Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Galinis kiemas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Persona
avatar
posts : 2783
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq
RašytiTemos pavadinimas: Galinis kiemas   2016-12-26, 13:16

Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
Sinner #11
posts : 179
hugs & kisses : 7
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-27, 17:57

Neskubėdama, tarsi turėdama viso pasaulio laiką, Alessandra galiausiai apsireiškė kieme. Prieš tai teko apeiti ir apžiūrėti kiekvieną vilos kampelį ir įsitikinti, jog viskas idealu. Visiškai rami, galiausiai ėmė stebėti čia viską ruošusius žmones, kurių laikas tiksėjo į pabaigą. Paskutiniai darbai besirūpinant jaukiu apšvietimu, gėrimais, vaišiomis, muzika... Iki vakarėlio liko ne tiek ir daug, o visos fėjos krikštamotės sutvarkiusios ir viską suruošusios turėjo pasišalinti prieš ateinant pirmiesiams svečiams. Mandagiai paskatinus visus paskubėti, Luna pati, savo akimis įsitikindama, kad viskas paruošta, apžiūrėjo visą vilos vidinį kiemą... kiek toliau nuo baseino, arčiau terasos, buvo pastatytas tikrai didelis stalas nukrautas visokiausiais gėrimais ir maistu. Didžėjusi turėjęs pasirūpinti muzika jau buvo užėmęs savo vietą. Baisene plaukiojo keltetas pripučiamų žaislų ir kamuolių. Visas vaizdas priminė idealiai suorganizuotą, paprastą vakarėlį.
Laikas. Kaip ir buvo liepta, paskutiniai darbuotojai, vilą paliko likus pusvalandžiui iki numatyto laiko. Sutojusi arčiau verandos, Luna dar kartą viską nužvelgė su menka pasididžiavimo šypsena. Žvilgtelėjusi į telefono laikrodį tik šiek tiek atsiduso. Tereikėjo sulaukti žmonių.
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
posts : 2449
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-27, 18:41

Pasiekusi lauko terasą šyptelėjo pamačiusi Alexandrą , - Kaip matau esame tik dviese , - ironiškai vyptelėjo apsižvalgydama . Visgi tikrai tikėjosi , jog susiriks daugiau žmonių , - Arba visi amdingai vėluoja , - sukikeno prieidama arčiau moters . Na visgi senokai jos nesimatė .
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-27, 18:52

Kol kas negirdėjo daugybės balsų, tad suprato, kad ne vienas jis toks truputi vėluojantis į šitą iškyla lauke. Pasiekęs lauko terasą, užmatė akimis kelias merginas, kurias jis pažinojo. Tad pajudėjo link jų,- Matyti ne aš vienas, mėgstu vėluoti į vakarėlius. Sveikos,-maloniai pasisveikina. Senokai matė savo seserį dabar, tad nuostabu, kad ji šiame vakarėlyje irgi bus. Bet ir kartu vylėsi, kad žmonių bus daugiau, nes kuo daugiau tuo linksmiau bus. O gal ir nematytu kokių veidų bus, tad bus smagu susipažinti.
Atgal į viršų Go down
Gintės2
avatar
posts : 1240
hugs & kisses : 78
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-27, 19:19

Šitas vakarėlis turėjo būti geriausias. Vien todėl, kad vos tik apie jį sužinojęs iš savo brangios kambariokės, Gustav kaip visada pradėjo kurti savo tipinius blogio planus. Gi kaip be jų? Pats tamsusis raganius nė nežadėjo eiti į vakarėli, kuris primins dar vieną nesėkmę ar laidotuves. O juk čia dar Drevehan organizuojamas, nejau paliks draugę bėdoje, ne ne. Štai todėl šis tipelis, jau iš vakaro buvo suorganizavęs būtent visus gėrimus pats. Papirko keletą vežėjų, nepatingėjo pats apsilankyti furginėlyje pilname vaišių šiam vakarui ir štai, darbas jau buvo atliktas. Pavėlavęs vos keletą minučių, Hazael žengė į galinį kiemą, greit žvilgsniu perbėgdamas tobulai paruoštą barbekiu zoną. Šypsenai šmestelėjus veide, pasidairė bent kokių žinomų veidų ir nieko nelaukęs patraukė prie jų. - Koookie jūs nuobodūs. Maniau jau rasiu, čia mažų mažiausiai kelias orgijas, ar degančius laužus, - nužvelgęs trijulę, sustojo prie jų, kilstelėdamas antakį, lyg išties stebėdamasis ką jie čia veikia, kol galiausiai nusijuokė, - Sveiki gyvi, - pamosavo labai jau vaizdingai ranka, nusisukdamas į stalą už savęs, kur kiek primerkęs akis, padvejojo griebti viskį, ar alaus pradžiai.
Atgal į viršų Go down
Sinner #11
posts : 179
hugs & kisses : 7
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-27, 19:40

Didele kantrybe Alessandra niekada nepasižymėjo. Nors laukimas kėlė šiokį tokį erzulį, gera nuotaka buvo kur kas didesnė. Galiausiai išgirdusi pirmus balsus, Luna išleido palengvėjimo atodūsį ir atsisuko į atėjusią Selenę. Nuo galvos iki kojų nužvelgė merginą. Kaip visada, ši ragana atrodė puikiai.
- Selene! Malonu tave matyti,- kvyktelėjo lyg mažas vaikas ir nusijuokė. Posakis ''šimtas metų'' vargu ar būtų perkeltine prasme.- Šiais laikais visi vėluoja,- gūžtelėjo petukais ir numojo ranka. Žmonės visgi jau buvo pradėję rinktis. Netrukus pasirodžius ir kitam originaliajam raganiui, Alessandros šypsena niekur nedingo. Vis gi buvo malonu matyti jau pažįstamus veidus.- Sveikas atvykęs,- pasveikino ir Myles. Tikriausiai šiandien tai bus dažniausiai vartojama Alessandros frazė.
Netrukus užmačiusi Gustav tik palydėjo jį akimis kreivai šyptelėdama. Kaip gi šis vakaras be kambarioko...- Kadangi pagaliau pasirodei, galėsim tave sudegint,- gūžtelėjo petukais, labai draugiškai nusišypsodama. Tuomet aiškiai jį nužvelgė vertindama aprangą ir visą kitą..
Atgal į viršų Go down
Sinner #14
posts : 557
hugs & kisses : 14
Credit : credit: cocoaist,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-27, 20:04

atpėdino čia tingia eisena ir iškart akimis permetė susirinkusių veidus. nors pastarųjų nebuvo daug, tik keletas, bet grupelė buvo tokia marga, jog Aillard nesumetė, kaip ją reiktų įvertinti. lyg ir matyta nepažįstamoji, pagalbininkas Myles ir sena gera raskladuškių išbandytoja Selene. pastarosios nelabai norėjo čia matyti, bet ką gi... teks pabūti mandagiu. kaip nors.
- Myles,- linktelėjo vyriškiui prisijungdamas prie trijulės. - Damos,- šyptelėjo moteriškėms ir akimirkai ilgiau stabtelėjo ties Selene veidu. ši iš jo akių galėjo išskaityti „tai vis dar ne beyonce?“.
Atgal į viršų Go down
Penelope Merrells
you said don't lie so I made the truth
avatar
posts : 854
hugs & kisses : 47
Credit : BLØØDXSTAIN; westcoast
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-27, 20:37

ir kur buvus, kur nebuvus iš kažkur(greičiausiai, kad iš kaimynų krūmų) išlindusi Nova žingsniuoja vis arčiau galinio kiemo šypsodamasi sau puse lūpų su pradaryta sidro skardine rankoje. Kadangi buvo pratusi prie į ją smingančių žvilgsnių lavinos, liko gana nemaloniai nustebinta, kai NEI VIENAS gyvas padaras šiame plote net į ją galvos nepasuko, jai čia atsibaladojus tiek kilometrų. Žinoma, jai tai nebuvo sunku, juk nereikalavo jokių žmogiškų pastangų ir panašiai, tačiau pats jos atėjimas jai jau reiškė daug.
-vau, žmonės, tikrai mokate švęsti. - entuziastingai su itin stipriu sarkazmo prieskoniu ištarė pirmus savo žodžius čia bestoviniuojančioms keletai porų akių. atsidususi nutėškė savo kuprinę su daiktais ant vieno iš kiemo baldų ir įsirėmė rankomis į klubus.- ir galvojau, kad atėjau į pikniką, o ne į "šok su žvaigžde" filmavimą.-nužvelgdama kiekvieną nuo galvos iki kojų pakomentavo.


Paskutinį kartą redagavo Nova Harte, 2017-02-27, 21:22. Redaguota 1 kartą


You can't spend your whole life holding the door open for people and then being angry they didn't thank you. Nobody asked you to hold the fucking door.
Atgal į viršų Go down
Sinner #14
posts : 557
hugs & kisses : 14
Credit : credit: cocoaist,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-27, 20:49

- rockabye baby, rockabye,- iškėlęs į viršų v arba kitaip tarptautinį victory simbolį pasveikino atėjusią merginą. visu kūnu pasisuko į ją, nelabai mandagiai atrodė atsukti Myles nugarą, bet ech. ne dželmentenų karžygių laikai. iškart užuodė jos sarkazmą, bet kažkaip nesumojo, ką jai atsakyti. Selene jį blaškyte blaškė (kaip sakoma, sena meilė nerūdyja), bet kažką rožiniais treningais vilkinčiai damutei reikėjo pasakyti. - gražūs aprėdai,- valiūkiškai šyptelėjo ir laukė, kol tų aprėdų savininkė pakels rankutes, nes jai besiskečeriojant jau spėjo užmatyti, jog po aprėdais yra šis tas neblogo.
Atgal į viršų Go down
Gintės2
avatar
posts : 1240
hugs & kisses : 78
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-27, 21:28

Liaudžiai vis labiau užpildant kiemą, Gustavas pagaliau sugebėjo nuspręsti ko imtis. Visgi prigriebęs alų, užsivertė jį, pajausdamas visą tą kartumą susimaišiusi su burbuliukais nuslenkant gerkle, - Ką tu darytum mažoji be manęs, bliautum namie apsikabinus mano paduška, - pažvelgęs į Aless, pamosavo jai prieš nosį pirštu ir mirktelėjęs, vėl atsigėrė gelsvo birzgalo. Tik dabar atkreipęs dėmesį į prie jų prisijungusius asmenis, šiuos nužvelgė, nė nesistengdamas sveikintis. O kam? Jei su visais čia šiandien sveikinsis, nei gert nebus kada, gi visi savi, ar bent primeta tokiais. - O čia nieko nefilmuos?, - po Novos frazės Hazael išpūtė akis, - Ech ir vėl ne ten pataikiau, - pavartė akis, caktelėdamas liežuviu ir galiausiai nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Penelope Merrells
you said don't lie so I made the truth
avatar
posts : 854
hugs & kisses : 47
Credit : BLØØDXSTAIN; westcoast
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-27, 21:32

-ačiū. pati išsirinkau ir nusipirkau.-linkteli galva labiau sau pritardama už teisingai padarytą pirkimą, o ne už komplimentą ir atsigeria iš rankoje laikytos skardinės. apsidairiusi po kiemą Nova atsiduso, retai kada jai pasitaikydavo ateiti į vakarėlį, kur visas veiksmas dar buvo sustingęs, bet na ką gi dabar padarysi. aišku, ji galėtų imtis iniciatyvos užkurti čia kokį dramų laužą, bet smagiau, kai daugiau žmonių, tad galbūt teks palaukti. - porno filmavimai kitoje gatvės pusėje, tavo žinai. - trumpam šypteli Gustav. - ar kas nors jau pradėjote kepti ką nors ant grotelių ar čirškinsim kuri nors iš mūsų?-tipo juokais pasakė, nors jai tai vienodai rodė, kas ant tų grotelių keps.


You can't spend your whole life holding the door open for people and then being angry they didn't thank you. Nobody asked you to hold the fucking door.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-27, 22:00

Nors verčiau būtų likusi viduj ir išlindusi tik tada, kai barbekiu jau būtų paruoštas, Alene su Adrian išlindo iš namo vidaus. Laikydama jo ranką daugiau tam, kad prisiverstų nenueit atgal į namą, ji permetė akimis visus susirinkusius, o tada vėl grąžino žvilgsnį į Volkov.-Nematau nei vieno žmogaus, su kuriuo tu turėtum pasilabinti.-sumurmėjo, ignoruodama faktą, kad vienam iš žmonių, esančių čia, gan dažnai siunčia booty calls. Tiesiog viešoje vietoje Alene mėgo išlaikyt savo rimtą įvaizdį, ypač kai yra žinoma kaip ištekėjusi moteris. Net jeigu per Selene Alene negali savo vyro turėt kaip vyro. Pribaigusi skystį savo taurėje, net jei ką tik buvo ją pripildžiusi, mergina akimis apmetė kiemą, sumurmėdama, jog nori daugiau, kad galėtų iškęst visą šitą širšių lizdą.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Demarcus Alden
avatar

posts : 1569
hugs & kisses : 88
Credit : Ikona ir parašas: asmeniniai (naktiestyloj). prašom nepyzdint :D
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-27, 22:48

Buvo laikas, kai Haas nepraleisdavo nė vieno vakarėlio, jei tik toks vykdavo kažkur netoliese jos gyvenamos vietos, tačiau su laiku, panašu, pomėgiai keičiasi, ir tokia veikla ji užsiimdavo vis rečiau ir rečiau, tačiau kai pasklido gandas apie šį susibūrimą, sąžinė ir pareiga sužinoti apie visus kuo daugiau informacijos, neleido praleisti pasitaikiusios progos.
Atvyko jau gerokai temstant, o išlipusi iš taksi, kuriuo atvažiavo, atmetė plaukus už nugaros, delnais nuslydo apdaro audiniu, ir lengvu žingsniu patraukė į ištaigingo namo vidų, kur palikusi rankinę, patraukė galinio kiemo ieškoti. Tikėjosi, kad susibūrimas jau bus įsibėgėjęs ir ji prasmuks vidun labai dėmesio neatkreipdama, įsilies į šurmulį. Ir vis tik ne tokį šurmulį rado, kokio tikėjosi. Tačiau kelio atgal nebebuvo. Žengė laipteliais žemyn, pasiekė žalią veją, o tada, nesidairydama į aplinkinius, pasuko tiesiai prie gėrimais nukrauto stalo, lyg ten jos lauktų. Kas paneigs, kad tai nėra geriausia tokių susibūrimų vieta, strategiškai patogus taškas.


I was born with the devil in me. I could not help the fact that I was a murderer, no more than the poet can help the inspiration to sing..I was born with the evil one standing as my sponsor beside the bed where I was ushered into the world, and he has been with me since.
psycho killer
Atgal į viršų Go down
Sinner #11
posts : 179
hugs & kisses : 7
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-27, 23:02

- Taip, susirgčiau depresiją iš kurios daugiau niekada nebeišlysčiau,- gūžtelėjo petukais, sarkastiškai sutikdama su Gustav'u Stebėjo ateinančius ir jau čia buvusius žmones. Už akių užkliuvo atėjusi mergina su tokiais fainais treningais, kad Alessė jau buvo pasirengusi prieiti ir juos atimti. O ką? Jie jai patiko... Dar kartą nužvelgusi žmones, kiek atsiduso ir trumpam pasišalino nuo grupelės. Atsidūrusi prie gėrimų stalo, realiai, prigriebė visko, kiek tilpo į padėklą. Pabus ta alkoholio dealere, kuri paplatins gėrimus, su paslaptinguoju Gustav'o eliksyru, nes kaip panašu, žmonėms buvo sunku nunešt užpakalį prie stalo. Tuomet pradėjo savo kryžiaus žygi su padėklu, pirmiausia prieidama prie Novos.
- Nenustebk, jeigu šie drabužiai padarys ''dingau'',- mirktelėjo akute įbrukdama Novai į rankas vieno iš tų stipresnių gėrimų ir dar kartą ją nužvelgdama. Ši mergina jai jau patiko.
Tęsdama šia kelionę su padėklu realiai priėjo prie visų čia buvusių ir įkišo kiekvienam po užkerėtą gėrimą. Alenės, ir jos palydovo, Ailard'o, ką tik atėjusios Aletėjos, Myles, Gustav'o, Selenės... Žodžiu nepaliko nei vieno, neaprūpinto šiek tiek alkoholiu.
- Tuos, kurie atėjo čia kaip į laidotuves,- gūžtelėjo petukais atsakydama į tos pačios Novos klausimą, kuris labiau buvo retorinis. Tikriausiai Luną rimtai ką nors padegs, jei viskas ir toliau primins zombių paradą.
Atgal į viršų Go down
Penelope Merrells
you said don't lie so I made the truth
avatar
posts : 854
hugs & kisses : 47
Credit : BLØØDXSTAIN; westcoast
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-27, 23:43

laikydama kiekvienoje rankoje po gėrimą Nova pritipeno prie kepsninės, - žinosiu, kur ieškoti.-per petį pasisukusi pasakė Lunai ir siurbtelėjo jai į ranką įbruktos stiklinės turinio. - na aš tikrai neatėjau pasipuošusi laidotuvių tematika, tad mano dalyvavimas apsikabinus karštas groteles automatiškai atkrenta...- pėdos pirštais silpnai paspardo viena kepsninės koją, turbūt tikrindama ar tvirtas prietaisas ir ar nesubyrės nuo vieno prisilietimo. jai belūkuriuojant ir siurbčiojant gėrimus tai iš vienos, tai iš kitos rankos kieme pasirodė dar trys poros kojų, na bent jau tiek suskaičiavo Nova.- ooo, turime jau ir kepsnelius!-kilsteli stiklinę jų pusėn pasisveikindama. -darom taip-kas paskutinis atsivelka į šitą pasisėdėjimą, tą ant laužiuko! neesmė, kad laukti turbūt tektų amžinybę...-papūtusi lūpas atsidūsta.


You can't spend your whole life holding the door open for people and then being angry they didn't thank you. Nobody asked you to hold the fucking door.
Atgal į viršų Go down
Gintės2
avatar
posts : 1240
hugs & kisses : 78
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-28, 00:31

Sunkiausia kiekvieno vakarėlio dalis buvo pradžia. Šitai buvo akivaizdu. Stebėdamas tai vieną, tai kitą personą, Gustav aktyviai tuštino savo alutį, mat vieną ką žinojo, kad būtent to dabar ir trūko - laipsnių. - O kaip tu gerai viską žinai, - nusistebėjo Novos, nuoroda jam į kitą gatvės pusę. Apsišvietus pas mus ši vampyriukė. Dar mintims užstrigus už to porno reikaliuko, žvilgsnis užkliuvo už pasirodžiusios su kažkokiu vaikinu Alenes, nužvelgęs šią, dirstelėjo į kažką prakalbus šalia, bet vėl netrukus jo dėmesį patraukė pasirodžiusi Alethea. Net kilstelėjęs iš nuostabos antakius, kaip ši damutė mielai atrodo, kas buvo per daug neįprasta jo akim, galiausiai iš užsižiūrėjimo į tamsiaplaukės sijoną, pažadino Luna stovėdama priešais su gėrimais. Gavęs į ranką kažką stipraus, kiek susiraukė, - O kuo šis blogas? - kilstelėjo laikomą vis dar alų, nu bet ką padarysi. Duoda - imk. Susikratęs staigiai į gerklę, stikliuko turinį, nurijo, dar užsigerdamas alumi. Taip, šis miksas pats geriausias. Aiškų, būtų normalus žmogelis, na su sveiku proteliu, pats žinodamas, kas tuose gėrimuose jų nė negertų, bet c'mon čia Gustav. - Ei jei kas geriausiai moka kepti tai tik aš, - išgirdęs kalbą pasisukant apie skrudinimus, nieko nelaukęs pasireiškia, patraukdamas paskui Nova. - Tuos paskutinius galėsim kepti vėliau, vistiek čia visi apsiryjeliai. Reikia jau dabar kažką mest čia, - sustojęs šalia, padeda jau tuščia stikliuką kažkur į šalį, ir vėl užsivertęs savo alų pribaigia. Vsio. Numeta butelį į šoną, - Gerai. Moooterys, kuri kulinarė pas mus?, - jau patrina rankomis imdamas dairytis kur čia pamestas anglių pakas, gi kažkas turi užkurti šį daiktą.
Atgal į viršų Go down
Demarcus Alden
avatar

posts : 1569
hugs & kisses : 88
Credit : Ikona ir parašas: asmeniniai (naktiestyloj). prašom nepyzdint :D
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-28, 00:57

Nespėjo nuo stalo pasičiupti ko nors geriamo, kai tuo buvo pasirūpinta už ją. Nespėjo net padėkoti, bet panašu, kad čia tai ir nebuvo būtina. Akimirką padvejojusi, liovėsi akimis tyrinėti rankoje atsidūrusį stikliuką, truktelėjo pečiais ir nebesigilindama į pasekmes, nes pripažinkim, kas blogiausio galėtų nutikti, leido gėrimui nutekėti skrandžio link. Šis pasirodė esąs kur kas stipresnis, nei tikėtasi, tas nenuostabu, kad Aletėjos riesta nosikė kiek susiraukė. Žinoma, ne taip labai, kaip susiraukė pamačius kai kuriuos iš čia susirinkusių, bet ji sau prisižadėjo pirma į jokias intrigas ir pasispardymus nesivelti, tad pabandė atsiriboti. Metas linksmintis, nors ir šiaip nuobodžiai negyvena. Tuščia stikliuką palikusi ant stalo, nuo šio pasičiupo alaus butelį, mat kol kas nematė reikalo imtis stiprių gėrimų.
Ypatingai labai nudžiugo apie paskutinio atėjusio sudeginimą, net prunkštelėjo. Juk po savo pasirodymo, naujo veido neužmatė. Būtent todėl, ir dar dėl keleto priežasčių, net nesiruošė artintis prie grilio. Ir taip toliau leido laiką absorbuodama viską, pati nesakydama nieko. Pripažinkim, jei visi žinotų, kuo ji naktimis užsiima, net loterijos nebereikėtų, degtų spragsėdama vietoj šonkauliukų, kepsnių ir viso kito.


I was born with the devil in me. I could not help the fact that I was a murderer, no more than the poet can help the inspiration to sing..I was born with the evil one standing as my sponsor beside the bed where I was ushered into the world, and he has been with me since.
psycho killer
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-28, 01:58

Akys jo paties, dabar perbėgo kiekvieną, kas atėjo į šitą vakarėlį.  Matėsi nemažai veidų, kuriuos Myles jau žinojo, bet kai kurie buvo, kurių nežino. Tad gal, per šitą vakarą bandys su jais susipažinti irgi. Naujos pažintys, gyvenime gerai.
Gavęs taurę, vos linkteli ir tada gurkštelėjo gėrimo. Skonis buvo malonus, tačiau stiprumas vos pradžioje viską užgožė. Tad teko kelias akimirkas vos ramiau pabūti. Bet vėliau greit pabaigė gėrimą ir tada paliko tą būrelį, prie kurio stovėjo jis. Lėtai nupėdino link stalo su gėrimai ir pasiėmė alaus. Matyt, pradžioje vakaro neketino prisigerti ir tada neprisiminti kas toliau vyks. Bent dabar pats geriau truputi pabus tokiu, kuris stebės, negu pirmas reikšis. Matyti keli žmonės, čia irgi tokią pozicija pasiėmė.  Nes netoli tos vietos, kur jis atsistojo, tokios merginos žvilgsnis irgi rodė, kad pati seka kitų žodžius ir veiksmus.
Atgal į viršų Go down
Sinner #2
posts : 466
hugs & kisses : 20
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-28, 06:07

Alene ranką gniauždamas taip, tarsi nuo to priklausytų jo paties gyvenimas, Adrianas nenustojo dairytis aplink. Prie krūtinės spausdžiant jau gerokai nugertą butelį, tamsios sielos akys į aplinkinius žiūrėjo su savotišku susidomėjimu, it pats vaikinas nebūtų galėjės patikėti tuo, kad savo noru vietoj minkštos ir patogios lovos pasirinko šį.. susibūrimą.-Aš beveik įsitikinęs, kad vieno butelio mums neužteks.-Nurijęs gerklėje susikaupusį seilių gumulą, vaikinas tik dar stipriau suspaudė šalia stovinčios tamsiaplaukės ranką. Rodos, pats Volkovas nė nebuvo pastebėjęs, kad šios pirštą puošia žiedas - juk vis dėlto, didžioji Adriano meilumo dalis tikrai nebuvo parenta romantiniu susižavėjimu Alene.-Taigi, kas dabar?-Į tamsiaplaukę vaikinas pažvelgė su savotišku išgąsčiu. Nemokėjo elgtis tokiose situacijose. Giliai įkvėpęs ir dar nugėręs kelis gurkšnius skysčio, kuris, pagal viską, turėjo nuraminti nervus, vaikinas atkišo butelį sąvajai palydovei ir ranka pamojo kažkur netoliese besisukiojančiai Novai - vienintelei, kurios veidą pažino aplinkui stoviniuojančių žmonių grupelėje.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-28, 09:48

Savo tuščią stiklinę mikliai pakeitusi stikline, gauta iš praeinančios merginos, Alene dar kartą akimis apmetė visą balių, turbūt panašiai galvodama kaip ir kiti. Nei vienas dar nebuvo pakankamai atsipalaidavęs, kad galėtų šitą vakarėlį padaryt įdomesniu. Jausdama, kad jos letenėlė tuoj nutirps nuo viso spaudimo, ji pamuistė savo pirštukus Adrian delne, o tada giliai įkvėpus ir iškvėpus, leido savo veidui atsipalaiduot.-O dabar...-ji pradėjo, akimis lyg ir stengdamasi apeiti grilių, kad nereikėtų po to visai aprūkytai vaikščioti, tačiau nieko geriau veikti neradusi, nusitempė Volkov prie Gustav.-Esu girdėjus, kad vyrai geresni kulinarai. Čiop čiop.-sumosavo rankele tiek savo palydovui, tiek aiškiai išalkusiai personai. Jeigu visi taip jau nori šito barbekiu, kažkas juk turi visiems komanduoti. Ir kas geriau gali atlikt viršininkės darbą, nei Alene. Ji juk buvo gimus tokiam darbui. Savo akylomis akutėmis suradusi tiek anglis, tiek degtukus, dar pirštu pamojavo, kad juos paimtų (nes lol, ji savo suknelės anglim tai tikrai nesiteps) ir pradėtų dirbt. Vis tiek juk ugnį užkurt buvo vyriškas darbas.


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Penelope Merrells
you said don't lie so I made the truth
avatar
posts : 854
hugs & kisses : 47
Credit : BLØØDXSTAIN; westcoast
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-28, 10:41

-mamma miiaaa, Gustooo!-mėgdžiodama(ir gana gerai) itališką akcentą bei manieras suaimanavo, o išraiškingi rankų judesiai privertė išlieti net dalį geriamojo turinio. - kaip turėdamas vardą, kuriuo pavadinta bene šeštadalis pasaulio restoranų, tikrai galėtum prisiimti bent jau šiokio tokio kulinaro titulą. nenuvilk savo protėvių.
prie jų prisidėjus tamsiaplaukei Adrian su mergina, kurios dar nebuvo regėjusi, gurkštelėjo savo išlieto gėrimo, o stiklinę greitai pripildė sidro iš skardinės kitoje rankoje. pastebėjusi vaikino susikaustymą Nova susiraukė ir niuktelėjo jam alkūne taip atkreipdama jo dėmesį. - kodėl aš nujaučiu, kad pas tave įjungtas medžio rėžimas? ne vieta ir ne laikas naudotis kamufliažo funkcija, kai tikslas yra atsipalaiduoti ir geeeeraiii praleisti laiką.- pasakiusi šypteli ir įbruka Adrian į rankas skardinę su likusiu neišgertu sidru. didelio pokyčio nepadarys, bet gal drąsos žmogui suteiks. svarbiausia visgi yra pačiam įsitikinti, kad viskas okei. o jei ne, tai Nova pakerės čia visus vienu ar kitu būdų ir bus tikra bohema.


You can't spend your whole life holding the door open for people and then being angry they didn't thank you. Nobody asked you to hold the fucking door.
Atgal į viršų Go down
Gintės2
avatar
posts : 1240
hugs & kisses : 78
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-28, 14:40

Užmatęs anglis ankščiau nei ten Alene ėmė diriguoti savo smulkiu rodomuoju, Gustav atlenkęs groteles į viršų, pripylė pakankamai anglių, į šalį pastatydamas likusias. Jei jau niekas kitas nesiėmė šio darbo. Tiek jau to, pabus Legendre šiandien toks malonus ir pasiaukos vardan gero tūso tikslo. Retas atvejis, bet gal šis tipelis jau prieš ateidamas apsiuostė savo viraliuko. - Damos, damos, žinoma, kad vyrai visur geresni, bet mes tokie malonūs ir dažnai leidžiame pasireikšti ir jums, - pamosavo ranka, kiek ilgiau žvilgsnį užlaikydamas ties anglimis, kur kažką suburbėjęs, jas tiesiog įžiebė. Gi ne kvailas, negi dabar žais kaip mergaitė su degtukais. - Nova, mieloji, jei aš atskleisčiau viešai viską ką išties sugebu, tiek aš tiek Aless ramiai negalėtume miegoti, nuo po langais namus šturmuojančių mano gerbėjų, - rimtu veidu viską išdėstęs caktelėjo liežuvėliu. - Ammm tau viskas gerai?, - žvilgsnį užkabinęs už prie jų stovinčio regis labai jau išsigandusio vaikinuko, suraukė nosį, pastebėjęs ką į jo rankas grūda vampyrė. - Tu juokauji?, - dirstelėjęs į ją pavartė akis, - Štai... , - nuėjęs keletą metrų prie stalo už jų, paėmė burbono butelį, atsuko ir grįžęs įgrūdo Adriui į rankas, - GERK, - mirktelėjęs vaikinukui, dar padrąsinamai papliauškėjo delnu per jo skruostą ir pats apsisuko. - Ai nesvarbu, sodinsiu tave ant grilio, - numojęs ranka, čiupo Harte už liemens, ją kiek atlošdamas ir taip paėmęs į rankas, žengė arčiau kaistančių žarijų.
Atgal į viršų Go down
Sapphira Coralie Garcia
avatar
posts : 648
hugs & kisses : 29
Credit : STARBØY
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-28, 17:09

Kiek laiko turėjo praeit iki tas gėrimas turėjo pradėt veikt? Nes aiškiai Alene daug labai jo nereikėjo. Lyg būtų pamačius kažką, ko visą gyvenimą norėjo, merginos vyzdžiai išsiplėtė kaip kokios narkomanės. Padėjusi taurę ant kažkokio tai paviršiaus, mergina nusiėmė savo švarkelį, kurį numetė šalia savo taurės, padėjo ten ir delninukę, nusispyrė batus, o tada nieko per daug nesakius, griebė kelis žmones, pasitaikiusius jos kely ir kartu su jais šoko į baseiną. Vis tiek, kol sulauks maisto, reikia gi kažkaip prasiblaškyt. Ir jau seniai norėjo su rūbais išsimaudyt baseine. Ta prasme, šiaip niekad taip nebūtų pasielgus, nes pripažinkim, vaikiškas elgesys nebuvo Alene būdingas bruožas, bet ką jau čia. Dabar jai atrodė, kad laikas daryt viską, ko niekad nedarytų. Nes dabar tai atrodė taip paprasta ir jai visiškai nerūpėjo ką aplink likę sausi žmonės pamanys. Gerai, kad bent makiažas pas merginą prestižinis ir vandeniui atsparus, o tai dabar varvantys plaukai priverstų brangų tušą bėgt skruostais. Net jeigu jai tai ir nerūpėtų.
-Gustav taip nenori stovėt prie grotelių. Paskutinis vandeny galės ten ir nuobodžiaut!-griebusi vieną iš tų pripučiamų kamuolių iš baseino, mestelėjo jį stovintiems žmonėms ir dar sykį nusijuokusi panėrė po vandeniu. Kada paskutinį kartą Alene leido sau pabūt vaiku??


Your soul has fallen to bits and pieces.
Good. Rearrange them to suit yourself.

Atgal į viršų Go down
Elizabeth Morgade
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
posts : 2449
hugs & kisses : 101
Credit : CREDIT: beautifulvelvet CREDIT: CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-28, 17:17

Selenė buvo rami ir labiau pasinėrusi į savo mintis nei į vakarėlio visumą . Žinoma ji maloniai pasisveikino su visais atėjusiais ir besikrepiančiais į ją bei atsakė trumpomis frazėmis į jų klausimus . Šiuo metu stebėjo ar viskas vyksta gerai , ir kiek žmonių čia ateina . Neturėjo noro kalbėti , juolab kiek daug čia buvo asmenų kurie kėlė diskonfortą .Nors ši su Gustavu sutaria puikiai prisiminus tą romaną pasidaro nejauku būti vienoje vietoje , tačiau išsiskyrė draugiškai tad matyt nėra reikalo sureikšminti nieko , o kur dar Ailard su kuriuo dalinosi lova ,ir tas žvilgsnis ech . ta prasme įdomu ar jai vienai čia pasitaiko nejaukių žvilgsnių . Laimiai priešė šiame vakarėlyje tik viena , nors žinoma ji pasistengė tokių daugiau ir netūrėti . Alene taipogi sukiojosi aplinkui , tačiau Selenė nekreipė dėmesio come on juk čia viešas vakarėlis nebuvo reikalo , - Atsiprašysiu , - ši ištarusi dar tiems kurie prie jos stovėjo nuėjo prie stalo ir pasiemė kažkokio tai gėrimo , na spėjant iš kvapo buvo alus . Nerado vyno , tad tiko ir tai kas pasipainiojo po ranka . Skonis buvo keistokas , tačiau juk ankščiau gėrusi to ir nebuvo .
Atgal į viršų Go down
Sinner #14
posts : 557
hugs & kisses : 14
Credit : credit: cocoaist,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-02-28, 17:53

su neaiškiu birzgalu rankoje akimis nusekė Selene. prisimerkęs žiūrėjo, kaip ji vizgina užpakaliuką. prieš akis iškilo keletas prisiminimų, kaip mergina jo laukdavo vakarais ir kas būdavo po to. ne, jie nebūdavo tie, kurie beatodiraiškai pasiduodavo instinktams. jie mokėjo geru mėgautis pamažu, po truputį. galbūt tas po truputį Aillard ir įklampino. įprastai prie žmonių jis nėra linkęs per daug prisirišti, bet Selene taip mikliai apsuko galvelę, jog pasekmes jaučia dar iki šiol. „apkerėjo kaip pradinuką“-tingiai papurtė galvą vis labiau įkyrėjant mintims apie jų buvusius santykius. dabar ramus visiems galėjo skiesti, jog mergina prisižiūrėjo harių poterių ir prisivirusi viralų jį taip susiviliojo. bala nematė. pasisukęs į Selene linkėdamas į sveikatą kilstelėjo savo gėrimo butelį, kaip jis jo rankose atsidūrė jau nebepamena.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   

Atgal į viršų Go down
 
Galinis kiemas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: