj nuleidusi Devin ant didesnio baro stalo, nutraukė bučinį ir privertė merginą atsigulti. Viena ranka pervedusi per šios pilvą, pirštais sugavo tokį stangrų šokėjos spenelį ir šį švelniai gnybtelėjo. O tada priklaupusi ant vieno kelio, kad nereikėtų tiek lenkti nugaros, užsimetė Villar koją ant savo peties, kitą palikdama laisvam įsirėmimui į žemę ar kur ji ten norėjo. Aršesniais bučinukais nusėdama kelią nuo pat merginos šlaunies iki jos gėlytės, Alene su malonumu panardino savo lūpas į glitų skystį ir liežuviu keliskart perbraukė per taip nekantraujančią Devin katytę. Pasitelkdama atsilaisvinusią ranką, kuri dabar jau nesiekė Villar krūtų, Carmont ėmėsi maloninti taip koketiškai prieš kelias minutes šokusią raudonplaukę.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-03-02, 04:53

Kad moterys darosi karjerą per lovą, tai čia atrodo nieko tokio. Bet kai tu darbiniesi į klubo šokėjas ir miegi su moterimi bose, kad gautum vietą, tai jau čia gerokas iškrypimas. Devina turėjo rimtą priklausomybę seksui, nepaisydama kokia partnerio lytis, jai net kiek gėda dėl to, kad negali net pažvelgti patraukliai moteriai į akis be tikslo ją išdulkinti. Faktas kaip blynas, po šio susitikimo ji tikrai nueis pas psichoterapeutą gydytis šios savo priklausomybės, nes tai jau darosi liguista.
Susijaudinusi ne tik nuo situacijos painumo, tačiau ir nuo karštų zombės veiksmų, raudonplaukė aiktelėjo vos tik grubiau Alene pasielgė su jos speneliu. Devina mėgo grubiai, todėl tai tai buvo malonu. O pakilta nuo krėslo taip aistringai, raudonplaukė negalėjo nulaikyti šelmiškos šypsenos veide. Paguldyta ir taip pražergta, mergina pradėjo tankiau alsuoti suvokdama kokie malonumai jos laukia. Vos tik Alene lūpos nusileido ant raganos šlaunies, Devina savo laisvą koją atrėmė į baro atbrailą, dar labiau prasiskėsdama ir palikdama laisvą priėjimą prie savo lyties. Prisilietimas prie jos persisunkusių drėgme lytinių lūpų privertė per kūną pereiti malonumo šiurpuliukams. Devina net kilstelėjo dubenį, skatindama Alenę nesustoti. Pradėjus zombei rimtai maloninti raganą, pastaroji panardino pirštus į tamsiaplaukės plaukus. - Prašau, tik nesustok, - sudejavo Devina visa tirpdama iš malonumo. Alene buvo tikrai gera, šiandien pietums numatomas orgazmas.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-03-02, 06:35

Jeigu atvirai, Alene dažniausiai susilaikydavo nuo tokių veiksmų. Gal ir yra permiegojusi su keliais savo darbuotojais ar darbuotojomis (kuo ilgiau gyveno, tuo labiau jai atrodė nesąmoninga neišbandyti ką gali dailioji lytis), tačiau juk Carmont garsėjo kaip save puikiai valdanti, šaltu protu besivadovaujanti moteris. Nežinojo kas tiksliai privertė šį kartą pamesti galvą. Galbūt tai, jog pastaruoju metu per dažnai galvojo apie savo taip keistai besiklostančią šeimą. O gal šiaip seniai buvo nuspaudus greitojo rinkimo mygtuką kuriam nors booty call'ui.
Devin dubeniui sujudėjus, Alene patogiau šį suėmė rankomis ir įnyko darbuotis liežuviu. Nebuvo toks žmogus, kuris daugžodžiautų, bet savo liežuvį buvo išmiklinusi taip, kaip priklausė. Plius, nebuvo mergaitė, žinojo kurią vietą kada priliesti, kur pasukti ir ką pakibinti, kad raudonplaukė ant stalo galėtų dėjuoti iš malonumo. Gal dėl to Alene ir nemetė žaidimų su moterimis, kai kelis kartus tai išbandė. Bent jau žinojo, kad neliks nusivylusi. O ir dabar adrenalinas, plūstelėjęs jos venomis, suteikė merginai malonų virpulį jog dėl, pripažinkim, tokių nereikšmingų jos prisilietimų Davin šitaip jaučiasi.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-03-02, 18:14


Kuo maloniau zombė viską darė, tuo Devina garsiau ir dažniau dejavo, mykė, aimanavo ar kaip tuos garsus bepavadinsi. Jos rankos nuslydo nuo Alene galvos prie savo krūtų ir abi suėmusi suspaudė savo delnuose. Po velnių, nei vienas vyras nemoka taip oraliniu patenkinti, kaip moteris, kuri puikiai pažįsta savo kūną. Alene įnirtingiau darbuojantis liežuviu, Villar pajuto, kaip artėja orgazmas, kaip toje vietoje tarsi sukyla spaudimas, todėl kilstelėjusi dubenį raudonplaukė užgniaužė kvapą iki pat tos akimirkos, kuomet pradėjo nevaldomai trūkčioti pajutusi orgazmą. Orgazmas tęsesis kelias sekundes nutrūko, raumenis atpalaidavo ir raudonplaukės kojos susmuko ant baro, kartu su užpakaliu. Jos tamsios akys žvelgė į savo naująją bosę, o veide įsiraitė linksmas šypsnis. - Tai dabar... Gausiu darbą? - pasiteiravo, nors dar kirbėjo galvoje mintis, kad Alenei neužtenka patenkinti kitą moterį, galbūt ir pati to nori.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-03-02, 18:39

Po to, kai įsitikino, jog Devin liko apsipatenkinus, Alene atsistojo atgal ant kojų ir atgalia ranka nusivalė savo lūpas, šiose palikdama žaisti šioki tokią šypsenėlę. Tai, kad pati tiesiog pasimėgavo tuo, jog kažką privertė aimanuoti, nebuvo svarbu. Alene. Išgirdusi klausimą, Alene akimirką patylėjo, o tada gūžtelėjo pečiais.-Mes tau paskambinsim.-nuignoruodama faktą, jog tik nuo Alene priklauso ar raudonplaukė turės darbą, tarstelėjo. Mikliais pirštais susikišusi savo krūtinę atgal į liemenėlę ir užsisėgusi suknelę, mergina prigriebė servetėlę nuo gretimai esančio stalo ir nusivalė rankas, popierėlį numesdama kažkur ant žemės. Vis tiek visą vietą prieš atidarymą reikės iškuopti.-Buvo... malonu susipažinti.-dar pridūrė, nukeliaudama atgal prie savo rankinės, kurią tuojau pasiėmė į rankas taip duodama suprasti raudonplaukei, jog interviu oficialiai baigtas. Mintyse žinojo, jog Devin galėjo įrašyt į savo naujausias darbuotojas, bet čia ir buvo įdomiausia dalis. Alene nekantravo pamatyti ką Villar darys supratusi, kad tai, kas ką tik įvyko, nebuvo didelis rodiklis dėl jos darbo vietos.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-03-02, 19:36


Raudonolaukė kiek pakilo, pasirėmusi alkūnėmis į baro paviršių stebėjo kaip Alene tvarkosi sekso likučius. Jos perspėjimas, kad paskambins privertė Deviną linksmai nusišypsoti. Kažkodėl klubo savininkės komentaras nuskambėjo begalo juokingai, lyg būtų eilutė iš porno filmo. - Betkokiu atveju, net jei negausiu darbo, gali paskambinti, - mirktelėjo raganaitė duodama suprasti, kad liūdnomis dienomis, kuomet trūksta sekso, ji visuomet atvira pasiūlymams. Po šių žodžių Devina atsisėdo ir nušoko nuo baro, pamažu susirinko savo drabužius ir pakankamai greitai apsirengė, lyg ne pirmas kartas, kuomet po sekso tenka kone sprukti. - Man taip pat buvo malonu, lauksiu skambučio, - priėjusi prie Alene, Devina palinkusi sušnabždėjo į ausį ir dar liežuviu brūkštelėjo per ausies spenelį prieš atsitraukdama. Šelmiškai šyptelėjus paskutinį kartą žavingai linguodama klubais Devina paliko pastatą, manydama, kad darbas jau yra jos.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-03-02, 20:31

Lengvai papurčiusi galvą, tarsi norėdama nusikratyti apėmusio noro juoktis iš tokio pasitikėjimo, Alene nusivalė ausį ir nulydėjo akimis raudonplaukę. Ilgai pati klube irgi nebeužsibuvo. Dar nukeliavo iki kabineto susitvarkyti keletos popierių, pakalbėjo su atkeliavusiu dj, persimetė keliais žodžiais su barmenais, o tada pasišalino liepdama skambinti ar parašyti, jeigu kažkas nutiks. Niekas čia nevyko be Alene žinios ir ji tą dievino. Neprieštaravo net tada, jei Selene užsukdavo kokio kokteilio - biznis buvo jos gyvenimas, tačiau savo neapykantos į tai nepainiojo. Plius, taip galėdavo žinoti ką gi ta ragana rezga.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   

Atgal į viršų Go down
 
Staliukai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: